شبکه XYO چیست؟ عدم تمرکز GPS و قرار دادن مکان در بلاکچین

شبکه XYO ، مخفف XY Oracle Network ، یک شبکه مکان یابی با نیرو را ارائه می دهد که بر روی بلاکچین ساخته شده است. به طور خلاصه ، XYO Network یک شبکه مکان رمزنگاری بی اعتماد است که امکان بررسی لایه ای مکان را در بسیاری از دستگاه ها و پروتکل ها فراهم می کند. این شبکه از یک ارز رمزپایه به نام XYO برای عملکرد خود استفاده می کند.

XYO به زنجیره بلوک Ethereum ضربه می زند تا به کاربران اجازه دهد برای درخواست های خاص که حول درخواست های موقعیت مکانی هستند ، “تماس بگیرند”.

شبکه XYO پروژه ای است که توسط شرکتی به نام راه اندازی شده است XY, که از سال 2012 در حال ساخت راه حل های فناوری مکان برای هواپیماهای بدون سرنشین مستقل ، وسایل نقلیه خودران ، شهرهای هوشمند و اکتشافات فضایی بوده است. اولین محصول XY به بازار عرضه شده است XY یافتنی ها, شبکه ای با بیش از 1 میلیون نفر که توسط دستگاه های بلوتوث و GPS متصل شده اند. این دستگاه ها اساساً حفره های کوچکی هستند که می توانند به موارد غالباً بی جا مانند کلیدها ، کوله پشتی ، قلاده های سگ و غیره متصل شوند..

شبکه XYO چگونه کار می کند?

شبکه XYO شامل چهار ستون اصلی است: Sentinels (The Data Gatherers)، Bridges (The Data Relayers)، Archivists (The Data Store)، and Diviners (The Answer Aggregators).

 1. نگهبانان اطلاعات مکان را از طریق رادیوها ، حسگرها و روش های دیگر جمع آوری کنید. اینها به عنوان شاهد مکان عمل می کنند.
 2. پل ها داده ها را از Sentinels گرفته و به بایگانی ها منتقل کنید. اینها به عنوان مبدل داده های موقعیت مکانی عمل می کنند.
 3. بایگانی ذخیره اطلاعات برای Diviners برای تجزیه و تحلیل آنها.
 4. فالگیرها به عنوان خطابه عمل می کنند و تمام اکتشافات مکانی را تجزیه و تحلیل می کنند تا پاسخ س quالات را بدهند و امتیازات صحت را تعیین کنند. فالگیرها سپس این پاسخ ها را به یک قرارداد هوشمند منتقل می کنند.

شبکه XYO یک الگوریتم اجماع اثبات مبدا اصلی همراه با زنجیره کلید گذرا برای اطمینان از معتبر بودن دفترهای ورودی به شبکه در حالی که جعل زنجیره منبع برای داده ها غیرممکن است ، ارائه می دهد. شبکه XYO اطلاعات مربوط به زنجیره بلوکی عمومی به نام XYOMainChain را ذخیره می کند.

چه کسی از شبکه XYO استفاده می کند?

فراتر از روده فنی شبکه XYO موارد زیادی برای استفاده وجود دارد که در چندین صنعت وجود دارد.

مثالی که در این نامه سفید ذکر شده برای بازرگانان تجارت الکترونیکی است که از XYO برای ارائه خدمات حق بیمه “پرداخت هنگام تحویل” به مشتریان خود استفاده می کنند. بازرگان قرارداد هوشمندی را می نویسد (بر روی سیستم عامل Ethereum) ، XYO تا زمان تحقق در هر مرحله از محل بسته را ردیابی می کند و فقط پس از رسیدن آن ، فروشنده حقوق می گیرد.

فروش توکن XYO

XYO فقط به دلیل عدم شفافیت مقامات نظارتی ایالات متحده برای فروش در سطح بین المللی در دسترس است.

سرمایه گذاران آمریکایی می توانند در XYO به عنوان SEC Reg A + Equity سرمایه گذاری کنند. این اساساً به سرمایه گذاران آمریکایی اجازه می دهد تا در شرکت مادر XY سرمایه گذاری کنند و به آنها این امکان را می دهد که از نظر مثبت XY و همچنین شبکه XYO سود ببرند..

در اینجا مشخصات سرمایه گذاران ایالات متحده آورده شده است.


 1. XY یک شرکت دلاور C ایالات متحده است که توسط قوانین و استانداردهای نظارت بر اوراق بهادار ایالات متحده تنظیم می شود & کمیسیون تبادل.
 2. XY دارای 850،000،000 XYO Token (تخمین زده شده 3.5٪ از استخر رمزها). علاوه بر این ، XY صندوق ذخیره اقتصادی رمزنگاری XYO را اداره می کند ، که برای هر توکن XYO فروخته شده در فروش عمومی در یک پایه 1 به 1 تخصیص داده می شود
 3. XY تا به امروز تقریباً 10 میلیون دلار درآمد کسب کرده است.

در اینجا بایگانی و مستندات SEC.

فروش توکن عمومی دارای یک ساختار قیمت گذاری طبقه بندی شده است که از 1 ETH شروع می شود: 100،000 XYO و حداکثر در 1 ETH: 33،333 XYO.

 • بستر قرارداد هوشمند: Ethereum
 • نوع قرارداد: ERC20
 • نشانه: XYO
 • نام Token: Token Utility Network XYO
 • صدور کل: محدود و با مبلغی که پس از فروش اصلی Token به دست آمد
 • پیش بینی XYO Token Cap: 48 میلیون دلار
 • توکن های فروخته نشده و تخصیص نیافته: پس از رویداد فروش توکن رایت شد

پس از پایان فروش اصلی ، هیچ نشانه XYO دیگری تولید نمی شود.

قیمت ژن XYO

XYO در حال حاضر با IDEX ، DDEX ، Bitmart و چند صرافی کوچکتر معامله می کند و در حال حاضر دارای حدود 12،692،705 دلار USD است..

افکار نهایی – “مرتب سازی مانند GPS ، منهای انحصار دولت”

پیشنهاد XYO Network با یکی از مشهورترین روایت های انقلاب بلاکچین و ارزهای رمزپایه مطابقت دارد: حذف و جایگزینی واسطه شخص ثالث با یک راه حل غیرمتمرکز و پیشرفته از نظر فنی برای توانمند سازی و ایجاد انگیزه در کاربران نهایی. XYO با هدف جایگزینی GPS همانطور که هست با یک سیستم مبتنی بر بلاکچین غیر متمرکز است.

برای اطلاعات بیشتر ، به بخش مراجعه کنید تصویر سفید شبکه XYO و سایت شبکه XYO.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map