دو قدم به جلو، یک قدم به عقب

هر هفته نمی تواند هفته خوبی باشد. پس از یک ماه تقریباً به طور انحصاری از هفته های سبز ، سرانجام شاهد عقبگرد در بازار بودیم. پس از رسیدن به اوج حدود 144 میلیارد دلاری در روز شنبه ، محدودیت بازار به شدت سقوط کرد و در حال حاضر با بیش از 130.7 میلیارد دلار مسطح است. این افت از جمعه گذشته حدود سه درصد کاهش بازار را در اختیار ما قرار داده است. عالی نیست اما وحشتناک هم نیست.

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (3/1/19)

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (3/1/19)

چند آلت کوین کاملاً تحت تأثیر بازار قرار نگرفتند. قیمت Ontology (ONT) 15.68٪ ، شاخص توجه اساسی (BAT) 20.15٪ افزایش یافت و قیمت Enjin Coin (ENJ) تقریباً دو برابر شد (98.52٪) قیمت شایعاتی مبنی بر اینکه این پروژه با کیف پول رمزنگاری Galaxy S10 با سامسونگ همکاری کرده است. در مورد سه نفر برتر ما:

بیت کوین این هفته 2.89٪ افت کرد اما هست در ماه فوریه حدود 11 درصد افزایش یافته است.

اتریوم این هفته با از دست دادن 7.71٪ ضربه بزرگی را متحمل شد.

XRP تقریباً در همان حالت ماند و فقط 0.61٪ از قیمت خود را اصلاح کرد.

اخبار رمزنگاری داخلی

شاخص های رمزنگاری Nasdaq به صورت زنده اجرا می شوند: تنها دو هفته پس از اعلام برنامه برای شاخص های رمزنگاری ، Nasdaq شاخص های نقدینگی BLX (بیت کوین) و ELX (اتریوم) را بر روی سیستم عامل خود راه اندازی کرده است. این شاخص ها با ترکیب داده های کمی و کیفی توسط Brave New Coin تأمین می شوند. برای محاسبه قیمت ، شاخص ها هر 30 ثانیه به روز می شوند و از حجم معاملات و عمق کتاب سفارشات نیز استفاده می کنند.

Nasdaq با شاخص های جدید قصد دارد شفافیت را به بازار دارایی های رمزنگاری اضافه کند. امیدوارم با انجام چنین کاری سرانجام نهادهای نظارتی متقاعد شوند که بازار به اندازه کافی بالغ شده است تا بیت کوین ETF را که مدتها آرزو دارد تأیید کند.

Square در بیت کوین دلار بزرگ به ارمغان می آورد: شرکت پشت برنامه Cash ، Square ، این هفته گزارش درآمد سالانه 2018 خود را ارائه داد و پسر آه پسر ، چه سالی داشت. این شرکت 464 میلیون دلار درآمد تعدیل شده در Q4 به دست آورده است که 64 درصد افزایش نسبت به سال گذشته داشته است. با این حال ، ممکن است رشد برای سیستم عامل پرداخت کند شود. این شرکت درآمد خود را در طول سال 53 درصد رشد داده است ، که ثابت به نظر می رسد. با این حال ، تحلیلگران وال استریت انتظار رشد 60 درصدی را داشتند که باعث شد قیمت سهام پس از انتشار سود اندکی افت کند.

سود بیت کوین

سود بیت کوین

با توجه به یک رمز ارز مثبت ، خرید بیت کوین در سال 2018 به طور مداوم رشد کرد. این شرکت به ترتیب 37 میلیون ، 43 میلیون دلار و 52 میلیون دلار فروش بیت کوین در Q1 ، Q2 و Q3 به دست آورد. مدیر عامل شرکت Square ، جک دورسی مدت هاست که مدافع عمومی بیت کوین است و حتی به معاملات شبکه Lightning که به زودی وارد Square Cash می شود اشاره کرده است..

افرادی که چیزهایی می گویند

Woz Tinkers: استیو وزنیاک ، بنیانگذار اپل در مصاحبه ای با بلومبرگ این هفته در مورد بازار فعلی بیت کوین اظهار نظر کرد. او ادعا می کند که اگرچه بیشتر دارایی خود را در نزدیکی قله های بزرگ فروخته است (مطمئنا ، ووز), او هنوز هم با بیت کوین سر و صدا می کند و معتقد است که ما در چند سال گذشته “ایجاد ارزش عظیم” از آن دیده ایم.

چه جدید به طور همزمان

سفر و حمل و نقل با بیت کوین: آیا بلاکچین چگونه می تواند تحقق یابد؟: سفر به سراسر دنیا تنها با بیت کوین کاملاً امکان پذیر است. ما ابزارهایی را ارائه می دهیم که این امکان را فراهم می کند.

آیا ابتکارات تغییر اقلیم بلاکچین می تواند به مبارزه با گرم شدن کره زمین کمک کند؟.

آیا Rakuten در پذیرش پرداخت های رمزنگاری به Newegg می پیوندد و Shopify را انتخاب می کند؟: به نظر می رسد که Rakuten ممکن است غول تجارت الکترونیکی بعدی برای اجرای پرداخت های رمزنگاری باشد.

آیا دستگیری های بیت کوین عادی جدید است؟ این دلیل خوبی است: پسران بد ، پسران بد. چی میخوای انجام بدی؟ وقتی تحلیل گران بلاکچین به شما می آیند چه کاری انجام می دهد.

مدیر عامل شرکت ابرا ، بیل باریدت ، ویژگی جدید سرمایه گذاری در سهام خود را اعلام کرد: ابرا کادابرا علاکزام. بارهیدت درباره برنامه سهام برنامه (با پشتیبانی بیت کوین) به ما می گوید.

آیا صندوق های سرمایه گذاری مشترک Blockchain آینده سرمایه گذاری هستند؟: ریسک خود را متنوع کرده و هزینه های کمتری پرداخت کنید؟ به نظر ما یک برد-برد است.

برترین امتیازات بیت کوین: دسته بندی ها و نمونه های واقعی: آنها هیچ میکی نیستند ، اما این امتیازات بیت کوین هنوز یک پنی زیبا به ارمغان می آورد.

احساسات اجتماعی چگونه بر بازار بیت کوین تأثیر می گذارد؟: برای بیت کوین “مانند” را بزنید. برای Ethereum نظر دهید.

سردرگم گیج شده اید؟ در اینجا راهنمای Bitcoin برای Dummies آورده شده است: آیا می خواهید نحوه کار بلاکچین را بیاموزید؟ مطمئن نیستید دقیقاً بیت کوین چیست؟ ما با راهنمای ELI5 خود آن را به اصول برمی گردانیم.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

نظرسنجی می گوید: مهندسان Blockchain: بسیار دلگرم کننده است که بدانید حتی در بازار خرس ها ، نیاز به متخصصان زنجیره بلوک بیش از هر زمان دیگری است. طبق گزارشی که اخیراً توسط Hired منتشر شده است ، تقاضای جهانی برای مهندسان بلاکچین امسال بیش از 500 درصد افزایش یافته است. این درصد رشد نسبت به مهندسان امنیتی کوتوله است و با 132 درصد رشد در مکان دوم قرار دارد.

رشد تقاضای مهندسی

رشد تقاضای مهندسی (از طریق استخدام شده)

مهندسان بلاکچین علاوه بر تقاضای گسترده خود ، بالاترین حقوق را در میان همسالان خود دریافت می کنند. با متوسط ​​حقوق سالانه 137 هزار دلار (در نیویورک) ، آنها پس از مهندسین بازی که هر سال به طور متوسط ​​147 هزار دلار دریافت می کنند ، دوم هستند..

سایت استخدام شغل ، رشد تقاضا و حقوق بلاکچین را ناشی از “موارد استفاده بیشمار آن ، از هویت دیجیتال و قراردادهای هوشمند گرفته تا مدیریت نیروی کار و ذخیره سازی داده های توزیع شده” می داند.

یک داستان واقعی از ارزش بیت کوین در ونزوئلا: نه چندان زیاد خبر ، اما یک مقاله نظر نیویورک تایمز در مورد بیت کوین در ونزوئلا این هفته رسانه های اجتماعی را دور هم جمع کرد. در آن ، کارلوس هرناندز ، اقتصاددان ونزوئلائی ، تجربه خود را در کشوری در حال فروپاشی اقتصادی به اشتراک می گذارد. او توضیح می دهد که چگونه داشتن بولیوار ، پول ملی ونزوئلا ، “خودکشی مالی” است. ارز در حال سقوط با نرخ تورم سالانه 1،700،000 درصد در سال 2018 روبرو شد.

وی برای محافظت از ثروت خود در برابر تورم ملت ، دارایی های خود را در بیت کوین نگه می دارد. به دلیل کنترل دقیق ارزی دولت ونزوئلا ، هرناندز قادر به دسترسی به ارزهای خارجی نیست. بنابراین ، بیت کوین تنها گزینه او است. او ادعا می کند ، “پول بدون مرز” برای کسانی که در یک اقتصاد در حال فروپاشی و یک دیکتاتوری در حال فروپاشی زندگی می کنیم چیزی بیش از یک سر و صدا است. “در صنعتی پر از صحبت لامبو و ماه, یادآوری ارزش واقعی بیت کوین و افرادی که بیشتر به آنها کمک می کند مهم است.