3 “روزنه” مشترک مالیات ارزهای رمزنگاری شده و چرا آنها کار نمی کنند

3 “روزنه” مشترک مالیات ارزهای رمزنگاری شده و چرا آنها کار نمی کنند

در زیر پست مهمان ماریو Costanz ، مدیر عامل شرکت HappyTax و CryptoTaxPrep.com است. ascsvszvzdv

معامله گران ارزهای رمزپایه روزگاری از یک فضای سرمایه گذاری نسبتاً بدون مقررات برخوردار بودند. در اوایل بیت کوین ، تنها باهوش ترین سرمایه گذاران فن آوری حتی از وجود آن اطلاع داشتند. هرچند ارز رمزنگاری شده بیشتر به جریان اصلی جریان پیدا می کند ، آژانس های نظارتی در حال توسعه سیاست های پیچیده تری در مورد ارز دیجیتال هستند.

خدمات درآمد داخلی (“IRS”) ابتدا با بیانیه سیاست کوتاه در سال 2014 نحوه و مالیات ارزهای رمزپایه را اعلام کرد. با ناراحتی آژانس ، تقریبا هیچ کس مالیات خود را برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال پرداخت نکرده است. اکنون ، سازمان امور مالیاتی فعالانه در حال پیگیری سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده است که نتوانسته اند درآمد بیت کوین خود را گزارش دهند.

همه ما خاطرات روزهای خوب گذشته را مرور می کنیم. به هر حال وقتی سرمایه گذاران ارزی مجازی در مورد میلیاردها دلار درآمد در صرافی های رمزنگاری در تاریکی بود ، زندگی برای سرمایه گذاران ارز مجازی بسیار ساده تر بود. بسیاری از سرمایه گذاران هنوز بر این باورند که مبادلات ارز رمزنگاری شده در چاله های کد مالیاتی قرار دارد که آنها را از مالیات معاف می کند. با این حال ، هیچ چیز فراتر از حقیقت نیست.

شما ممکن است شایعاتی را در جامعه ارزهای رمزپایه بشنوید که شما را به این باور برساند که می توانید از خلا loهای مالیاتی استفاده کرده و از پرداخت مالیات در صرافی های ارز دیجیتال خود جلوگیری کنید. متأسفانه ، این چیزی بیش از آرزو است. این مقاله به برخی از این شایعات پرداخته و نحوه و دلیل کار نکردن آنها را روشن می کند.

فرار از مالیات ، حتی به طور تصادفی ، می تواند شما را در آب گرم جدی قرار دهد. با این حال ، برنامه ریزی هوشمند مالیاتی می تواند مسئولیت شما در برابر سازمان امور مالیاتی را به حداقل برساند.

1. خرید رمز ارز از طریق حساب بازنشستگی خود

بیشتر ما می دانیم که حساب های بازنشستگی مانند IRAs ، 401-ks یا ROTH برای افرادی که پس از بازنشستگی پس انداز می کنند ، تخفیف مالیاتی ایجاد می کند. در نتیجه ، برخی از سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده معتقدند که با خرید دارایی از طریق حساب بازنشستگی می توانند از پرداخت مالیات در صرافی های ارز مجازی خود جلوگیری کنند. با این حال ، گفتن این آسان تر از انجام است.

اگر یک شهروند آمریکایی یا مقیم دائم هستید و می خواهید ارزهای رمزپایه را از طریق IRA خود خریداری کنید ، ابتدا باید یک نوع حساب بازنشستگی منحصر به فرد دریافت کنید. اغلب از آن به عنوان IRA خود راهنما یا چک لیست یاد می شود (رایج ترین). بسته به ساختار تجاری ما همچنین ممکن است واجد شرایط 401k یا SEP خودگردان باشید. این نوع حساب ها نیز با محدودیت های مختلفی روبرو هستند. انواع مختلفی از معاملات وجود دارد که صریحاً ممنوع هستند و انجام هر یک از آنها ممکن است کل معامله شما را بی اعتبار کند. این امر منجر به مالیات شدن آن به عنوان توزیع با مجازات های اضافی برای توزیع زودهنگام نیز می شود.

حتی ممکن است راه اندازی یک خارج از کشور را نیز در نظر بگیرید ، اما این حتی عوارض بیشتری را برای کل روند به همراه می آورد و معمولاً از آن اجتناب می شود.

به نظر پیچیده است؟ این است. قطعاً به کمک یک حرفه نیاز خواهید داشت. این فرآیند برای شروع کار هزینه قابل توجهی دارد و نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد تا بتوانید حداکثر سود را از آن ببرید. همچنین ممکن است با تعداد بسیار محدودی مبادله خود را پیدا کنید که بتوانید آنها را عملی کنید زیرا باید یک حساب کاربری نهادی و نه شخصی تنظیم کنید..

پیچیدگی ، هزینه و کلاهبرداری احتمالی تنها مشکلات این طرح نیست. همچنین ، از آنجا که این فرایند مستلزم این است که مدیر حساب سرمایه گذاری خود شوید ، اجازه ندارید شخصاً از این سرمایه گذاری ها بهره مند شوید. قوانین IRS مانع از این می شود که از حساب خود وام بگیرید یا در غیر این صورت شخصاً از آن سود بگیرید ، دقیقاً مانند هر مشاور سرمایه گذاری حرفه ای دیگر. علاوه بر این ، اگر زیر 50 سال نداشته باشید ، کل کمک های مالی سالانه به IRA های شما نمی تواند بیش از 5500 دلار باشد و با افزایش سن ، 6500 دلار به آنها تعلق می گیرد. استفاده از برخی از برنامه های دیگر بسیار بالاتر است اما به طور معمول کارهای اداری نیز همین است.

آنها در واقع یک مکان درخشش دارند. اگر شغلی را ترک می کنید که 401 هزار کیلوگرم داشته اید ، به طور بالقوه می توانید 401 کیلوگرم خود را به IRA خود هدایت کنید و سپس در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری کنید. فقط مطمئن شوید که مدیریت ریسک را به خوبی انجام می دهید و می فهمید که مقادیر می توانند به سرعت خراب شوند.

2. خرید رمز ارز از طریق بیمه نامه زندگی خود

بیمه نامه های زندگی می توانند تخفیف های مالیاتی مشابه حساب های بازنشستگی داشته باشند. به عنوان مثال ، اگر یک بیمه نامه بیمه زندگی شخصی قرار دهید ، آن را برای مدتی نگه دارید و سپس آن را نقد کنید ، حق تعویق مالیات مشابه IRA سنتی را دارید. شما هنوز مالیات سود سرمایه را پرداخت خواهید کرد ، اما می توانید بدهی مالیاتی خود را به تاریخ دیگری موکول کنید. هیچ تخفیف مالیاتی وجود ندارد ، فقط تعویق است.

اما اگر هرگز سیاست خود را پرداخت نکنید چه می کنید؟ اگر تا زمان مرگ خود ارزهای مجازی در بیمه نامه زندگی خود داشته باشید ، به وراث شما منتقل می شود. مانند سایر املاک منتقل شده از طریق بیمه عمر ، وراث شما مجبور نیستند که در ازای افزایش ارزش ارزهای مجازی موجود در بیمه نامه مالیات بپردازند. عالی به نظر می رسد ، درست است؟ به هر حال ، آیا کل کار اجتناب از پرداخت سود سرمایه در درآمد ارز رمزنگاری شده شما نیست؟ مطمئناً ، به جز یک مشکل بزرگ: شما مرده اید. اگر هرگز قادر به صرف پولی نیستید که می خواهید از اداره امور مالیات پنهان کنید ، جلوگیری از مالیات چه فایده ای دارد؟ همچنین ممکن است به IRS برش داده و از زندگی در حالی که هنوز زندگی می کنید لذت ببرید.

سپردن ارزهای رمزپایه به وراثتان راهی خوب برای تأمین هزینه خانواده بعد از رفتن شما به نظر می رسد. با این حال ، بیشتر سیاست های شخصی سازی قبل از اینکه حتی مکالمه را شروع کنند ، نیاز به حداقل 500 هزار دلار سرمایه گذاری دارند. این حداقل نیاز سرمایه گذاری ، اکثر ما را از حتی تلاش برای جستجوی همه حلقه های لازم برای شرکت در این طرح مستثنی می کند ، بنابراین بهتر است در وقت و درد دل صرفه جویی کنید و فقط مالیات خود را پرداخت کنید.

در حالی که ارزهای رمزپایه همچنان به تولید ثروت می پردازند ، این منطقه با توجه به اینکه سرمایه گذاران بیشتر به تعداد واجد شرایط حداقل ها می رسند ، توجه بیشتری را به خود جلب می کنند. اطمینان حاصل کنید که یک حرفه ای را پیدا کرده اید که این معاملات را به درستی درک کرده است تا از مجازات ضربه نخورد.

3. ادعای معافیت مبادله مشابه

در بیانیه سیاست IRS 2014 ، آژانس ارزهای دیجیتال را به عنوان دارایی طبقه بندی کرد. این باعث شد بسیاری از سرمایه گذاران این باور را داشته باشند که مبادله بیت کوین برای سایر ارزهای مجازی مانند Ethereum ، Bitcoin Cash یا Ripple ، به عنوان صرافی مشابه در بخش 1031 کد مالیات واجد شرایط است. مبادله 1031 نوع مشابه شامل تجارت یک نوع تجارت یا دارایی سرمایه گذاری برای نوع دیگر است. به عنوان مثال ، اگر شما صاحب یک گالری هنری هستید و نقاشی را عوض می کنید که مشتریان شما از داشتن مجسمه ای که انتظار می رود جمعیت زیادی را بیزار کنند ، بدشان می آید ، هیچ هزینه ای برای صرافی پرداخت نمی کنید. مسئولیت مالیاتی هنگام فروش مجسمه بوجود می آید ، اما تا زمانی که دو قطعه هنری از ماهیت یکسانی برخوردار باشند ، می توانید پرداخت مالیات بر مجسمه را تا زمان فروش آن موکول کنید..

سرمایه گذارانی که دارایی های ارز رمزنگاری شده خود را قبل از سال 2018 فروخته اند ، معمولاً معتقدند که باید تحت معافیت مبادلات مشابه قرار بگیرند زیرا ارزهای رمزپایه ماهیت یا ویژگی مشابهی دارند. با این حال ، این نحوه برخورد IRS با ارزهای مجازی نیست. توزیع بیت کوین شما – چه برای دلار آمریکا و چه برای سایر ارزهای مجازی – یک رویداد مشمول مالیات است. این درست است که آیا شما یک فنجان قهوه می خرید یا داغترین سکه جایگزین جدید. معامله به عنوان مبادله املاک در ملک واجد شرایط نیست. در عوض ، به عنوان یک فروش بلافاصله و پس از آن خرید انجام می شود.

برای سرمایه گذاران که قصد ادعای قاعده تبادلات مشابه برای معاملات ارزهای رمزنگاری شده در آینده را دارند ، اصلاحات مالیاتی فدرال 2018 باران را به رژه آورده است. در میان چندین تغییر در قانون مالیات فدرال که در آخرین روزهای سال 2017 تصویب شده است ، کنگره صریحاً مبادلات بخش 1031 را محدود کرد تا فقط در مورد املاک و مستغلات اعمال شود. این حداقل راه حلی را که ممکن است در گذشته برای ارزهای رمزپایه اعمال شده باشد ، کاملاً بسته است..

وقتی در شک هستید ، با یک متخصص تماس بگیرید

بیشتر ما نسبت به ارز رمزنگاری شده نسبتاً جدید هستیم. با این حال ، چندین سال است که سازمان امور مالیاتی چشم به معاملات ارزی مجازی دارد و آنها اجازه نمی دهند کسی از طریق پرداخت “مالیات” در کد مالیات ، از فرار مالیات فرار کند. سرمایه گذاران اولیه با این اعتقاد که با مبهم بودن و عدم اطمینان در سیاست IRS محافظت می شوند ، خود را تسلی می دهند. با این حال ، این سرمایه گذاران اکنون توسط آژانس مالیاتی تحت تعقیب قرار دارند ، که به احتمال زیاد علاوه بر جمع آوری مالیات های عقب مانده خود ، آنها را با هزینه و جریمه ناخوشایند می کند..

هنگامی که صحبت از محافظت از دارایی های شما می شود ، نگه داشتن در سمت راست سازمان امور مالیاتی امری حیاتی است. اطمینان حاصل کنید که با یک حسابدار رسمی مجاز که دارای آموزش گسترده ای در زمینه مالیات ارز مجازی است ، کار کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map