Veritaseum چیست?

“با ساده ترین حالت [sic] ، Veritaseum دروازه ورود به بازارهای همتا به همتا است” ، پروژه سایت اینترنتی اعلام می کند. این پلتفرم دسترسی سرمایه گذاران به قراردادهای هوشمند و ماشین های مالی را فراهم می کند که به آنها امکان می دهد سرمایه گذاری های خود را مدیریت کنند و ارزش ها را با سایر کاربران Veritaseum انتقال دهند..

هدف این سیستم عامل از بین بردن دلالان ، مشاوران مالی ، بانک ها و سایر واسطه ها از اکوسیستم بازارهای سرمایه است و تیم آن فعالانه هرگونه برچسب را که Veritaseum را متهم می کند به جای این نقش ها بازی می کند ، رد می کند. در عوض ، آنها معتقدند که Veritaseum صرفاً یک فروشنده خدمات است ، “یک نرم افزار توزیع شده و بدون سرور” که به کاربرانش امکان می دهد هم به عنوان مصرف کننده و هم واسطه هایی که نرم افزار جایگزین آنها می شود ، عمل کنند..

Veritaseum

Veritaseum چگونه کار می کند

در سطح اساسی ، Veritaseum ابزارها و نرم افزاری را برای مشارکت در بازار سرمایه همتا به همتا به کاربران خود ارائه می دهد. با استفاده از VERI ، رمز سودمندی سیستم عامل ، کاربران می توانند حق دسترسی به قراردادهای هوشمندی را که خدمات این سیستم عامل را مدیریت می کنند ، خریداری کنند.

این محصولات از خدمات نگهداری از خود سرپرستی گرفته تا تجزیه و تحلیل مالی / داده های تحقیق و حتی علامت گذاری دارایی را شامل می شوند. همه این سرویس ها بستر جمعی Veritaseum را تشکیل می دهند و به هر یک از آنها می توان به طور مستقل از یکدیگر دسترسی داشت.

در زمان نوشتن این مقاله ، فقط یک محصول ، VeADIR ، بتا فعال دارد.

VeADIR

خلاصه شده برای تحقیقات تعاملی توزیع شده خودمختار Veritaseum, VeADIR عضله تحقیقاتی سیستم عامل است VeADIR داده های Veritaserum را در ازای VERI می گیرد و علاقمندان نیز می توانند هزینه این یافته های تحقیقاتی را پرداخت کنند. همه یافته ها در الگوریتم های زبان ماشین ارائه شده است ، بنابراین کاربران مجبور به استفاده از یک قرارداد هوشمند برای ترجمه آنها به زبان بومی مشترک هستند.

علاوه بر این ، کاربران می توانند با پرسیدن س Veالات VeADIR به صورت پرداخت به ازای هر پرسش ، داده را درخواست کنند و این مدل های تحقیق را تغذیه می کند. اگر کاربران درخواست تحقیق در مورد یک سازمان خاص را داشته باشند ، VeADIR بابت این اطلاعات VERI را به این سازمان پرداخت می کند. از طرف مقابل ، یک نهاد می تواند از VeADIR درخواست کند تا در VERI تجزیه و تحلیل و جبران شود.

VeADIR همچنین بر اساس این تحقیق خریدهایی را انجام می دهد ، مانند سرمایه گذاری در یک سکوی پلت فرم یا اعتبار مضطرب. سپس “نمونه کارها مدل” دیکته شده توسط یافته های خود را ایجاد می کند ، و کاربران پلت فرم نیز می توانند این نمونه کارها را به صورت دوره ای خریداری کنند.

VeADIR

برای اینکه در مورد چگونگی عملکرد این کار خلاصه کنید ، در اینجا یک مثال سریع آورده شده است:

گروه سرمایه گذاری خیابان بوربن Jim Bob Cooter می خواهد برای یک ICO سرمایه گذاری کند ، اما آنها می خواهند اطلاعات جامعی در مورد این ICO ، صنعتی که می خواهند به هم بزنند و سایر اطلاعات مربوط به سرمایه گذاران.

سپس جیم باب و همکاران درخواستی را به VeADIR ارسال کرده و یک پرسشنامه با اطلاعاتی که می خواهند دریافت کنند پر می کنند. VeADIR این اطلاعات را از ICO جمع می کند و برای پردازش به Veritaseum می فرستد.

بعد از اینکه Veritaseum داده ها را خرد کرد ، VeADIR تحقیق کامل شده را بازیابی می کند و گروه سرمایه گذاری خیابان بوربن Jim Bob Cooter پس از آن هزینه اطلاعات را پرداخت می کند و آنها را از زبان ماشین به انگلیسی (یا اگر از این نوع Cajun ها باشد فرانسوی) تبدیل می کند.

VeRent

VeRent تسهیلات اجاره اقتصادی پلت فرم است. این مفهوم در اینجا ساده است: این ابزاری است که کاربران می توانند با آن در معاملات رمزگذاری نظیر به نظیر شرکت کنند.

اساساً ، شما در این سیستم عامل پیشنهادی ارائه می دهید و مقدار سکه / توکی را که لیست می کنید ، قیمتی که بابت آن معامله می کنید و مدت زمان ارائه آن را تعیین می کنید. طیف وسیعی از پیشنهادات VeRent مشخص نیست ، اما از هم اکنون ، به نظر می رسد که VERI ، ETH و تعداد انگشت شماری از نشانه های ERC20 در سرویس موجود است.

این تیم عملکرد VeRent را به عنوان مبادله انکار می کند ، اما به صراحت ، تجارت بین کاربران را تسهیل می کند ، بنابراین مشخص نیست (حداقل برای این نویسنده) نحوه انحراف این از هر سیستم عامل تبادل دیگر.

تحقیق

همتای انسانی VeADIR, تحقیق وسیله تحقیقاتی پلت فرم است که توسط ماژول های ساخته شده توسط بشر هدایت می شود.

با استفاده از VeResearch ، تیم تحلیلی Veritaseum مدل های سرمایه گذاری را برای هر دارایی رمزنگاری شده مورد تجزیه و تحلیل پلت فرم ایجاد می کند. این مدل ها قرار است همزمان با مدل های ساخته شده توسط VeADIR کار کنند ، اگرچه سرمایه گذاران احتمالاً می توانند آنها را جداگانه خریداری کنند (وب سایت در مورد نحوه دسترسی کاربران به این مدل ها مشخص نیست).

VeExposure

VeExposure تحقق این است که انسان (VeResearch) و ماشین (VeADIR) در کنار هم برای کاهش هزینه ها و افزایش عملکرد کار می کنند ، در حالی که به کاربران امکان می دهد حق حضانت ، مالکیت و کنترل دارایی های خود (کلیدهای خصوصی) را حفظ کنند “.

تمام گفته ها ، VeExposure اساساً به عنوان برنامه ای است که به کاربران امکان دسترسی به “قرار گرفتن در معرض” (یعنی داده ها) را می دهد که VeADIR ارائه می دهد. با استفاده از این برنامه ، کاربران می توانند VERI را در معرض هرگونه تحقیق ارائه شده در سیستم عامل قرار دهند.

VeExposure

VeManagement

VeManagement جزit مدیریت نمونه کارها Veritaseum است. این برنامه به کاربران این فرصت را می دهد تا نمونه کارهای مدل تولید شده توسط VeResearch را مشاهده کنند و به آنها امکان می دهد با ثبت نام در کلیدهای خصوصی خود ، تنظیماتی را انجام دهند یا نمونه کارها را بپذیرند..

VeTokenization

شاید یکی از خدمات برجسته Veritaseum, VeTokenization با ایجاد آدرس قرارداد جدید در بلاک چین Ethereum به هر کسی اجازه می دهد دارایی رمزگذاری شده جدیدی را به سیستم عامل ارسال کند. سپس کاربران می توانند دارایی های رمزگذاری شده را با استفاده از برنامه مدیر محصول مشاهده و مدیریت کنند.

با استفاده از این عملکرد ، از لحاظ نظری می توانید یک دارایی رمز ارز برای هر چیزی (املاک و مستغلات ، اوراق قرضه منتشر شده توسط دولت ، مدال های گرانبها ، حتی ارز رمزنگاری شده دیگر) تولید کنید. تا زمانی که Veritaseum دارایی را تأیید کند ، می توان آن را در سیستم عامل به صورت توکن در آورد و معامله کرد.

تیم Veritaseum و نقشه راه

رگی میدلتون ، بنیانگذار پروژه ، یک سرمایه گذار کارآفرین است که تجربه مشاوره یا مدیریت صندوق های سرمایه گذاری پرچین ، بازرگانان ، سرمایه گذاران و بانک های جهانی را دارد. او همچنین یک فرد اعلام شده “سقوط Bear Stearns ، Lehman Brothers ، GGP (دومین REIT خرده فروشی بزرگ ایالات متحده) و بحران بدهی حاکمیت اروپا در میان تقریبا 100 تماس موفق کلان و سرمایه گذاری است.”

Patryk Dworznik ، توسعه دهنده کامل پشته پروژه ، دارای بیش از 15 سال تجربه مهندسی نرم افزار است و مسئولیت ایجاد مشتری جاوا Veritaseum را دارد. مانیش کاپور ، دست راست Reggie ، تجربه مدیریت در شرکت هایی مانند Deloitte و S را دارد&P هند.

از زمان نوشتن این مقاله ، Veritaseum هیچ نقشه راهی قابل مشاهده به صورت آنلاین ندارد ، اما می توانید با پیشرفت پروژه در مورد پروژه همراه باشید وبلاگ.

تاریخچه تجارت Veritaseum

در حال حاضر ، VERI در رتبه 57 قرار دارد CoinMarketCap, معمولاً رتبه بندی آن در محدوده 50-60 است.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”؛

var scripts = document.getElementsByTagName (“اسکریپت”)؛

var embedder = اسکریپت [scripts.length – 1]؛

(تابع (){

var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname)؛

if (appName == ””) {appName = ”محلی”؛}

var s = document.createElement (“اسکریپت”)؛

s.type = “متن / جاوا اسکریپت”؛

s.async = درست ؛

var theUrl = baseUrl + ’serve / v3 / coin / chart؟ fsym = VERI&tsyms = USD ، EUR ، CNY ، GBP ’؛

s.src = theUrl + (theUrl.indexOf (“؟”) >= 0؟ “&”:”؟ “) +” app = “+ appName؛

embedder.parentNode.appendChild (s)؛

}) ()؛

Veritaseum را از کجا بخریم

به طور چشمگیر ، فعال ترین بازار VERI ForkDelta (EtherDelta سابق) با بیش از 50٪ از حجم 24 / ساعت سکه در جفت های تجاری ETH / VERI است. همچنین می توانید آن را برای BTC و ETH در Mercatox و HitBTC پیدا کنید.

Veritaseum را در کجا ذخیره کنید

به عنوان رمز ERC20 ، VERI را می توان در هر کیف پول سازگار با Ethereum ذخیره کرد (به لیست معمول مراجعه کنید: MyEtherWallet ، Ledger Nano S ، Trezor ، Parity ، MetaMask و غیره).

نتیجه گیری (و ادعاهای کلاهبرداری)

قبل از اینکه این مقاله را بپوشانیم ، باید فیل موجود در اتاق را مخاطب قرار دهم: لیست لباسشویی Veritaseum از اتهامات کلاهبرداری.

فقط کافی است پیش بروید و “کلاهبرداری Veritaseum” Google را ببینید و خواهید دید که من در مورد چه چیزی صحبت می کنم. علاقه مندان به رمزنگاری ، Veritaseum را به دزدی ادبی گزارش های مالی و رگی میدلتون را به بیش از حد در تخصص خود متهم كردند ، و بیشتر انتقادها شامل حمله به وب سایت رسمی به دلیل غیرحرفه ای بودن و فقدان اطلاعات مهم برای شناخت ساختار این سیستم عامل است..

هنگام نوشتن این مقاله ، وب سایت از گرفتن اطلاعات ناامید کننده بود. هیچ کاغذ سفید ، هیچ نقشه راهی وجود ندارد و توضیحات عملیاتی سیستم عامل گاهی مبهم و نامشخص است. اکنون ، نامیدن یک پروژه به عنوان کلاهبرداری برای این امر ممکن است بیش از حد مورد استفاده قرار گیرد ، زیرا این محصول می تواند محصول ساده بی لیاقتی یا بیش از حد هیپ یک محصول باشد. گفته شد ، hype بیش از حد ممکن است گناهی نداشته باشد ، اما اهداف تیم را از نظر کیفیت محصول زیر سوال می برد: آیا آنها سعی می کنند از سرمایه گذاران بدحجابی که فقط برای دریافت یک ماده به دنبال مشاوره با کیفیت سرمایه گذاری هستند ، پول شیر بگیرند – گزارش کمتر توسط تحلیلگران فاقد صلاحیت؟ شاید. اما سلام ، ما هیچ یک از این خدمات را خریداری نکرده ایم ، بنابراین با اطمینان نمی دانیم.

یه چیز دیگه. عرضه VERI 2،000،000 پوند در گردش است ، اما کل عرضه 100،000،000 است. لعنت به حق که بزرگ اختلاف – 98٪ اختلاف. این به VERI کمک می کند تا یکی از کمترین حجم معاملات 24 ساعته را در بین 100 سکه برتر داشته باشد. خوب ، این بزرگترین بازار آن از طریق ForkDelta حاصل می شود ، اما این دو دست به دست هم می دهند زیرا صرافی های بزرگتر متمرکز ارز را فهرست نکرده اند (شاید برای همان شرایطی که منتقدان Veritaseum مطرح کرده اند).

این را FUD بنامید ، آن را بی اساس بنامید ، این شخص تصمیم می گیرد که این ادعاها کثیف باشد یا منصفانه. توصیه ما؟ قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه Veritaseum برای شما مناسب است یا خیر ، تحقیق کامل خود را انجام دهید ، زیرا در اینجا شک کافی وجود دارد تا برخی از بدبینی های سالم را مطرح کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me