[یادداشت سردبیر: این مقاله در تاریخ 6.29.2018 به روز شد تا آمار به روز شده برای هر استخر استخراج و اطلاعات اضافی استخر استخراج Nanopool Ethereum را منعکس کند.]

انتخاب بهترین استخر استخراج Ethereum

بنابراین ، شنیده اید که استخراج Ethereum می تواند یک تجارت سودآور باشد و ممکن است یک دستگاه استخراج معدن خریداری کرده باشد.

مرحله بعدی شما باید عضویت در استخر استخراج Ethereum باشد.

استخرهای استخراج به سادگی گروهی از استخراج کنندگان هستند که برای استخراج اتریوم با هم کار می کنند. پیوستن به یک استخر با ارائه پرداخت های مکرر و کوچکتر به جای یکجا که یک بار در صورت حل مشکل بلوک دریافت می کنید ، باعث کاهش نوسان پرداخت های شما می شود..

هنگام انتخاب استخر استخراج ، مهم است که با هزینه های کم به یک عضو بپیوندید که بازده قابل اطمینان داشته باشد. هنگام تصمیم گیری برای بهترین گزینه باید محل استخر را نیز در نظر بگیرید. هرچه دستگاه استخراج شما به سرور نزدیکتر باشد ، با کارآیی بیشتری می تواند استخراج کند.

در این مقاله ، ما سه مورد از بهترین استخرهای استخراج Ethereum را برجسته می کنیم تا بتوانید با اطمینان تصمیم بگیرید که به کدام یک بپیوندید:

توزیع استخر استخراج Ethereum

توزیع استخر استخراج Ethereum از طریق EtherChain

Ethpool / Ethermine

اتپول و اترین از دو وب سایت مختلف اداره می شوند اما به یک مجموعه کمک می کنند. با 26.8 ~ از قدرت هش نرخ شبکه ، این مجموعه مناسب است بزرگترین در شبکه Ethereum. Ethermine در حال حاضر بیش از 125،000 استخراج کننده با استفاده از نرم افزار استخر دارد در حالی که Ethpool کمی کمتر از 1100 نفر دارد.

اتپول و اترمین هر دو شارژ a 1٪ هزینه برای هر پاداش که دریافت می کنید – یکی از کمترین هزینه های استخرهای تحقیق شده.

آمار Ethermine

آمار Ethermine (18/6/29)

Ethermine به شما امکان می دهد حداقل آستانه پرداخت مورد نیاز برای دریافت پاداش خود را تعیین کنید. اگر می خواهید پرداخت های خود را به ندرت دریافت کنید ، می توانید آستانه را حداکثر 10 ETH تنظیم کنید. برای دریافت بیشتر اوقات ، آستانه خود را روی حداقل 0.05 ETH تنظیم کنید.

استخر نانو

استخر نانو سومین استخر بزرگ استخراج Ethereum با است14.4٪ از نرخ هش شبکه و تمام 80,000 معدنچی. هزینه استخر نیز از اکثر رقبا با 1٪ کمتر است..

حداقل آستانه پرداخت پیش فرض با استفاده از Nanopool است 0.2 ETH, اما شما می توانید حداقل را در تنظیمات خود کاهش داده و افزایش دهید. اگر تازه شروع به کار کرده اید ، رابط کاربری ساده و ساده ای است.

این پلت فرم همچنین گسترده است کمک و بخش سQالات متداول برای کمک به شما در شروع کار. این روش شما را در چگونگی راه اندازی ماینر ، پیکربندی تنظیمات استخر و پیوند شما با مشتریان مناسب استخراج راهنمایی می کند..

فراتر از آن ، بخش راهنما همچنین شما را راهنمایی می کند که کدام نوع سخت افزار برای استخراج Ethereum مناسب است. Nanopool توصیه می کند که از درایور GPU AMD 15.12 استفاده کنید. شما می توان پاداش شما با پردازنده مرکزی است اما جوایز شما اندک خواهد بود ، و این ارزش تلاش را ندارد.

صفحه اصلی نانو استخر

صفحه اصلی نانو استخر

Nanopool همچنین از استخراج برای Ethereum Classic ، Siacoin ، ZCash ، Monero ، Pascal و Electroneum پشتیبانی می کند..

برخی از کارگران معدن گزارش کرده اند که میزان هش آنها از طریق Nanopool به طور قابل توجهی کمتر از (در بعضی مواقع تا 10٪ اختلاف) نسبت به استخراج در استخرهای دیگر یا به صورت خودکار است. تیم Nanopool در این مورد به این موضوع می پردازند بخش سQالات متداول. این تفاوت ها دو دلیل عمده دارد:

  1. هشری که Nanopool نشان می دهد دارای نوسان است زیرا براساس تعداد سهام ارسالی است. در عوض باید بررسی کنید که میانگین در طول 24 ساعت چقدر است.
  2. اگر هش ریت شما به صفر برسد ، ممکن است علت آن خراب شدن پرونده های DAG موجود در ماینر شما باشد. در این صورت ، ماینر را متوقف کنید ، پرونده های DAG را حذف کرده و دوباره شروع کنید.

به طور کلی ، به نظر می رسد جامعه به این مجموعه اعتماد کرده و آن را دوست دارد.

دورفول

زمانی رهبر بازار بود, دورفول اکنون تنها با 2.4 ~ نرخ هش شبکه Ethereum کوچکتر است. مانند Ethpool / Ethermine و Nanopool ، Dwarfpool شارژ a 1٪ هزینه پاداش بلوک.

مانده حساب شما باید قبل از پرداخت و پرداخت حساب به 1.01 Ethereum برسد 6 بار در روز. مگر اینکه با یک دکل استخراج قدرتمند استخراج کنید و یا از چندین استخراج کننده استفاده نکنید ، ممکن است بخواهید با حداقل پرداخت کمتری به استخر بپیوندید.

Dwarfpool همچنین از استخراج سکه های دیگر مانند Monero ، Zcash ، Expanse و Groestlcoin پشتیبانی می کند..

نتیجه

واقعاً نمی توانید با عضویت در یکی از برترین استخرهای استخراج اشتباه کنید. بسیاری از بزرگترین ها نسبتاً قابل اعتماد هستند و ساختار هزینه مشابهی دارند. در پایان ، مهم است که یکی را انتخاب کنید که برای استفاده راحت تر باشید.

پس از شروع به دست آوردن سود ثابت ، باید بهترین راه فروش Ethereum را که استخراج کرده اید ، پیدا کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me