چراغی در انتهای تونل

به نظر می رسد ممکن است تاریکترین روزهای ما پشت سر ما باشد ، مردم. در این هفته ، تا آنجا که چشم می بیند ، سبز شده ایم ، زیرا بازار به نظر می رسد روند خود را تغییر می دهد.

بازار کلی از کمی کمتر از 199 میلیارد دلار در هفته به بیش از 225 میلیارد دلار رسید – قابل احترام رشد 13 درصدی. امیدواریم که بتوانیم این حرکت را تا پایان سال حفظ کنیم.

بیت کوین دیدم یک 3.94٪ افزایش, نزدیک به آن مارک 7000 دلار است.

زوج اتریوم نمی تواند ضعیف بماند ، و نشانه هایی از زندگی را نشان می دهد 8.52٪ رشد.

سرانجام, XRP, دیوانه وار به دنیای رمزنگاری ، ناگهان پرید 109.91٪ در طول هفته. بله ، درست خوانده اید – بیش از 100٪. به نظر می رسد این پرش در نتیجه پیش بینی کنفرانس Swell آینده آنها اتفاق افتاده است.

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (18/9/21)

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (18/9/21)

اخبار رمزنگاری داخلی

مورگان استنلی به زودی معامله معاوضه بیت کوین را ارائه می دهد … گفته می شود: طبق گزارش بلومبرگ ، مورگان استنلی ممکن است به زودی مبادلات مربوط به قراردادهای آتی بیت کوین را ارائه دهد. مطمئن نیستم چطور کار می کنند؟ ما هم نیستیم. هر چند یک چیز واضح است: مشتریان مورگان استنلی هنوز قادر به خرید و فروش ارز رمزپایه نیستند. این خبر را با یک دانه نمک در نظر بگیرید زیرا گزارش از یک “شخص آشنا به موضوع” ناشناس به عنوان منبع نام برده است.

Kraken انگشت میانه را به دادستان کل نیویورک می دهد: در اوایل سال جاری ، دادستانی کل نیویورک از چندین مبادله ایالات متحده برای کسب اطلاعات در مورد اقدامات آنها تحقیق کرد. خوب ، کراکن مستقر در سان فران ، توپ بازی نیست. دفتر نیویورک یافته های خود را در این هفته منتشر کرد ، ظاهرا در تلاش برای کمک به سرمایه گذاران است. این انتشار باعث شد صدای شدید از حساب رسمی Kraken توییتر و همچنین مدیر عامل Kraken جسی پاول که پس از امتناع از شرکت بیشتر خرس مقررات را تحریک کرد.

نیویورک همان شخص سو ab استفاده کننده و کنترل کننده است که 3 سال پیش از آن جدا شده اید ، اما آنها همچنان شما را تحت تعقیب قرار می دهند ، بر روابط جدید شما سایه می اندازند و نمی توانند بپذیرند که شما بدون آن خوشبختانه حرکت کرده اید و وضعیت بهتری دارید. # گروت https://t.co/DC5S1WyRnp

– جسی پاول (jespow) 19 سپتامبر 2018

Coinbase می گوید ، “ما نیستیم!” ادعاهای بازرگانی اختصاصی: سند دادستان کل نیویورک همچنین بیان داشت که تقریباً بیست درصد از معاملات Coinbase از طرف خود شرکت انجام می شود. Coinbase ادعا می کند که گزارش و انتشار رسانه های بعدی این سوisc تفسیر را به عنوان معاملات مالکانه تصور می کنند ، در واقع معاملات داخلی برای تأمین نقدینگی بهتر به مشتریان است. این یک مورد کلاسیک است او گفت ، او گفت, اما با توجه به اینکه داوطلبانه اطلاعات را رها کردند ، حرف Coinbase را قبول خواهیم کرد.

افرادی که چیزهایی می گویند

بازار نزولی بوده است ، به نظر نمی رسد که سرعت هر یک از این افراد کاهش یابد. بیایید ببینیم آنها چه می گویند.

تیم دراپر صعودی است: میلیاردر بیت کوین طی یک تماس ویدیویی کنفرانس اخیر سنگاپور پیش بینی صعودی دیگری را انجام می دهد و پیش بینی بازار رمز ارز 80 تریلیون دلاری را در 15 سال آینده می کند.

مایک نووگراتز پایین تماس می گیرد: گورو رمزنگاری Novogratz با استناد به بازپرداخت کامل به سطح قیمت سال گذشته قبل از حباب ، کلاه TA قدیمی را برای تماس با بازار رمزنگاری در توییتر غبارروبی کرد..

این نمودار BGCI است … فکر می کنم دیروز پایین آمدیم. اوج اواخر سال گذشته و نقطه شتاب را که منجر به افزایش گسترده حباب / حباب شده بود ، رتوش کرد … بازارها دوست دارند دوباره به شکست برسند .. ما کل حباب را بازیابی کردیم. # زنگ زدن pic.twitter.com/EasTBYgjSj

– مایکل نووگراتز (novogratz) 13 سپتامبر 2018

مدیر عامل Binance CZ انتظار رونق دیگری دارد: بودجه ایمن است … و هنوز هم جای رونق دارد. CZ با ادعای Vitalik Buterin مبنی بر اینکه گاو نر 2017 با چشم انداز خاص خود برتری دارد – حداقل 1000 برابر رشد بیشتر.

Akon بدبخت احمقی را که سرمایه گذاری نمی کند: اگرچه او اعتراف می کند که ارز رمزنگاری را کاملاً درک نمی کند ، اما Akon به شنوندگان پادکست Drink Champs گفت: “اگر اکنون روی آن (ارزهای رمزپایه) سرمایه گذاری نکنید ، اگر آینده را نمی بینید ، احمق هستید. “

موارد جدید در CoinCentral?

افزایش تقاضا برای اوراق قرضه بلاکچین: اوراق قرضه بلاکچین در سراسر جهان در حال افزایش است. ما به شما اطلاع می دهیم که آنها چه هستند و بانک جهانی چگونه این هزینه ها را رهبری می کند.

سه راه اصلی که بلاکچین آن را در تجارت کشاورزی می کشد: E I E I cryptO. Blockchain موارد خود را در صنعت دیگری نشان می دهد. این بار ، مقابله با تجارت کشاورزی.

استیو وزنیاک ، بنیانگذار اپل ، قصد دارد به بلاکچین استارتاپ Equi بپیوندد: Woz در حال پیوستن به استارت آپ بلاکچین نیمه پنهانی ، Equi است. علت را بررسی کنید.

بنیانگذار AlphaNetworks ، ست شاپیرو می گوید تجارت رسانه خراب است و همه می دانند: ما با Shapiro در انجمن جهانی بلاکچین لندن در مورد مسائل روز رسانه و نحوه کار وی برای رفع آنها صحبت کردیم.

طرف عجیب بلاکچین | Altcoins عجیب و غریب: SexCoin ، PutinCoin ، FuckToken و موارد دیگر. در اینجا لیستی از 10 مسخره ترین آلت کوین آورده شده است.

Nucleus Vision (nCash) چیست | A Beginner’s Guide: Nucleus Vision یک اکوسیستم مبتنی بر بلاکچین ، سخت افزار و نرم افزار برای تجارت است. در راهنمای مبتدیان بیشتر بیاموزید.

Cryptojacking چیست؟ از خود در برابر بزرگترین جرم سایبری امسال محافظت کنید: شما باید از خودتان محافظت کنید قبل از اینکه خودتان را از بین ببرید.

یک شرکت چینی تسهیلات وزارت دفاع ایالات متحده را برای استخراج رمزنگاری در نظر می گیرد: در اقدامی متقابل ، شرکت هلدینگ چینی Wuhan General Group به دنبال راه اندازی یک عملیات استخراج از ایالات متحده است..

چگونه هکرها از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی به کیف پول های رمزنگاری مجازی دسترسی پیدا می کنند: آیا دیگر چیزی مقدس نیست؟ اکنون هکرها ایمیل ها و رسانه های اجتماعی را هدف قرار داده اند تا از بودجه رمزنگاری شما استفاده کنند.

رای گیری پروکسی EOS | یک راهنمای ساده و فراگیر ؛ آیا می خواهید به تولیدکنندگان بلوک EOS رأی دهید اما وقت کافی برای تحقیق درست ندارید؟ ما شما را در راهنمای رأی دادن به عنوان نیابتی قرار داده ایم.

Japan’s LINE BitBox Exchange Crypto را راه اندازی می کند: با گرفتن صفحه ای از کتابهای Telegram و Kik ، سیستم عامل پیام LINE اکنون کلاه خود را به حلقه رمزنگاری می اندازد.

چرا روسیه بر فرابورس غالب است در حالی که مالت ، بلیز بخش تبادل سرب: شما ممکن است بسیاری از ایالات متحده و چین را بشنوید ، اما این کشورها در واقع نیروهای تبادل غالب هستند.

لولی: برنامه وفاداری مشتری چقدر قانونی است که به کاربران در بیت کوین پاداش می دهد: پاداش بیت کوین برای وفاداری مشتری؟ ما را بشمارید.

ماینگرت چیست؟ | امکان استخراج معدن از لپ تاپ خود را مجدداً ممکن کنید: ماینرگیت در صنعت معدن پیشگام بوده است. اینجا بیشتر درمورد آن بیاموزید.

نحوه استفاده از بلاکچین بیت کوین برای ردیابی هکرهای ایمیل DNC: ظاهراً برخی از افراد این یادداشت را دریافت نکردند که بیت کوین در واقع ناشناس نیست.

استخراج بیت کوین انرژی بسیار کمتری نسبت به استخراج طلا مصرف می کند: ما افسانه ها و اطلاعات نادرست مبنی بر اینکه استخراج بیت کوین فشار وحشتناکی برای محیط زیست است را رد می کنیم.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

صرافی ژاپن 59 میلیون دلار ضرر کرد: هفته دیگر ، هک تبادل دیگر. این بار ، صرافی ژاپنی Zaif 5966 بیت کوین را در کنار مقادیر نامعلوم موناکوین و بیت کوین کش از دست داد. خسارت کلی معادل 59 میلیون دلار در دلار آمریکا است. بورس برای بازپرداخت بخشی از خسارت ، بخشی از سهام خود را در این شرکت به فروش خواهد رساند. بگذارید این هک به عنوان یک یادآوری مهم برای ذخیره هر مقدار قابل توجهی از خمیر در سردخانه که در آن کلید هستید ، باشد.

قانون گذاران روسی “Cryptocurrency” را از Vocab خود شستشو می دهند: در مادر روسیه ارز رمزنگاری شده شما را تعریف می کند. قانون گذاران روسی پس از سه ماه تأخیر و احتمالاً تعداد زیادی بطری Tylenol ، یک چارچوب نظارتی برای ارز رمزپایه را نهایی کرده اند. فاقد سند: هرگونه ذکر کلمه “ارز رمزپایه”. در عوض ، آنها اصلاح فرمول برای تنظیم “دارایی های مالی دیجیتال” را امیدوار کردند تا یک بار و برای همیشه یک طبقه بندی در دارایی دست نیافتنی قرار دهند. قانون جدید ظاهرا استخراج رمزنگاری را در همان قایق قرار می دهد که صدور رمز از طریق ICO با نشانه هایی از سهام مالکیت صادر می کند.

بانک بزرگ بخاطر اینکه یک بانک بزرگ بد خراب شده است: Dankse ، بزرگترین بانک دانمارک ، اخیراً گزارشی در مورد تحقیقات داخلی اخیر خود در مورد فعالیت مشکوک با مبلغ 234 میلیارد دلار در شعبه استونی خود منتشر کرده است. تحقیقات توسط Bruun انجام شد & شرکت حقوقی هجله 15000 مشتری را تحت پوشش قرار داد و 5/9 میلیون نفر منجر به استعفا مدیر عامل شرکت توماس اف بورگن شد ، که اظهار تأسف شدید کرد که “بانک Dankse نتوانست به مسئولیت خود در مورد پولشویی احتمالی در استونی عمل کند.”

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me