Bitcoin در خیابان ها ، Monero در Sheets

خبرهای خوب همچنان ادامه دارد. پس از یک فروپاشی کوتاه در اواسط هفته ، کل سقف بازار به طور مداوم صعود می کرد و در 143.3 میلیارد دلار به پایان می رسید. با احتساب سقف 140.4 میلیارد دلار جمعه گذشته ، بازار در این هفته دو درصد رشد کرد. و چندین سکه آن رشد را از آب خارج کرد.

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (19/3/29)

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (19/3/29)

نشانه توجه اساسی 43.63٪ افزایش یافت ، Ravencoin 44.79٪ رشد کرد و EOS و Cardano به ترتیب 17.92٪ و 20.27٪ رشد کردند. سه سکه برتر ما آنچنان موفق نبودند اما با این وجود یک هفته خوب بودند.

بیت کوین قیمت 1.36٪ به بالا صعود کرد.

اتریوم بسته را با سود 2.10 درصدی هدایت کرد.

XRP در هفت روز گذشته 1.67٪ از دست داد.

اخبار رمزنگاری داخلی

گزارش پیش بینی هزینه های بزرگ بلاکچین: TechInsight360 گزارشی با عنوان فرصتهای تجاری Blockchain ایالات متحده و سری کتابهای Outlook (2016-2025), این هفته با پیش بینی های مطلوب در مورد هزینه های آینده بلاک چین در ایالات متحده. برجسته ترین گزارش: انتظار می رود هزینه های بلاکچین به …drumroll ، لطفا41.11 میلیارد دلار تا سال 2025.

اگر پیش بینی دقیق باشد ، این به معنای رشد هزینه های بلاکچین تقریباً 2400 درصدی فقط در مدت هفت سال است. اگرچه این میزان رشد دور از ذهن به نظر می رسد ، اما میزان هزینه ها فقط در سال 2018 ، 110.1 درصد رشد کرده است. هنگامی که شما در یک بازار گاو نر و یک بازار بالغ تر فعالیت کنید ، پیش بینی می شود منطقی تر شود.

کلاهبرداری دیگری گرد و غبار را گاز می زند: Welp ، اکنون می توانید Daniel Todd Levine را به لیست لباسشویی همیشه در حال رشد هنرمندان کلاهبرداری بیت کوین اضافه کنید. کارگزار Englewood ، کلرادو اخیراً نامه ای را از سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی (FINRA) با موافقت با ممنوعیت صنعت اوراق بهادار امضا کرده است..

گفته می شود که لوین چندین عمل ناشایست از جمله اجرای معاملات غیر مجاز را انجام داده است. نکته اصلی رسوایی ، شامل یک عملیات بیت کوین با برادرش ، فراری آمریکایی بود. ظاهراً ، برادر لوین او را “بامبول” کرد و معتقد بود که می تواند بیت کوین را با تخفیف 60 تا 90 درصدی از فروشنده ای در اروپا خریداری کند. پس از آنکه لوین بیش از 1.5 میلیون دلار از اعتبار مشتری را وصل کرد ، برادر ناپدید شد.

لوین از آن زمان بخشی از وجوه از دست رفته را بازپرداخت کرده است ، اگرچه مقدار مشخص آن مشخص نیست.

افرادی که چیزهایی می گویند

Blockchain Bash Bankers: در کمترین تعجب آورترین اخبار هفته ، مدیران عامل Mastercard و Wells Fargo امروز چهارشنبه در جشنواره ایده های Fintech وضعیت فعلی بلاکچین را محکوم کردند. تیم اسلون ، مدیر عامل Wells Fargo ، استدلال کرد که “فن آوری اساسی بسیار جالب است ، اما گسترش آن بسیار کند بوده است.” و مدیرعامل Mastercard ، Ajaypal Banga اظهار داشت: “من فکر می کنم بلاکچین می تواند جالب باشد ، اما مدل تجاری آن ثابت نشده است.”

هر چند همه صحبت های منفی نبود. هر دو مدیرعامل هنوز به بلند مدت به این فن آوری اعتقاد دارند و شرکتهای مربوطه آنها سرمایه گذاریهای چشمگیری در ایده های بلاکچین دارند.

چه جدید به طور همزمان

پولشویی بیت کوین: چگونه در CryptoLand ایمن بمانیم: Crypto پناهگاه پولشویی است. در اینجا برخی از راه هایی است که مجرمان برای سرقت بیت کوین و تمیز کردن آنها را پاک می کنند.

مصاحبه با مایکل میسلر ، رهبر مالیات جهانی بلاکچین EY: EY با مالیات بیگانه نیست و رهبر مالیات بلاکچین این شرکت برای همه شما سرمایه گذاران خارج از کشور مشاوره دارد..

کارت های اعتباری رمزنگاری برتر در سال 2019: فقط مدت طولانی می توانید HODL داشته باشید. ما در مورد کارت های بدهی برتر که می توانید برای صرف هزینه ذخیره رمزنگاری خود استفاده کنید ، تحقیق کردیم.

راهنمای کامل تبلیغات بلاکچین: ما به شما کمک می کنیم تا از ممنوعیت ها ، لیست های سفید و منابع فضای تبلیغاتی بلاکچین که اغلب پیچیده است استفاده کنید..

Robinhood Crypto Review | این مبادله چگونه مقایسه می شود ؟: Robinhood آن را در امور مالی سنتی می کشد. اما چگونه ارز بدون هزینه برای رمزنگاری جمع می شود?

خلاصه رمزنگاری South by Southwest 2019: سردبیر سردبیر Alex Moskov خلاصه ای از تجربه 10 روزه SXSW پر از هرج و مرج خود را ارائه می دهد.

درک کاپو در TokenPay ، مشارکت با بنیاد Litecoin و Spearheading Crypto Adoption: TokenPay اخیراً با بنیاد Litecoin همکاری کرد. ما برای یادگیری بیشتر با مدیر عامل پروژه صحبت کردیم.

[حمایت مالی] Obsidian Bot در زمینه تجارت خودکار ارزهای رمزنگاری شده و ایجاد ربات: ما با تیم Obsidian Bot به گفتگو نشستیم تا بدانیم اداره یک شرکت ربات معاملات رمزنگاری چگونه است.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

Bitwise فاکنینگ را کشف می کند: ارائه اخیر Bitwise به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) چندین مورد از حجم معاملات جعلی را در صرافی های سراسر جهان نشان داد. در حالی که صرافی های معروف مانند Coinbase Pro و Kraken تمیز شدند ، در مبادلات کوچکتر مانند CoinBene و OKEx چندین نمونه از فعالیت های مشکوک وجود دارد.

به طور کلی ، این گزارش نتیجه گرفت که فقط 10 مورد از 81 صرافی برتر ، تعداد دقیق حجم را گزارش می دهند. Bitwise استدلال می کند که اگرچه مبادلات در حدود 5 میلیارد دلار در حجم معاملات در یک دوره 5 روزه گزارش شده است ، اما این تعداد در واقع به 273 میلیون دلار نزدیک است – فقط 4.5 درصد از تعداد اصلی.

تفاوت Bitwise در حجم معاملات گزارش شده است

تفاوت Bitwise در حجم معاملات گزارش شده است

تمام پالادیوم در روسیه: ثروتمندترین فرد روسیه و بزرگترین تولید کننده پالادیوم در جهان در حال برنامه ریزی برای علامت گذاری به عنوان شماره 46 اتمی است. ولادیمیر پوتانین در حال همکاری با مقامات سوئیس است تا جزئیات توکن های صندوق پالادیوم مستقر در سوئیس را بررسی کند.

پوتانین با اشاره به اینکه “معاملات در توکن ساده تر و راحت تر” از روش های سنتی است ، از حرکت آینده خود دفاع می کند. متأسفانه ، قوانین روسیه در این زمان توکن سازی را دشوار می کند. پوتانین و تیم او امیدوارند که قانونگذاران را مجبور به تغییر قوانین در دادرسی آینده آوریل کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me