مقدمه ای بر Miner 1 کلیک Vertcoin

آیا تاکنون خواسته اید ارز رمزنگاری شده را استخراج کنید اما نمی دانید از کجا شروع کنید?

به طور معمول ، شما باید نرم افزار اصلی blockchain را بارگیری کنید ، مشتری استخراج مناسب را پیدا کنید و یک استخر استخراج برای اتصال به آن پیدا کنید. بعد از تمام این کارها ، شما باید چند حلقه رمزگذاری برای پرش از بین داشته باشید تا مطمئن شوید ماینر هم با استخر انتخابی شما و هم با یک کیف پول برای جوایز استخراج شما همگام سازی شده است. آیا اگر این فرآیند در دسترس تر باشد ، عالی نخواهد بود?

معرفی Miner 1-Click Vertcoin ، یک برنامه استخراج بسیار آسان ، دیگر بهانه ای برای شروع کار نخواهید داشت. در این راهنما ، ما گام به گام شما را از طریق نصب و راه اندازی راهنمایی خواهیم کرد ، زیرا در حالی که ماینر 1 کلیک روند را ساده می کند ، همه برای شروع به یک بار و دوباره به یک دست کمک احتیاج دارند.

بیایید به آن برسیم ،?

مرحله 1: نصب

اول از همه چیز ، سر به Vertcoin’s Github برای بارگیری نرم افزار miner 1 کلیک – این اولین گزینه در بخش “دارایی ها” است که نام آن “VertcoinOneClickMinerSetup.msi” است.

وقتی روی آن کلیک کردید ، منتظر بمانید تا بارگیری کامل شود و سپس روی افزونه تنظیمات در پایین صفحه رایانه خود کلیک کنید.

اگر از ویندوز 10 استفاده می کنید ، ممکن است پیامی دریافت کنید که “Windows از رایانه شما محافظت کرد”. اگر این اتفاق افتاد ، فقط روی “اطلاعات بیشتر” در پایین پیام کلیک کنید و سپس “به هر حال اجرا شود”. نگران نباشید – این برنامه بیش از ایمن است. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید: بیشتر نرم افزارهای ضد ویروس با 1-Click miner به عنوان یک برنامه مخرب برخورد می کنند. برای جلوگیری از این ، می توانید برنامه ضد ویروس خود را هنگام نصب غیرفعال کنید یا به تنظیمات آن بروید و “Vertcoin One-Click Miner.exe” (یا اگر نام فایل را تغییر دهید ، هر آنچه را انتخاب کردید) را به موارد استثنا یا برنامه های قابل اعتماد اضافه کنید.

با باز کردن پسوند راه اندازی ، پنجره زیر را می گیرید.

1 کلیک کنید

پس از کلیک کردن روی بعدی ، صفحه ای دریافت خواهید کرد که از شما می خواهد پوشه ای برای برنامه خود انتخاب کنید. می توانید مقصد پیش فرض پوشه ای را که به شما می دهند انتخاب کنید یا خود را ایجاد کنید. تفاوتی ایجاد نمی کند ، اما فقط اطمینان حاصل کنید که برنامه در کجا ذخیره شده است.

پس از اتمام این کار ، روی بعدی کلیک کنید و پنجره دیگری دریافت خواهید کرد که نصب را نهایی می کند. در پایان ، رایانه شما را به صفحه ای هدایت می کند که از شما می پرسد آیا می خواهید نرم افزار Miner 1-Click را اجرا کنید. با فرض اینکه این کار را انجام می دهید (در غیر این صورت چرا اینجا خواهید بود) ، بله را کلیک کنید و آنجا را دارید مرحله یک انجام شد.

مرحله 2: اتصال به استخر و پیوند دادن آدرس کیف پول

برنامه Miner 1 کلیک کنید را باز کنید و پنجره زیر را مشاهده خواهید کرد. برای پیدا کردن یک استخر استخراج ، از اینجا ، روی “یافتن گره های P2Pool” کلیک کنید.

1 کلیک کنید با کشیدن اسکنر ، روی “اسکن” کلیک کنید و بعد از مدت کوتاهی ، انتخاب گره هایی در صفحه تازه می شوند. سپس می توانید بین گره های “شبکه 1” و “شبکه 2” یکی را انتخاب کنید. اگر از سخت افزار ساده ای مانند CPU یا GPU رایانه شخصی خود استفاده می کنید ، می خواهید به سراغ شبکه 2 بروید. این شبکه برای تجهیزات با خروجی کمتر از 100 مگاهرتز در ثانیه است و مگر اینکه استخراج چند GPU / CPU داشته باشید. دکل ، شما احتمالاً از این آستانه فراتر نخواهید رفت.

اکنون ، یک یا چند گره را برای اتصال به شبکه دوم انتخاب کنید. برای بهینه سازی تلاش های خود در زمینه استخراج ، حتما استخری را انتخاب کنید که نزدیک شما باشد. همچنین ، مطمئن شوید که هزینه درآمد هر استخر را بررسی می کنید. بعضی از آنها می توانند تا 0.25٪ کم باشند ، در حالی که برخی دیگر 5٪ هستند.

1 کلیک 3

پس از انتخاب استخر (ها) ، وقت آن است که آدرس کیف پول خود را وارد کنید. اگر قبلا کیف پول ندارید ، می توانید کیف پول اصلی Vertcoin را از وب سایت ارز ، کیف پول Vertcoin Electrum یا کیف پول موبایل Coinomi آن بارگیری کنید. آیا در رایانه ای که از آن استفاده می کنید کیف پول ندارید؟ بدون تعریق – می توانید درآمد استخراج خود را به طور کامل به کیف پول روی دستگاه دیگر ارسال کنید.

پس از وارد کردن آدرس کیف پول خود ، روی “افزودن استخر (های انتخاب شده)” کلیک کنید

1 کلیک کنید

مرحله 3: دریافت آن مکنده Runnin ‘

اکنون که انتخاب استخر و آدرس کیف پول خود را مرتب کرده اید ، زمان شروع استخراج است.

1 کلیک 5

صفحه اصلی ماینر 1 کلیک شما باید مانند این باشد:

از اینجا ، می خواهید سخت افزار استخراج خود را از کشویی در گوشه سمت چپ انتخاب کنید. می توانید از پردازنده خود استفاده کنید یا پردازنده رایانه شخصی (CPU) یا کارت گرافیک آن (GPU) را انتخاب کنید. اگر از GPU استفاده می کنید ، مطمئن شوید که رایانه شما به طور خاص از کدام یک استفاده می کند.

در مرحله بعد ، می خواهید به کدام استخر وصل شوید. می توانید همزمان چندین استخر را انتخاب کنید ، اما ماینر همیشه اولین انتخاب را در صف شما اولویت می دهد. استفاده از چندین استخر به این معنی نیست که به یکباره به هشدار قدرت کمک خواهید کرد. این به معنای ساده این است که ، اگر استخر اول شما به هر دلیلی خراب شود ، استخر دوم وارد می شود تا جای آن را بگیرد.

سرانجام ، شروع را کلیک کنید و به مسابقات نمی روید. در صورت موجود بودن ، ممکن است از ماینر 1 کلیک برای به روزرسانی بازشو بگیرید. فقط به روزرسانی را بارگیری کنید و هیچ وقت پاک نمی شود.

وقتی ماینر شروع به کار کرد ، در گوشه بالا سمت راست به عنوان “آنلاین” یا “در انتظار اشتراک” لیست می شود. در هر صورت مطمئن باشید که ماینر همانطور که باید کار می کند. اگر نمی بینید که Miner Hashrate خود را بلافاصله در پایین صفحه افزایش دهید ، نگران نباشید. اغلب اوقات ، سخت افزار کم قدرت هش کردن مقدار زیادی هش را ثبت نمی کند تا زمانی که برنامه برای مدتی اجرا شود..

و در آنجا آن را دارید ، مردمی – اکنون می توانید در انقلاب پولی غیر متمرکز سهیم شوید. درست همانطور که در راهنمای مبتدیان Vertcoin گفتم ، خیلی راحت خاله بزرگ شما سالی می تواند این کار را انجام دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me