این قسمت 2 از سری 3 بخش در STEEM و دنیای بلاکچین است ، گفتگو با مدیر محتوای Steemit اندرو لوین. اگر آن را از دست دادید ، قسمت 1 را بخوانید تا جبران کنید! سپس قسمت 3 را بررسی کنید.

در این قسمت دوم ، اطلاعاتی در مورد Smart Media Tokens ، Hivemind ، Communities و سایر به روزرسانی های بزرگ موجود برای STEEM دریافت خواهیم کرد..

جیمز: این ممکن است فرصت خوبی برای گفتن SMT ها باشد ، آنها هنوز بیرون نرفته اند اما در آستانه نزدیک است ، قدم بعدی مهم شما اینجا است. بدیهی است که منابع زیادی در مورد نحوه کار و نحوه تنظیم آنها وجود خواهد داشت. به طور خلاصه در مورد چگونگی آنها ، نحوه کار آنها و نحوه تصور اینکه مردم از آنها استفاده می کنند صحبت کنید.

اندی: دو محصول عمده عرضه شده ما Hivemind و SMT است. آنها پروژه های جداگانه ای هستند که ممکن است تیم های جداگانه روی آنها کار کنند و شاید کمی همپوشانی داشته باشند. من نمی خواهم مردم فکر کنند ، “اوه ، این SMT ها هستند.”

ما پروژه های زیادی در دست ساخت داریم. Appbase یکی دیگر از پروژه های ما است که احتمالاً مورد توجه افراد دیگر نیست ، اما اساساً راه حل مقیاس ماست. این روشی است که ما قصد داریم بلاکچین را مدولار کنیم. این در حال تولید است ، پایه و اساس آن است. این یک پروژه است.

دیگری به نام Hivemind است. Hivemind همان چیزی است که قرار است ویژگی هایی مانند انجمن ها را در بالای STEEM فعال کند. اما ما راه حل هایی توسعه نمی دهیم که فقط یک مورد استفاده داشته باشند ، ما راه حل هایی را با گسترده ترین موارد ممکن استفاده می کنیم و بنابراین Hivemind به یک لایه اجماع نرم تبدیل شده است که در بالای بلاک چین STEEM قرار دارد.

این به طور م effectivelyثر بدون ویژگی های منفی تمام ویژگی های Smart Contracts را به STEEM اضافه می کند. STEEM بسیار سریع و مقیاس پذیر باقی می ماند زیرا با توجه به ذخیره سازی محتوا خاص برنامه است ، اما Hivemind به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا از کدی که در STEEM ذخیره می کنند و همچنین از محتوا برای تأمین انرژی برنامه های غیرمتمرکز بدون سردردهای ناشی از کل برنامه شما در لایه اجماع ذخیره شده است.

سازنده باید خودش انتخاب کند که چقدر می خواهند برنامه آنها غیرمتمرکز باشد ، در مقابل مجبور شدن به طور کامل غیرمتمرکز کردن از کلمه “برو” باشد. این همان چیزی است که ما را قادر می سازد تا از STEEM – یک پایگاه داده تغییرناپذیر – برای ذخیره اطلاعات اجتماعی زودرس استفاده کنیم.

تمام اطلاعاتی که به Hive ارسال می شود در زنجیره بلوک STEEM ذخیره می شود. اما هنگامی که شما ، به عنوان توسعه دهنده ، در حال ساخت برنامه خود هستید ، آنچه در واقع س quال می کنید Hive در عملکردهای اجتماعی حفظ می شود.

به عنوان مثال ، شما می خواهید یک انجمن ارزهای رمزپایه ایجاد کنید. شما فضای نام را دریافت می کنید ، می خواهید ناظران را تعیین کنید ، می خواهید ناظران را منصوب کنید. این نوع مواردی است که در Hive وجود دارد. نیازی به حضور در بلاکچین نیست ، لازم نیست کاملاً با بلاکچین همگام سازی شود. این همان چیزی است که قرار است در کندو انجام شود.

آیا این فقط یک سازمان در بستر Steemit است ، نوعی از این که Medium چگونه انتشار دارد؟ اینکه شما می توانید نویسندگانی در انتشارات داشته باشید ، یا این یک ارتقا of در سیستم برچسب ساده ای است که می توانید هم اکنون توسط Steemit بر روی آن مطالب را سازماندهی کنید ، یا بیشتر از این است?

این یک ارتقا massive گسترده برای آن است. Hivemind یک نرم افزار منبع باز است که در STEEM GitHub همراه با زنجیره بلوک STEEM قرار دارد ، اما جداگانه است. این بدان معنی است که آنچه ما از توسعه دهندگان در این فضا خواهیم خواست این است که بگویند ، “این یک کد منبع باز است. بیایید همه با هم از این استفاده کنیم. “

بنابراین ، آنچه که این امکان را فراهم می کند این است که بگویید یک انجمن ارز رمزنگاری شده در Steemit.com وجود دارد و این سایت منحصر به فرد است. سی نفر در آن حضور دارند. هنگامی که به DTube بروید ، از آنجا که آنها اطلاعات مشابهی را از Hive [ذهن] می گیرند ، شما مجبور نیستید یک انجمن جدید در DTube ایجاد کنید. شما مجبور نیستید مراحل پذیرش همه این افراد را طی کنید.

شخصاً ، من فکر می کنم آنچه که ما می خواهیم با STEEM بسازیم یک لایه اجتماعی باز و غیرمتمرکز از اینترنت است که همه می توانند از آن استفاده کنند. با تشویق آن ، و ایجاد انگیزه در ابتدا ، و ایجاد انگیزه به خوبی ، این اولین حرکت یا برتری برای ما خواهد بود که همیشه از رقابت پیشی می گیریم.

بنابراین ، شما یک تنوع پرتال در حال افزایش خواهید داشت که از طریق آنها می توانید با زنجیره بلوک STEEM درگیر شوید ، و کاربران و انجمن های STEEM یک قابلیت کراس پلت فرم برای شما فراهم می کنند تا با افرادی که می خواهید با آنها جمع شوید جمع شوید.

انجمن ها عبور می کنند. لازم نیست دوباره ایجاد کنید. این در سراسر DTube ، در سراسر Steemit ، در همه سیستم عامل های مختلفی است که توسط STEEM طراحی شده اند. می توانید بگویید که قبیله من با تمام اینها زندگی می کند و اینها به سادگی ابزاری هستند که قبیله من می تواند از آنها استفاده کند.

بله دقیقا. همه چیز روی STEEM است. Steemit.com یک رابط برای STEEM است ، eSteem دیگری است ، DTube دیگری است. DTube فقط رابط دیگری برای STEEM است. بنابراین شما انجمن CoinCentral خود را دارید و افراد در آن پست ارسال می کنند.

آرم های برنامه های مجهز به STEEM با مجوز از steem.io

و اگر ذینفعان STEEM در آنجا رأی دهندگان هستند ، اکنون ارز رمزنگاری شده ای به آن جامعه وارد شده اید. و از طریق یک ویژگی تقسیم پاداش ، شما به عنوان دوندگان آن جامعه قادر خواهید بود درصدی از آن را دریافت کنید.

این یک روش جالب است که در آن شما بلافاصله قادر به ایجاد یک انجمن هستید. این چیزی است که ما سالهای نوری از همه جلوتر از آن هستیم ، بنابراین من واقعاً فکر می کنم که رسیدن به ما در مورد این مسائل واقعاً سخت خواهد بود.

اما SMT ها همه چیز را به مرحله بعدی می رسانند ، زیرا شما قادر خواهید بود SMT را در جامعه خود راه اندازی کنید. در واقع می توانید انجمن خود را با رمز خود کدنویسی کنید. وقتی SMT را راه اندازی می کنید ، اتفاقی که خواهد افتاد ، می توانید مشخص کنید که چه کسی حق دریافت این رمز را دارد.

من نمی دانم شما دوستان یا کسی با پیشنهاد ارزش واقعی منحصر به فرد STEEM چقدر آشنا هستید. بله ، این محتوا را ذخیره می کند ، اما در واقع وقتی که به آن فکر می کنید ، اجرای آن تقریباً ساده بود.

اما پیشنهاد ارزش واقعی منحصر به فرد ما همان چیزی است که ما آن را مکانیسم توزیع مغز اثبات خود می نامیم. Proof of Brain مکانیزم توزیع توکن واقعاً غیرمتمرکز است. روش کار Proof of Brain این است که منابع را برای ارزیابی محتوا جمع می کند. برای محاسبه ارزش محتوا ، از رای مثبت و منفی کاربران استفاده می کند.

و روش انجام این کار این است که مقدار مشخصی STEEM هر روز تولید می شود. استخر جوایز را پر می کند. درصد کمی از آن به تولیدکنندگان بلوک می رسد. بقیه آن به استخر جوایز می رود. این توزیع بر اساس آرای مثبت و منفی کاربران توزیع می شود و بر اساس میزان سهم آنها تقسیم می شود. این است که چگونه آن غیرقابل بازی است.

اگر فقط نشانه هایی را صرفاً مبتنی بر رأی مثبت و موافق رأی می دهید ، که من در واقع پروژه های نسبتاً جدیدی را به فضا دیده ام ، یا حتی پروژه های پیشنهادی جدید در فضا را پیشنهاد نکرده ام ، و این نشان می دهد که شما فقط می توانید بر اساس رأی مثبت و منفی رایانه ها توزیع کنید ، اما اگر تأثیر آنها متناسب با سهام آنها نباشد ، مقیاس بندی نخواهد شد ، اگر می خواهید اثرات شبکه را به حداکثر برسانید و مواردی مانند KYC را اجرا نکنید ، حداقل در لایه پایه نیست..

آنچه در حال حاضر داریم همین است ، اکنون فقط پول وجود دارد. همان تقلب در سیستم و مردم وجود دارد. شما کمی آن را در STEEM مشاهده می کنید ، جایی که ربات وجود دارد و افراد زیادی دارید.

خوب ، همیشه بازی وجود دارد اما –

بله ، اما قدرت بخشیدن به بازی در مقابل سخت کردن آن ، ایجاد اصطکاک در بازی ، مسئله ای است.

آره. و تشویق ، توزیع علائم صرفاً مبتنی بر رأی مثبت و مخالفان یا بازدیدها یک روش عالی برای پرداخت هزینه به افراد است که می توانند راه هایی برای جعل بازدیدها و ایجاد حساب کاربری ارائه دهند..

ما در مورد راه حل جدیدی صحبت کردیم که در حال اجرای آن با SMT است و در واقع شما را قادر می سازد توکن ها را براساس یک حساب ، یک رأی توزیع کنید ، اما این فقط به این دلیل کار می کند که بر پایه STEEM ساخته شده است که هنوز هم یک سهام مهم است – سیستم مبتنی بر.

این یکی از این موارد دیگر است – و من فکر می کنم قسمت دیگری از مشکل STEEM این است که آنها بیش از حد کار کردند. چیزهای ابتکاری بیش از حد در یک چیز وجود دارد ، بنابراین واقعاً قرار است روی چه چیزهایی تمرکز کنید؟ یک شبکه اجتماعی در بلاکچین وجود دارد. چه تعداد بیشتر می تواند باشد؟ اما در جهانی ، در جامعه ای که ادعا می کند تمرکززدایی را بسیار ارزشمند می داند ، هیچ کس نمی خواهد در مورد این واقعیت صحبت کند که تنها راه کسب بیت کوین استخراج آن است.

تنها راه کسب مستقیم بیت کوین از طریق پروتکل استخراج آن است. قابل بخشش است ، زیرا نوآوری بیت کوین بسیار عظیم بود ، بسیار جدید بود. اهداف ، به نظر من عمداً محدود بود. نمی توانید آن را پایین بیاورید ، قادر نخواهید بود آن را پایین بیاورید. به دلایل مختلف ارزش خودش را راه اندازی می کند.

من فکر می کنم یک کنایه و یک نقطه کور وجود دارد ، زیرا من فکر می کنم بسیاری از افراد در این فضا تصور می کردند شما در حال جایگزینی بانک های مرکزی هستید ، بیت کوین امکان جایگزینی بانک های مرکزی را فراهم می کند.

که هنوز هم به طور گسترده به عنوان “رویا” و هدف شناخته می شود.

درست است ، و این به این دلیل است که افرادی که بانکداران مرکزی بیت کوین هستند علاقه زیادی دارند که وانمود کنند بانکداران مرکزی نیستند ، اما ماینرها همین هستند. استخراج کنندگان بانکداران مرکزی بیت کوین هستند.

آمار هش رایت استخراج بیت کوین

آمار هش رایت استخراج بیت کوین

از آنجا که توکن ایجاد می شود ، و به گروه کوچکی از افراد توزیع می شود که پس از آن ادعا می شود توزیع آن را انجام می دهند. بهترین ، دوستانه ترین تفسیر آن این است ، زیرا این افراد علاقه اصلی به پروتکل دارند ، به نفع آنها است که این نشانه ها را به افراد مناسب بدهند یا آنها را بفروشند.

اکنون افراد زیادی وجود دارند که آنها را دارند. اما اگر سازمان را بیشتر از همه ساده کنید ، برای بدست آوردن بیت کوین دو راه وجود دارد: استخراج آن یا خرید آن از شخصی که آن را استخراج می کند ، یا خرید آن از شخصی که آن را از شخصی خریداری کرده است. بنابراین ، آنها بانکداران مرکزی صنعت بیت کوین هستند.

آنها کسی را دارند که می توانند بر آن نظارت کنند.

من فکر می کنم در واقع ، جامعه بیت کوین می تواند از ایجاد برخی حاکمیت ها و برخی ساختارها پیرامون آنچه ماینرها باید با رمزهای خود انجام دهند ، بهره مند شوند. در حال حاضر ، هیچ ساختاری وجود ندارد. کجا میره?

این در هر استخر استخراج فردی است که به طور م howeverثر آن را توزیع می کند هر طور که می خواهد. آنها واقعاً مشوقی نیستند. بیت کوین عالی است. همینه که هست. اما برای تشویق برنامه ها به درستی تشویق نمی شوند. فکر نمی کنم آنها انگیزه ایده آل برای انجام این کار را داشته باشند. آنها به هیچ وجه تشویق نمی شوند.

تا زمانی که منبع درآمد اصلی آنها هزینه معاملات نیست ، آنها هنوز بیشتر از اینکه انگیزه فرزندخواندگی را داشته باشند برای من انگیزه دارند. برای شما اهمیتی ندارد که شما فرزندخواندگی کنید ، زیرا هرچه افراد کمتری فرزندخواندگی کنند ، دشواری آنها کمتر می شود و در این بین بیت کوین بیشتری کسب می کنند.

آره. و حداقل این چیزی است که شما می توانید بگویید این است که در سطح پروتکل ، تنها انگیزه های موجود در پروتکل استخراج آن از آنچه من از آن می فهمم است. باز هم ، کاملا خوب است. این اولین است. کاملا انقلابی بود ، درست است?

خوب ، خوب است اما به همین دلیل ، آنچه در این مورد مهمتر است این است که ما این روند تکاملی را داشته ایم. چرا Ethereum از Proof of Work استفاده کرد؟ به این دلیل نبود که آنها فکر می کردند مقیاس پذیر است. به این دلیل بود که در آن زمان ، همه از اثبات کار استفاده می کردند. این تنها چیزی بود که مشروع بود.

این کسی است که کار می کند. اکنون ، من نمی دانم که شما چگونه کاسپر را به غیر از پذیرفتن این که تا حدی تصمیمی نادرست بوده است ، تفسیر می کنید.

خب بله. اگر از آنها بپرسید آنها می گویند ، “ما هر دو را می خواهیم.”

بله ، و این خوب است ، همه اینها یک روش گردشی است که می توان گفت به این دلایل ، ما توزیع متمرکز توکن ها را به عنوان یک قاعده پذیرفته ایم. افرادی هستند که این کار را می کنند. می توانید بیت کوین بخرید. آره. این شخصی است که در انتهای دیگر آن بیت کوین ارسال می کند زیرا آنها تصمیم می گیرند ، زیرا شما بدون زنجیره ای با آنها مکالمه دارید.

هیچ پروتکل دیگری حتی روی سیستمی برای تولید توکن و توزیع آنها در تمام بازیگران لازم در یک اکوسیستم کار نمی کند به گونه ای که در واقع ارزش خود را بوت استرپ کند. ما با STEEM پیشگام این کار شدیم. ما از Steemit.com به عنوان اثبات مفهوم استفاده کرده ایم تا نشان دهیم این مکانیسم توزیع غیرمتمرکز چقدر قدرتمند است.

و با استفاده از SMT ، آنچه ما به مردم ارائه می دهیم این است كه شما می توانید نسخه خود را از STEEM ایجاد كنید اما پارامترها را تغییر دهید ، نشانه های بنیانگذار را به خود اختصاص دهید ، سنگرهای نشانه را به بنیانگذاران تیم ، به اعضای مهم جامعه ، به سرمایه گذاران اختصاص دهید ، آیا خصوصی هستند یا اگر می خواهید یک پیشنهاد عمومی انجام دهید می توانید ICO انجام دهید.

قراردادهای هوشمندی در پروتکل توکن هوشمند رسانه ها منعقد خواهد شد تا تعیین اینکه شما چگونه ICO می خواهید ، تعداد توکن هایی که می خواهید در آن باشند را بسیار آسان کنید. و با هارد فورک بعدی خود ، ما می خواهیم توانایی ایجاد سایر حساب ها را برای سایر توسعه دهندگان بدون اینکه آن را به طرز دیوانه کننده ای قابل بازی کنیم ، افزایش دهیم. در واقع مشوق هایی برای داشتن یک حساب داریم. این جایی است که شما قدرت STEEM را جمع می کنید.

بنابراین هویت دیجیتالی خود را یکپارچه نگه دارید ، انگیزه ایجاد می کند زیرا هرچه قدرت بیشتری را در یک هویت خود تلفیق کنید ، کنترل و نفوذ بیشتری در سیستم عامل خواهید داشت.

آره. و بنابراین ، این ما را قادر می سازد تا با اطمینان بالاتری بگوییم که این افراد واقعی هستند زیرا این حساب آنهاست ، ما می توانیم یک حساب را جستجو کنیم. همچنین انگیزه ای که در سایر بلاک چین ها برای ایجاد حساب وجود دارد ، وجود ندارد.

مانند Ethereum ، ایجاد یک آدرس جدید در هر زمان که می خواهید معامله جدیدی انجام دهید ، کاملاً معمول است. با STEEM ، مورد مخالف وجود دارد. اگر می خواهم به کسی پول بفرستم ، این کار را از حساب اصلی ام انجام می دهم. این جایی است که من پولم را دارم.

مشوق ها و انگیزه ها حساب های منفرد را تشویق می کنند ، حتی اگر داشتن چندین حساب کاملاً خوب باشد. می توان گفت که من معتقدم که ما بیشترین کاربر را داریم و سازوکارهای توزیع غیرمتمرکز ، ادغام در برنامه های واقعی که مردم از آن استفاده می کنند ، منجر به آن می شود.

به نظر من ، این یکی دیگر از پیشنهادهای ارزش واقعی منحصر به فرد STEEM و سپس SMT ها است. آنچه واقعاً به توسعه دهندگان و کارآفرینان ارائه می دهد ، کارآمدترین راه برای ایجاد یک است

نمایش مختصر نحوه کارکرد یک SMT

نمایش مختصر نحوه کارکرد یک SMT

شرکت یا سازمان خودمختار غیرمتمرکز در جهان.

شما یک توسعه دهنده برنامه هستید. شرکت شما در ساخت برنامه متمرکز است. برنامه شما به طور ایده آل هزاران کاربر خواهد داشت.

برای به حداکثر رساندن رشد و بهره وری ، کاری که می خواهید انجام دهید این است که رمز را در برنامه خود ادغام کنید. این همان کاری است که شرکت ها انجام می دهند ، آنها آنها را سهام می نامند. دلیل اینکه آنها این کار را می کنند این است که شما را قادر می سازد تا فعالیتهای یک سازمان را بدون بار شناختی یک بخش مالی و یک قوه مجریه برای تصمیم گیری در مورد اینکه چه کسی لیاقت چه چیزی را دارد و چه کسی چه چیزی به دست می آورد ، هماهنگ کنید. که ناکارآمد ، ناعادلانه است ، و ناگزیر منجر به احساس خفیف در افراد می شود و از افراد خاص کنار گذاشته می شود ، تعصبات ، همه این موارد.

و بنابراین ، آنچه ما ارائه می دهیم پیشرفته ترین فناوری برای ساخت یک شرکت خودمختار غیرمتمرکز در حال حاضر است. با ادغام با STEEM ، آنچه در هنگام ادغام با STEEM اتفاق می افتد ، شما از مکانیسم توزیع غیرمتمرکز خود دور هستید. به عنوان مثال ، Utopian به افرادی که کد منبع باز ارسال می کنند پاداش می دهد.

هنگامی که آن کد منبع باز را ارسال می کنند ، افرادی هستند که در آن رابط هستند و دارای قدرت STEEM هستند. آنها در حال مرور هستند و کدی را که دوست دارند رأی می دهند و رأی می دهند. و بر اساس این آرای مثبت ، STEEM به آنها پاداش می دهد.

اگر می خواستید برنامه ای ایجاد کنید ، بگذارید در Ethereum بگوییم که به افراد برای ارسال کد منبع باز به آن پاداش می دهد. فکر می کنید چقدر طول می کشد که این مسئله را توسعه دهید و منطق ایجاد انگیزه در آن افراد را توسعه دهید?

چه مدت طول کشید تا ساخت steemit.com انجام شود?

سه ماه ، اما steemit.com در Ethereum نیست. شما دیده اید که چگونه بسیاری از پروژه ها چیزهایی را در Ethereum اعلام می کنند.

و سپس برای همیشه بسازید.

آره بنابراین ، به نظر می رسد برای همیشه پاسخ فعلی است.

متوسط ​​طول حمل و نقل شبکه اصلی شما برای همیشه لطفا برای.

آره ساخت برنامه ها بسیار آسان تر از نوشتن بلاکچین است ، مطمئناً لعنتی.

درست. دقیقا. اما نه تنها این حتی افرادی که به دنبال ساختن برنامه های بلاکچین هستند ، آنها در واقع فقط به دنبال این قابلیت بسیار محدود هستند که فقط نمی دانند در STEEM در دسترس آنها است. آنها یک چیزهایی می خواهند. آنها یک پروتکل بلاکچین می خواهند که قابل توسعه باشد.

بسیاری از پروژه هایی که در فضا مشاهده می کنید – منظور من این است که من پیگیری نمی کنم زیرا من یک کار لعنتی دارم و بسیار شلوغ هستم. من نمی توانم همه آنچه را که اتفاق می افتد پیگیری کنم.

بسیاری از لوازم ارزشمند به سادگی مقیاس پذیر هستند.

بله ، آنها اساساً مانند این هستند: “ما می خواهیم به این افراد برای چیزی پاداش دهیم ، بنابراین ، باید توكنی راه اندازی كنیم كه بسیار سریع و با هزینه بسیار كم باشد. و بنابراین ، به همین دلیل است که ما در حال ساخت این بلاکچین جدید با این پروتکل جدید و منحصر به فرد هستیم. ” من به آن نگاه می کنم و فقط می خواهم بگویم ، “چرا شما فقط همه اینها را به ما از خارج سپرده اید؟”

خوب ، شما شخص ثالث معتبری هستید.

اما بلاکچین ما غیرمتمرکز و منبع باز است. یعنی می فهمیم خوب است که بلاکچین خود را بسازید ، اما ما واقعاً خوب هستیم ، می دانید. بلاک چین ما بیش از بلاکچین های دیگر در حال پردازش تراکنش ها است. و ما حتی از 1٪ ظرفیت شبکه خود استفاده نمی کنیم. شما می خواهید آن را شکست دهید?

همه فکر می کنند سایبرپانک هستند و در حال ساخت اینترنت جدید هستند.

واقعیت این است که ، ما هرچه سریعتر در حال رشد هستیم. ادغام رمز با Proof of Brain ساده ترین راه برای توربوشارژ کردن هر برنامه است ، زیرا این بازی سریع است. شما قصد ندارید گزاره های ارزش منحصر به فرد ما را بنویسید.

آره. به همان اندازه که به نظر می رسد منحصر به فرد است ، تعداد کمی از آنها وجود دارد.

یا شاید من در آنجا از اصطلاح اشتباهی استفاده می کنم ، من فکر می کنم یکی از بهترین چارچوب هایی که در STEEM آمده است ، این است که این یک سیستم بازی سازی کلید در دست است یا مانند یک سیستم بازی نقطه ای تمام است. و خوشحالم که فقط مثل “آره. فوق العاده ساده ، فوق العاده احمق. ”

شما با آن ادغام می شوید ، و بلافاصله یک سیستم امتیاز بازی دریافت می کنید که برای به حداکثر رساندن تعامل طراحی شده است. این همه کاری است که ما انجام داده ایم. آیا می خواهید بدانید که چگونه این کار را انجام دادیم؟ خیلی ساده است. ما افراد را به عنوان سازندگان محتوا یا متصدیان طبقه بندی می کنیم. تولیدکنندگان بلوک را فراموش می کنید ، درست است؟ به تولیدکنندگان بلاک برای حفظ بلاکچین و انتخاب آنها حقوق می دهند.

100٪ جایزه پاداش به بازیکنان بازی تعلق می گیرد. کاری که DTube و DLive و Blockdeals و Musing و DSound و Utopian انجام داده اند ضربه زدن روی سیستم بازی نقطه ای STEEM است. آنها در حال حاضر به همین دلیل رشد سریعی دارند ، همچنین به این دلیل که می توانند یک پایگاه کاربری قبلی را به اشتراک بگذارند. این یک پیشنهاد ارزشمند دیگر است.

شما همه این کاربران را به ارث می برید. بدون حساب جدید ، بدون انتقال محتوای شما.

شما یک برنامه مناسب و معقول در STEEM ایجاد می کنید ، بلافاصله رشد نمایی را شروع می کنید فقط به این دلیل که همه کاربران STEEM در آنجا هستند و آماده هستند. منظورم این است که طراحی سیستم بسیار ظریف است.

انتقاد از آن ممکن است این باشد: “بله ، اما مهم نیست که آنها سهامداران جدی نیستند.” بله ، اما چه کسی بیشترین انگیزه را برای بررسی برنامه های جدید عالی در STEEM دارد؟ ذینفعان بزرگ به همین دلیل است که وقتی برنامه های جدید وارد STEEM می شوند ، و مانند آنها “ما برای جلب توجه نیاز به کمک داریم” من معمولاً مثل این هستم: “هیچ کمکی برای شما نیست.”

زیرا اگر درخواست شما در نیمه راه مناسب بود ، کسی آن را پیدا می کرد و آن را با سهامداران به اشتراک می گذاشت.

هرچه افراد بیشتری از آن استفاده کنند ، درآمد بیشتری از همه کسب می شود.

من یکی از سهامداران بزرگ STEEM هستم و کسی یک سکوی آموزشی را ایجاد می کند که دوره های کاربر را ایجاد می کند. من نمی خواهم آن را به اشتراک بگذارم؟ من نمی خواهم به آنجا بروم؟ من نمی خواهم شروع به بارگذاری یک دسته از گه ها کنم؟ به مشارکت کنندگان بزرگ تن پول می دهید؟ البته که می کنم.

حداقل انگیزه وجود دارد. بیشتر از ایجاد مشوق های مناسب نمی توانید در سطح پروتکل کار کنید. این همه ماست من فکر می کنم بسیاری از پروتکل های دیگر در دام تلاش برای حل هر مشکلی در سطح بلاک چین قرار دارند.

یک نکته که من فقط می خواهم آن را روشن کنم این است که شما قادر خواهید بود الگوریتم Proof of Brain را با SMT تغییر دهید. شما قادر به داشتن تورم 1000 درصدی خواهید بود. شما می توانید تمام انتشارات رمزها ، همه نشانه ها را در مجموعه جوایز داشته باشید. می توانید همه آنها را به پسترها و نه مفسران برسانید. می توانید نیمی از پوسترها ، نصف نظرات را داشته باشید. شما می توانید 90٪ به کیوریتورها بروید ، فقط 10٪ به خالقین.

نمی دانم چرا این کار را می کردی چیزهای جالب دیگری نیز وجود دارد که شما نیز قادر به انجام آنها خواهید بود. می توانید منحنی پاداش را تعیین کنید.

DPinterest؟ من فقط می گفتم اگر بستری است که مردم در آن محتوایی تهیه می کنند که متعلق به آنها نیست ، ممکن است کیوریتورها را از طریق پوسترها تشویق کنید. این یک بستر کشف برای ارسال است. “سلام ، من این را آنلاین پیدا کردم.” کیوریتور the

این مثال خوبی است. من ممکن است از آن استفاده کنم چیز دیوانه وار این است که – هرچه ابتکاری در مورد STEEM را فراموش کنید ، حتی اگر فکر می کنم اینگونه باشد. از هر وب سایتی که اکنون وجود دارد و دارای کلاهک بازار است که ارزش آن بیش از صد میلیون دلار است ، بازدید کنید.

تک تک. اگر آن را با STEEM ادغام کنم چه؟ Pinterest ، درسته؟ Digg ، Twitter. هر برنامه اصلی ، حتی اگر فقط یک ادغام گنگ باشد ، جایی که شما فقط می روید ، مه. اما آنها نوآورتر می شوند.

محصولات بی حد و حصر وجود دارد که می تواند به این اکوسیستم متصل شود و این ساختار انگیزشی را به منظور طراحی مجدد چگونگی ایجاد انگیزه در این سایت ها ارائه دهد..

آره. ما خیلی بیشتر از اینها به شما می دهیم. ما به شما این توانایی را می دهیم که یک دسته نشانه به خودتان بدهید ، بله ، و سپس کاری انجام ندهید و رمز ارزش خودش را بوت استرپ می کند.

فقط STEEMing را ادامه دهید

در قسمت آخر گفتگوی من با اندی ، به آنچه موفقیت STEEM در اوایل سال تبدیل شده است ، می پردازیم ، چرا که او به آینده STEEM و سازوکاری که این آینده را در سیستم عامل تضمین می کند اطمینان دارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me