ارتعاش Crypto یک اکوسیستم استعدادیابی غیرمتمرکز مبتنی بر Ethereum برای موسیقی زنده است. این برنامه هنرمندان ، طرفداران ، آژانس های مدیریت استعداد و سازمان دهندگان رویدادها را با هم در یک بستر متصل می کند. مدت زمان طولانی صنعت موسیقی زنده تحت سلطه چند شرکت مدیریت برجسته بوده است که اکثریت قریب به اتفاق هنرمندان مشهور را که در مکان های برجسته بازی می کنند ، کنترل می کنند. در همان زمان ، هنرمندان کوچکتر برای به رسمیت شناخته شدن و ارتباط با مکانهایی که تجارتشان را می خواهند ، تلاش می کنند. Viberate معتقد است که صنعت آماده لرزش است.

در این راهنما ، موارد زیر را بررسی خواهیم کرد:

چگونه کار می کند?

Viberate هم یک تجارت با تجارت (B2B) و هم تجارت با مشتری (B2C) بازار است. هدف آن ادغام بخشهای مختلف صنعت موسیقی زنده است. درک مدل کسب و کار کلی می تواند پیچیده باشد ، زیرا چند وجهی است.

تحولات در پیشنهاد B2C

فروش بلیت

در بازار تجارت به مشتری ، پیشنهاد اصلی آن تهیه بلیط برای رویدادهای زنده از جمله کنسرت و جشنواره است. برای این جریان درآمد خاص ، Viberate قبلاً با آژانس های مختلف رزرو آنلاین مانند Ticketmaster به صورت وابسته همکاری کرده است..

در آینده ، رمزنگاری Viberate قصد دارد خدمات رزرو بلیط خود – تبادل بلیط دیجیتال (DTX) را ارائه دهد. مصرف کنندگان بلیط های رویداد خود را مستقیماً با استفاده از ارز رمزنگاری شده خریداری می کنند و بلیط را به عنوان کیف پول به کیف پول های دیجیتال ERC20 خود ارسال می کنند. از قراردادهای هوشمند برای نگهداری هزینه های بلیط در اسکور استفاده می شود تا در صورت عدم ادامه رویداد ، طرفداران بتوانند بازپرداخت کنند. این همچنین از ویژگی های نمایندگی فروش برخوردار است تا اگر خریدار اصلی نمی تواند در آن حضور یابد ، بلیط ها مجدداً فروخته می شوند.

عملکردهای تأمین مالی جمعی

عملکرد دوم در فضای B2C برای طرفداران این است که عملکردهای سرمایه گذاری گسترده را بپردازند. گروهی از طرفداران که در مناطقی زندگی نمی کنند که معمولاً در آنها رویدادهای موسیقی زنده پذیرایی نمی کنند ، می توانند هزینه های زیادی را انجام دهند تا هنرمندان مورد علاقه خود به آنها مراجعه کنند.

گروه ها رمز بومی پلت فرم Viberate که توکن های VIB نامیده می شود را درگیر می کنند. با رسیدن به یک آستانه خاص ، برنامه Viberate این کمپین را برای تبلیغ به یک کمپین رسانه های اجتماعی می فرستد. در صورت جمع آوری اعتبار کافی ، بلیط های دیجیتال به کیف پول اهدا کنندگان ارسال می شود. این هنرمند سهم خود را از صندوق اجرا و ادعا می کند. اگر آستانه تأمین مالی تأمین نشود ، کسانی که کمک مالی کرده اند به کیف پول خود بازپرداخت می کنند.

تحولات در پیشنهاد B2B

در هسته خود ، پلت فرم Viberate یک پایگاه داده از پنج بازیکن مختلف در صنعت است. Viberate از یک پایگاه داده پروفایل برای هر یک از آنها برخوردار است ، که تعداد قابل توجهی از قبل در هر بخش با توجه به وب سایت شرکت ذکر شده است. لیست هایی که برای عموم آزاد است شامل موارد زیر است:

  • نوازندگان / مجریان
  • مناسبت ها
  • مکان ها

لیست های برگزارکنندگان رویدادها و نمایندگان رزرو مخاطبان هدف قرار می گیرد ، برای عموم آزاد نیست. رمزنگاری Viberate یا قبلاً توسعه یافته است یا برای روشهای مختلفی که طرفین مختلف می توانند به یکدیگر متصل شوند ، برنامه هایی دارد. بسته VIB به عنوان انگیزه ای برای تعامل طرفین عمل می کند ، بسته به اینکه چه کسی از این مزیت بهره مند می شود.

اتصال نوازندگان با برگزار کنندگان رویداد

Viberate به عنوان نوعی بستر تطبیق برای ایفای نقشی مشابه نقش نمایندگی رزرو عمل می کند. با توجه به اینکه همه نوازندگان به دلیل هزینه ها یا نمایان بودن نمایه خود نمی توانند از خدمات نمایندگی رزرو استفاده کنند. بنابراین ، این مدل بازار رزرو را باز می کند تا هر مکان بتواند با هر نوازنده ای مطابقت داشته باشد و برعکس.

قراردادهای هوشمند هزینه های هنرمندان را در گرو نگهداری می کند و پرداخت هایی که با رمزهای ETH یا VIB انجام می شود. پلتفرم Viberate کمیسیون رزرو را می گیرد ، اما با نرخ بسیار کمتری نسبت به آژانس های رزرو ، هزینه های کمتری را دریافت می کنند.

اتصال سایر شرکای صنعت به روابط عمومی و سایر مخاطبین هنرمند

هزینه های حق بیمه برای دسترسی کاربران به جزئیات مدیر یا نماینده هنرمندان در سیستم عامل اعمال می شود. این سطح از دسترسی حق بیمه نیاز به پرداخت هزینه در VIB یا ETH دارد. این هدف کسانی است که مایلند به دلایل تجاری با هنرمندان ارتباط برقرار کنند ، مثلاً بازرگانان.

سایر ارتباطات نیز با استفاده از شبکه امکان پذیر است. به عنوان مثال ، برگزارکنندگان این رویداد می توانند مکان های موجود برای رویدادی را که می خواهند برگزار کنند ، مرور کنند.

کسب پاداش

همه کاربران سیستم (مشاغل و مصرف کنندگان) می توانند از صندوق پاداش VIB پاداش کسب کنند. پاداشها براساس فعالیتهایی مانند ثبت نام در سرویس ، مراجعه به دوستان و نگهداری و نظارت بر پایگاه داده تخصیص داده می شوند. مورد دوم توسط تیم تحریریه تأیید می شود.

استخر فضل متشکل از ارزش ثابت 10 میلیون سکه VIB است و بودجه به شرح زیر آزاد می شود:

  • 5٪ صادر شده در محل فروش رمز (پایان سال 2017)
  • 5000 نشانه در هر روز برای 2000 روز اول منتشر می شود

پس از آن ، مشخص نیست که پر کردن استخر فضل چگونه کار خواهد کرد. فقط گفته شده که منبع آن از طریق جریان های دیگر و بدون صدور سکه های جدید تأمین می شود.

عرضه سکه

نشانه های VIB نشانه های ERC20 هستند ، بنابراین استخراج نمی شوند. آنها با استفاده از قراردادهای هوشمند مبتنی بر Ethereum ایجاد شده اند. رمزنگاری مجازی تعداد محدودی از 200 متر نشانه ERC20 VIB را که به شرح زیر اختصاص داده شده آزاد می کند:

  • 60٪ در ICO برای تأمین بودجه توسعه پروژه فروخته شده است
  • 16٪ به تیم پروژه
  • 4٪ به سرمایه گذاران اولیه / فرشته
  • 5٪ به استخر فضل (نگاه کنید به بالا)
  • باقی مانده برای سایر شرکا (تیم مشاوره و غیره)

نقشه راه

عملکرد پلت فرم به صورت مرحله ای ارائه می شود ، بنابراین ارزش دارد که به گذشته نگاه کنید و همچنین به جلو نگاه کنید.

Viberate قبل از ICO ، یک شرکت موجود با پایگاه کاربری فعال بود که قبلاً از چندین منبع سرمایه گذاری کرده بود. این شرکت در سال 2016 به عنوان رجیستری از DJ ها شروع به کار کرد. تا اواسط سال 2017 و بعد از دور دوم بودجه سرمایه گذاری به ارزش 440 هزار دلار آمریکا ، Viberate 2.0 راه اندازی شد. این یک پایگاه داده موسیقی ژانر با بیش از 120 هزار ورودی از جمله داده ها و تجزیه و تحلیل مشخصات پروفایل شبکه های اجتماعی و اطلاعات رزرو رویدادهای زنده بود.

متعاقباً ، ICO در اواسط سال 2017 با a وب سایت جداگانه برای تبلیغ کمپین. این به فروش رسید و بیش از 10 میلیون دلار بودجه جمع آوری کرد.

صفحه اصلی Token Viberate

صفحه اصلی Viberate Token

در سال 2017 نیز نمایه های آژانس رزرو و برگزارکنندگان رویدادها راه اندازی شد. روابط وابسته با خدمات بلیط نیز برقرار شد ، به طرفداران اجازه می دهد از طریق پلت فرم با اشخاص ثالث مانند Ticketmaster بلیط رزرو کنند..

چشم انداز آینده شامل راه اندازی پلت فرم رزرو بلیط دیجیتال ، و قابلیت تطبیق نوازنده / محل برگزاری و رزرو

درباره Viberate Crypto – تیم و شرکت

این شرکت در سال 2016 توسط سه دوست اسلوونیایی و علاقه مندان به موسیقی پرشور تأسیس شد. برخلاف بسیاری از پروژه های بلاکچین ، هیچ یک از تیم های بنیانگذار توسعه دهنده بلاکچین نیستند. بنیانگذار و سفیر Urom Umek یک برنده جایزه دی جی اسلوونیایی و آهنگساز موسیقی رقص است. وی که به عنوان DJ Umek شناخته می شود ، شروع به کار صحنه موسیقی تکنو در اسلوونی می کند. وی از سال 1993 به عنوان نوازنده فعال است.

صفحه اصلی DJ Umek

صفحه اصلی مینیمالیسم DJ Umeks

تیم مingسس در اصل دوست بودند اما متعاقباً هنگامی که Umek از دوستانش خواست تا مدیر موسیقی وی باشند ، در کار تجاری گرد هم آمدند. پس از ایجاد شرکت مدیریت موسیقی خود ، این سه نفر ایده ایجاد یک سایت لیست به سبک IMDb برای DJ ها را داشتند. بنابراین Viberate زندگی خود را به عنوان یک دایرکتوری ساده با رتبه بندی چند هزار DJ آغاز کرد.

دو بنیانگذار علاوه بر اومک ، واسجا وبر و ماتج گرگورچیچ هستند. وبر COO است و سابقه بازاریابی دیجیتال و مدیریت رویدادها را دارد. مدیر عامل Viberate ، Gregorcic نیز از بنیانگذاران این شرکت بود الیگما, که یک بستر تجارت بلاکچین و هوش مصنوعی است.

علاوه بر این ، تیم فنی بلاکچین متشکل از توسعه دهندگان اسلوونیایی Bostjan Zakelj ، Rok Bavec و Rok Babic است..

اگرچه پروژه های دیگر صنعت موسیقی را تحت تأثیر قرار می دهند ، به نظر می رسد رمزنگاری Viberate یک اپراتور بی نظیر در زمینه موسیقی زنده است. پروژه های دیگری مانند Soundcoin و Musichain بر مدیریت پرداخت حق امتیاز تمرکز دارند. Ceek پروژه دیگری است که به دنبال صنعت موسیقی است اما کسب درآمد از اجرای زنده از طریق پخش های VR است.

این شرکت با Mixmag ، بزرگترین نشریه موسیقی رقص در این بخش ، همکاری رسانه ای دارد.

نمای تجارت

مانند اکثر altcoin ها ، نوسانات قیمت توکن های VIB منعکس کننده بیت کوین و سایر رمزهای ارز اصلی است. بنابراین قیمت در ماه های دسامبر و ژانویه در بالاترین حد خود قرار داشت ، اما در ماه فوریه کاهش یافت و از آن زمان در تلاش برای بهبود است. این در حالی است که از زمان ICO به آژانس رزرو و فعالیت پروفایل برگزارکننده رویداد افزوده شده است.

تحولات آینده که در سال 2018 و 2019 رخ می دهد شامل راه اندازی برنامه هایی است که امکان رزرو از طریق سیستم عامل و پرداخت خدمات با ارز رمزپایه را فراهم می کند. این تحولات ممکن است اثری مثبت بر ارزش رمز داشته باشد.

از کجا می توانی آن را بخری?

از طریق Changelly یا Binance می توانید رمزهای VIB را با 80 ارز رمزپایه دیگر مبادله کنید. اگر می خواهید با فیات خرید کنید ، Changelly به شما امکان خرید بیت کوین یا اتر با کارت اعتباری را نیز می دهد. ثبت نام کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید ، سپس با استفاده از کارت اعتباری خود خرید BTC یا ETH خود را انجام دهید. هنگامی که ارز رمزنگاری شده جدید خود را در حساب خود داشتید ، می توانید آن را با استفاده از Changelly به نشانه های VIB مبادله کنید.

می توانید نشانه های VIB را در هر کیف پول سازگار با ERC20 ذخیره کنید.

نتیجه

Viberate یک مدل تجاری فوق العاده بلند پروازانه دارد. بله ، درست است که این شرکت از این مزیت برخوردار است که اولین محرک و در حال حاضر تنها بازیکن در بازی موسیقی زنده است. با این حال ، تلاش برای ایجاد همه چیز برای همه افراد در بخشی که دارای چنین مدل کسب و کار فرسوده ای است ، ممکن است خطراتی داشته باشد.

همانطور که گفته شد ، رمزنگاری Viberate در حال حاضر بیش از یک دور بودجه بذر به دست آورده است ، و تیم مطمئناً شکل خوبی در صنعت موسیقی دارند. بلیط فروشی برای اجراهای زنده مطمئناً منطقه ای است که با توجه به وضعیت امروز بازار می تواند از شفافیت اضافی و حمایت از خریدار بهره مند شود..

مطمئناً تماشای پیشرفت Viberate طی چند سال آینده جالب خواهد بود. هدف آن از تنها بازار کاملاً یکپارچه و غیرمتمرکز B2B / B2C برای موسیقی زنده استراتوسفر است اما انگیزه آن اشتیاق واقعی است. مهمتر از همه ، اشتیاق یک مکان عالی برای شروع است.

اطلاعات بیشتر

فیس بوک

توییتر

تلگرام

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me