بالا و پایین و اطراف

پس از شروع مثبت هفته ، بازار یک الگوی نمودار کلاسیک بارت سیمپسون را دنبال کرد و در مجموع ما را نزول داد. روز یکشنبه ، بازار کلی در مدت دو ساعت تقریباً پنج درصد جهش کرد و به بالاترین قیمت هفتگی بیش از 138.5 میلیارد دلار رسید.

با این حال ، این رالی کوتاه مدت بود ، زیرا بازار در روز پنج شنبه به پایین ترین سطح هفته 121.7 میلیارد دلاری سقوط کرد و از آن زمان بهبودی خوبی نداشته است. ما در حال حاضر با سقف بازار 123.2 میلیارد دلار نشسته ایم که 4.5 درصد افت در هفته است.

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (19/1/11)

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (19/1/11)

بیشتر ارزهای رمزپایه برتر نیز در این هفته قرمز دیده اند. یک استثنا Tron (TRX) بود که در واقع 23.71 درصد رشد کرد. در مورد سگهای بزرگ:

بیت کوین 3.04٪ سقوط کرد و قیمت فعلی آن فقط زیر 3700 دلار است.

XRP در طی هفته 6.04٪ از دست داد اما مقام دوم را بدست آورد.

اتریوم شکست خورد و 15.52٪ از قیمت خود را کاهش داد.

اخبار رمزنگاری داخلی

Nevada Test Certificates Birth Blockchain: نوادا این شهر Sin City ، بزرگترین شهر کوچک جهان را در خود جای داده است و اکنون چندین منطقه در این ایالت مستحق نام مستعار Blockchain City نیز هستند. خوب ، شاید این کمی کشش داشته باشد.

چندین شهرستان نوادا دیجیتالی کردن گواهینامه های دولتی و ذخیره سازی آنها با استفاده از فناوری بلاکچین را آغاز کرده اند. به عنوان مثال واشو کانتی در آوریل 2018 برنامه ای را آغاز کرد که گواهی ازدواج را در شبکه Ethereum ذخیره می کند. تا ماه دسامبر ، آنها 950 فرزند ازدواج دیجیتال را پردازش کرده اند. شهرستان دیگر ، الکو ، در حال آزمایش این فناوری با شناسنامه است.

واشو کانتی قصد دارد با دیجیتالی کردن سایر سوابق دولت به جلو حرکت کند. یک پروژه ، به ویژه ، متمرکز بر انجام این کار به عنوان وسیله ای برای بازیابی فاجعه در صورت تخریب (یا زمان) سوابق فیزیکی است.

ناسا داده های پرواز Blockchain را پیشنهاد می کند: روز پنجشنبه ، اداره ملی هوانوردی و فضایی ایالات متحده (ناسا) پیشنهادی را برای “چارچوب بلاکچین مجاز منبع باز برای فعال کردن حریم خصوصی و ناشناس بودن هواپیما ضمن ارائه روش ایمن و کارآمد برای برقراری ارتباط با خدمات ترافیک هوایی ، پشتیبانی عملیات یا سایر موارد مجاز ، منتشر کرد. موجودیت ها.” یا به عبارت ساده تر ، زنجیره بلوکی برای داده های ترافیک هوایی است.

پلتفرم بلاکچین از کانالهای خصوصی در Hyperledger Fabric استفاده می کند. این پیشنهاد در پاسخ به مشکل آشکار انکار سرویس ، جعل کلاهبرداری و سایر خطرات موجود در پخش نظارت خودکار وابسته (ADS-B) است. با شروع از سال 2020 ، FAA تصویب ملی ADS-B را الزامی می کند ، بنابراین این مسائل باید سریع رسیدگی شود. ناسا معتقد است که بلاکچین می تواند راه حل باشد.

افرادی که چیزهایی می گویند

خطبه Szabo: نیک سابو ، یکی از اولین توسعه دهندگان بیت کوین (و شایعه Satoshi) ، این سه شنبه در اجلاس بیت کوین اسرائیل صحبت کرد. در حین ارائه سخنرانی خود ، وی ادعایی جسورانه داشت: “برخی از موقعیت ها ممکن است وجود داشته باشد که بانک مرکزی نتواند با اوراق قرضه خود به یک بانک مرکزی یا دولت خارجی اعتماد کند … در حالی که برخی از جان باختگان ، بیت کوین را راهی برای رهایی از قید و بند بانکی می دانند ، به نظر می رسد جایی برای هر دو در جهان وجود دارد.

چه جدید به طور همزمان

بیت کوین در مقابل سهام فناوری: مقایسه قدرت نسبی: مقایسه همزمان دو کلاس داغترین دارایی در پنج سال گذشته.

نحوه استخراج Ethereum با NiceHash: بیاموزید چگونه Ethereum را استخراج کنید زیرا مدت طولانی قادر به این کار نخواهید بود.

Crypto Bill Pay Services: خردمندانه خرید کنید و مراقب آن باشید: هیچ کس پرداخت قبض را دوست ندارد. اما ، استفاده از رمزنگاری می تواند کار را کمی غیر قابل تحمل کند.

مسابقه Altcoin برای King Heats Up: XRP Community CoinMarketCap را سرزنش می کند: Ethereum بار دیگر XRP را برای رتبه دوم پشت سر گذاشته است. با این حال ، شیلنگ های XRP مشکوک هستند.

بیت کوین در مقابل املاک و مستغلات: کدام کلاس دارایی عملکرد بهتری دارد؟: تفاوت بیت کوین با یک خانه چیست؟ ما تمام پس انداز زندگی خود را در یک خانه قرار نداده ایم.

کریگ رایت با شکست حقوقی روبرو می شود ، وضعیت دشوار Bitcoin Cash Wars: به نظر می رسد که فکتوشی ممکن است سرانجام به تکامل خود برسد.

بیت کوین و روانشناسی معاملات: اجازه ندهید ذهن شما را فریب دهد و تصمیمات بد تجاری بگیرید. منطق هر بار احساسات را شکست می دهد.

به هر حال چه چیزی در یک بلوک وجود دارد؟ | مقدمه ای بر Block Explorers: حتی قبل از بلاکچین ها بلوک هایی وجود داشت. درباره این قطعه بنیادی فناوری بلاکچین اطلاعات کسب کنید.

معماری سیستم توزیع شده: چگونه Blockchain انقلابی در شبکه های نظیر به نظیر ایجاد کرد: از P2P تا DLT ، سیستم های توزیع شده در انقلاب عدم تمرکز نقش اساسی داشته اند.

سهام بیت کوین در مقابل بازارهای نوظهور | کدام دارایی برای شما بهتر است؟: نبرد دو دارایی با ریسک بالا و پاداش بالا. شما می دانید چه می گویند, “شما باید برای تهیه بیسکویت آن را به خطر بیندازید.”

پنج نکته برای جلوگیری از افتادن برای کلاهبرداری اولیه ارائه سکه: این تقریباً به یک آئین سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه تبدیل شده است ، اگرچه نباید باشد. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم از کلاهبرداری جلوگیری کنید.

یک سفر روانتر: محدود کردن بیش ازحد پرتفوی: آیا از دستگاه رولرکوستر بازار رمزنگاری خسته شده اید؟ متنوع سازی دارایی بلیط شما برای نجات است.

Blockchain Automotive: افتخارآفرینی شوالیه سوار: گرچه احتمالاً در آینده نزدیک KITT نخواهیم داشت ، اما خیلی نزدیک می شویم.

انواع مختلف رایانش ابری: IaaS، PaaS، SaaS – همه چیز درباره آنها را اینجا بخوانید.

Coinvest Token (COIN) چیست؟: در مورد سیستم عامل تجارت خودکار اطلاعاتی کسب کنید که همه کارها را انجام می دهد.

Bitcoin Bots Trading: Machines Leading: این مانند BattleBots است اما دارای تیغ اره و ترکش قابل توجهی نیست.

نقد و بررسی Gate.io Exchange | آیا ایمن است ؟: ما در این صرافی که کمتر شناخته می شود پایین ترین قیمت را به شما ارائه می دهیم.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

EBA از قوانین رمزنگاری Pan-EU درخواست می کند: سازمان بانکی اروپا (EBA) روز چهارشنبه گزارشی منتشر کرد و درخواست کرد کمیسیون اروپا با مقررات فعلی مواردی را که ارزهای رمزپایه ایجاد می کند رسیدگی کند. این سازمان استدلال می کند که “دارایی های رمزنگاری شده خارج از محدوده مقررات خدمات مالی اتحادیه اروپا است و خدمات خاص مربوط به تهیه کیف پول نگهدارنده دارایی رمزنگاری و سیستم عامل های تجارت دارایی رمزنگاری فعالیت های تنظیم شده تحت قانون خدمات مالی اتحادیه اروپا نیستند.” با این عدم تنظیم دقیق ، محافظت از منافع مصرف کنندگان دشوار می شود.

بنابراین ، EBA در سال 2019 گام هایی را برای بهبود نظارت بر موسسات مالی رمزنگاری ، به ویژه در مورد فعالیت های روبرو با مصرف کننده برداشته است. امیدوارم ، کمیسیون اروپا به این قطار بپیوندد و شفافیت بیشتری در مورد نحوه برخورد با ارزهای رمزپایه ارائه دهد.