تحولات بزرگ بلاکچین در این سه ماه از چین خارج می شود زیرا شرکت بلاکچین Seven Stars Cloud Group یک قرارداد بزرگ جمع آوری کمک مالی با National Transport Capacity Co. Ltd. (NTS) را تأمین کرد. NTS بزرگترین ارائه دهنده وسایل نقلیه الکتریکی در کشور است.

مقامات چینی به دنبال ارتقا همه اتوبوس های عمومی خود به وسایل نقلیه الکتریکی طی سه سال آینده هستند. گروه هفت ستاره ابر برای انجام این کار در مجموع 24 میلیارد دلار سرمایه سرمایه گذاری جمع می کند.

خبر مشارکت استراتژیک اولین بار در ماه اوت منتشر شد بیانیه مطبوعاتی. بیانیه مطبوعاتی بسیاری از جنبه های اساسی این معامله منحصر به فرد را نشان داد. طبق این گزارش ، Seven Stars Cloud Group مستقیماً از طریق شبکه بلاک چین محصولات مالی اجاره را صادر خواهد کرد. این شرکت با استفاده از یک پروتکل blockchain سازگار با مقررات ، آن را برای چنین کاری ایده آل می کند.

در ابتدا ، گروه هفت ستاره ابر این محصولات را به بازار چین عرضه می کند. توسعه دهندگان اعلام کرده اند که در ماه های آینده محصولات خود را به گونه ای گسترش می دهند که مخاطبان جهانی داشته باشند. توسعه دهندگان این پلتفرم امیدوارند که در آینده هم محصولات با درآمد ثابت و هم دیجیتالی شدن دارایی ها را پوشش دهند.

مقامات چینی برای دستیابی به هدف خود از یک سیستم اتوبوسرانی کاملاً برقی ، نیاز به جمع آوری 145 میلیارد دلار سرمایه سرمایه گذاری دارند. این اقدام به چین کمک می کند تا وابستگی خود را به نفت خارجی کاهش دهد و انتشار مضر در داخل کشور را کاهش دهد. هر دو جنبش نشان دهنده پیشرفتهای مهم در توسعه چین است.

گروه ابری هفت ستاره

گروه هفت ستاره Cloud از طریق فروش محصولات با درآمد ثابت به بازار چین ، تقریباً 8.75 میلیارد دلار سرمایه سرمایه گذاری خواهد کرد. رئیس و مدیر عامل شرکت ، برونو وو در بیانیه ای عمومی این معامله را “اساسی” خواند.

ایستگاه اتوبوس برقی چین از طریق Caixinglobal

ایستگاه اتوبوس برقی چین از طریق Caixinglobal

در مصاحبه ای دیگر ، آقای WU توضیح داد که این قرارداد در نوع خود یکی از بزرگترین قرارداد است. به ندرت چنین قراردادی در مقیاس بزرگ و با پشتوانه دارایی را هنگام بحث در مورد شرکت های بلاکچین مشاهده می کنید. این معامله مزایای بردن محصولات مالی مبتنی بر دارایی به دوران دیجیتال را به نمایش می گذارد. ترکیبی از زیرساخت های مالی تنظیم شده ، محصولات تحت حمایت دارایی و مدیریت ریسک پیشرفته هوش مصنوعی می تواند مثال عالی برای ادغام بلاکچین در مقیاس بزرگ در آینده باشد.

گروه ابری Seven Stars مستقر در چین در NASDAQ تحت نماد SSC تجارت می کند و در میان تعداد فزاینده ای از سیستم عامل های بلاکچین سازگار با SEC است. Seven Stars دسترسی شرکت ها به پروتکل های AI ، سیستم های دیجیتال مالی و سیستم عامل های مبتنی بر بلاکچین را فراهم می کند.

NTS

NTS بزرگترین ناوگان اتوبوس های برقی جهان را در اختیار دارد و اداره می کند. این شرکت از طریق ترکیبی از عوامل توانست این موقعیت را تأمین کند.

مشوق های سیاست گذاری نقش مهمی در رشد بی سابقه شرکت داشتند. هزینه اتوبوس های برقی می تواند چهار برابر بیشتر از وسایل نقلیه دیزلی سنتی باشد. اما ، NTS اخذ شده کمک های مالی متعدد دولتی برای کمک به جبران هزینه های بروزرسانی.

علاوه بر این ، NTS پیشگام یک برنامه اجاره ای بود که به شهرهای چین اجازه می داد پس از پرداخت نسبتاً کم پیش پرداخت ، اتوبوس تهیه کنند. در بیشتر موارد ، شهرها اتوبوس های خود را با هزینه ای در حدود 90،000 – 120،000 دلار برای هر وسیله نقلیه خریداری می کردند. این کاهش هزینه ها این امکان را برای شهرداری های دارای پول نقد فراهم می کند تا بتوانند حمل و نقل عمومی خود را با قیمت بسیار کمتری از برآوردهای قبلی به روز کنند.

NTS همچنین ضمانت مادام العمر را برای تمام باتری های اتوبوس هایشان ارائه می دهد – یکی از گرانترین اجزای وسایل نقلیه الکتریکی. اتوبوس های NTS از باتری های مخصوص ساخته شده استفاده می کنند که به مربیان امکان می دهد یک روز کامل از کار را بدون شارژ ادامه دهند.

رئیس شرکت حمل و نقل ملی با مسئولیت محدود ، جی هونگ هوانگ اظهار داشت که شرکت وی از ورود به این معامله “خوشحال” است. وی توضیح داد که این توافقنامه به دلیل اندازه رقمی شدن با درآمد ثابت مورد نیاز تاریخی بوده است. استفاده از فناوری بلاکچین به شرکت این امکان را می دهد تا ضمن کاهش هزینه های کلی سیستم عامل ، سیستم سنتی تامین مالی اجاره خود را ارتقا دهد.

آلودگی هوا در چین

چین در دهه گذشته با افزایش نگرانی های مربوط به آلودگی هوا دست و پنجه نرم کرده است. براساس وزارت بهداشت چین ، سرطان علت اصلی مرگ و میر در این کشور است. همین گزارش نشان داد که صدها هزار نفر سالانه به دلیل بیماری های مربوط به آلودگی هوا می میرند. این گزارش همچنین این واقعیت را برجسته کرد که 500 میلیون شهروند چینی از هوای پاک دسترسی ندارند.

در حالی که بیشتر آلودگی هوا گزارش شده ناشی از استفاده از زغال سنگ در چین است که بیشتر از کل کشورهای دیگر است ، درصد زیادی از آلاینده ها از جاده های چین است. این آمار مقامات چینی را مجبور کرد که به سرعت حرکت به سمت وسایل نقلیه الکتریکی را بررسی کنند.

بر اساس گزارش اخیر منتشر شده توسط ، شهر شنژن در حال حاضر بیشتر از هر شهر بزرگ ایالات متحده دارای اتوبوس های برقی است CleanTechnica. طبق کمیسیون حمل و نقل شهر ، شنژن فقط در سال گذشته 16359 اتوبوس را به وسایل نقلیه الکتریکی منتقل کرده است. علاوه بر این ، 63 درصد تاکسی های کشور با برق کار می کنند.

اتخاذ اتوبوس برقی شنزن از طریق WRI CHINA

اتخاذ اتوبوس برقی شنژن از طریق WRI CHINA

مقیاس این توافق نامه مطابق با گفته آقای هوانگ مطمئناً پیشنهادات دیجیتال مورد حمایت دارایی را کاملاً روی نقشه قرار می دهد. این شرکت برای تکمیل وظایف مورد نیاز به تولید دارایی های دیجیتال و قابلیت اکوسیستم مبتنی بر خدمات به Seven Stars Cloud Group اعتماد خواهد کرد.

جهان برقی می رود

چین در آرزوهای خودروهای الکتریکی خود تنها نیست. امروز ، بسیاری از کشورها برای کمک به کاهش آلودگی هوای مضر در مناطق خود ، به وسایل نقلیه الکتریکی روی آورده اند. اخیرا گزارش منتشر شده توسط رویترز نشان می دهد که ایالات متحده ، آلمان ، تایوان ، اسرائیل ، استرالیا ، بلفاست و انگلیس همه ابتکارات ماشین الکتریکی را در دست اجرا دارند.

چین برای آینده آماده می شود

مقامات چینی با این مانور اخیر به دنبال استقلال انرژی هستند. این کشور همچنان رشد در تمام بخشهای اقتصادی را تجربه می کند و با تبدیل شدن به وسایل نقلیه الکتریکی ، چین پیشتاز این بازار همیشه در حال رشد است. با توجه به اینکه چین بزرگترین بازار خودرو در جهان است ، تغییرات ایجاد شده در اینجا به طور حتم اثر موجی در کل صنعت خودرو ایجاد می کند.

ترکیب فناوری بلاکچین ، هوش مصنوعی و وسایل نقلیه الکتریکی به نظر می رسد یک مسابقه ساخته شده در بهشت ​​است. جالب است که ببینیم این تحولات چگونه بازارهای جهانی نفت را شکل می دهند و چگونه تولیدکنندگان خودرو استراتژی خود را متناسب با این استراتژی جدید تنظیم می کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me