Keep on Keepin ’On را ادامه دهید

ما یک هفته دیگر در اینجا سبز داریم ، مردمان. با افزایش حرکت هفته گذشته ، کل بازار ارزهای رمزپایه از 207.8 میلیارد دلار به 209.2 میلیارد دلار رشد کرد – یک افزایش چشمگیر 0.7 درصدی. بسیار خوب ، ممکن است رشد مورد نظر ما نباشد ، اما حداقل روند صحیحی را دنبال می کنیم. “سکه های برتر چطور؟” تو پرسیدی؟ سوال عالی.

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (26/10/18)

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (26/10/18)

بیت کوین به سختی منتقل شد ، در حالی که قیمت این هفته فقط 0.18٪ افزایش یافته است. در حال حاضر کمی کمتر از 6500 دلار فروخته می شود.

اتریوم هفته حتی مسطح تری داشت و فقط 0.02٪ به سمت پایین حرکت کرد. قیمت در حال آزمایش خط حمایت 200 دلاری است.

XRP مهمترین سود آور این هفته بود ، حتی اگر فقط 0.89٪ صعود کند ، کمی بیش از 0.45 $ ثبات داشته باشد.

اخبار رمزنگاری داخلی

Coinbase با حلقه های جدید Stablecoin جدید پیوند می یابد: Stablecoins ، اکنون بسیار داغ است. روز سه شنبه ، Coinbase از همکاری جدید با frenemy Circle برای تشکیل کنسرسیوم CENTER خبر داد. اول روی حوض کنسرسیوم هستید؟ ایجاد یک پایدار کوین جدید ، سکه USD یا به اختصار USDC.

هر USDC یک دلار پس داده می شود و شرکت ها مرتباً وضعیت این ذخایر را گزارش می دهند. این دو سازمان استفاده از بلاک چین Ethereum را برای ایجاد Bitcoin پایدار با پروتکل ERC20 انتخاب کردند. USDC اکنون به لیست طولانی متشکل از بیش از 50 پول ثابت در حال حاضر در بازار رمزنگاری پیوست.

SEC به ICO ها یک H.A.N.D می دهد: SEC آشکارا از پروژه های بلاکچین خسته شده است که در هنگام ورود به مقررات ، ناآگاهی می کنند. سازمان تازه تأسیس FinHub سازمان دولتی ساعات اداری را میزبانی می کند تا به س questionsالات شما در مورد وضعیت نظارتی (همانطور که در حال حاضر موجود است) پاسخ دهد. برای برنامه ریزی زمان ، شما فقط باید یک فرم آنلاین پر کنید که مشخص کند شما چه کسانی هستید و به چه چیزهایی علاقه دارید که از آنها یاد بگیرید.

برای پیش بینی اینکه به کجا می رود ، یک توپ کریستالی لازم نیست. به احتمال زیاد شروع به دیدن تمبرهای “تأیید شده SEC” می کنیم که در پروژه هایی که از این منبع استفاده کرده اند ظاهر می شود.

افرادی که چیزهایی می گویند

مشک مشک بودن: از شوخی با شخصی کردن تسلا گرفته تا درخواست “الگوهای رفتاری” ، الون ماسک به طور کامل در توییتر چرخانده است. این بار ، Spaceboy Wonder در پستی درباره حساب تسلا 2FA با عنوان ، “می خواهی مقداری بیت کوین بخری؟” از یک تصویر انیمیشن به ظاهر تصادفی اظهار نظر کرد.

می خواهید کمی بیت کوین بخرید? &# 128521؛&# 128521؛ pic.twitter.com/9ZbBJ5fuVq

– ایلان ماسک (elonmusk) 22 اکتبر 2018

چه جدید به طور همزمان

خلاصه Cryptocurrency Forbes 30 Under 30 Summit 2018: سردبیر CoinCentral الکس مسکوف تأثیر ارز رمزنگاری شده در اجلاس 30 زیر 30 امسال بوستون را تحلیل کرد.

Achain (ACT) چیست؟ | راهنمای مبتدیان: مقدمه ای بر پروژه blockchain که یک روش اجماع جدید را به اثبات می رساند ، اثبات سهام.

SelfKey (کلید) چیست؟ | راهنمای مبتدیان: اگر شما یکی از میلیون ها نفری هستید که تحت نفوذ داده ها مانند هک Equifax قرار دارند ، ممکن است بخواهید SelfKey را بررسی کنید.

CoinBene: بررسی و تجزیه و تحلیل بسترهای مبادله ای: CoinBene در رده های ارز رمزنگاری در حال افزایش است. اما آیا این برای شما مناسب است?

قدیمی ترین خانه حراج هنر در جهان برای استفاده از بلاکچین: کریستی و آرتوری: یکی دیگر از ادغام زیبای بلاکچین علمی و اکوسیستم هنری خلاق.

سرمایه جهانی NEO در چشم انداز سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده: ما با تیم NGC به گفتگو نشستیم تا درباره استراتژی سرمایه گذاری ، ICO و هر آنچه در این بین است صحبت کنیم.

ممنوعیت ICO کره جنوبی ممکن است در ماه نوامبر برداشته شود: شایعات در حال چرخیدن با شایعاتی مبنی بر اینکه دیگر ممنوعیت ICO کره جنوبی نیست. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم.

سه استراتژی برای خروج از معاملات باختن: شما نمی توانید همه را برنده شوید. در اینجا سه ​​راه برای خروج از موقعیت خود وجود دارد که معاملات شما به سمت جنوب می روند.

UTXO چیست؟ | یک مبتدی در مورد نتایج معامله: احتمالاً این اصطلاح را شنیده اید. اما آیا می دانید Unspent Transaction Outputs (UTXO) چه نقشی در زنجیره بلوکی دارد?

نگاهی به بدهی به وام بیت کوین: آیا ارزش آن را دارد؟: دقیقاً مانند بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده ، وام های بیت کوین سهم کافی کلاهبرداری و همچنین سازمان های معتبر را دارند..

Elastos CMO Fay Li on Bitmain Merged Mining، Trinity، and Beyond: Elastos یک ارز رمزپایه نسبتاً ناشناخته است که دارای برخی پشتیبانی های عمده است. ما باید با CMO پروژه صحبت کنیم.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

تلفن HTC Blockchain برای پیش خرید موجود است: HTC Exodus 1 که انتظار آن را می کشید رسماً برای پیش فروش در دسترس است. این گوشی دارای یک کیف پول ارز رمزنگاری شده است که در آن زمان بیت کوین ، Litecoin ، Ethereum و سکه های بیشتری را در اختیار شما قرار نمی دهد. ثبت سفارش اکنون تلفن تا دسامبر در دست شما قرار می گیرد. گرفتن؟ فقط با بیت کوین یا Ethereum می توانید هزینه پرداخت کنید.

HTC Exodus

HTC Exodus 1

این گوشی دارای برچسب 0.15 BTC یا 4.78 ETH است و آن را در حدود 960 دلار قرار می دهد. برای بیان این نکته ، آیفون XR و آیفون XS جدید از 749 دلار تا 1099 دلار است.

ژاپن انگشت شست را برای تنظیم خود رمزنگاری می کند: روز چهارشنبه ، آژانس خدمات مالی ژاپن (FSA) انجمن مبادلات ارزی مجازی ژاپن را تصویب کرد تا به عنوان یک سازمان خودتنظیمی عمل کند. این طبقه بندی مبادلات دارایی دیجیتال در انجمن را قادر می سازد تا مجموعه ای از قوانین را برای محافظت از مشتریان و ایجاد دستورالعمل هایی ایجاد کند که آنها با هم در میان خود اجرا کنند. به نظر می رسد این اقدام چیزی جز خبر مثبت نیست زیرا مقام نظارتی را در دست کسانی که صنعت را بهتر می دانند نگه می دارد.

چهره های قابل توجهی در بازار آمریکا ، به ویژه دوقلوهای Winklevoss ، برای چیزی مشابه فشار آورده اند. با این حال ، آنها زمان بسیار دشواری با نهادهای نظارتی داشته اند.

جهانی رمزنگاری جهانی

این هفته در Crypto توسط World Crypto Con برای شما آورده شده است. از 31 اکتبر تا 2 نوامبر در لاس وگاس به ما بپیوندید تا سخنرانانی مانند چارلی لی ، بروک پیرس و چارلی شرم را روی صحنه ببرند تا در مورد برخی از داغ ترین موضوعات رمزنگاری صحبت کنند. همچنین یک تورنمنت پوکر با داگ پولک و رایان فی خودمان و همچنین یک مهمانی با استیو آوکی برگزار می شود. از کد استفاده کنید COINCENTRAL با تخفیف 50 درصدی بلیط اینجا.