تولدت مبارک ، بیت کوین! تو عزیزم بزرگ 10 ساله!

هفته بزرگی برای محبوب ترین ارز رمزنگاری شده در جهان که چهارشنبه (براساس تاریخ انتشار مقاله سفید) ده ساله شد. بازگشت و فهمیدن اینکه بیت کوین در دهه گذشته چقدر پیشرفت کرده است بسیار حیرت انگیز است. در حال رشد از یک مفهوم ساده و ناشناخته و مورد ستایش قرار گرفتن به عنوان مواردی از کلاهبرداری تا تأثیرگذارترین اختراع تاکنون ، واضح است که این امر تاکنون نشانه قابل توجهی در جهان ایجاد کرده است. این برای شماست ، بیت کوین ، و اینجا (حداقل) ده سال دیگر است.

متأسفانه ، بازار رمزنگاری احساس مشابهی ندارد. بازار قربانی شد بارت معکوس کلاسیک الگوی نمودار این هفته ، اما رالی تا پایان کافی نبود تا ما را در سیاه و سفید بگذاریم. در طول هفته ، کل محدودیت بازار از 208.7 میلیارد دلار به 206.0 میلیارد دلار کاهش یافت و ما را با ضرر 1.29 درصدی مواجه کرد..

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (18/11/2)

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (18/11/2)

سه سکه برتر ما همچنان حرکت کم رنگی را نشان می دهند:

بیت کوین, پسر تولد 2.11٪ افت کرد و به کمتر از 6،340 دلار رسید.

اتریوم 1.94٪ سقوط کرد و اکنون درست زیر 200 دلار است.

XRP روند نزولی را با افزایش 0.36 درصدی قیمت به حدود 0.46 دلار رساند.

اخبار رمزنگاری داخلی

میلیونر Crypto برنامه Blockchain آرمانشهر را برنامه ریزی می کند: در اوایل این هفته ، روزنامه نیویورک تایمز درباره جفری برنز ، مالک Blockchains LLC و برنامه های او برای ایجاد یک مدینه فاضله زنجیره بلوکی در صحرای نوادا منتشر کرد. در اوایل سال جاری ، برنز زمینی عظیم در این منطقه را به قیمت 170 میلیون دلار – به صورت نقدی خریداری کرد. وی در نظر دارد یک “نهاد مشترک توزیع شده” در زمینی که تصمیم گیری و سود در آن بین کارمندان ، ساکنان و سرمایه گذاران توزیع می شود ، ایجاد کند. هدف او این است که ارزش تمرکززدایی موجود در بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را بگیرد و آن را برای کل جامعه بکار برد. این یک استراتژی جسورانه است ، پنبه. بیایید ببینیم آیا نتیجه می دهد یا خیر.

افرادی که چیزهایی می گویند

رون حقیقت را بیان می کند: پسر بد لیبرتاریا ، ران پل ، دوشنبه گذشته مقاله کوتاهی با عنوان منتشر کرد ترامپ حق است ، فدرال رزرو دیوانه است. در این مقاله ، وی از توانایی ارزهای مورد حمایت دولت و بانک های مرکزی برای “افزایش و کاهش مداوم عرضه پول در تلاش برای کنترل اقتصاد از طریق کنترل نرخ بهره” انتقاد می کند. اگرچه او به بیت کوین یا ارز رمزنگاری شده اشاره نکرد ، اما می توانیم بین خطوط بخوانیم. ما می دانیم که شما یک معتقد به بیت کوین هستید ، پسر رونی

جیمی اهمیتی ندهید: در یک کنفرانس Axios این هفته ، مدیرعامل JPMorgan ، جیمی دیمون اظهار داشت که ، در رابطه با بیت کوین ، “من واقعاً کار نمی کنم.” وی در ادامه گفت که معتقد است فناوری بلاکچین واقعی است اما اعتقاد ندارد بیت کوین می تواند جایگزین ارز فیات شود. برای پسری که ظاهراً به بیت کوین اهمیتی نمی دهد ، مطمئناً در مورد آن زیاد صحبت می کند.

چه جدید به طور همزمان

چارلی شرم درباره تکامل رمزنگاری ، مرکزی سازی و Stablecoins: ما با یکی از کارآفرینان اصلی بیت کوین گفتگو کردیم. آنچه را که برای گفتن داشت بخوانید.

DocuSign فناوری بلاکچین Ethereum را در برنامه رمزگذاری اسناد خود ادغام می کند: DocuSign به عنوان Ethereum بعلاوه یک به حزب بلاکچین می پیوندد.

مدیر عامل Binance Lauds Fidelity Investments به بازار رمزنگاری منتقل می شود: برخی از طرفداران رمزنگاری مخالف ورود بانک ها هستند. CZ یکی از آنها نیست.

دانستن اینکه چه زمانی باید از یک تجارت برنده خارج شوید: بله ، شما در تجارت خود فعالیت می کنید. اما آیا می دانید چگونه بدون موفقیت در خطر دستاوردهای خود ، از آن خارج شوید?

بررسی Bitit Exchange | آیا برای شما مناسب است؟: صرافی فرانسه می خواهد ساده ترین راه برای خرید رمزنگاری باشد. با این حال ، به نظر نمی رسد که این مورد باشد.

آموزش قیمت چرخه ها: معامله بازگرداندن اولین بازپرداخت: بالا و پایین. بالا و پایین. قیمت رمزنگاری اغلب در چرخه های قابل پیش بینی حرکت می کند. در اینجا نحوه استفاده از آنها آورده شده است.

شاخص بیت کوین ترکیبی Winkdex: نحوه عملکرد: Winklevii چیزی فراتر از پذیرفته کنندگان اولیه بیت کوین است. بیاموزید که Winkdex چگونه مکانیسم های قیمت گذاری در سراسر وب را تقویت می کند.

آیا خرید بیت کوین در سال 2018 خیلی دیر است؟ مواردی که باید در نظر بگیرید: ممکن است فکر کنید که قایق بیت کوین را از دست داده اید. ما چند دلیل داریم که چرا احتمالاً باید خلاف این فکر کنید.

جاستین سان در مورد آینده ترون ، بیت تورنت و پروژه اطلس: ما با چهره (و مغز) ترون در مورد همه کارهایی که این پروژه در سال گذشته انجام داده صحبت کردیم.

نحوه خرید Litecoin در Coinbase با استفاده از تلفن خود: زیرا همه وقت ندارند که پشت کامپیوتر بنشینند و خرید کنند.

چگونه Genesis Mining بخش استخراج ابر را بدست گرفت: استخراج ابر: کلاهبرداری یا قانونی؟ Genesis Mining كاملاً روشن كرده است كه آنها در مورد دوم قرار می گیرند.

رقص سکه | آمار رمزنگاری شده مبتنی بر جامعه: رقص سکه با هدف غیر متمرکز کردن تجزیه و تحلیل داده ها است ، از آنچه شما حدس می زدید با داده های بیت کوین شروع می شود.

KJ اریکسون می خواهد بازار عمومی به یک تجارت الکترونیکی خانگی تبدیل شود: یک گفتگوی سریع با مدیرعامل پروژه در مورد ارزش جلوه های شبکه رمز و نحوه اجرای آنها توسط بازار عمومی.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

China Ol ’Switcharoo را می کشد: برای صدمین بار به نظر می رسد ، دولت چین بار دیگر نظر خود را درباره قانونی بودن بیت کوین تغییر داده است. طبق سایت خبری چینی cnLedger ، دادگاه چین تأیید کرده است که مالکیت بیت کوین توسط قانون محافظت می شود. این حکم ، از دادگاه بین المللی داوری شنژن ، بیان می کند که هم داشتن و هم انتقال بیت کوین در کشور فعالیت های قانونی است.

1 / دادگاه چین بیت کوین مورد حمایت قانون را تأیید می کند. دادگاه داوری بین المللی شنژن پرونده ای راجع به رمزنگاری ها صادر کرد. درون حکم: قانون CN مالکیت را منع نمی کند & انتقال بیت کوین ، که باید توسط قانون bc محافظت شود ماهیت دارایی و ارزش اقتصادی آن.

– cnLedger (cnLedger @) 26 اکتبر 2018

برزیل شروع به جمع آوری آنچه که متعلق به خود است: شما می دانید چه می گویند. در این دنیا ، هیچ چیز جز مرگ و مالیات (برزیل) قطعی نیست. وزارت درآمد فدرال برزیل روز سه شنبه سندی را منتشر کرد که در آن قوانین جدیدی راجع به ادعاهای مالیاتی ارزهای رمزنگاری شده بیان شده است. یکی از قوانین جدید: صرافی های رمزنگاری اکنون باید گزارش های ماهانه فعالیت معامله و هویت مشتریان خود را ارسال کنند. علاوه بر این ، سرمایه گذاران انفرادی و سازمانی باید در صورت انجام بیش از 2700 دلار در ماه ، کلیه معاملات خود را در مبادلات خارجی گزارش دهند. مجازات عدم گزارش؟ حداکثر سه درصد ارزش معامله.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me