صعود در’

یک هفته دیگر در بازار سبز ارزهای رمزنگاری شده. جرات می کنیم بگوییم ، “بازار خرس تمام شد؟” با چند بار افت قیمت ، کل محدودیت بازار از 133.8 میلیارد دلار به 137.4 میلیارد دلار در هفته جاری رسید – تقریباً سه درصد رشد. چند آلت کوین نیز هفته های چشمگیری داشتند. Stellar (22.09٪) ، Cardano (17.59٪) و Dash (10.12٪) همگی با افزایش دو رقمی روبرو شده اند. مهمترین ، Crypto.com Chain’s (قبلا موناکو) بود که 471.28٪ افزایش داشت.

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (19/3/15)

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (19/3/15)

یک هفته نسبتاً خسته کننده برای سه نفر برتر ما:

بیت کوین شاهد افزایش 0.72 درصدی ارزش بودیم.

اتریوم مرده بازی کرد ، فقط 0.04٪ به سمت بالا حرکت کرد.

XRP خزش 0.68٪.

اخبار رمزنگاری داخلی

هرم بلندتر ، سقوط بیشتر: کنستانتین ایگناتوف ، رهبر OneCoin جمعه گذشته در فرودگاه بین المللی لوس آنجلوس دستگیر شد و بلافاصله به اتهامات متعدد کلاهبرداری متهم شد. ایگناتوف و خواهرش یک طرح هرمی ارز رمزنگاری شده اجرا کردند که در آن آنها میلیاردها دلار از سرمایه گذاران را سرقت کردند.

این دو شرکت با راه اندازی شرکت بلغارستان در سال 2014 ، از طریق یک کارزار بازاریابی چند سطحه برای جذب افراد اضافی برای خرید “بسته های ارزهای رمزپایه” به کاربران پاداش دادند. با این حال ، OneCoin در واقع از بلاکچین استفاده نکرده است ، استخراج کاذب را انجام داده و بدون توجه به عرضه و تقاضا ، قیمت داخلی سکه را تعیین کرده است..

دستیار مدیر مسئول FBI ویلیام سوئینی ، جونیور در این باره اظهار نظر می کند ، “برخلاف ارزهای رمزپایه معتبر ، که سوابق مربوط به تاریخ معاملات سرمایه گذاران خود را حفظ می کنند ، وان کوین هیچ ارزش واقعی نداشت. هیچ راهی برای ردیابی پول آنها به سرمایه گذاران ارائه نمی دهد و نمی توان از آن برای خرید چیز دیگری استفاده کرد. به نظر می رسد چند ارز رمزنگاری شده دیگر که ما می شناسیم …

امنیت؟ چه امنیتی ؟: آه ، روزت مبارک – کمی وضوح نظارتی! کلرادو رسما عبور کرد قانون توکن دیجیتال کلرادو اواخر هفته گذشته قانون جدید به طور موثر بیان می کند که توکن های دیجیتال با هدف اولیه مصرفی ، اوراق بهادار در ایالت کلرادو محسوب نمی شوند. بنابراین ، اگر در حال ایجاد یک کد کاربردی هستید ، باید کاملاً واضح باشید.

با این وجود چند شرط وجود دارد. شما باید یک اخطار قصد را با کمیسیونر اوراق بهادار ثبت کنید. نمی توانید رمز را به عنوان وسیله سرمایه گذاری تبلیغ کنید (دیروز). و ، شما باید قبل از فروش توکن ، شبکه ارز رمزنگاری شده را ایجاد کنید. چند استثنا در این قوانین وجود دارد ، اما این اصل ماجراست.

خلاصه رسانه

Crypto Goes Hollywood: ظاهراً به عنوان یک پول نقد گاو نر 2017 با حس زمان بندی ضعیف ، هوشمندانه نامگذاری شده است رمزنگاری این هفته یک تریلر منتشر کرد. با بازیگران پر ستاره متشکل از لوک همسورث ، کورت راسل و آنالای همیشه محبوب ، دیگر نمی خواهید آن را از دست بدهید.

چه جدید به طور همزمان

تاریخچه روشن ترین لحظه های بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده [اینفوگرافیک]: آیا می خواهید از تاریخچه بیت کوین مطلع شوید اما برای مدت زمان زیادی فشار آورده اید؟ ما شما را تحت پوشش قرار دادیم.

مسائل حقوقی بیت کوین | موارد مهمی که باید مشاهده کنید: بسیاری از رمزنگاری ها مانند غرب وحشی وحشی است ، اما این متهمان را از بازوی طولانی قانون نجات نداده است.

[با حمایت مالیات] TaxBit چیست؟ چگونه اتوماسیون مالیاتی Crypto کار می کند؟: برداشت محصولاتی که در سال 2018 به طور خودکار با این سیستم مالیاتی جدید ضرر می کند.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

کمیته بازل تبلیغات غیر شرکتی را اعلام می کند: روز چهارشنبه ، کمیته نظارت بر بانکداری بازل ، یک گروه نظارتی بین المللی ، بیانیه ای درباره “دارایی های رمزنگاری شده” منتشر کرد. آنها به طور خاص از استفاده از کلمه “ارز رمزنگاری شده” خودداری کردند زیرا “این دارایی ها به طور قابل اعتماد عملکردهای استاندارد پول را ارائه نمی دهند و به عنوان وسیله مبادله یا ذخیره ارزش قابل اعتماد نیستند”. به ما بگو واقعا چه احساسی داری.

این کمیته هشدار می دهد که ، به دلیل ناپایدار بودن رمزنگاری و تاریخچه کوتاه ، دارایی های رمزنگاری برای بانک هایی که خرید آنها یا ارائه خدمات مرتبط با رمزنگاری را انتخاب می کنند ، خطرات زیادی را به همراه دارد. آنها سپس چند دستورالعمل را که بانک ها در صورت تمایل به انجام این کار باید دنبال کنند ، شامل انجام دقیق احتیاط ، حفظ یک دولت مشخص و چارچوب مدیریت ریسک ، افشای علنی هرگونه مواجهه با رمزنگاری و ارتباط آزاد با هر نهاد نظارتی ، شرح می دهند..

Quoine در دادگاه: دادگاه تجاری بین المللی سنگاپور (SICC) این هفته حکم اولین دادگاه این کشور راجع به بیت کوین صادر کرد. دادگاه حکم داد که این مبادله چندین معامله B2C2 ، یک سازنده بازار را به اشتباه معکوس کرده است. در آوریل 2017 ، B2C2 هفت سفارش برای مبادله Ethereum با بیت کوین صادر کرد. به دلیل مشکلات فنی ، این شرکت توانست با نسبت یک ETH به ازای 10 BTC معامله کند و فقط به یک ETH ارزش 12000 دلار بدهد. روز بعد ، Quoine معاملات را معکوس کرد.

دادگاه به نفع B2C2 رأی داد اما Quione را مجبور نمی کند که ارزش کامل آنچه را که سازنده بازار درخواست کرده است بپردازد – کمی بیش از 3000 بیت کوین. در عوض ، دو شرکت باید روی مبلغی توافق کنند وگرنه دوباره به محاکمه می روند.