بلاکچین با تبلیغات دیجیتال دیدار می کند: 3 پروژه که به دنبال سلطنت پادشاهان هستند

انقلاب تبلیغات دیجیتال: 3 پروژه بلاکچین که به دنبال به سلطنت رساندن پادشاهان هستند

در سال 2017 ، گوگل و فیس بوک نزدیک به 73٪ از درآمد تبلیغات دیجیتال را به دست آورد در ایالات متحده ، باقیمانده رقبا برای جذب رقبایی مانند آمازون و اسنپ چت. هزینه تبلیغات دیجیتال در سال 2018 نزدیک به 270 میلیارد دلار تخمین زده می شود و فقط هر سال بعد رشد می کند.

الیگارشی تبلیغات دیجیتال با تقریباً 2 تریلیون دلار کلاهبرداری در بازار فقط بین چهار شرکت فوق ، حتی کلاه بازار (در حال حاضر) 250 میلیارد دلاری کل صنعت ارزهای رمزپایه را نیز از بین می برد..

پروژه های ارز رمزنگاری شده زیر چیزی شبیه سوسک هایی است که در تلاش برای ساخت خانه هستند و از پا گذاشتن عمدی یا سهوا توسط کشتی تیتان ها در بالا جلوگیری می کنند.

بنابراین ، چه اتفاقی می افتد که Alphabet Inc (گوگل) ، یک شرکت نزدیک به تریلیون دلاری که درآمد بالایی دارد 84٪ از کل درآمد آن, تهدیدی می بیند؟ چه اتفاقی می افتد که فیس بوک و توییتر با تعریق شبانه از خواب بیدار می شوند از این احتمال دور که برخی از شرکت های جوان ناخوشایند می توانند مدل تجاری خود را با یک فناوری جدید و غیر قابل پیش بینی از بین ببرند?

آنها در جایی که لازم است اقدامی انجام دهند. تصور اینكه ممنوعیت كلی تبلیغات ارزهای رمزپایه در Google ، Facebook ، Twitter و حتی Mailchimp حداقل مانور مناسبی برای خفه كردن رقابت نیست ، امری طولانی نخواهد بود..

با 8 برابر سقف بازار کل بازار ارزهای رمزپایه ، هزاران کارمند ، درخشان ترین استعدادها از سراسر جهان ، و دسترسی به سرمایه اضافی اساساً به میل خود ، نگهبان قدیمی دارای دیوارهایی با ارتفاع هزار پا است که از پادشاهی خود محافظت می کند.

بسیار بعید است که گوگل ، فیس بوک ، آمازون و توییتر حتی اندکی از پروژه های زیر بی اطلاع باشند. خرید و / یا تخریب به میل خود خیلی دور از دسترس نیست. آنها حتی در حال ساخت راه حل های مبتنی بر بلاکچین داخلی برای بهبود بخشهای مختلف مشاغل خود و به طور بالقوه بیشتر خود را در برابر هر گونه تهدید خارجی محافظت می کنند.

جستجو برای جام مقدس: داده ها

هنگامی که یاهو (1995) ، Ask Jeeves (1996) و Google (1998) دنیای جستجوی اینترنت را برای یک فرد عادی رواج دادند ، اکوسیستم دیجیتال هنوز در مراحل اولیه خود بود. نه تنها تعداد کمی شرکت در تلاش برای استفاده از اینترنت به عنوان بستری برای فروش محصولات و خدمات بودند ، بلکه تعداد کمی از افراد حتی صاحب رایانه هستند.

AskJeeves

موتور جستجوی اولیه AskJeeves

این روزها بود که هدف قرار دادن مخاطبان دیجیتال تا حد AdWords و مدیر تبلیغات فیس بوک ، موارد بازاریابی داستان علمی تخیلی بود..

با تکامل اینترنت ، به نظر می رسید ویژگی های شگفت انگیز مانند توانایی جستجوی هر چیزی در هر زمان و ارتباط با دوستان در سراسر جهان هدیه خدایان فن آوری است. اکثریت قریب به اتفاق مردم درک نمی کردند (و هنوز هم نمی دانند) چگونه سیستم عامل هایی مانند Google و Facebook رایگان بودند.


مارک زاکربرگ

رسوایی فیس بوک و کمبریج آنالیتیکا مارس 2018 یکی از اولین مواردی بود که عموم مردم در معرض مفهوم داده های شخصی در اینترنت و تأثیری که می تواند داشته باشد قرار گرفتند. به طور خلاصه ، کمبریج آنالیتیکا یک شرکت داده سیاسی است که در کارزار انتخاباتی سال 2016 ترامپ استخدام شد و به داده های خصوصی بیش از 50 میلیون کاربر فیس بوک دسترسی پیدا کرد. این شرکت از استراتژی های مختلفی استفاده می کرد ، یکی از آنها سizالات احمقانه فیس بوک بود که احتمالاً چیزی شبیه به “پیدا کردن که در کدام خانه هری پاتر قرار دارید!” یا “پیدا کنید که به عنوان یک جنس مخالف به نظر می رسید!” این آزمونها برای شناسایی شخصیت رای دهندگان آمریکایی و تأثیرگذاری بالقوه بر رفتار آنها مورد استفاده قرار گرفت.

اکنون ، این به هیچ وجه هک یا مشکل امنیتی نبوده است ، بلکه فقط کاربران به طور ناخواسته شرایط و ضوابط فیس بوک را که با آن موافقت کرده اند ، و همچنین اعلان های هشدار را هنگام شرکت در آزمون ها نادیده می گرفتند..

خوب ، دوباره به نقش داده می پردازم. داده های شما به عنوان یک شناسه اصلی برای شما و افرادی مانند شما برای هزاران تبلیغ دهنده و شرکت به کار می رود.

چطور؟ بگذارید بگوییم شما 1،000،000 دلار بودجه تبلیغاتی دارید كه می خواهید در تلاش برای فروش هرچه بیشتر ویجت ها هزینه كنید. آیا ترجیح می دهید همه افراد جهان ، هرکسی که پول خرید دارد را هدف قرار دهید یا هرکسی که پول خرید دارد و مایل به خرید است? با استفاده از نوع درست داده ، شما قادر خواهید بود هرکسی را که می تواند محصول شما را خریداری کند و احتمال خرید آن را دارد هدف قرار دهید. این بدان معنی است که هزینه تبلیغات کمتری برای هدر دادن و در نهایت درآمد بیشتر است.

همانطور که می توانید تصور کنید ، نوع مناسب داده برای یک تبلیغ کننده مناسب ارزش زیادی دارد.

برای کاربران ، فیس بوک ، گوگل و توییتر یک سرویس “رایگان” ارائه داده اند که در آن کاربران خود به محصولات تبدیل می شوند و برای دریافت اطلاعات جمع آوری می شوند. این امر منجر به دو مسئله عمده برای کاربران می شود: آنها نمی خواهند داده هایشان به اشتراک گذاشته شود (به خصوص با افراد نامناسب) و نمی خواهند با تبلیغاتی غیر مرتبط با آنها بمباران شوند..

برای تبلیغ کنندگان ، فیس بوک ، گوگل و توییتر بسترهایی را برای کمک به جمع آوری و تصحیح داده ها و همچنین راه اندازی تبلیغات کاملاً هدفمند در حالی که هزینه قابل توجهی از تبلیغات صرف کرده اید ، ایجاد کرده اند.. این امر منجر به دو موضوع مهم برای تبلیغ کنندگان می شود: آنها نمی خواهند به سیستم عامل هایی اعتماد کنند که می توانند الگوریتم های خود را یک شبه تغییر دهند و کل استراتژی ارزش چند هفته / ماه را تضعیف کنند ، و اگر نمی خواهند حاشیه سود خود را کاهش دهند مجبور به.

بنابراین ، اکنون که از چشم انداز تبلیغات دیجیتال و نقش داده ها در سطح بالایی عبور کرده ایم ، بیایید به ارز رمزنگاری شده بپردازیم تا از 4 مسئله اصلی مدل فعلی بهره ببریم تا به طور بالقوه منظره دیجیتال را برای همیشه تغییر دهیم.

Bitclave

Bitclave یکی از پیشگامان مسابقه برکناری الیگارشی فناوری و “پس گرفتن اینترنت” و آوردن آن به مردم است..

هدف آن این است که این کار را از طریق موتور جستجوی غیرمتمرکز خود انجام دهد که تمام واسطه های تبلیغاتی شخص ثالث را از بین می برد تا یک رابطه قوی تر و کارآمد تر بین مصرف کنندگان و مشاغل ایجاد کند..

BitClave از نوعی جستجوی تشویقی استفاده می کند ، جایی که فقط تبلیغاتی را به افرادی نشان می دهد که علاقه مند به دیدن آنها هستند. این نه تنها تجربه کاربری را بسیار بهتر می کند ، بلکه برای کسب و کارها نیز واجد شرایط است ، به این معنی که پول کمتری برای تبلیغات تلف می شود. این پول تبلیغاتی می تواند برای کاهش قیمت محصول یا ایجاد اشکال دیگر برای کاربر استفاده شود.

کاربرانی که در بستر BitClave جستجو می کنند ، تبلیغات سرپرستی شده را مشاهده می کنند ، در حالی که هنگام تعامل با آن تبلیغات ، رمز BitClave بومی را نیز بدست می آورند.

در مارس 2018 ، Bitclave اولین تکرار موتور جستجوی خود را در https://desearch.com/ و بیشتر در جستجوهای ارزهای رمزپایه متمرکز است.

تحقیق

نشانه توجه اساسی

نشانه توجه اصلی (BAT) رمز تبلیغات دیجیتال مبتنی بر بلاکچین است که مرورگر Brave را تأمین می کند. شجاع مرورگر یک مرورگر وب منبع باز است که به طور خودکار ردیاب ها و تبلیغات سرزده را مسدود می کند.

خانه شجاع

از طریق قراردادهای هوشمند ، BAT تبلیغ کنندگان را قادر می سازد تبلیغاتی را با پرداخت رمز در حالت قفل شده برای کاربران ارسال کنند. با مشاهده یک تبلیغ ، می توان قفل پرداخت رمز را باز کرد. باقیمانده پرداخت به مرورگر Brave و ناشر میزبان تبلیغ ارسال می شود.

کاربران قادر هستند BAT خود را صرف هر چیزی از مقالات و محصولات برتر ، عکس های با وضوح بالا ، خدمات داده یا اهدا به ارائه دهندگان محتوا کنند..

پیشنهاد ارزش BAT این است که به کاربران امکان می دهد با خیال راحت و بصورت خصوصی در اینترنت گشت و گذار کنند در حالی که به طور همزمان از توجه خود کسب درآمد می کنند. ناشران علاوه بر این درآمد بیشتری دریافت می کنند که در غیر اینصورت برای واسطه ها و ربات ها از بین می رفت. تبلیغ کنندگان داده های بهتری را در کمپین های خود به دست می آورند و می توانند پیام هایی با هدف بهتر ایجاد کنند.

AdEx

AdEx (ADX) یا “تبادل تبلیغات” بستری غیرمتمرکز را ارائه می دهد که ناشران و تبلیغ کنندگان آنلاین می توانند در مورد قرارداد تبلیغات مذاکره کنند. این پلتفرم کاملاً شفاف است ، هزینه ای ندارد و دسترسی بدون محدودیت را فراهم می کند.

adex چیست

AdEx همچنین یک پورتال کاربری برای کاربران اینترنت دارد تا انواع تبلیغاتی را که می خواهند ببینند انتخاب کند ، حریم خصوصی آنها را مدیریت کند و افرادی را که اطلاعات آنها را می بیند کنترل کند..

توکن محلی ADX تبادل را تسهیل می کند و AdEx قصد دارد در آینده دروازه مستقیم فیات را پیاده سازی کند.

یکی از م keyلفه های اصلی بستر AdEx برای تبلیغ کنندگان این است که تبلیغ کنندگان می توانند از سطح بالایی از قابلیت تنظیم و هدف قرار دادن مخاطب بهره ببرند که منجر به افزایش بازگشت سرمایه می شود. AdEx همچنین قصد دارد یک برنامه تأیید تأیید و کلیک را اعمال کند که باعث کاهش و بالقوه از بین بردن کل فعالیت های تقلبی می شود.

افکار نهایی

یک موضوع مشترک هنگام مطالعه مدل های تجاری ده ها پروژه ارز رمزنگاری شده بوجود می آید: واسطه های شخص ثالث سنتی در سراسر کشور در حال تبدیل شدن به اهداف پروژه های مبتنی بر بلاکچین جوان هستند که می خواهند به طور مستقیم مدل تجاری “واسطه” را زیر پا بگذارند..

سه پروژه ذکر شده در بالا به هیچ وجه تنها بازیگران رقابتی در جستجوی بازار تبلیغات دیجیتال نیستند. پروژه هایی مانند قچین, Adchain, و KindAds هدف برای دستیابی به اهداف مشابه از طریق استراتژی های کاملاً متفاوت است.

تبلیغات آنلاین نزدیک به 40٪ از کل هزینه های تبلیغات را تشکیل می دهد ، در حالی که 30٪ در سال 2015 بود. صرف نظر از انگیزه این پروژه ها ، اعم از پول ، قدرت یا تمایل واقعی به تمرکز یک صنعت نزدیک به 270 میلیارد دلار در سال ، این فرصت است آنجا. بلاکچین به صدها پروژه گلوله نقره ای برای از بین بردن واسطه های حاکم داده است – سوال این است که آیا آنها برای ساخت اسلحه و شلیک واقعی آن چه چیزی لازم دارند؟.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map