ما سرنگون می شویم اما دوباره بلند می شویم

شما هرگز نخواهید ما را پایین نگه دارید. پس از آغاز ناامیدکننده هفته ، بازار رمزنگاری شروع به بهبودی در آخر هفته کرد. کل سقف بازار از a 204 میلیارد دلار شروع به کمترین حد در حدود 186 میلیارد دلار روز چهارشنبه قبل از صعود مداوم برای پایان هفته در زیر 200 میلیارد دلار – آ 2٪ افت.

به طور معمول پیش بینی بازار ، برخی از کارشناسان “پایین” را صدا می زنند در حالی که برخی دیگر معتقدند که ما هنوز کارهای بیشتری برای پیشرفت داریم. با موجی به موج اخبار مثبت بلاکچین ، دشوار است باور کنید که این کف کار نیست. چوب بزن

بیت کوین یکی از معدود سکه های برتر با هفته مثبت است که تمام می شود 0.21٪.

اتریوم هنوز هم هیچ عشقی ندارد ، دیدن 6.47٪ سقوط در طول هفته.

در مورد همین می توان گفت XRP همانطور که به طور قابل توجهی کاهش یافته است ، افتادن 6.32٪.

آمار Crypto Market (14/9/18)

آمار Crypto Market (14/9/18)

اخبار رمزنگاری داخلی

جوزا Stablecoin را راه اندازی می کند: Winklevi دوباره در آن حضور دارند. روز دوشنبه ، این دو نفره پویا دلار Gemini با نام خلاقانه “اولین ثبات تنظیم شده در جهان” را راه اندازی کردند. Stcoincoin (GUSD) یک رمز ERC20 است که با نظارت از وزارت خدمات مالی وزارت امور خارجه نیویورک 1: 1 به دلار ایالات متحده وابسته است. مانند Tether ، یک شرکت حسابداری مستقل هر یک را تأیید می کند که ذخایر USD برابر با GUSD است. برخلاف Tether ، شرکت حسابداری احتمالاً وجود دارد.

اخبار فلاش: دانشجویان عاشق بلاکچین هستند: رسمی است ، هزاره ها (یا آیا اکنون نسل Z هستند؟) در قطار بلاکچین هستند. حتی با رکود در بازار ، دوره های کالج بلاکچین مانند همیشه محبوب هستند. سازمان های دانشجویی بلاکچین در پن ، برکلی و کرنل همه دارای 100+ عضویت قوی هستند و دوره های بلاکچین تقاضای زیادی دارند. این علاقه مستمر حتی به بازارهای اصلی نشانه قدرت تصویب در آینده است.

Crypto Big Boys انجمن بلاکچین را تشکیل می دهند: Coinbase ، Protocol Labs و Circle با همکاری سرمایه گذاران مانند Polychain Capital انجمن Blockchain را تشکیل داده اند. انجمن صنفی به عنوان رابط با سیاستگذاران در تپه پایتخت فعالیت خواهد کرد و برای اطمینان از حرکت رو به جلو سیاست های رمزنگاری دوستانه تلاش می کند. به نظر می رسد این یک گام مثبت در حذف تیرگی از فضای نظارتی فعلی بلاکچین باشد در حالی که (امیدوارم) نوآوری را خفه نکند.

برای Big Bitcoin آماده شوید.

صنعت ارزهای رمزپایه در حال تشکیل یک گروه تجاری در واشنگتن است: https://t.co/At7Xkt4NDX pic.twitter.com/AlUWEExXCx

– برایان فانگ (b_fung) 11 سپتامبر 2018

SEC چکش را پایین می آورد: این هفته ، SEC اتهامات رسمی را علیه دو شرکت رمزنگاری ارائه داد که انواع مختلفی از پیشنهادات را ارائه می دهند. اولین ، Crypto Asset Management LP (CAM) ، سرمایه گذاران را فریب می دهد و فکر می کنند که تحت مقررات SEC هستند ، در حالی که اینگونه نیستند. TokenLot LLC ، خود اعلام شده “ICO Superstore” ، شرکت دیگری است که به دلیل فعالیت به عنوان فروشنده کارگزار ثبت نشده ، مورد انتقاد قرار گرفته است. چه کسی فکر کرده است که شرکتی به اندازه کافی حرفه ای است که بتواند خود را صدا کند ICO Superstore به زحمت برای ثبت نام?

چه جدید به طور همزمان

چگونه بلاکچین در گزارش اخبار با تعصب مقابله خواهد کرد: اخبار دارای سوگیری است ، مهم نیست که به چه روشی آن را برش دهید. بلاکچین می تواند به زودی تغییر کند.

TREZOR vs Ledger – کدام کیف پول سخت افزاری مناسب شماست؟: کیف پول سخت افزاری برای هر سرمایه گذار رمزنگاری مورد ضروری است. ما 2 گزینه برتر را برای شما مقایسه می کنیم.

Pornhub در حال گرم شدن با سکه های حریم خصوصی Zencash And Tron: Pornhub در حال گسترش روابط خود با رمزنگاری است ، اکنون Zencash و Tron را پذیرفته است. در اینجا در مورد رابطه عاشقانه اطلاعات کسب کنید.

نگاه کارشناسانه: چگونه می توانیم بر نوسانات بیت کوین غلبه کنیم؟: چند متخصص در این مورد ارزیابی می کنند که چگونه سرانجام می توانیم از نوسانات بیت کوین عبور کنیم زیرا فراز و نشیب ها برای مدت طولانی فقط سرگرم کننده هستند.

خدمات استخراج بیت کوین HashFlare Halts: HashFlare خدمات مایکروسافت ابر خود را ناگهان متوقف کرد و باعث ناراحتی بسیاری از کاربران خود شد. ما شما را در مورد آنچه باید بدانید تحت پوشش قرار داده ایم.

رمزهای امنیتی: همه چیزهایی که باید بدانید: رمزهای امنیتی فرزند جدید بلوک رمزنگاری هستند. در این راهنما بدانید که چه کسانی هستند و چگونه کار می کنند.

برترین برنامه های پیام رسان Blockchain: پیام رسان های رمزنگاری: گاهی اوقات می خواهید پیام هایتان به اندازه پول نقد شما ایمن باشد. پیام رسان های رمزنگاری بازگشت شما را بدست آوردند.

چگونه بلاکچین و قانون می توانند با هم کار کنند: اعتقاد بر این است که قراردادهای هوشمند جایگزین وکالت هستند. ما توضیح می دهیم که چرا لزوماً چنین نیست.

هفته گذشته بزرگترین سودآور: SounDAC + 5،834٪: SounDAC بزرگترین سود آور هفته گذشته بود. در مورد آن چیزی نشنیده اید؟ ما هم نداشتیم. خود را با توضیح دهنده ما روشن کنید.

آیا بیت کوین تحت خاکستری خاکستری ETF ارزش تماشا دارد؟: این روزها بحث بیت کوین ETF بحث شهر است. اما آیا شما واقعاً باید اهمیت دهید?

برنامه های دولت ایالات متحده متمرکز بر ساتوشی ناکاموتو: عمو سام در جستجوی خالق مرموز بیت کوین است و شاید از قبل موفق به پیدا کردن او شده باشد.

Blockchain Telecommunications: The New Era of Crypto Phones: آیا داشتن کیف پول سخت افزاری به عنوان بخشی از تلفن خوب نیست؟ این شرکت ها نیز چنین فکر می کنند.

جیمی زونگ از IOST در حال ساخت یک اکوسیستم برای پذیرش بلاکچین است: ما با بنیانگذار و مدیرعامل IOST به گفتگو نشستیم تا در مورد نیاز به ایجاد یک اکوسیستم بلاکچین بحث کنیم.

مدیر عامل Dash Core ، رایان تیلور در مورد Scaling Dash Beyond Bitcoin: Dash به عنوان یک رهبر ثابت در فضای بلاکچین شناخته شده است. مدیر عامل شرکت رایان تیلور دلیل آن را توضیح می دهد.

تأییدیه های رمزنگاری شده ترش شده | ویژه افراد مشهور: از کیتی پری گرفته تا فلوید می ودر ، تاییدیه های رمزنگاری داغ داغ و داغ هستند. اما این همیشه چیز خوبی نیست.

کابوس های قیمت بیت کوین: جاده ابریشم ، معاملات OTC به دلیل ناپایداری سرزنش می شود ؟: پس از افزایش مداوم افزایش دو هفته ای ، بیت کوین به شدت سقوط کرد. مقصر کیست?

مقدمه ای بر برنامه های شبکه رعد و برق (LAPPs): مقیاس گذاری بیت کوین: فکر می کنید نمی توانید روی بیت کوین برنامه بسازید؟ دوباره فکر کنید.

مدیر عامل شرکت Polymath ، Trevor Koverko در مورد سرمایه گذاری هوشمند ، انجمن های مخفی و رمزهای امنیتی: این نشست تحصیلی برای هر شخصی که حتی علاقه کمی به رمزهای امنیتی دارد باید از آن بخواند.

بازار ICO چند میلیارد دلاری به چند صد میلیون دلار: پایین ، پایین ، پایین می رود. ما یک سال پس از اوج شکوفایی خود به روزرسانی می کنیم که بازار ICO چگونه به نظر می رسد. هشدار خراب: خوب نیست.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

دولت استرالیا مجوزهای راننده را در Blockchain قرار می دهد: استرالیا همچنان در خط مقدم پذیرش بلاکچین قرار دارد. در ماه نوامبر ، ایالت استرالیا نیو ساوت ولز در حال آزمایش مجوز رانندگی دیجیتال مبتنی بر بلاکچین در برخی از حومه های سیدنی است. منطق امن با محصول TrustGrid خود در این محاکمه پیش قدم می شود. این شرکت در اوایل سال جاری با حدود 1400 راننده این محصول را با موفقیت آزمایش کرده است.

لیتوانی به دوندگان با Crypto پاداش می دهد: اجرا ، رمزنگاری اجرا کن. یکشنبه گذشته ، شرکت کنندگان در ماراتن ویلنیوس در لیتوانی هنگام عبور از خط پایان ، نشانه های LYM دریافت کردند. نشانه های LYM رمز ارز بومی Lympo است ، برنامه ای که به شما برای دستیابی به اهداف تناسب اندام با ارز رمزپایه پاداش می دهد. چهار هزار نفر از کل پانزده هزار دونده ، برنامه پاداش رمزنگاری را انتخاب کردند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me