tZERO ارائه می دهد تعدادی از راه حل های فعال blockchain از جمله فن آوری دفتر توزیع شده یک سیستم تجارت جایگزین (ATS) را از طریق فعال کنید. دلالان کاملاً متعلق به tZERO ، PRO Securities یا tZERO’s JV مشارکت با BOX Digital Markets ، که در حال ایجاد اولین بورس اوراق بهادار ملی برای تجارت توکن های امنیتی است..

tZERO’s توسعه دهندگان امیدواریم که جایگزینی برای بازار سهام موجود ایجاد کنیم. شرکت هدف این است که انقلابی در وال استریت از طریق ادغام ساختارهای جدید بازار ایجاد شود.

tZERO فقط برخی از شرکتهای نوپا نیستند که سعی در یافتن راه خود در بازار دارند. این شرکت زیرمجموعه شرکت Overstock.com است (NASDAQ: OSTK) tZERO ، از طریق BOX JV خود ، در راه تبدیل شدن به اولین مبادلات تجاری صدور و تجارت توکن امنیتی در ایالات متحده است. این شرکت در ابتدای سال فرم SEC را به ثبت رساند. پرونده های تشکیل D به شرکت ها اجازه می دهد اوراق بهادار بفروشند. در ماه اوت ، این شرکت به روز شده پرونده Reg D شامل پروتکل های رمز امنیتی است.

tZERO از طریق صفحه اصلی

اطلاعات بستر از طریق صفحه اصلی tZERO

tZERO قوانین را مستقیماً در پروتکل ایجاد توکن ادغام می کند. آنها راه حل های بلاکچین در سطح شرکت از جمله صدور رمز ، مدیریت و تجارت را ارائه می دهند. این استراتژی باعث می شود تا مشاغل متقاضی تلفیق فناوری بلاکچین مبالغ هنگفتی در هزینه های تحقیق ، توسعه و نظارتی صرفه جویی کنند.

صحبت از مفهوم ، بنیانگذار Overstock, پاتریک بیرن نشانه های امنیتی را “نوآوری در ابعاد تاریخی” خواند. بیرن تنها مدیر اجرایی هیجان زده در مورد این سیستم عامل نیست. این شرکت قبلاً اعلام کرد یک نامه 270 میلیون دلاری از GSR Capital مستقر در هنگ کنگ در سال جاری. آنچه GSR Capital را برای این شرکت سودآورتر کرد ، قصد GSR Capital برای صرف 104.55 میلیون دلار اضافی برای حدود 3.1 میلیون سهم در Overstock به علاوه 30 میلیون دلار دیگر برای tZERO’s STO بود. در کل ، tZERO STO 134 میلیون دلار سرمایه جمع کرد.

tZERO چگونه کار می کند?

پلت فرم tZERO برای ساده سازی سیستم های موجود بازار از دفاتر توزیع شده با رمزنگاری ایمن استفاده می کند. ادغام فناوری بلاکچین باعث افزایش قابلیت کنترل ، شفافیت و کارایی در فرآیندهای سنتی بازار می شود. علاوه بر این ، ادغام بلاکچین هزینه ها و زمان معاملات را کاهش می دهد. وقتی پلتفرم tZERO فعال شد ، مشاغل می توانند برای اهداف جمع آوری کمک مالی از طریق صرافی رمزهای امنیتی صادر کنند.

تاریخچه مختصر

tZero در اکتبر 2014 برای استفاده از فناوری بلاکچین به عنوان وسیله ای برای انقلابی در وال استریت تاسیس شد. توسعه دهندگان متوجه شدند که فرایندهای مالی در سیستم عامل کمتر به ساختارهای سنتی نهاد بازار و شیطنت و بی ثباتی مالی که گاه گاهی رخ می دهد توجه دارند..

tZERO یک شرکت نمونه کارها از Medici Ventures ، شرکت تابعه بلاکچین Overstock.com است. Medici Ventures دارای مجموعه سرمایه گذاری های متمرکز بر بلاکچین است.

در سال 2012 ، هنگامی که هیچ شرکت با درآمد 1 میلیون دلاری هنوز بیت کوین را به عنوان روش پرداخت قبول نکرده است ، گرایش سیاسی طرفدار آزادی پاتریک بیرن باعث شد وی تصمیم بگیرد که Overstock.com ، یک غول خرده فروشی تجارت الکترونیک تجاری با درآمد سالانه 1.4 میلیارد دلار ، باید ارز دیجیتال بیرن به عنوان یکی از طرفداران قدیمی بیت کوین و ارزهای رمزپایه ، با بلاکچین آشنایی پیدا کرد. این امر او را به ایجاد Medici Ventures ، یک شرکت تابعه Overstock که بر مدیریت سرمایه گذاری شرکت در پروژه های مبتنی بر بلاکچین و مرتبط متمرکز است ، ایجاد می کند..

در سال 2015 ، بیرن از پلتفرم معاملات اوراق بهادار tZERO Medici Venture استفاده کرد تا اولین کسی باشد که باند دیجیتال را به طور کامل در بلاکچین بیت کوین خریداری کرد.

در دسامبر 2016 ، Overstock اولین شرکتی بود که سهام یک شرکت عمومی را با استفاده از فناوری بلاکچین منتشر کرد.

در 18 دسامبر 2017 ، tZERO ICO خود را راه اندازی کرد و با علاقه بالایی روبرو شد و بیش از 250 میلیون دلار در یک ICO مداوم جمع کرد.

با پاتریک براین آشنا شوید

پاتریک بیرن رئیس اجرایی tZERO است. این کارآفرین مبتکر با موفقیت Overstock را در بازار جهانی 1.8 میلیارد دلاری ساخت.

بیرن مدتی طولانی مدافع رمزنگاری و بلاکچین است. در سال 2012 ، او به Overstock فشار آورد تا اولین خرده فروش آنلاین شود که پرداخت Bitcoin را قبول می کند. در سال 2015 ، بیرن بعد از اینکه اولین کسی شد که با استفاده از پلتفرم Medici به عنوان اولین شخص خریدار پیوند دیجیتال با فناوری بلاکچین تبدیل شد ، دوباره عناوین رمزنگاری شد..

مدیر عامل شرکت Overstock.com ، پاتریک بیرن از طریق The Business Journals

مدیر عامل شرکت Overstock ، پاتریک بیرن از طریق The Business Journals

شکستن سد تجارت

در سال 2016 ، tZERO اولین امنیت عمومی دیجیتال جهان را با نام OSTKP راه اندازی کرد. رئیس هیئت مدیره tZERO درمورد این دستاورد ، این محصول را محصول شرکت خواند چاک یگر لحظه با توجه به اینکه این مقدمه ای جهانی برای حل و فصل تجارت در زمان واقعی بود ، مناسب است که لحظه ای را که چاک یگر برای اولین بار مانع صوتی را شکست ، مقایسه کنیم.

ایمن

در دسامبر 2017 ، tZERO فروش توافق نامه های ساده برای سهام آینده (SAFE) را آغاز کرد. SAFE ابزار دیگری برای افزایش سرمایه خارج از بازار اوراق بهادار در اختیار شرکت ها قرار می دهد. شرکت های دارایی دیجیتال اغلب از SAFE استفاده می کنند. tZERO فقط این محصول را به سرمایه گذاران معتبر فروخت.

تفاوت بین سرمایه گذاران معتبر و غیر معتبر در این است که مورد آخر حداقل ارزش خالص SEC 1 میلیون دلار یا سایر آزمایشات را تأمین نمی کند. گزارش شده است که در آن زمان منافع سرمایه گذاری به قدری زیاد بوده که شرکت موفق به کسب آن شده است 100 میلیون دلار در تعهدات مالی در 12 ساعت اول.

STO

در 6 اکتبر 2018 ، tZERO پیشنهاد رمز امنیتی خود را به پایان رساند. این شرکت 134 میلیون دلار از بیش از 1000 سرمایه گذار جهانی جمع آوری کرد. tZERO امیدوار بود بتواند 250 میلیون دلار در این مراسم جمع کند. علی رغم کمبودهای این رویداد ، مدیرعامل tZERO, ساوم نورصالحی, این لحظه را “یک نقطه عطف هیجان انگیز برای tZERO” خواند. در 16 اکتبر ، سرمایه گذاران رمزهای امنیتی tZERO خود را در کیف پول خود دریافت کردند.

اگرچه سرمایه گذاران قبلاً نشانه های خود را دریافت کرده بودند ، اما TZRO تا 10 ژانویه 2019 در قفل مانده است. این دوره 90 روزه مطابق با قوانین و مقررات اوراق بهادار فدرال است. آنها فقط پس از انقضای مدت انتظار 90 روزه می توانند TZRO خود را به یک سیستم ثانویه معامله ، فروش یا انتقال دهند. tZERO به دنبال سرمایه گذاری های اضافی نیست.

طبق گفته یک شرکت tZERO همچنین قصد دارد تا 6 آگوست 2019 یک پلت فرم تجاری مورد تأیید SEC توسعه دهد بیانیه مطبوعاتی. هدف این پلتفرم افزودن نقدینگی به بازار است. برای انجام این کار tZERO شرکت کنندگان را قادر می سازد نشانه های خود را به سرمایه گذاران غیر معتبر بفروشند.

tZERO را از کجا بخرم؟?

متأسفانه ، در صورت از دست دادن رویداد STO آنها ، باید تا مهلت 10 ژانویه 2019 صبر کنید تا در معاملات ثانویه دست خود را به برخی از نشانه های tZERO برسانید..

tZERO را از کجا می توانم ذخیره کنم?

tZERO توکن سازگار با ERC-20 است. در این لحظه ، کلیه TZRO در مقررات اوراق بهادار در کیف پول های حضوری قرار دارد. کاربران می توانند tZERO خود را در هر کیف پول سازگار با ERC-20 پس از پایان دوره انتظار 90 روزه ذخیره کنند.