این هفته در Crypto

بهار سبز ، بازار سرخ

یک هفته پایین دیگر برای بازار ، زیرا تمام ارزهای رمزپایه اصلی در معرض خطر قرار دارند. علی رغم نشانه های بهبود در روز پنجشنبه برای برخی ، بیت کوین و اتریوم روند نزولی خود را ادامه داده اند.

در سراسر بازار ، احساسات نزولی همچنان قوی است زیرا به نظر می رسد عمر مینی بول در اوایل این ماه کوتاه مدت بوده است. با قیمت 334 میلیارد دلار ، ارزش کل بازار رمز ارز تقریباً کاهش یافت در طول هفته.

بیت کوین: با عبور از آستانه 8 هزار دلار ، غول بازار سقوط کرد 16٪ این هفته قبل از جستجوی مختصر دیروز که در زمان نوشتن آن 7،500 دلار است.

اتریوم: Ethereum همچنین دیروز از بالاترین هفتگی خود یعنی 712 دلار به پایین ترین 561 دلار رسید و امروز پایین آمده است 10٪ با قیمت 602 دلار.

موج دار شدن: Ripple خیلی بمباران نمی کند ، با 0.61 دلار استراحت می کند ، اگرچه ضرر می کند در هفته به احتمال زیاد لبخند بر لب هیچکس نخواهد نشست.

بازار 5_25_18

اخبار داخلی

DOJ ایالات متحده تحقیق جنایی را در مورد دستکاری بازار رمزنگاری آغاز می کند: شاید همه آن توطئه گرانی که گریه های ناپاک داشته اند بر روی چیزی قرار گرفته اند – حداقل ، وزارت دادگستری ایالات متحده اینگونه فکر می کند. این وزارتخانه این هفته تحقیقاتی را برای تعیین اینکه آیا معامله گران ارزهای رمزنگاری شده دستکاری روندها را برای تشدید نوسانات بالا در بازار کرده اند یا نه ، آغاز کرد. به گفته منابعی که خبر بلومبرگ را دادند ، DOJ به دنبال شواهدی از اقدامات غیرقانونی مانند تجارت شستشو و حقه بازی است.

Coinbase نام تجاری GDAX را به عنوان Coinbase Pro ، خرید و فروش پارادکس: در یک هفته سازنده توسعه یکی از بزرگترین خدمات مبادله ارز رمزنگاری شده در جهان ، Coinbase در حال گسترش و تغییر نام تجاری است. روز چهارشنبه ، این شرکت از خرید Paradex ، صرافی غیرمتمرکز ساخته شده بر اساس پروتکل 0x خبر داد. در اخبار این خبر ، همچنین اعلام شد که GDAX ، بازوی مبادله شرکت را به Coinbase Pro تغییر نام می دهد.

با استقبال از تیم Paradex در Coinbase! https://t.co/7jtmKHPf30

– Coinbase (Bitcoinbase @) 23 مه 2018

گزارش شده است که Coinbase به تنظیم کنندگان مجوز بانکداری نزدیک می شود: به گفته منابع نزدیک به وال استریت ژورنال ، Coinbase در اوایل سال 2018 با نهادهای نظارتی ایالات متحده دیدار کرده و در مورد اخذ منشور بانکی فدرال گفتگو کرده است. منابع WSJ ادعا می کنند که این جلسه با دفتر بازرسان بازرگانی ایالات متحده رخ داده است. در پاسخ به این خبر ، Coinbase اظهار نظر كرد كه “متعهد شده است كه از نزدیک با نهادهای نظارتی ایالتی و فدرال همکاری كند تا اطمینان حاصل كند كه [برای] محصولات و خدماتی كه ارائه می دهد ، دارای مجوز مناسب است.”

American Express برنامه Blockchain for Rewards را اجرا می کند: آمریکن اکسپرس در مشارکت با تاجر آنلاین Boxed ، بلاکچین را در برنامه پاداش خود ادغام می کند. با استفاده از فناوری بلاک چین HyperLedger ، این حرکت به بازرگانان امکان می دهد تا برنامه های پاداش ، تبلیغات و پیشنهادات سفارشی را برای مشتریان خود تهیه کنند. وی افزود: “آنها می توانند با تشویق مشتری برای بارگیری برنامه خود ، برنامه هایی را بر اساس زمان روز ، روز هفته ایجاد كنند. تعداد راه هایی که بازرگانان می توانند با امتیازات پاداش عضویت به مشتریان پاداش دهند ، به طور تصاعدی افزایش می یابد. ”کریس کراکیولو ، رئیس برنامه پاداش American Express اظهار داشت.

ShipChain با توقف و انصراف از دولت کارولینای جنوبی دور می زند: ShipChain ، یک پروژه بلاکچین است که در حال توسعه راه حل هایی برای صنعت حمل و نقل بین المللی و صنعت عرضه است ، به دلیل نقض مقررات اوراق بهادار ، از دادستانی کل کارولینای جنوبی متوقف و متوقف می شود. این دستور ادعا می کند که این شرکت بدون ثبت نام در رگولاتورهای ایالتی رویدادهایی را برگزار کرده و نشانه ها و خدمات خود را در کارولینای جنوبی ارائه می دهد. “هیچ وقت مربوط به وقایع مندرج در اینجا ثبت نشده است. ShipChain پاسخ دهنده در بخش به عنوان کارگزار فروشنده ثبت شده است و هیچگونه معافیتی از ثبت توسط پاسخ دهنده ShipChain ادعا نشده است … هیچ وقت مربوط به وقایع مندرج در اینجا ثبت نشده است با بخش یا اوراق بهادار تحت پوشش فدرال ، و پاسخ دهنده ادعای معافیت از ثبت نکرده است “، در این دستور آمده است.

زنجیره کشتی متوقف و انصراف دهد

CFTC واحد مشاوره ای را برای کمک به شرکت های ثبت شده با لیست های مشتق شده رمزنگاری ایجاد می کند: بخش نظارت بر بازار (DMO) و بخش تسویه حساب و ریسک (DCR) کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده متحد گرد هم آمده اند تا یک مشاوره مشترک را تشکیل دهند تا به صرافی ها و خانه های تسویه حساب های ثبت شده در CFTC دستی در لیست مشتقات رمزنگاری بدهد. امیر زیدی ، مدیر DMO ، در بیانیه مطبوعاتی رسمی اظهار داشت: “کارکنان CFTC متعهد به ارائه وضوح نظارتی تا حد ممکن هستند.” “همچنان که بازار ارز مجازی همچنان در حال پیشرفت است ، کارکنان CFTC به دنبال ارائه راهنمایی های اضافی برای کمک به فعالان بازار هستند تا ضمن رعایت مقررات CFTC ، همگام با نوآوری باشند.”

بودجه کمپین های سیاسی کلرادو می تواند به زودی (بخشی از آن) توسط بیت کوین تأمین شود: دولت کلرادو در حال بررسی افتتاح صندوق های انتخاباتی برای کمک های ارز رمزنگاری شده است. وزیر امور خارجه کلرادو در اوایل این هفته پیشنهادی را برای پذیرش کمک های رمزنگاری ارائه داد ، عملی که قبلاً توسط کمیسیون انتخابات فدرال ایالات متحده (FEC) تصویب شده و توسط نیوهمپشایر تصویب شده است. در صورت پذیرش ، از همه نوع کمک های ارز رمزنگاری شده به عنوان کمک های غیرعادی براساس دستورالعمل های FEC استفاده می شود.

در Coin Central چه خبر است?

همکاران AirSwap با MakerDAO برای ایجاد ثبات در اکوسیستم: اکنون آنها قادر به فروش دلار پایدار دلار آمریکا هستند ، Dai ، این برای بازارهای غیرمتمرکز به چه معناست؟?

میک هگن از Mainframe در مورد اهمیت مقاومت در برابر سانسور و اقدامات خیرخواهانه [بخش 1]: ببینید در بخش اول مصاحبه اختصاصی ما ، میک هاگن ، مدیرعامل Mainframe ، درباره حریم خصوصی و آزادی چه گفته است.

میک هگن از Mainframe در مورد اهمیت مقاومت در برابر سانسور و اقدامات خیرخواهانه [بخش 2]: مدیر عامل شرکت میک هاگن انگیزه های خود را نشان می دهد و اینکه چرا در قسمت دوم مصاحبه اختصاصی ما مأموریت دارد جهان را تغییر دهد.

مبادلات غیرمتمرکز (DEX): آینده معاملات ارز رمزنگاری شده: برخی از مزایای مبادلات غیرمتمرکز را بیابید ، از جمله امنیت بیشتر و هزینه های کمتر – آیا این آینده تجارت ارزهای رمزپایه است؟?

ظروف هوشمند دما را برای مواد غذایی و دارویی مناسب نگه می دارند: دریابید که چگونه Smart Containers از زنجیره بلوک برای کاهش خطاهای انسانی و ردیابی موارد مختلف در سراسر جهان استفاده می کند.

HoweyCoins بررسی ICO | کاملا کلاهبرداری نیست!: این یک ارز رمزنگاری شده است که نمی توانید از دستش دهید – اکنون درگیر آن شوید و تا پایان سال میلیونر خواهید شد (یا نه).

سخت افزار استخراج ASIC: تکامل Cryptomining: بخش معدن در حال تغییر است و تراشه های ASIC (Application Specific Integrated Circuit) در حال تبدیل شدن به استاندارد جدید صنعت هستند.

رمز اینترنت خدمات (IOST) چیست؟ | راهنمای مبتدیان: مقیاس پذیری یکی از بزرگترین مشکلات بلاکچین است. اینترنت خدمات (IOS) زیرساخت بلاکچینی است که هدف آن حل دقیق آن است.

در اینجا نحوه رشد ICO آورده شده است: کلاهبرداری ، احضار احضاریه و حملات هکری ، وای من! ICO ها برای افزایش اعتماد به نفس سرمایه گذاران سازگار می شوند. دریابید که چگونه.

جزایر Crypto شناور و شکار یک مدینه فاضله غیرمتمرکز: Seasteading (خانه های دائمی دریا) ممکن است راه حلی برای افرادی که می خواهند آزاد از م institutionsسسات متمرکز زندگی کنند ارائه دهد. اما آیا ما آماده آن هستیم?

درست وقتی که فکر می کردید همه چیز را می شنوید VeganCoin می آید: وگان های جهان خوشحال می شوند! به زودی گزینه اشتراک غذا و جامعه حمایتی به شهری در نزدیکی شما خواهد آمد.

Bit Gold چیست؟ ایده اصلی پیشگامان بلاکچین ، نیک سابو: همه در مورد بیت کوین شنیده اند ، اما بیت طلا در واقع یکی از اولین تلاش ها برای ایجاد یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز در سال 1998 بود.

به هر حال ارز رمزنگاری شده چیست؟ – هنر طبقه بندی ارزهای رمزنگاری شده: کلمه رمز ارز به یک نام غلط گیج کننده تبدیل شده است. با هیبریدها ، سیستم عامل ها و نشانه های کاربردی ، زمان آن فرا رسیده است که از این توصیف پتو محدود خارج شویم.

بهترین دوره های آنلاین و روش های یادگیری برای آموزش توسعه دهندگان بلاکچین: پس شما می خواهید یک توسعه دهنده فناوری blockchain باشید؟ در حال حاضر مطمئناً تقاضای زیادی برای این موقعیت خوب پرداخت شده وجود دارد. بهترین مکان ها را برای تقویت مهارت های خود بررسی کنید.

American Express برای افزودن Blockchain به برنامه پاداش عضویت: با استفاده از فناوری بلاکچین Hyperledger ، بازرگانان می توانند پیشنهادات را در سیستم عامل های خود سفارشی کنند تا تعامل مشتری را افزایش دهند.

نقد و بررسی کیف پول الکتروم: در مورد یکی از پدران بنیانگذار کیف پول های نرم افزار رمزنگاری همه چیزهایی را که می خواهید بدانید پیدا کنید.

بهترین پردازنده های گرافیکی برای استخراج – نسخه 2018: با بهترین لیست های 2018 ما بررسی کنید که کدام پردازنده های گرافیکی به شما بهترین ضربه را می دهند.

اخبار CryptoCurrency از سراسر جهان

سوئیس در رتبه بندی بهترین دوستترین کشورهای بلاک چین در رتبه های برتر قرار دارد: سرمایه بانکی جهان نشان می دهد که از هر نوع مالی پشتیبانی می کند ، حتی همان چیزی که می تواند صنعت بانکداری بین المللی را که ثروت خود را ایجاد کرده مختل کند. در مطالعه ای که 48 کشور اروپایی را مورد بررسی قرار داد ، سوئیس رتبه بندی را برای داشتن سازگارترین رویکرد در صنعت بلاکچین رتبه بندی کرد و به ترتیب جبل الطارق و مالت قرار گرفتند. در میان عوامل دیگر ، این مطالعه مواردی مانند مقررات خدمات پرداخت مبتنی بر بلاکچین و ICO و همچنین سیاست مالیات ارزهای رمزنگاری شده را بررسی کرده است..

Huobi شاخص بازار را راه اندازی می کند: یکی از بزرگترین مبادلات رمزنگاری در جهان ، Huobi Pro ، شاخص بازار را برای تعداد اندکی از پیشنهادات خود در این هفته راه اندازی کرد. این شاخص 10 دارایی برتر معاملاتی پلتفرم در برابر Tether (USDT) را بررسی می کند. دارایی های دیجیتال به چهار دسته سکه ها ، سیستم عامل ها ، برنامه ها و نشانه های دارایی سودمند طبقه بندی می شوند. تعداد سازندگان انتخاب شده در این چهار دسته به حجم معاملات سه ماهه آخر آنها بستگی دارد. پس از تصمیم گیری در مورد تخصیص عناصر سازنده به هر چهار گروه ، از میانگین حجم معاملات روزانه در سه ماهه گذشته برای تصمیم گیری در مورد وزن ماده تشکیل دهنده در شاخص استفاده می شود. “.

شاخص huboi 10

نزدیک به تصویب یکپارچه لایحه Crypto در دومای روسیه: لایحه ای تحت عنوان “درباره دارایی های مالی دیجیتال” طی اولین قرائت در دوما ، مجلس قانونگذاری پایین روسیه ، این هفته تقریباً با مخالفت صفر مواجه شد. این لایحه برای اول ژوئیه مهلت دارد و چارچوب قانونی و نظارتی را برای ICO ها ، قراردادهای هوشمند ، استخراج و سایر مشخصات صنعت ارزهای رمزپایه پیشنهاد می کند..

باند در آفریقای جنوبی پسر نوجوان را می ربایند ، برای 15 باج خواهی BTC اهرم می کند: کاتلگو ماریت سیزده ساله در روز یکشنبه گذشته در شهر ویتبانک زادگاهش توسط اعضای باند ربوده شد که با توجه به قیمت های فعلی بازار ، یادداشتی را برای درخواست دیه 15 BTC به ارزش تقریبی 115000 دلار به یادگار گذاشتند. دیه تهدید می کند که در صورت عدم تحقق خواسته ها ، پسر را بکشد ، اولین مهلت پرداخت برای دوشنبه آینده تعیین شده است.

مظنونان به طرح هرم در چین متهم می شوند: چهار فرد مرتبط با طرح ponzi OneCoin در استان هونان چین تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند. پرونده های قضایی آخرین تحقیقات گسترده دادستانی Zhuzhou Country Procuratorate است که از آغاز سال 2016 تاکنون 98 مورد پیگرد قانونی و بازیابی حدود 1.7 میلیارد یوان (266 میلیون دلار) را شاهد بوده است..

بانک آرژانتین SWIFT را تغییر می دهد ، برای پرداخت های بین المللی به بیت کوین می رود: Banco Masventas (BMV) در آرژانتین Bitcoin را به عنوان جایگزین SWIFT برای نقل و انتقال پول بین المللی ارائه می دهد. در همکاری با Bitex ، این بانک به مشتریان این امکان را می دهد تا از Bitex ، یکی از مهمترین ارائه دهندگان خدمات بلاکچین در آمریکای لاتین ، برای پرداخت های حواله استفاده کنند. بانک پیش بینی می کند که سرویس جدید 24 ساعت انتقال بین المللی پول را کاهش می دهد.

پلیس اوکراین متهم به صرفه جویی در مصرف نیرو برای استخراج رمزنگاری: به گزارش رسانه های محلی ، کارمندان شاخه نیروی پلیس ملی اوکراین در Rivne در حال استخراج رمزنگاری برای دولت هستند. براساس این گزارش ها ، تعدادی از کارمندان گمنام در اداره ارتباطات پلیس به مدت چهار ماه برق دفتر محلی را می دزدند. در این مرحله از تحقیقات مشخص نیست که چه مقدار برق برای عملیات استخراج به سرقت رفته است.

کریستینا کامبن و الکس مسکوف در این پست همکاری داشتند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me