راهنمای True North به ارزهای رمزپایه در کانادا

انکار نمی شود که بلاکچین و ارزهای رمزپایه در کانادا در حال افزایش هستند زیرا صنعت همچنان در سراسر جهان پا به عرصه حرکت می گذارد. آ نظر سنجی اخیراً به روز شده از سال 2017 ، انجام شده توسط بانک کانادا موارد زیر را یافت:

  1. آگاهی از ارز رمزنگاری شده در بین کانادایی ها بین 2016 و 2017 داشته است از 64٪ به 85٪ افزایش یافت.
  2. مالکیت بیت کوین در میان کانادایی ها بود از 2.9٪ در 2016 به 5٪ در 2017 افزایش یافته است.
  3. استان ساحل غربی بریتیش کلمبیا بیشتر از بیت کوین در 2016 و 2017 آگاهی داشت و همچنین بالاترین میزان مالکیت را داشت.

بیت کوین و ارزهای رمزپایه در کانادا در حال رشد هستند اما هنوز علامت های س questionال زیادی در فضای اطراف وجود دارد. س Quesالاتی که ممکن است باعث شود افراد بیشتری نتوانند قدم بین آگاهی و فرزندخواندگی بردارند.

به طور کلی ، دو قسمت اصلی وجود دارد که برای کانادایی هایی که می خواهند بیت کوین بخرند و استفاده می کنند ، باید کمی توضیح داده شود. یعنی اینکه چگونه دلار کانادایی خود را به بیت کوین تبدیل کرده و به حزب بپیوندید. اما اگر در حال حاضر در حزب باشید و در حال حاضر بخشی از 5٪ کانادایی های صاحب بیت کوین باشید چه می کنید؟ CRA چقدر اهمیت می دهد و چه عواملی برای مالیات بیت کوین شما در نظر گرفته می شود?

از کجا می توان بیت کوین و ارزهای رمزپایه را در کانادا خرید و تجارت کرد

خرید و فروش ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین از کشوری به کشور دیگر تقریباً مشابه است. بیشترین تفاوت در نحوه تبدیل فیات محلی به رمزنگاری است. برای ما کانادایی ها ، چند روش ساده برای مبادله دلار خود با بیت کوین وجود دارد.

به عنوان مثال Coinbase یک روش بسیار آسان برای خرید بیت کوین ارائه می دهد اما altcoins های ارائه شده را محدود می کند. بنابراین اگر قصد شما تجارت انواع دارایی های رمزنگاری است ، باید به دنبال مبادلات کامل تر خدمات مانند Vancouver’s QuadrigaCX باشید. در هر صورت ، خرید بیت کوین در کانادا یک کار پیچیده نیست و به یاد داشته باشید هر کجا که در ابتدا بیت کوین خود را خریداری کنید ، می توان آن را به سرعت و ارزان بین کیف پول ها برای تجارت در آینده یا هودلینگ جدی انتقال داد.

خرید و فروش آنلاین

Coinsquare ، QuadrigaCX و Kraken نمونه خوبی از خدمات آنلاین هستند که دلار کانادا را مستقیماً می پذیرند. اگرچه اگر به کارت اعتباری دسترسی داشته باشید ، گزینه ها به میزان قابل توجهی گسترش می یابند.

صفحه های صرافی های دوستانه برای تجارت ارزهای رمزپایه شما در کانادا

دلار کانادایی خود را در این صرافی های رمزنگاری دوستانه تبدیل کنید

مربع سکه در سال 2014 “برای کانادا ایجاد شده است” و دارای چندین جفت معاملاتی برای شروع کار از جمله بیت کوین ، اتریوم و داگ است. Coinsquare با افتخار ادعا می کند که در طول کار خود هرگز سکه ای از دست نداده و اخیراً به استخراج معادن خود در کبک گسترش یافته است.

QuadrigaCX یک صرافی کاملاً کانادایی است که دفتر مرکزی آن خارج از ونکوور است. این صرافی چندین گزینه برای استفاده از دلار کانادایی شما دارد و برای نامگذاری چند جفت تجاری مانند CAD / BTC ، CAD / LTC و CAD / ETH ارائه می دهد..

صرافی بیت کوین Kraken در روزهای اولیه بیت کوین پس از اینکه جسی پاول نیاز بسیار زیادی به یک مبادله مطمئن و قابل اعتماد برای پر کردن خلا of MtGox در آن زمان تاسیس کرد ، تأسیس شد. Kraken چندین سال است که خدمات خود را به کانادایی ها ارائه می دهد و دارای چندین جفت تجارت CAD است.

خرید و فروش آفلاین


علاوه بر خرید آنلاین بیت کوین ، می توانید از یکی از بسیاری از دستگاههای خودپرداز Crypto که در کانادا تکثیر می شوند استفاده کنید. در زمان نوشتن این مقاله ، در کل کانادا 634 گزینه خودپرداز وجود داشت که بیشترین غلظت در ونکوور (80) ، مونترال (89) و تورنتو (205) بود..

نمای نقشه خودپردازهای خرید ارزهای رمزپایه در کانادا

Bitcoin و Cryptocurrency خود را در کانادا بصورت آفلاین از دستگاه خودپرداز crypto بخرید

استفاده از نقشه خودپرداز بیت کوین برای یافتن نزدیکترین گزینه به خود ، با توجه به اینکه هزینه های خودپرداز اغلب از بورس بیشتر است و برای دریافت آنها به کیف پول بیت کوین شخصی خود احتیاج دارید. همچنین می توانید رمزنگاری خود را از طریق دستگاه خودپرداز تخصصی خریداری کنید ، بیت کوین خود را شخصاً به شخص دیگر برسانید و از خدماتی مانند LocalBitcoins.

پرداخت مالیات در کانادا هنگام استفاده از رمزنگاری خود

مالیات – موضوعی که ما کانادایی ها کاملاً با آن آشنا هستیم – اما در مورد مالیات دادن بر این دارایی های دیجیتال جدید چه باید کرد. چه مقدار و چه زمانی باید پرداخت کنید؟ خوشبختانه ، قوانین مالیاتی مربوط به ارزهای رمزپایه در کانادا در حال حاضر برای استفاده و ذخیره سازی دارایی های دیجیتالی شما مانند بیت کوین نسبتاً ساده است..

مالیات هنگام خرج ارزهای رمزپایه خود در کانادا

تا کنون ، آژانس درآمد کانادا شرح داده است استفاده از ارزهای رمزپایه برای خرید و فروش کالاها و خدمات تحت همان قوانینی است که برای معامله مبادله استاندارد وجود دارد. این بدان معناست که ارزش نسبی هر کالا یا خدماتی که با بیت کوین شما خریداری شده باشد ، توسط فروشنده به دلار کانادا اعلام می شود. به عنوان مثال ، اگر یک بطری شربت افرا با بیت کوین بخرید ، قیمت بازار شهد طلایی همان چیزی است که باید در درآمد فروشنده برای فصل مالیات به دلار کانادا ثبت شود..

مالیات برای معامله گران و دلالان ارزهای رمزپایه در کانادا

در ساده ترین شکل ، معامله رمزنگاری با فیات ، سود یا زیان سرمایه محسوب می شود. این بدان معناست که اگر قرار بود شما یک کیسه Bitcoins با سرمایه گذاری 15000 دلار CAD خریداری کرده باشید ، سپس همه آنها را 4 ماه بعد به قیمت 23000 دلار CAD فروخته اید ، سود سرمایه خود را 8000 دلار CAD اعلام می کنید.

بدیهی است که این امر به سرعت پیچیده می شود زیرا اقداماتی مانند معاملات زنجیره ای ممکن است. بنابراین بهترین مشاوره تا زمان وضع مقررات مالیاتی خاص این است که اگر با کارهایی غیر از تجارت fiat to crypto سر و کار دارید ، با یک متخصص مشورت کنید.

استخراج رمزنگاری در شمال بزرگ سفید

اخیراً ، استخراج ارزهای رمزپایه در کانادا به دلیل قیمت های سودآور انرژی کبک ، سرعت آن افزایش یافته است. با این حال ، نشانه هایی وجود دارد که ممکن است این فرصت بیشتر شود. کبک شروع به اجرای افزایش قیمت و محدودیت ها برای کاهش تأمین انرژی کرده است.

به طور کلی ، استخراج برای رمزنگاری در کانادا دارای برخی مزایای سودآور است.

  1. نه بالاترین ، نه کمترین قیمت انرژی در جهان. محدوده قیمت های کانادا بسته به استان از حدود 0.07 دلار CAD تا حداکثر 0.15 و 0.16 دلار CAD. کمترین قیمت در کبک و مانیتوبا یافت می شود.
  2. دولت در اینجا کاملاً پایدار است و معمولاً خیلی سریع حرکت نمی کند.
  3. سرد می شود و سرد می ماند. استخراج با همه رایانه های داغدار گرم می شود. اینکه بتوانید از دمای محیط بیشتری برای خنک کردن شرایط استفاده کنید ، هزینه های انرژی را کاهش می دهد.

tl / dr برای Crypto در کانادا

در مرحله اول ، کانادا خدمات معتبری دارد که می تواند دلار کانادایی شما را به بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه تبدیل کند. در مرحله دوم ، خرید چیزهایی با رمزنگاری خود است مبادله ای در نظر گرفته می شود و به همین ترتیب مالیات دریافت می شود. خرید و فروش مستقیم رمزنگاری به عنوان سود سرمایه تلقی می شود و باید بر این اساس اعلام شود. سرانجام ، استخراج رمزنگاری در کانادا آینده خوبی دارد ، اما با توجه به پیشرفت مقررات ، رقابت در آینده نزدیک افزایش خواهد یافت.

*** باید بدانی که! من حسابدار و حرفه ای مالیات نیستم. موارد فوق مبتنی بر تحقیق و چگونگی من شخصاً کانادایی در خرید ، تجارت و فروش ارزهای رمزپایه در True North است..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map