این هفته در رمز ارز: 10 آگوست 2018

Bootcamp پوست ضخیم

هفته گذشته ، کل بازار ارزهای رمزنگاری شده به طول انجامید از رد SEC در پرونده Winklevoss ETF ضربه بزنید.

در این هفته ، کل محدودیت بازار ارزهای رمزنگاری شده افت کرد 14.33٪, تا حد زیادی توسط SEC کاتالیز شد و تصمیم خود را در مورد Bitcoin-ETF پیشنهاد شده توسط CBOE ، VanEck و SolidX به تعویق انداخت.

Jeez، SEC، بدون احترام *صدای رادنی دنگرفیلد*

بیت کوین با افت از 7400 دلار به 6388.59 دلار کاهش یافت 13.67٪. کمترین قیمت بیت کوین در این سال بود 6194 دلار در تاریخ 6 فوریه 2018. برای اینکه همه چیز را در چشم انداز بگوییم ، بیت کوین هنوز 88.67٪ بالاتر از روز گذشته در سال گذشته است.

اتریوم از 413 دلار به 357.18 دلار کاهش یافت که یک افت است 15.6٪.

ذخیره آتش بازی بزرگتر برای آخر, XRP از 0.43 دلار به 0.33 دلار کاهش یافت که یک افت است 23٪.

جمع آوری کلاه بازار سکه

تفسیر تحریریه: این شرایط بازار باعث می شود که جیمز اعتراض کنیم – کجایی !؟ ما از شما جیمز التماس می کنیم ، بازار به مشاوره ای نیاز دارد که فقط شخصی با کت آزمایشگاهی با حدود 27 دلار می تواند ارائه دهد! کاش همه ما در “اسرار کسب ثروت از این بازار داغ قرمز” مشترک او بودیم.

جیمز آلتوچرمتأسفانه ، حتی جیمز کاملاً آگاه یا تبلیغات کلاهبردار فیس بوک وی نیز نمی توانست ما را برای این امر آماده کند!

شوخی های کنار این تبلیغ این یک قطعه احساسی است که در شرایط بازار امروز نقشی اساسی داشته است. گمانه زنی های گسترده ، کل بازار ارزهای رمزنگاری شده را به استراتوسفر راه اندازی کرد ، اما پس از آن جاذبه زمین آغاز شد.

به همین دلیل است که اخبار SEC حتی تاخیر * در یک قضاوت منجر به حرکت شدید بازار دلالان در وحشت و تبدیل BTC خود به Tether یا USD می شود.

اولین معرفی بسیاری از افراد در زمینه ارز رمزنگاری شده در سال 2017 ، ریختن پول به سکه ای تصادفی بود که از آن بسیار کم اطلاع داشتند و با جادو دیدن افزایش 50٪ – 100٪ در روز. با وجود لبه های ممو و لامبو ، جنون بازار ارزهای رمزنگاری شده به نوعی در روانشناسی ما عادی شده است.

این زندگی با لامبو است ، با ذهنیت لامب می میرند که پس از بررسی قیمت ارزهای رمزنگاری شده (در صفحه اصلی ما * پلاگین *).


با این حال ، این بدان معنا نیست که هر یک از پیشرفت ها تأثیر صفر بر دنیای ارزهای رمزپایه دارند. برعکس ، تعداد انگشت شماری از آنها بسیار مهم و حیاتی هستند و می توانند برای سالهای آینده سابقه داشته باشند.

به همین دلیل مهم است که یکدست باشید ، اطلاعات را جذب کنید و ارزش طولانی مدت را جستجو کنید و توجه خود را جلب کنید.

-صبح

اخبار داخلی

SEC تغییر قانون ایجاد پرونده در Bitcoin ETF را به تعویق می اندازد: برای ناراحتی بازارهای ارزهای رمزنگاری شده ، SEC تصمیم گرفت تصمیم خود را به تغییر قانون درانتظار ارائه شده توسط CBOE ، VanEck و SolidX به حداکثر به 30 سپتامبر 2018 موکول کند. SEC اظهار داشت: “کمیسیون تشخیص می دهد که تعیین یک دوره طولانی تر برای اقدام در مورد تغییر قانون پیشنهادی مناسب است تا زمان کافی برای بررسی تغییر قانون پیشنهادی داشته باشد.”

این حرکت در ابتدا با هدف راه اندازی ETF با پشتوانه بیت کوین انجام شد ، در حالی که این مورد فقط توسط آینده پشتیبانی نمی شود. ETF اساساً یک محصول مالی است که از قیمت دارایی پیروی می کند و خود در بورس برای معامله قرار دارد. بنابراین ، سرمایه گذاران مجبور نیستند که دارایی اساسی را خریداری کنند اما می توانند در رشد یا کاهش قیمت آن سهیم باشند.

با انتشار این خبر ، بازار ارزهای رمزنگاری شده با کاهش بیت کوین (BTC) 6.15٪ ، اتریوم (ETH) 8.2٪ و Ripple (XRP) 13.77٪ کاهش یافت..

هنوز تمام نشده تا بانوی چاق آواز بخواند: دفتر مرکزی اپرا (NASDAQ: OPRA) دارای دفتر مرکزی نروژ ، کیف پول رمزنگاری خود را در مرورگر دسک تاپ خود ادغام کرد. در حال حاضر اپرا دارای 322 میلیون کاربر شمالی است و هدفش این است كه با ویژگی های داخلی جدید مانند این از كاربران خود راضی باشد. برای درک بهتر این موضوع ، Google Chrome حدود 2 میلیارد نصب دارد و به نظر می رسد Opera تنها مرورگرهای اصلی است که امکان ادغام کیف پول ارز رمزنگاری شده را بدون افزونه های بزرگ فراهم می کند..

چارلز همل ، سرپرست محصولات Opera Crypto ، اظهار داشت: “با افزودن کیف پول رمزنگاری مستقیم به مرورگر ، نیاز به برنامه های افزودنی پیچیده یا برنامه های جداگانه را برطرف کردیم. باز کردن مرورگر رایانه برای رمزنگاری ، دومین گام Opera در جهت ایجاد جریان رمزنگاری شده و جریان اصلی وب 3.0 است. “

بیست ایالت نمک می گیرند: SALT (Secured Automated Lending Platform) ، بستری که به کاربران امکان می دهد منابع ارز رمزنگاری شده خود را به عنوان وثیقه در ازای وام های نقدی قرار دهند ، اعلام کرد که درهای خود را به 20 ایالت دیگر باز می کند. SALT در حال حاضر در نشسته است 35/50 ایالت در ایالات متحده. این پلتفرم در حال حاضر بیش از 50 میلیون دلار وام تحت حمایت بلاک چین آمریکا با بیش از 70،000 کاربر در سیستم عامل خود صادر کرده است.

هوستون ، ما Bitmain و AntPool داریم: بانگرگ معدن مستقر در پکن Bitmain Technologies Ltd (که اخیراً حدود 12 میلیارد دلار ارزش دارد) اعلام کرد که در حال راه اندازی مرکز استخراج ارز رمزنگاری شده و مرکز داده بلاکچین در قلب تگزاس در راکدیل است (جمعیت <6000) Bitmain مرکز استخراج و مرکز داده خود را در یک مرکز ذوب آلومینیوم سابق که اخیراً به عنوان نیروگاه زغال سنگ بازنشسته شده بود راه اندازی خواهد کرد.

برای شیرین کردن معامله برای Bitmain ، شرکت توسعه صنعتی شهرستان Milam و دادگاه کمیساریان Milam کاهش مالیات را طی 10 سال تصویب کردند. Bitmain تخمین می زند که طی دو سال اول به ایجاد 400 شغل محلی در Rockdale کمک کند و در حال حاضر برای چندین موقعیت استخدام می شود.

AntPool ، متعلق به Bitmain ، یکی از برجسته ترین شرکتهای استخراج ارز رمزنگاری شده در جهان است و هوستون (حدود 150 مایلی دور از Rockwell را به عنوان یک بازار با پتانسیل بالا شناسایی کرده و قصد دارد پایگاه مشتری خود را تقویت کند.) این اولین شهر توسعه AntPool در ایالات متحده ایالت ها.

مکالمه بستر های نرم افزاری اجتماعی مقاوم در برابر سانسور گرم می شود: ممنوعیت بحث برانگیز میزبان برنامه گفتگوی InfoWars الکس جونز از اپل ، Spotify ، Spotify و Youtube در دنیای ارزهای رمزنگاری شده بسیاری در حال بررسی گزینه های پلتفرم اجتماعی مقاوم در برابر سانسور است. Gab.ai, مستادون و یادداشت. با نگاهی به گذشته از مشاجرات الکس جونز ، فاش شدن یک سکوت هماهنگ شده توسط چهار شرکت قدرتمند فیس بوک ، اپل ، گوگل (Youtube) و Spotify در حوزه موسیقی / پادکست ، اخبار برای طرفداران گفتار آزاد هردو نگران کننده است جنبه های بحث.

الکس جونز

Bittrex بازارهای USD را برای XRP و ETC اضافه می کند: Bittrex ، در حال حاضر مبادله ارز رمزنگاری شده است رتبه 8 از نظر حجم 24 ساعته ، اعلام کرد که بازارهای USD را برای Ripple (XRP) و Ethereum Classic (ETC) راه اندازی می کند. این به شما این امکان را می دهد که مشتریان بدون نیاز به خرید بیت کوین یا دارایی دیگری برای تسهیل تجارت ، مستقیماً XRP و ETC را با دلار خود خریداری کنند. با استفاده از این دو جفت معاملاتی جدید ، کاربران Bittrex به بازارهای USD برای BTC ، ETH ، USDT ، TUSD ، XRP و ETC دسترسی خواهند داشت. جفت معاملات در دسترس مشتریان فعلی حساب شخصی و شرکتی Bittrex است که در ایالات واجد شرایط و مناطق بین المللی واجد شرایط اقامت دارند.

نماینده DEA ادعا می کند که فعالیت غیرقانونی بدون استفاده بیشتر از بیت کوین است: Lilita Infante ، نماینده ویژه DEA ، به بلومبرگ توضیح داد که پنج سال پیش ، مطالعه وی بر روی داده های بلاکچین نشان داد که 90٪ از معاملات بیت کوین شامل فعالیت مجرمانه است. امروز ، او ادعا می کند ، فعالیت های غیرقانونی به حدود 10 درصد کاهش یافته است و گمانه زنی ها عامل اصلی معاملات هستند. Infante همچنین خاطرنشان کرد ، “بلاکچین در واقع ابزارهای زیادی به ما می دهد تا بتوانیم افراد را شناسایی کنیم. در واقع من می خواهم که آنها از آنها استفاده کنند. “

dea

High Times برای پذیرش رمز ارز در IPO: در اقدامی نسبتاً جدید برای شرکتهای عمومی ، هایت تایمز اعلام کرد که ارزهای رمزنگاری شده ای مانند بیت کوین و اتریوم را می پذیرد. افزایش سرمایه از طریق a انجام خواهد شد مقررات A + سرمایه گذاری جمعی رویداد ، که شرکت های خصوصی را به سرمایه گذاری از طریق سرمایه گذاران معتبر و متوسط ​​باز می کند.

موارد جدید در CoinCentral?

کیت شروع کننده ارز رمزنگاری CoinCentral: این هفته ، ما یک کیت شروع کننده ارز رمزنگاری شده را که طی چند ماه گذشته روی آن کار کرده ایم ، راه اندازی کردیم.

ما از خوانندگان و مبتدیان ارزهای رمزنگاری شده در مورد بزرگترین س burningالات سوزان آنها پرسیدیم. ما در مورد بهترین منابع اطلاعاتی و مناسب ترین چیزهایی که هر کس در فضا باید بداند با کارشناسان ارز رمزنگاری مشورت کرد. ما تحقیق خود را بر اساس تجربیات شخصی انجام دادیم و همه چیز را در یک راهنمای خواننده پسند فقط با 7 دلار قرار دادیم.

اینترنت غیر متمرکز – منابع مقرون به صرفه و حریم خصوصی در وب: وقتی مردم از اینترنت غیرمتمرکز صحبت می کنند ، به نظر می رسد اصل موضوع عدم رعایت حریم خصوصی در وب ، عدم کنترل اطلاعات شخصی ما و تمایل به منابع مقرون به صرفه باشد.

در FOMO3D از دست ندهید: FOMO3D را وارد کنید ، یکی از فعال ترین قراردادهای هوشمند مبتنی بر Ethereum که به شما اجازه می دهد مدتها به دنبال حرص و طمع باشید ، ایجاد شده توسط گروهی با نام Team Just که از این پروژه به عنوان “یک آزمایش اجتماعی روانی در طمع” یاد می کنند.

ChainXChange هفته بلاکچین لاس وگاس را آغاز می کند: ChainXChange ، یک کنفرانس فوق العاده که در مرکز همایش های Mandalay Bay برگزار می شود ، هفته Blockchain لاس وگاس را از 13 تا 15 آگوست آغاز می کند..

زنجیره مبادله

سخنرانانی مانند:

  • استیو وزنیاک (بنیانگذار سیب),
  • پل کروگمن (برنده جایزه نوبل و ستون نویس روزنامه نیویورک تایمز),
  • نیکلاس تامپسون (سردبیر مجله Wired),
  • گری واینرچوک (مدیر عامل شرکت Vaynermedia),
  • جاش کوستین (ویرایشگر TechCrunch),
  • و بیشتر!

50٪ تخفیف در بلیط با کد XCXXX50

نگاهی به روزنامه سفید معروف بیت کوین که اکنون مشهور است: این سند منحصر به فرد با فراهم آوردن جایگزینی مناسب برای مدلهای فعلی در عمل ، تحول دیجیتالی یک دهه ای در سیستم مالی سنتی را آغاز کرده است. بیایید لحظه ای به بررسی این مقاله سفید تغییر دهیم.

برنامه های کاربردی و امنیتی: یک مورد در حال رشد برای خودتنظیم رمزنگاری: اکثر ناظران کنونی ICO موافقت می کنند که برای کاهش خطرات فزاینده در این غرب وحشی عصر دیجیتال ، نوعی تنظیم مقررات لازم است. در عین حال ، شایان ذکر است که اجازه دادن به یک مقام بسیار متمرکز مانند SEC برای تنظیم یک شبکه غیرمتمرکز بسیار مشکوک است.

آیا توطئه بیت کوین وجود دارد؟ 7 نظریه برتر: دستکاری های بازار منجر به توسعه نظریه های توطئه گسترده در اطراف BTC شده است. اکنون بسیاری از نظریه پردازان توطئه بیت کوین ادعا می کنند که شواهد معتبری برای پشتیبانی (حداقل بخشهایی) از ادعاهای خود دارند.

Crypto Facebook – آنچه شما باید بدانید: غول رسانه های اجتماعی همچنان در مورد توسعه ارز رمزنگاری شده سکوت می کنند ، اما آنها به طور آشکار از فناوری بلاکچین استقبال کرده اند ، از جمله ایجاد یک گروه تحقیقاتی جدید بلاکچین.

ژاپن & Crypto – درسهایی در تنظیم بلاکچین: ژاپن همچنان یک نیروی غالب در فضای بلاکچین است. موضع طرفدار رمزنگاری این کشور به سوق دادن مشاغل مبتنی بر بلاکچین در تعداد رکورد کمک کرده است. اکنون ، ژاپن در تلاش است تا موقعیت خود را به عنوان مرکز بلاک چین در جهان تقویت کند.

راهنمای نهایی برنامه نویسی بلاکچین برای توسعه دهندگان جدید: تنها سوال این است که می خواهید روی چه پروژه ای شروع به کار کنید & می خواهید چه مشکلی را حل کنید؟?

بلاکچین اما نه بیت کوین | آیا دفترهای خصوصی یک فرصت دارند?: آیا بلاکچین های خصوصی واقعا می توانند عزیزان محبوب ارز رمزپایه را به خود اختصاص دهند؟ مسابقه در حال انجام است و بازیکنان تنظیم می شوند. بیایید آماده غرغر شویم!

چگونه بلاکچین می تواند به افراد بی خانمان کمک کند: بلاکچین موارد استفاده خود را از قبل در چندین دلیل شایسته ایجاد کرده است. کمک به پناهندگان و کاهش فقر در کشورهای در حال توسعه به ذکر چند مورد. اکنون ، بلاکچین در حال اثبات ارزش خود برای افراد آسیب پذیر نزدیک به خانه است. اکنون چندین شهر در حال اجرای طرح های مبتنی بر بلاکچین هستند تا به بی خانمان ها دسترسی سریعتر و آسانتر به خدمات مورد نیاز خود کمک کنند.

Stox چیست؟ (STX) | راهنمای مبتدیان: Stox یک بازار پیش بینی بلاکچین است که بر روی پلت فرم Ethereum ساخته شده است. این توانایی را برای شرکت کنندگان فراهم می کند که نتایج رویدادها را تقریباً در هر دسته قابل تصور پیش بینی کنند. با استفاده از قدرت “خرد جمعیت” همراه با شهود فردی ، شرکت کنندگان می توانند وقایع را در زمان واقعی پیش بینی کنند. آنها همچنین می توانند بازارهای جدید ایجاد کنند ، با همتایان خود تجارت کنند و از طریق سیستم عامل سود کسب کنند.

راهنمای کامل کازینوهای بیت کوین: تعدادی از کازینوهای بیت کوین در حال ظهور هستند که گزینه های جدید قمار را برای بازیکنان در سراسر جهان ارائه می دهند. در حالی که کازینوهای بیت کوین نسبتاً جدید هستند ، آنها قبلاً شروع به تغییر چشمگیر در کازینوهای آنلاین کرده اند.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

Okcoin Exchange توسط یکی از کاربران آن شکایت شده است: به گفته این منبع ، یکی از کاربران Okcoin به نام Feng Bin به دلیل عدم دریافت 38.75 در Bitcoin Cash از چنگال آگوست 2017 از صرافی شکایت می کند. وقتی Bin با تیم Okcoin تماس گرفت ، به او گفته شد که مهلت تعیین شده برای بهبودی پس از انشعاب گذشته است و او دیگر واجد شرایط نیست. اگر سرمایه گذار بتواند با موفقیت از صرافی توکن های پس از فروش خود شکایت کند ، این یک پیشینه جالب ایجاد می شود که می تواند برای مبادلات ارزهای رمزپایه با پشتیبانی ضعیف از مشتری بسیار ترسناک باشد (یعنی همه آنها).

احمق نباشید ، احراز هویت دو عامل را دریافت کنید: یک شرکت امنیت سایبری مستقر در مسکو ، Group-IB ، سرقت 720 حساب کاربری از 19 بزرگترین صرافی را در سال 2017 مورد تجزیه و تحلیل قرار داد و شکست های جالبی را منتشر کرد. تعداد حساب های به خطر افتاده از سال 2016 تا 2017 369٪ و از 2017 تا 2018 689٪ افزایش یافته است. در این تحقیق همچنین 50 بات نت فعال وجود دارد که می توانند برای حملات سایبری به کاربران استفاده شوند. به نظر می رسد این ابزارها نسخه های اصلاح شده همان ابزارهای مورد استفاده برای حمله به بانک ها هستند. دلیل اصلی هک شدن بسیاری از این کاربران ، عدم استفاده از احراز هویت دو عاملی بود و دلیل دوم ضعف گذرواژه ها بود.

مطالعه امنیت

میلیاردر چینی با نزدیک به 300 میلیون دلار بلاکچین هاب چشم به هارتفورد دوخته است: برونو وو به دلیل همجواری با چندین م -سسه آموزش عالی مانند دانشگاه نیوهاون ، دانشگاه ییل ، ​​دانشگاه کانتیکت و دانشگاه هارتفورد با هدف استعداد در تلاش است تا یک مرکز بلاکچین 300 میلیون دلاری در هارتفورد ، کنتیکت ایجاد کند. توسعه. این اقدام به دنبال حل محدودیت های موجود در شکاف جهانی در استعداد بلاکچین و همچنین ایجاد نفوذ در جامعه بلاک چین است..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map