ثابت به عنوان او می رود

بازار محل سبز جمعه تا جمعه ما را بسته است. در روند بهبودی هفته گذشته بازار ، ارزهای اطراف هیئت مدیره در نمودارهای 7 روزه خود قرار دارند. قیمت کل Crypto در طول هفته 11٪ سالم بود و در زمان نوشتن مقاله به 284 میلیارد دلار صعود کرد.

مثل همیشه ، زمان مشخص خواهد شد که آیا این رالی پا دارد. اگر و هنگامی که ما به صعود ادامه می دهیم ، سطح مقاومت کلیدی بیت کوین (7،600 ، 7800 ، 8000 دلار و غیره) را تحت نظر داشته باشید تا ببینید آیا بازار می تواند از این تعداد پیشی بگیرد یا از این تعداد جلوتر باشد یا خیر. در حال حاضر ، بالاتر از 7000 دلار یک و نیم برکت بوده است. برای آینده ، باید ببینیم که آیا حجم خرید می تواند با این افزایش مورد استقبال همراه شود.

بیت کوین: با قیمت 7470 دلار ، بیت کوین سود کسب کرد 17٪ در هفته ، بزرگترین سود هفتگی که مدتی است برای هر یک از سه دارایی برتر خود دیده ایم.

اتریوم: Ethereum در اواسط هفته وقتی سر خود را بالای 500 دلار فرو برد بهتر بود. هنوز هم که شده این هفته با قیمت 462 دلار.

XRP: XRP مثبت اما تقریباً ناچیز افزایش یافت در هفته به 0.45 دلار

market7_20_18

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (18/7/20)

اخبار داخلی

گزارش: ایالات متحده به عنوان بهترین کشور دوستدار ICO در جهان رتبه بندی شده است: دولت ایالات متحده نسبت به مقررات رمزنگاری نسبتاً ساکت بوده و تهدید طبقه بندی امنیتی ترس از بسیاری از شرکت های راه اندازی ICO و ارزهای رمزپایه بوده است. حتی در این صورت ، تحقیقی که توسط تحلیل گران در کنفرانس مالی Crypto انجام شد ، نشان داد که ایالات متحده دوست ترین ICO در بین سایر ملل در جهان است. در این گزارش 100 ICO با بیشترین بودجه تا به امروز بررسی شده است و نشان می دهد که 30 مورد از آنها در ایالات متحده راه اندازی شده اند ، به ترتیب سوئیس (15) و سنگاپور (11) در رده های دوم و سوم قرار دارند..

جوایز وزارت خدمات مالی NY BitLicense به BitPay: پردازنده پرداخت Cryptocurrency Bitpay BitLicense را از تنظیم کننده های ایالت نیویورک دریافت کرده است. این مجوز به این شرکت اجازه می دهد خدمات خود را به مشاغل و اشخاص داخل ایالت ارائه دهد و همچنین استفاده از بستر BitPay برای پذیرش ارزهای رمزپایه از مشتریان برای مشاغل قانونی خواهد بود. “ایالت نیویورک یکی از سختگیرانه ترین سیاست های مربوط به مشاغل درگیر ارز رمزنگاری شده را دارد و کار در مراحل تأیید برای دریافت مجوز برای BitPay مهم بود. ما معتقدیم که این کار سخت نتیجه خواهد داد زیرا نیویورک فرصت های تجاری قابل توجهی را برای BitPay فراهم می کند. “مدیرعامل BitPay استیون جفت در بیانیه ای گفت.

کنگره ایالات متحده جلسه دادرسی رمزنگاری دیگری برگزار می کند ، رهبران صنعت با شهادت ها وزن می گیرند: مجلس نمایندگان ایالات متحده جلسه دیگری راجع به رمزنگاری برگزار کرده است ، این بار مغز برخی از متخصصان و کارآفرینان برجسته صنعت را انتخاب کرده است. در این کمیته که توسط کمیته کشاورزی مجلس برگزار شد ، شهادت نامه های جوشوا فیرفیلد ، استاد حقوق خانواده ویلیام دونالد باین ، دانشکده حقوق دانشگاه واشنگتن و لی وجود داشت. آمبر بالدت ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ، کلوویر ؛ اسکات کوپور ، شریک مدیر ، آندرسن هوروویتز ؛ دانیل گورفین ، مدیر LabCFTC و مدیر ارشد نوآوری ، CFTC ؛ رئیس سابق CFTC گری جنسلر ، مدرس ارشد ، دانشکده مدیریت MIT اسلون ؛ و Lowell Ness ، مدیر شریک ، Perkins Coie LLP. به نظر می رسید که هر شاهد نشان دهنده یک اتفاق نظر است که مقررات فعلی چارچوب کافی برای صنعت در حال ظهور را ارائه نمی دهند.

جلسه استماع کنگره درباره تأثیر ارزهای رمزنگاری شده بر ایالات متحده را از دست دادید؟ در اینجا لیستی از آنچه باید بدانید آورده شده است: https://t.co/9yv4V4cEDI توسط RossowEsq pic.twitter.com/9MH4xj6kYo

– رمزنگاری فوربس (ForbesCrypto) 19 جولای 2018

استیو بانون می خواهد یک Token – No شوخی راه اندازی کند: مشاور ارشد سابق ترامپ و بنیانگذار اخبار Breitbart ، استیو بانون ، به رمزنگاری رسیده است. تا آنجا که شخصیت سیاسی راست گرا روی سکه خودش کار می کند. در مصاحبه اخیر با CNBC ، او فاش کرد که مقدار بیت کوین نامشخصی را در اختیار دارد و در حال کار بر روی ساخت ارز رمزنگاری شده برای جنبش های پوپولیستی است. “ما در حال حاضر روی برخی از نشانه ها ، نشانه های سودمند ، به طور بالقوه برای جنبش پوپولیست به صورت جهانی کار می کنیم. اما آنها باید با کیفیت باشند. “.

Patent-palooza Round I: پرونده بانک های اصلی برای اختراعات فناوری Blockchain: بانک آمریکا, جی پی مورگان & شرکت تعقیب و گریز., و ولز فارگو همه این هفته برای ثبت اختراعات مرتبط با بلاکچین ثبت نام کردند. با توجه به ثبت اختراع نزدیک به پنجاهمین سال ، بانک مرکزی آمریکا به دنبال تأمین حقوق برای یک سیستم مبتنی بر بلاکچین برای تأیید اعتبار داده های خارجی است. نگاه خود JPMorgan به سمت بلاکچین برای ذخیره و معاملات رسیدهای دیجیتالی مرتبط با اوراق قرضه و سایر دارایی ها است ، در حالی که Wells Fargo می خواهد از این فناوری برای محافظت و ذخیره اطلاعات حساس استفاده کند.

Patent-palooza Round II: Barclays و Mastercard به دنبال ثبت اختراعات Blockchain خود هستند: بانک مستقر در انگلستان بارکلی سه حق ثبت اختراع را در اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده ثبت کرده است. به نظر می رسد سه حق ثبت اختراع مرتبط چارچوبی را برای ادغام ارزهای رمزپایه در شیوه های بانکی سنتی ایجاد می کند و همچنین می تواند زمینه را برای یک بیت کوین ثابت فراهم کند. در همین حال, مسترکارت ثبت اختراع خود را برای یک شبکه بلاکچین ارائه می دهد که دارای یک راه حل دو لایه برای کاربران برای ذخیره ارز رمزنگاری شده و فیات و مبادله بین دارایی ها با سهولت است.

موارد جدید در CoinCentral?

Coinbase با در نظر گرفتن افزودن Cardano ، BAT ، Stellar Lumens ، Zcash و 0x: این تبادل در یک پست وبلاگی منتشر شد و نشان داد که در حال بررسی استانداردهای فنی برای این پنج سکه است.

Blockchain Logistics – تغییر جهان یا فقط نوع بازاریابی؟: نگاهی به اینکه بلاکچین چگونه می تواند نحوه انجام تدارکات و زنجیره تأمین را دوباره تعریف کند.

برنده یا باختن: قماری که برخی برای تبدیل شدن به میلیاردرهای بیت کوین انجام می دهند: از گرفتن وام های دوم تا استفاده از بدهی دانشجویی ، مردم در تلاش برای “ساختن آن” هستند.

صنعت سرگرمی و بلاکچین امکانات جدیدی ایجاد می کنند: فروش بلیط ، درآمدزایی از محتوا ، صدور مجوز هنری – بلاکچین انواع امکانات را برای صنعت سرگرمی ایجاد می کند.

Blockchain و نبرد با فساد & تقلب: در یکی از آخرین ویژگی های ما ، ما بررسی می کنیم که بلاکچین چگونه می تواند با کلاهبرداری مبارزه کند ، چه در دنیای مجازی و چه در دنیای واقعی.

استخدام استعداد توسعه دهنده Blockchain چالش جدید صنعت است: با افزایش تقاضا ، توسعه دهندگان کمبود دارند.

DECENT (DCT) چیست؟ | راهنمای مبتدیان: DECENT یک اکوسیستم برنامه غیرمتمرکز (DApp) متشکل از بلاکچین DCore و DCT altcoin است.

چگونه بازارها می توانند از Blockchain بهره مند شوند ؟: ما در مورد بازار رمزنگاری اطلاعات داریم ، اما فناوری این صنعت برای بازارهای کالاهای سنتی و روزمره چه کاری می تواند انجام دهد?

بلوک توسعه دهنده EOS. یکی از سرمایه های Peter Thiel و Jihan Wu جذب می شود: Block.One پس از یک دور کمک مالی سخاوتمندانه از دو نفر از صداهای برجسته فضا ، سرمایه بیشتری برای کار وجود دارد.

IBM و Stronghold Partner برای انتشار Stablecoin وابسته به USD: Stronghold USD برای فعالیت از شبکه Stellar استفاده خواهد کرد ، Stronghold خود به عنوان لنگر در شبکه عمل می کند.

فراتر از دره Crypto – بدانید چرا سوئیس پایتخت بلاکچین جهان است: این کشور به دلیل قانون محجوبانه خود به سرعت به یکی از شرکتهای رمزگشای تازه کار و کهنه کار تبدیل شده است.

اینترنت اشیا (IoT) و بلاکچین – چه امکاناتی وجود دارد ؟: آیا این دو سیستم به طور هماهنگ مورد استفاده قرار می گیرند?

سیستم عامل استخراج Bitcoin Kodak Kashminer توسط SEC متوقف شد: دکل استخراج کداک که اخیراً به عنوان یک کلاهبرداری فاش شده است ، توسط SEC تعطیل شده است

چگونه می توان وارد یک تجارت Bitcoin شد که کار می کند: آیا می خواهید در این صنعت کسب و کار راه اندازی کنید؟ اینجاست که باید شروع کنید.

استخراج ارز رمزنگاری Zcash چهار برابر سودآورتر از بیت کوین است: آماده هدف گذاری مجدد ماینرهای خود برای کار سودآورتر است?

بخش بانکی هنگ کنگ برای دریافت بستر Blockchain تا سپتامبر: سازمان پول هنگ کنگ ، هیئت ارزی منطقه و بانک مرکزی ، قرار است در ماه سپتامبر یک بستر تجارت زنده مبتنی بر بلاکچین راه اندازی کند.

فهرست بررسی برنامه Cryptocurrency برای سال 2018: بازی خود را به سطح بعدی برسانید: در این خلاصه برنامه ارز رمزنگاری شده ، ما شما را به یک سیستم عامل اطلاعاتی می رسانیم که باعث می شود تجار ، علاقه مندان ، توسعه دهندگان ، دلالان و ناظران گاه به گاه به دنیای ارزهای مجازی سر بزنند..

اخبار ارزهای رمزنگاری شده از سراسر جهان

معدن داران روسی ، سرمایه گذاران احتمالاً مشمول قوانین موجود می شوند: طبق گزارش های محلی ، دولت روسیه برای تنظیم جنبه های صنعت ارز رمزنگاری به اجماع نزدیک شده است. لایحه ای که قانون گذاران انتظار دارند این پاییز از مجلس قانونگذاری روسیه تصویب شود ، معدن کاران و سرمایه گذاران را تحت قوانین مالیاتی موجود در قانون درآمد داخلی روسیه قرار می دهد. آناتولی آکساکوف ، رئیس کمیته بازارهای مالی دوما ، در مصاحبه ای اظهار داشت که از اشخاص حقوقی متناسب با مشاغل آنها مالیات گرفته می شود و در صورت نیاز به وضعیت ، دولت ممکن است کدهای مالیاتی جداگانه ای برای صنعت در نظر بگیرد.

در یک بازار پایین ، بدافزارهای رمزنگاری شده و استخراج از معادن لباس را دنبال می کنند: گزارشی که این هفته توسط شرکت امنیتی Malwarebytes منتشر شد ، نشان می دهد که بدافزار استخراج کمتر شده است و احتمالاً بازار مقصر است. این مطالعه نشان داد که حملات بدافزار ماینینگ از Q1 2018 به Q2 40٪ کاهش یافته است و شرکت پیش بینی می کند که این روند با توجه به جنبش های خود بازار رمزنگاری به ثبات یا رکود ادامه خواهد داد. در این گزارش آمده است: “تقریباً در هر دسته از بدافزارها برای شناسایی مشاغل و مصرف كنندگان ، شاهد كاهش حجم هستیم و از ابتدای سال جدید احساسات عمومی” دنگ ، اینجا خیلی آرام بوده است “را تأیید می کنیم.”.

چین به رهبری ائتلاف بین المللی جدید برای تحقیقات در مورد Blockchain و IoT Tech: چین به آرامی در حال کسب موقعیت به عنوان یک رهبر جهانی بلاکچین است و در این هفته حتی نزدیکتر شده است. کمیته ای متشکل از سازمان بین المللی استاندارد سازی (ISO) و کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک (IEC) گروه تحقیق را در این هفته تصویب کرد. گروه تحقیقاتی به سرپرستی رئیس دکتر شن جی ، متخصصان و متخصصانی از ایالات متحده ، انگلستان ، فرانسه و آلمان در میان بسیاری دیگر را شامل می شود..

گزارش جدید نشان می دهد که اکثر ICO ها قول های خود را تحویل نمی دهند و پس از راه اندازی به صورت متمرکز باقی می مانند: مطالعه ای که توسط محققان دانشکده حقوق دانشگاه پنسیلوانیا انجام شده است ، ممکن است شما را وادار کند که در مورد وعده های والای ارائه شده در مقاله های ICO ، دو بار فکر کنید. این گزارش که توسط Shaanan Cohney ، David A. Hoffman ، Jeremy Skarloff و David A. Wishnick تألیف شده است ، نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق ICO ها نتوانسته اند انتظارات خود را برآورده کنند. علاوه بر این ، این گزارش استدلال می کند که آنها حتی غیرمتمرکز یا بی اعتماد باقی نمی مانند. “تحقیق ما نشان می دهد که بسیاری از ICO ها حتی نتوانستند قول دهند که از سرمایه گذاران در برابر معاملات خودی محافظت می کنند. هنوز تعداد معدودی از این قبیل قراردادها را به صورت کد نشان می دهند. با کمال تعجب ، در جامعه ای که به حمایت از اعتقاد به فن آوری آزادی در قدرت “اعتماد بی اعتماد” ساخته شده با کد دقیق طراحی شده مشهور است ، بخش قابل توجهی از صادر کنندگان کنترل متمرکز را از طریق کد قبلاً نامشخص حفظ کردند که اجازه اصلاح ساختارهای حاکم بر نهادها را می دهد. “.

مطالعه نشان می دهد که بسیاری از پروتکل های ICO با قولهای مقاله سفید مطابقت ندارند https://t.co/LggmzJx5Z6 # بیت کوین pic.twitter.com/z3F1ZFzWvO

– اخبار بیت کوین (BTCTN) 19 جولای 2018

بورس سهام مالت ، شریک OKEx برای ساخت بسترهای امنیتی رمزهای امنیتی: بورس اوراق بهادار مالت (MSE) برای آوردن رمزهای امنیتی به بازار با OKEx که دفتر مرکزی خود در مالت است همکاری می کند. MSE اخیراً MSX PLC را که بازوی سرمایه گذاری صرافی برای سرمایه گذاری مشترک با سایر شرکت ها است راه اندازی کرد. برای اولین سرمایه گذاری مشترک خود با استفاده از MSX PLC ، MSE و OKEx تفاهم نامه ای را امضا کردند تا در زمینه ساخت بستر امنیتی رمزها در Q1 سال 2019 کار کند. MSE همچنین برای توزیع سهام با Neufund ، یک بستر خدمات رمزنگاری مستقر در آلمان همکاری می کند ، همچنین.

چهار موسسه حسابرسی بزرگ با بانک های تایوانی برای آزمایشی سیستم عامل های بلاکچین همکاری می کنند: دلویت ، ارنست & یانگ ، KPMG و PwC در حال همکاری با 20 بانک تایوانی برای آزمایش سیستم عامل های حسابرسی بلاکچین هستند. خلبانان به دنبال ساده سازی زمان تأیید حسابرسی برای گزارش های مالی هستند. خلبان به جای دستیابی و تأیید معاملات شرکت با سایر نهادها به صورت دستی ، به حسابرسان اجازه می دهد تا تاریخ معاملات را با استفاده از دفتر توزیع شده بلاکچین ارجاع دهند. ائتلاف بانک ها که در کنار شرکت خدمات اطلاعات مالی تایوان کار می کنند ، معتقدند که خلبان می تواند زمان تأیید حسابرسی را از دو هفته به یک روز کاهش دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me