شبکه جهانی بلاکچین

فناوری Blockchain اقتصاد جهانی را به روشی اساسی متحول می کند. این فناوری تغییر دهنده بازی با ارائه یک جایگزین ایمن تر برای وضع موجود ، ناکارآمدی در سیستم های تجاری فعلی را کاهش می دهد. فناوری بلاکچین کمتر از 10 سال قدمت دارد و پیشرفتی که حاصل شده الهام بخش است. با این وجود ، علیرغم مزایای فنی واضحی که بلاکچین به صحنه اقتصاد جهانی می آورد ، به نظر می رسد که در نهایت این سیاستمداران خواهند بود که می توانند تصویب این فناوری انقلابی را به جلو سوق دهند..

هیچ معمائی نیست که سیاستمداران و بلاکچین همیشه با هم ترکیب نمی شوند. در نتیجه ، یک جستجوی ساده در گوگل می تواند انبوهی از سیاستمداران ناآگاه را که در مورد فناوری بلاکچین منفی صحبت می کنند ، نشان دهد. در بیشتر موارد ، بدیهی است که آنها درک بسیار کمی از آنچه در مورد آن صحبت می کنند دارند. خوشبختانه ، همه سیاستمداران ضد رمزنگاری نیستند و برخی از سیاستمداران بسیار مهم نیز بوده اند که در صورت نیاز بیشتر به ارزهای رمزپایه کمک کرده اند. در زیر 10 سیاستمدار طرفدار بلاکچین آورده شده اند که به جلو بردن تصویب رمزنگاری کمک کرده اند.

ولیعهد شیخ حمدان بن محمد آل مکتوم – دبی

ولیعهد شیخ حمدان بن محمد آل مکتوم مدافع بزرگی برای فناوری بلاکچین بوده است. دبی مدتهاست که در رقابت برای پذیرش بلاکچین با مقامات دولتی پیشرو است و اظهار داشت که آنها قصد دارند اولین دولت کاملاً مبتنی بر بلاکچین تا سال 2020 باشند. دولت در حال برنامه ریزی برای اجرای سیستم استفاده از فناوری بلاکچین برای همه معاملات و توسعه در حال انجام است. دبی نیز اخیراً نسخه اختصاصی خود را صادر کرده است ارز رمزنگاری شده.

ولیعهد شیخ حمدان بن محمد آل مکتوم

ولیعهد شیخ حمدان بن محمد آل مکتوم

رئیس جمهور نیکولاس مادورو – ونزوئلا

نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا این کار را کرد تیترها در اوایل سال هنگامی که او اعلام کرد کشورش اولین کسی است که ارز رمزنگاری شده مورد حمایت دولت را ارائه می دهد. حتی بیشتر قابل توجه این واقعیت بود که این کشور میزبان ICO بود که برای راه اندازی سکه پترو 735 میلیون دلار سرمایه جمع کرد. در پنج سال گذشته ، ونزوئلا گرفتار تحریم های اقتصادی و تورم خرد کننده است. با این حال ، رئیس جمهور امیدوار است که ارز جدید بتواند به کاهش این نگرانی ها کمک کند. همانطور که می توانستید تصور کنید ، همه از مانور با رئیس جمهور آمریکا ترامپ خوشحال نیستند تحریم کردن شهروندان از سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده.

نیکلاس-مادورو-طرفدار بلاکچین

نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا عکس از طریق India.com

نخست وزیر مالکوم ترنبول – استرالیا

استرالیا به لطف حمایت سیاستمداران مانند نخست وزیر استرالیا ، مالکوم ترنبول ، در حال شکل گیری کشوری کاملاً طرفدار بلاک چین است. Turnbill اخیراً ارسال کرده است درخواست به آژانس تحول دیجیتال برای تأیید طرح بودجه تحقیق در مورد بلاکچین 530،000 دلار در 22 مه 2018. این تحقیق به منظور بررسی چگونگی استفاده از بهترین فناوری بلاکچین در سیستم های دولتی انجام می شود. استرالیا در سال گذشته شاهد انفجار در استارت آپ های بلاکچین بوده و نخست وزیر امیدوار است که بتواند از بازار جدید بهره ببرد.

سیاستمدار مالکوم ترنبول طرفدار BTC

نخست وزیر – مالکوم ترنبول

دیمیتری گولوبوف – اوکراین

سال گذشته ، در مورد ارزهای رمزپایه تحولات جالبی بین مقامات و نهادهای نظارتی رخ داده است. شاید ، بیشتر از اوکراین که سه سیاستمدار مجبور شدند فاش کردن آنها در طول بحث های قانونی بیش از 50 میلیون دلار در دارایی های BTC در اختیار داشتند. آژانس خبری Ria Novosti فاش کرد که دیمیتری گولوبوف به تنهایی 8752 BTC در اختیار داشته است. این حادثه از آنجایی که اوکراین در حال حاضر در بسیاری از مناطق کشور فقر ناتوان کننده ای را تجربه می کند ، به عناوین بین المللی تبدیل شد. برای برجسته سازی اختلافات فزاینده بین ملتهای فقیر و غنی مورد استفاده قرار گرفت.

دیمیتری گولوبوف از طریق اخبار سکه

دیمیتری گولوبوف از طریق اخبار سکه

جورج گالووی – بریتانیا

جورج گالووی طرفدار سرسخت فناوری بلاکچین است و در سال 2015 ، وی یک سیستم ردیابی هزینه مبتنی بر بلاکچین را برای بهبود شفافیت در دولت پیشنهاد داد. این پروژه شهردار زنجیره ای لقب گرفت. نامزد شهردار در موارد مختلف در مورد اینکه چگونه فناوری بلاکچین می تواند پاسخگویی سیاسی را تغییر دهد و اعتماد را به سیستم های سیاسی ما اضافه کند ، صحبت کرد.

جورج-گالووی-عکس-از طریق-روزانه-اکسپرس

عکس جورج گالووی از طریق Daily Express

برایان فورد – نامزد دموکرات کنگره – ایالات متحده آمریکا

معمولاً سیاستمداری را کشف نمی کنید که احساس می کنید درک قوی تری از فناوری بلاکچین نسبت به خودتان دارد اما در مورد برایان فورد ، این احتمالاً درست است، واقعی. فورد با بلاکچین غریبه نیست ، همانطور که مشخص شد ، او در زمان حضور خود به عنوان مدیر ارزهای دیجیتال برای دانشگاه معتبر MIT با آن کار زیادی کرده است. علاوه بر این ، وی همچنین مشاور فناوری باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق بود. Forde همیشه به فشار بیشتر برای ادغام بلاکچین در دولت کمک کرده است و بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری نامزد انتخاب وی هستند.

برایان فورد از طریق اخبار MIT

برایان فورد از طریق اخبار MIT

جارد پولیس – نماینده کنگره آمریکا

جارد پولیس مدافع سرسخت فناوری بلاکچین بوده و در سال 2014 ، هنگامی که آشکارا اعتماد جامعه بلاکچین را جلب کرد ، انتقاد کرد سیاستمداران به دنبال ممنوعیت BTC هستند. وی تا آنجا پیش رفت که گفت: “دلار ارزی است که باید ممنوع شود.” برای اضافه کردن همه چیز ، او گفت که علیه هر سازمانی که مانع از توسعه ارز دیجیتال شود جلوگیری خواهد کرد. این شخص جدی در مورد زنجیره بلوکی خود جدی است و از دفاع از فناوری سیاستمداران که درک درستی از مزایای آن ندارند ترس ندارد.

جارد پولیس از طریق دنور پس از حامی بلاکچین سیاستمدار

عکس جارد پولیس از طریق دنور پست

وزیر علوم و فناوری اطلاعات یو یانگ مین – کره جنوبی

کره جنوبی یکی از بازارهای اصلی ارزهای رمزپایه است و دلیل خوبی برای این امر وجود دارد. وزیر علوم و فناوری اطلاعات ، یو یانگ مین یک حامی بزرگ بلاکچین است. در نتیجه ، طی ترس از رمزنگاری ژانویه کره ای امسال ، این یونگ مین بود که تحت فشار قرار دادند برای ادامه توسعه به ادغام بلاکچین. Young-min در تلاش است ارزهای رمزپایه و فناوری بلاکچین را به عنوان نهادهای جداگانه برای اهداف تنظیم در نظر بگیرد. با این حال ، این می تواند اثبات یک بحث دشوار باشد زیرا BTC اولین مورد استفاده از بلاکچین در جهان بود. در نتیجه ، بسیاری بر این باورند که جدایی این دو عملی نیست.

Yoo Young-min -از اخبار کره

یو یونگ مین از طریق تجارت کره

فرماندار ریکاردو روسلو – پورتوریکو

وقتی کشور شما توسط اوراق قرضه کرکس و طوفان قرن نابود شود ، چه می کنید؟ شما به سراغ بلاکچین می روید. ریکاردو روزلو ، فرماندار پورتوریکو با آغوش باز از استارت آپ های بلاکچین استقبال می کند. به منظور حمایت ، استاندار اخیراً مستقیماً در کنفرانسهای “Puerto Crypto” در جزیره سخنرانی کرد. در اینجا ، وی شخصاً از همه شرکت های درگیر در ابتکار تشکر کرد و تعهد کشور را برای نوآوری در بلاکچین تأیید کرد. این جزیره به شدت به محرک اقتصادی احتیاج دارد و ممکن است فناوری بلاکچین یک تقویت عالی باشد.

ریکاردو روسلو از طریق Business Insider

ریکاردو روسلو از طریق Business Insider

ولادامیر پوتین

در ماه ژانویه ، هیچ کس مطمئن نبود که روسیه با ارزهای رمزپایه چه کاری انجام خواهد داد. با این حال ، این قبل از آن بود که ولادیمیر پوتین پا بگیرد و فناوری بلاکچین را به طور کامل تأیید کند. در 24 ژانویه سال جاری ، پوتین خواستار قانونگذاران مانع از توسعه این فن آوری ها شوند. علاوه بر این ، وی اهمیت تبدیل شدن به یک رهبر جهانی در این زمینه را ابراز کرد. او حتی به روسیه اشاره کرد که یک روبل رمزنگاری ملی ایجاد می کند تا از پول فیات شهرستان تعریف کند.

ولادیمیر پوتین از طریق واشنگتن تایمز

ولادیمیر پوتین از طریق واشنگتن تایمز

سیاستمداران بلاکچین

با تشکر از تلاش های این افراد ، و بسیاری دیگر ، جنبش بلاکچین موفق شده است که شاهد گسترش مداوم باشد. فناوری Blockchain اینجاست که بماند و هرچه سریعتر تصویب کامل انجام شود ، برای همه طرف های درگیر بهتر خواهد بود. چه بخواهیم و چه نخواهیم ، فناوری بلاکچین برای پیشبرد تصویب و تحریک سرمایه گذاری به سیاستمداران نیاز دارد. چه کسی می داند ، شما ممکن است در آینده نزدیک پوستر “Satoshi for President” را در حیاط همسایه خود ببینید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me