Wi-Fi جهانی چگونه کار می کند؟?

Wi-Fi جهانی یک است پروژه بلاکچین این رمز دسترسی به روترهای بی سیم خصوصی است. مفهوم این پروژه ساده است. بسیاری از شبکه های Wi-Fi خصوصی (از جمله بسیاری از شبکه های مسکونی) وجود دارد که دسترسی عموم برای آنها غیرقابل دسترس است. به همین دلیل ، بیشتر پهنای باند موجود معمولاً هدر می رود.

با استفاده از بستر جهانی Wi-Fi ، دارندگان می توانند به طور ایمن دسترسی به روترها را تقسیم کنند و در ازای آن ارز رمزپایه کسب کنند. افرادی که می خواهند از روترهای موجود استفاده کنند می توانند به صورت رایگان به اینترنت متصل شوند. تنها شرط این است که آنها در ابتدای جلسات مرور خود مجبور به تماشای یک فیلم تبلیغاتی کوتاه باشند.

طبق World Wi-Fi ، “کاربر مهمان دیگر هزینه دسترسی به اینترنت را پرداخت نمی کند ، صاحبان روترها با تقسیم منابع خود درآمد کسب می کنند و تبلیغ کنندگان به مخاطبان خود می رسند.”اقتصاد جهانی وای فای

موفقیت اولیه در بازار و برنامه های آینده

تیم پروژه جهانی Wi-Fi حتی قبل از اعلامیه فروش توکن نیز موفقیت های زیادی کسب کرده است. تیم در حال حاضر در این فضا کاملاً جا افتاده است. در سال 2016 ، آنها یک شرکت HotSpot به نام Radius Wi-Fi تأسیس کردند و در سال 2017 ، تیم Adrenta را معرفی کرد ، آژانس تبلیغاتی متمرکز بر تبلیغات Wi-Fi.

از اوایل سال 2018 ، Adrenta در حال حاضر بیش از 14000 شبکه باز و 100+ شریک حق رای دادن دارد. این شرکت ها در 80 شهر فعالیت می کنند و تعداد کل نقاط دسترسی Wi-Fi Adrenta را در سال 2017 784 درصد افزایش دادند.

هدف این است که 20 میلیون روتر فعال در سیستم عامل وجود داشته باشد ، یعنی حدود 5 درصد از روترهای خصوصی جهان. این تیم همچنین قصد دارد تا مارس 2021 روزانه 1 میلیارد بازدید تبلیغ داشته باشد.

روترهای Wi-Fi جهانی

درباره WeToken (WT)

Wi-Fi جهانی در حال حاضر 3.951 میلیون دلار (تا 8 مارس 2018) جمع آوری کرده است و از حد نرم 3.5 میلیون دلار پیشی گرفته است. سقف سخت 25 میلیون دلار تعیین شده است. فروش توکن به طور رسمی بین 18 مارس تا 18 آوریل انجام می شود و 33٪ از توکن ها در حین فروش برای خرید در دسترس خواهند بود.

نوع رمز ERC223 است. همچنین ، سرمایه گذاران از سنگاپور و چین مجاز به شرکت در فروش توکن نیستند.

WeToken (WT)

WeToken (WT) ارز رمزپایه کمکی است که برای پروژه جهانی Wi-Fi استفاده می شود. نرخ ارز پس از فروش توکن 1 WT = 30 نمایش آگهی در Wi-Fi جهانی = 0.10 دلار خواهد بود. در طول فروش رمز ، مقدار 1 WT = 10 نمایش آگهی در Wi-Fi جهانی = 0.10 دلار خواهد بود. این به سرمایه گذاران بالقوه ای که می خواهند در فروش توکن شرکت کنند یک پاداش به ارزش سه برابر قیمت فروش پس از توکن می دهد. این تیم هر WeTokens فروخته نشده را می سوزاند. کل تأمین 600،000،000 WT است.

تیم Wi-Fi جهانی پروژه ها ادامه می دهد که با افزایش تعداد افرادی که دارای روترهای بی سیم خصوصی هستند و تعداد افرادی که مایل به دسترسی به اینترنت هستند ، ارزش WT همچنان افزایش خواهد یافت. به نوبه خود ، تبلیغ کنندگان WeTokens بیشتری خریداری می کنند تا بتوانند تبلیغات خود را در شبکه Wi-Fi جهانی انجام دهند..

ویژگی های کلیدی فناوری

Wi-Fi جهانی دارای چند ویژگی اساسی است که به تبلیغ کنندگان کمک می کند تا بازار مخاطبان خود را بهتر بازاریابی کنند.

اول ، این یک ساختار چند لایه است که به چندین طرف امکان می دهد هزینه تبلیغات را دریافت کنند. این امر به تشویق شرکای شبکه Wi-Fi برای اتصال نقاط دسترسی بیشتر به شبکه کمک می کند.

همچنین یک تنظیم هوشمند وجود دارد که به تبلیغ دهندگان در شبکه اجازه می دهد تا آمار هدفمند تبلیغات کلیه نقاط دسترسی متصل را حفظ کنند. با استفاده از این ویژگی ، تبلیغ کنندگان داده های لازم را برای درک میزان کارایی تبلیغات خود در سیستم عامل دارند. همچنین به آنها این امکان را می دهد تا تصمیمات تجاری دقیق تری بگیرند. به عنوان مثال ، تبلیغ کنندگان می توانند تنظیمات مربوط به کسانی که تبلیغات نشان داده می شوند و حداقل قیمت تبلیغات پذیرفته شده را تغییر دهند.

ویژگی مهم دیگر مدل CPA / CPM است که به تبلیغ کنندگان دو نوع معامله می دهد: هزینه در هر مایل (CPM) و هزینه هر عمل (CPA). CPM براساس مبلغی است که یک تبلیغ دهنده برای مشاهده یک آگهی پرداخت می کند. CPA براساس مبلغی است که یک تبلیغ دهنده برای اقدام انجام شده (به عنوان مثال کلیک کردن روی وب سایت آگهی) توسط مهمان متصل به شبکه بی سیم پرداخت می کند..

فناوری بلاکچین

هنوز همه این همه جزئیات در مورد فناوری بلاکچین در حال اجرا در این پروژه وجود ندارد. با این حال ، چند نکته وجود دارد که باید از مقاله سفید یادداشت کنید.

تیم Wi-Fi جهانی احتمالاً Graphene ، یک فناوری بلاکچین منبع باز را پیاده سازی خواهد کرد. گرافن از Delegated Proof of Stake (DPoS) استفاده می کند ، که نوعی PoS است که از گره های شخص ثالث برای ایجاد بلوک های جدید استفاده می کند. گفته می شود گرافن 10 برابر کارآمدتر از سایر فن آوری های انتشار بلوک است. پروژه هایی که در حال حاضر از گرافن استفاده می کنند شامل می شوند EOS, BitShares, و استیم.

Wi-Fi جهانی برای جلوگیری از احتمال ساخت داده از DPoS استفاده خواهد کرد. همچنین می تواند تأیید کند که دارندگان روتر برای هر نمایش تبلیغ به درستی پاداش می دهند. تعامل روتر و P2P Discovery بدون توجه به اینکه کدام سیستم ذخیره پایگاه داده یا نوع بلاکچین پیاده سازی شده است ، کارساز خواهد بود.

Wi-Fi جهانی یک برنامه پاداش برای نمایندگان ارائه می دهد. نمایندگان قادر خواهند بود اطلاعات مهم مربوط به هر کاربر را در شبکه ذخیره کرده و به عنوان پایگاه داده تکرار کنند. اطلاعات ذخیره شده شامل اطلاعات کاربری مانند مختصات جغرافیایی روترها ، تعداد کاربران ، سن و علایق خواهد بود. نمایندگان همچنین اطلاعات مربوط به کمپین های تبلیغاتی مانند ROI و نرخ تبدیل را ذخیره خواهند کرد.

نمودار Blockchain Wi-Fi جهانی

مقیاس پذیری

در روزنامه سفید آمده است که این پروژه نباید دارای مقیاس پذیری باشد. عملیات در مراکز داده پروژه پردازش می شود (شبکه توزیع شده برای شرکای Wi-Fi جهان). معاملات با استفاده از چندین گره تأیید می شوند و پردازش سریعتر را امکان پذیر می کنند.

این سیستم از قبل برای کنترل ده ها معامله در ثانیه طراحی شده است. از آنجا که تبلیغ کنندگان عموماً خریدار و فروش WeTokens خواهند بود ، نیازی به مقیاس پذیری مورد نیاز پروژه هایی مانند Ethereum یا Bitcoin نیست..

یک معامله برابر با یک کمپین تبلیغاتی است. Wi-Fi جهانی قادر خواهد بود مقیاس پذیری و سرعت بلاکچین پایگاه داده را حفظ کند زیرا عملیات ورودی / خروجی با بار زیاد مستقیماً با م blockلفه بلاکچین کار نمی کند.

نقشه جهانی Wi-Fi

همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است ، این پروژه برنامه های بلند پروازانه ای برای تبدیل شدن به یک بستر برای Wi-Fi جهانی ، غیرمتمرکز و رایگان دارد..

نقشه راه Wi-Fi جهانی

WeToken را از کجا بخریم

در حین پیش فروش و فروش توکن ، WeToken را فقط می توان از طریق آن خریداری کرد وب سایت پروژه. برای خرید WT می توان از BTC یا ETH استفاده کرد. اطلاعات بیشتر را می توانید در World Wi-Fi پیدا کنید صفحه متوسط.

افکار نهایی

ایده ایجاد زیرساخت جهانی اینترنت بی سیم توکن ، مفهومی است که بسیار امیدوارکننده به نظر می رسد و می تواند برای میلیون ها نفر در سراسر جهان مفید باشد. این واقعیت که بنیانگذاران World Wi-Fi قبلاً ثابت کرده اند که می توانند با رادیوس Wi-Fi و Adrenta در این بازار اجرا کنند ، نشانه خوبی است.

جالب است که ببینید Wi-Fi World چگونه مدل تجاری خود را مقیاس بندی می کند و دسترسی Wi-Fi رایگان را به مکان های جدید در سراسر جهان می آورد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me