این هفته در Crypto

Sugar، We’re Goin ’Down– اما فقط به سختی

هفته دیگر ضرر در کتاب ها ، اما نگران نباشید ، همه. آنطور که به نظر می رسد بد نیست.

در زمان چاپ ، ارزش کل بازار ارزهای رمزنگاری شده 329 میلیارد دلار است که این هفته 2 درصد کاهش یافته است. مطمئناً ، همه ما دوست داریم در این مرحله بیش از 400 میلیارد دلار بمانیم ، اما سقف فعلی بازار بسیار سالم تر از 300 میلیارد دلار است که ما در این هفته در یک هفته قبل لمس کردیم.

همانطور که هفته آینده پیش می رویم ، در ادامه جستجوی پشتیبانی ، مراقب عملکرد قیمت Bitcoin باشید. این واقعیت که ما به سختی از سطح قیمت هفته گذشته پایین آمده ایم باید دلگرم کننده باشد ، اما اگر پسر بزرگ رمزنگاری به زیر 7000 دلار برسد ، فشار خود را برای برخی از فشارهای رو به پایین افزایش دهید.

بیت کوین: بیت کوین جمعه گذشته با قیمت 7،440 دلار 1٪ پایین تر از موقعیت خود است.

اتریوم: Ethereum با قیمت 574 دلار در طول هفته 4٪ ارزش خود را از دست داده است.

موج دار شدن: ما قیمت گچ Ripple راکد خواهیم بود ، زیرا قیمت 0.61 $ آن باعث می شود که 0.3٪ در طول هفته کاهش یابد.

آمار بازار 6/1

اخبار داخلی

شرکت Norfolk Southern به اتحاد حمل و نقل بلاکچین پیوست: یکی از بزرگترین شرکت های راه آهن ایالت متحده ، Norfolk Southern Corporation ، این هفته اعلام کرد که می خواهد به Blockchain in Transport Alliance (BiTA) بپیوندد. این انجمن در سال 2017 تاسیس شد و به منظور ترویج کاربرد و پذیرش فناوری بلاکچین در صنعت حمل و نقل تشکیل شد. با ورود به BiTA ، Norfolk Southern به 250 شرکت دیگر از جمله FedEx ، Uber ، General Electric Transport و UPS خواهد پیوست..

SEC سفارش اضطراری برای متوقف کردن Scammy ICO را کسب می کند: کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یک ICO و رئیس آن را به دلیل کلاهبرداری در اوراق بهادار متهم می کند. شکایت مورد تایید دادگاه حدود 21 میلیون دلار جمع آوری شده توسط Titanium Blockchain Infrastructure Inc را مسدود می کند ، در حالی که رئیس آن ، مایکل استولر ، به اتهام کلاهبرداری از سرمایه گذاران با تبلیغات دروغین رابطه با فدرال رزرو و همکاری با ورایزون ، دیزنی ، پی پال و بوئینگ ، درمیان دیگران. رابرت A. کوهن ، رئیس بخش سایبر بخش اجرای SEC ، در بیانیه مطبوعاتی رسمی نقل شده است: “این ICO بر اساس یک حمله حمله بازاریابی در شبکه های اجتماعی ساخته شده بود که ادعا می شد سرمایه گذاران را با ادعاهای کاملاً خیالی در مورد تجارت فریب می دهد.” “با تشکیل پرونده های متعدد مربوط به ادعای کلاهبرداری ICO ، ما بازهم سرمایه گذاران را ترغیب می کنیم که هنگام در نظر گرفتن این موارد به عنوان سرمایه گذاری ، احتیاط کنند.”

Poloniex حساب های قدیمی را در تغییر سیاست KYC سورپرایز مسدود می کند: جامعه ارزهای رمزنگاری شده این هفته در رسانه های اجتماعی به دلیل اجرای ضعیف Poloniex در مورد KYC جدید خود ، در آغوش کلام بود. در پی تغییر پیش بینی نشده سیاست KYC صرافی ، کاربران قدیمی از حسابهای مسدود شده شکایت کردند. Poloniex در دسامبر گذشته اعلام کرد که این امر به تأیید هویت پیشرفته در آینده نزدیک احتیاج دارد ، اما کاربران ادعا می کنند که قول خود را در مورد اخطار به موقع دارندگان حساب و همچنین پیگیری تعهد خود مبنی بر عدم مسدود کردن برداشت ها تا زمان پیشرفته ، شکست. KYC راضی است.

poloniex kyc

استورمی دانیلز سیستم پاداش توکیه شده را با وب سایت خود ادغام می کند: چند ماه پس از اوج گرفتن رابطه خود با دونالد ترامپ ، استورمی دانیلز در حال ورود به عرصه ارزهای رمزپایه است. این بازیگر فیلم بزرگسالان این هفته اعلام کرد که Vice Industry Token ، ارز رمزنگاری شده با ارتباط با صنعت پورنو را به عنوان برنامه پاداش برای محتوای وب سایت و خدمات خود ، پیاده سازی می کند. با این مشارکت ، به کاربران انگیزه داده می شود که در ازای علامت های VIT ، محتوا مصرف کنند. “با VIT ، همه قصد دارند درآمد کسب کنند – از کاربران در سایت های من ، گرفته تا خودم و مجریان. نحوه کار بلاکچین VIT ، همه ما بخشی از رمز را بدست می آوریم و داده های واقعی تضمین شده مایه کیک هستند. “، راب موری ، رئیس شرکت مدیریت سایت Daniel گفت:.

کمیسیون اوراق بهادار آلاباما نسبت به سه ICO توقف و انصراف داد: یکی از بازوهای نظارتی آلاباما در ماه مه مشغول ریشه یابی پیشنهادات ICO در ایالت خود بوده است. کمیسیون اوراق بهادار آلاباما در این ماه سه توقف و لغو جداگانه صادر کرده است که شرکت استخراج Extrabit ، LEV و Platinum را هدف قرار داده است. طبق این دستورالعمل ها ، ICO ها قانون ایالت آلاباما را به دلیل فروش اوراق بهادار ثبت نشده و نویدبخش بازگشت قابل توجه سرمایه گذاری نقض می کنند. متوقف کردن و انصراف از طریق دولت های ایالتی در ایالات متحده معمول تر می شود زیرا آنها تلاش می کنند جریان خواستگاری های غیرمعقولانه ای را که به سمت شهروندان خود متوقف می کنند ،.

توافقنامه بانکی Bittrex Inks برای ارائه گزینه های Crypto to-Fiat برای مشتریان شرکتی: با بستن قرارداد با Signature Bank در نیویورک ، Bittrex به زودی گزینه های فیات را برای مشتریان شرکتی خود ارائه می دهد. تجارت فقط در نیویورک ، واشنگتن ، کالیفرنیا و مونتانا در ابتدا به دلایل قانونی مجاز خواهد بود و مشتریان می توانند بیت کوین ، Tether و TrueUSD را به صورت نقدی معامله کنند. در حالی که در حال حاضر این گزینه فقط برای شرکتهای بزرگ فعال است ، این شرکت در تلاش است تا آنها را در دسترس عموم قرار دهد.

ما خوشحالیم که فاز اول معاملات دلار آمریکا (فیات) را برای مشتریان شرکتی تأیید شده آغاز می کنیم ، و به دنبال آن همه مشتریان واجد شرایط در حالی که مراحل اضافی را ارائه می دهیم. ببینید چرا این یک نوع معامله بزرگ است: https://t.co/a3KXXxgNFn

– Bittrex (BittrexExchange) 31 مه 2018

Paxos 65 میلیون دلار در بودجه سرمایه های خطرپذیر جمع آوری می کند: شرکت فناوری مستقر در نیویورک Paxos 65 میلیون دلار سرمایه مخاطره آمیز جمع کرده است که از سرمایه گذاران با کالیبر مانند PRE Ventures ، Liberty City Ventures و Jay Jordan تأمین می شود. چارلز کاسکاریلا ، مدیر عامل شرکت ، در بیانیه ای گفت: “ما از سرمایه برای کمک به رشد مشاغلی استفاده خواهیم کرد که به طور کلی تجارت تسویه حساب ما در سمت Paxos و مبادله دارایی Crypto و متولی آن در itBit است.” در ابتدا به عنوان صرافی iBit در سال 2012 تاسیس شد ، Paxos یک سازمان بلاکچین به عنوان سرویس است که به عنوان یک شرکت اعتماد در نیویورک ثبت شده است..

موارد جدید در CoinCentral?

اندرو کلیدهای ConsenSys: استانداردهای Blockchain ، تغییرات اجتماعی و Flip-Flops: ببینید آنچه بنیانگذار ConsenSys در مورد مسیر صنعت گفته است.

مقایسه مدلهای تجاری Blockchain متمرکز و غیرمتمرکز: اگرچه این نام خود را در تمرکززدایی نشان داده است ، اما همه کسانی که با بلاکچین کار می کنند مدل تجاری غیرمتمرکز نمی خواهند.

Poloniex پیاده سازی KYC اعلام نشده ، حسابهای قدیمی را مسدود می کند: کاربران ادعا می کنند مانند دارندگان دسامبر سال گذشته به دارندگان حساب اخطار به موقع داده نشده است.

باز هم قربانی Verge Falls به 51٪ حمله: دو ماه از حمله اول نگذشته بود که از همان آسیب پذیری برای بار دوم استفاده شد.

چگونه بلاکچین برای بالغ شدن به تنظیم مقررات نیاز دارد: مقررات به معنای مشروعیت نهادی است و مشروعیت به معنای پذیرش و پذیرش است.

نقص عمده امنیتی استقرار EOS Mainnet را تهدید می کند: یک شرکت امنیت سایبری چینی تنها چهار روز تا زمان راه اندازی شبکه اصلی خود یک شکاف در کد EOS پیدا کرده است.

Apolo Ohno در زمینه کارآفرینی Blockchain و Olympian و Hybridblock Apolo Ohno که هشت بار مدال آور المپیک است ، اسکیت و طلای رمزنگاری را معامله می کند.

عصر جدید فرصت های تجاری بیت کوین: فرصت های بیشتری برای کسب و کارهای رمزپایه و بلاکچین از آنچه فکر می کنید وجود دارد.

آیا شرکت شما باید به یک تجارت بلاکچین تبدیل شود: خوب؟ باید?

سخت افزار استخراج بیت کوین – آیا هنوز هم یک سرمایه گذاری ایمن است: سرمایه گذاری در سخت افزار استخراج می تواند تعهدی گران باشد ، بنابراین در سال 2018 با مزارع استخراج بزرگ که بازی را اجرا می کنند ، هنوز ارزش دارد?

ChainXChange برای تبدیل Mandalay Bay به نمایشگاه Blockchain جهانی: نمایشگاه blockchain در حال آمدن به شهر معاون است: لاس وگاس ، نوادا.

انتشار Blockchain: بهبود پرداخت ها و حقوق نویسندگان: بلاکچین به ما فرصت می دهد تا بسترهای غیرمتمرکز ایجاد کنیم تا حالت های قدیمی استفاده از خدمات و محتوا را از بین ببریم و صنعت نشر می تواند از برخی اخلالگران استفاده کند..

تخلیه مبادله: درسهایی درباره دوست داشتن مبادله اتمی: تصور کنید که بلافاصله می توانید هر سکه یا رمز دیگری را عوض کنید – ما خیلی از این واقعیت عقب نیستیم.

آیا شبکه مش آینده اتصال آنلاین است? برای خوانندگان آمریکایی ما (یا هر کسی از کشوری با اینترنت محدود) که ممکن است بخواهد با لغو بی طرفی شبکه مبارزه کند – سلاح شما اینجاست.

حقوقدانان رمزنگاری: آنها چه کسانی هستند و چرا ما به آنها نیاز داریم ؟: از قراردادهای هوشمند گرفته تا فعالیت های تجاری بلاکچین ، به زودی تقاضای وکلا در فضای غیرمتمرکز وجود خواهد داشت.

یک بیمارستان اسکاتلندی اکنون اعتیاد به اعتیاد به رمز ارز را ارائه می دهد: بله کلینیک Castle Craig اکنون معامله گران و سرمایه گذاران روز ارز رمزنگاری شده را که ممکن است از اعتیاد به قمار مانند رنج ببرند ، در برنامه های خود می پذیرد..

توسعه نرم افزار بیت کوین – دوره جدید توکن سازی: دارایی های توکنی شده می توانند به صورت املاک و مستغلات یا چیزی به اندازه اجازه پارکینگ در بیایند. پتانسیل ها فقط به تخیل محدود می شوند.

همانطور که ICO ها سازگار هستند این برای Airdrops به چه معناست ؟: فکر می کنید SEC از ICO متنفر است؟ صبر کنید تا آنها در مورد جدیدترین روش پراکندگی رمزها: قطرات هوا بیشتر بدانند.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

TRON بتا را همانطور که برای Mainnet آماده می شود ، عزیمت از Ethereum: دهمین ارز رمزنگاری شده بزرگ با کلاهبرداری بازار اولین قدم های خود را به سمت بلاکچین خودش برمی دارد. در حال حاضر در حال اجرا در Ethereum است ، TRON این پنجشنبه نسخه بتا را برای شبکه اصلی خود راه اندازی کرد. شبکه اصلی که ادیسه 2.0 لقب گرفته است ، قرار است در تاریخ 25 ژوئن برگزار شود و مهاجرت رمزها از 21 تا 24 ژوئن انجام شود. توسعه TRON در نوع خود ادیسه ای بوده است. با ارزش 4 میلیارد دلار ، دارایی برتر در اوایل سال جاری به دلیل سرقت ادبیات سفید خود ، ناکام مانده است ، در حالی که تیمش ادعا می کند که در نهایت از Ethereum به عنوان بستر توسعه برنامه های غیرمتمرکز خارج خواهد شد.

# ترون Mainnet بیدار است! سفر ما به استقلال آغاز می شود. برای کنفرانس پخش جریانی مستقیم در کمتر از 1 ساعت با Twitter همراه باشید # TRX TRX دلار pic.twitter.com/fs6k3cH7m7

– جاستین سان (Justinsuntron @) 31 مه 2018

باز هم صرافی دیگری در حال انتقال به مالت است. این زمان از ضرورت ، نه بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده لهستان ، BitBay ، در حال انتقال فعالیت های خود به مالت است تا با Binance و OKEx آفتاب بگیرد. این مهاجرت پس از آن انجام می شود که بانک های لهستان با صرافی دیگر کار خود را با نقدینگی متوقف کرده اند. BitBay اکنون برای ادامه خدمات خود از یک تامین کننده در جمهوری مالت استفاده خواهد کرد ، در حالی که تجارت در złotys لهستان در 31 مه متوقف شد. پشت کردن بانک های لهستانی به BitBay همزمان با سرکوب دولت لهستان در صنعت ارز رمزنگاری شده است.

دولت کره جنوبی به دنبال قانونی کردن مجدد ICOs است: یک کمیته مجمع ملی کره جنوبی که به بررسی بلاکچین و ارزهای رمزپایه اختصاص دارد ممکن است برای قانونی کردن ICO ها فشار بیاورد. بخشی از ابتکار عمل خود برای ارزیابی آنچه “انقلاب صنعتی چهارم” نامیده می شود ، گروه ویژه می خواهد شفافیت بازار را افزایش دهد و یک اکوسیستم سالم برای توسعه ارزهای رمزنگاری شده را پرورش دهد و بخشی از این مستلزم لغو تصمیم دولت در سپتامبر سال گذشته برای ممنوع کردن ICO ها “ما به منظور بهبود شفافیت تجارت ارزهای رمزنگاری شده و ایجاد یک دستور تجارت سالم ، باید یک گروه ویژه از جمله متخصصان خصوصی تشکیل دهیم. همچنین ما از طریق کمیته دائمی شورای ملی مبنای قانونی برای تجارت ارزهای رمزپایه ، از جمله اجازه ICOs را ایجاد خواهیم کرد” کمیته در بیانیه ای گفت.

خیلی راحت است: نقص های امنیتی EOS که روزهای دورتر از Mainnet وجود دارد: یک شرکت امنیت سایبری چینی این هفته نقص امنیتی مهمی را در کد EOS کشف کرد. “آسیب پذیری های حماسی” فقط چهار روز پس از راه اندازی شبکه اصلی EOS کشف شده است و تیم EOS به سرعت نقص ها را برطرف کرد. “مهاجم می تواند کلید خصوصی گره های فوق العاده را بدزدد یا محتوای بلوک های جدید را کنترل کند. علاوه بر این ، مهاجمان می توانند قرارداد مخرب را در یک بلوک جدید بسته و آن را منتشر کنند. در نتیجه ، تمام گره های کامل در کل شبکه توسط مهاجم کنترل می شوند ، ”شرکت امنیتی گزارش فاش شد در پاسخ به این آسیب پذیری ، EOS برای هر سفید پوستی که می تواند نقص اضافی در کد سیستم عامل را کشف کند ، 10 هزار دلار پاداش صادر کرده است.

شرپا در شیرین کاری تبلیغاتی ICO در اوکراین در کوه اورست از بین می رود: شبکه اجتماعی اوکراین ASKfm فکر می کرد صعود به کوه اورست برای ارتقا I ICO خود ایده بزرگی است ، تا اینکه منجر به مرگ دلخراش لام بابو شرپا ، یکی از راهنمایان تیم کوهنوردی شد. IOM برای اجلاس در اورست و قرار دادن یک Ledger Nano S با 500000 رمز ASKfm در اوج خود توسط Roman Gorodechnii ، Taras Pozdnii و Dmitrii Semenko حمایت مالی شدند. به عنوان بخشی از این تبلیغ ، ICO هر كس را “به اندازه کافی شجاع” برای صعود به کوه برای بازیابی کیف پول سردخانه (کاملاً واقعی) که تقریباً 50،000 دلار ارزش دارد ، به چالش می کشد. در فرود خود ، تیم لام بابو را به دلیل برف کوری و خستگی جسمی از دست داد.

رئیس جمهور چین سکوت در مورد بلاکچین را شکست ، فناوری را “دستیابی به موفقیت” خواند: در کنفرانسی به میزبانی آکادمی علوم چین ، شی جین پینگ ، رئیس جمهور چین ، سخنرانی کرد که در آن او زنجیره بلوک را در لیست فن آوری های نوظهور قرار داد که به عنوان “پیشرفت” شناخته است. شی جین پینگ در سخنرانی خود اظهار داشت: “از آغاز قرن 21 ، نسل جدید انقلاب صنعتی به طور قابل ملاحظه ای در حال تغییر شکل دادن به ساختار اقتصادی جهانی است” ، با هوش مصنوعی ، اینترنت چیزها و بلاکچین که به طور مداوم در زمینه موفقیت در برنامه های کاربردی پیشرفت می کنند.

شرکای IOTA با بزرگترین بانک در نروژ برای آزمایش دفتر توزیع Tangle: IOTA ، یک پروژه ارز رمزنگاری شده است که به جای بلاکچین از معاملات پیچیده برای حمایت از دفتر توزیع آن استفاده می کند ، با DNB ASA ، بزرگترین شرکت مالی در نروژ ، تفاهم نامه همکاری را امضا کرده است. این دو سازمان برای آزمایش اثبات مفهوم IOTA و بررسی چگونگی انطباق آن با مدل های تجاری در صنایع مختلف همکاری خواهند کرد. “از آنجا که به نظر می رسد ارتباطات اینترنت اشیا (IoT) و ماشین به ماشین (M2M) و پرداخت برای خدمات خرد در آینده تشدید می شود ، ما فکر می کنیم که درگیر شدن در یک فناوری مبتنی بر Ledger توزیع شده مانند IOTA به ما تجربه و دانش ارزشمندی در مورد درآمد آینده می دهد. و مدل های تجاری. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا در فضای IOTA غواصی کنیم. “.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me