این قسمت 3 از سری 3 قسمت Steem and the Blockchain World است ، گفتگویی با مدیر محتوای Steemit اندرو لوین. اگر تازه وارد ما می شوید ، قسمت 1 و قسمت 2 را بررسی کنید.

در این قسمت آخر ، ما در مورد چرایی موفقیت Steem در اوایل موفقیت و اعتماد اندی به آینده سیستم عامل صحبت خواهیم کرد.

اواسط گفتگو را با این خط قاتل از شما شروع می کنیم:

جیمز: [انسانها] فقط در یک چیز خوب هستند ، که این فهمیدن چیزهای گنگ است.

اندی: آره. و من فکر می کنم این یکی از نقاط قوت واقعی تیم Steem این است که ما در گله بوده ایم. اینجاست که وسایل ساخته می شود. اینجاست که چیزهای واقعی ساخته می شوند. و بسیاری دیگر از افراد در این فضا می روند ، “این همان کاری است که ما می خواهیم انجام دهیم و این است که چگونه این کار را خواهیم کرد.” بله ، ما در مورد آن خواهیم دید.

همانطور که مایک تایسون معروف گفته است ، “هر کس برنامه دارد تا زمانی که به دهان مشت شود.”

این اغلب به این نتیجه می رسد: “ما بنا به دلایلی برخی از اطلاعات را که معمولاً احمقانه است ، در Ethereum ذخیره خواهیم کرد و سپس براساس این اطلاعات ، توکن ایجاد می کنیم و سپس آن رمز به مهمترین ها می رود. احزاب آنجا. “

من در حال طرح بندی مجدد آن هستم تا در متن ما منطقی باشد ، اما هسته اصلی آن کاری است که آنها انجام می دهند. “شما می خواهید پیش بینی کنید. ما می خواهیم این پیش بینی ها را در Ethereum ذخیره کنیم و سپس توکن ایجاد می کنیم که قرار است بین همه افرادی که در این بازی شرکت می کنند به گونه ای توزیع شود که رشد مداوم را تضمین کند. “

زیرا اگر رشد نکند ، هیچ کس علاقه مند نیست. هیچ کس قرار نیست به یک سکوی قمار که در ده کاربر گیر کرده است برود. بنابراین ، این همان چیزی است که آنها سعی می کنند انجام دهند و با این حال هیچ کس مجبور نشده است آنچه را که مجبور به کشف آن بوده ایم کشف کند زیرا ما خیلی زود یک تصمیم ساده گرفتیم ، آن هم ایجاد یک برنامه واقعی بود. این واقعاً همان چیزی است که همه چیز به آن می رسد.

من آنجا نبودم ، اما فکر می کنم اتفاقی که افتاد این بود که آنها گفتند: “این پایگاه داده بلاکچین دارای پتانسیل عظیمی است. ما DPoS را در BitShares پیاده سازی کرده ایم ، می دانیم که تا حد قابل قبولی کار می کند و اکنون با نگاه به گذشته می دانیم که بسیار عالی عمل می کند. BitShares همچنان عالی است. منظورم این است که من از آن استفاده نمی کنم اما آنجاست ، شکسته نشده است.

“چه کار دیگری می توانیم انجام دهیم؟” همه ما طرفداران بسیار بزرگ پذیرش بلاکچین و تصویب ارزهای رمزپایه هستیم. “چرا چیزی به دست مردم نمی دهی؟” و شرط می بندم که آنها فکر می کردند یک میلیون برنامه درست در گوشه و کنار است. شرط می بندم که آنها انگار فقط یک مسئله زمان است. در همین حال ، دو سال می گذرد ، اما این تصمیم بسیار عظیم بود زیرا آنها را مجبور به پاسخ دادن به این سالات کرد.

وقتی تصمیم گرفتید برنامه ای بسازید که مردم واقعاً از آن استفاده کنند ، مجبور شدید مهمترین مشکلات را حل کنید. اگر می خواهید با استفاده از ارز رمزنگاری شده به کاربران انگیزه دهید ، چگونه این کار را می کنید بدون اینکه به انتقال دهنده پول یا کارفرما تبدیل شوید؟ چگونه این کار را انجام می دهید بدون اینکه قابل بازی باشد؟ تعداد مشاهده؟ این قابل بازی است. رای گیری مبتنی بر حساب؟ قابل بازی و این همان جایی است که Proof of Brain از آن بیرون آمد. و اثبات مغز انقلابی در سرمایه داری است. این واقعاً بانک های مرکزی را در بین مردم غیرمتمرکز می کند زیرا این افرادی هستند که از Steem استفاده می کنند که تعیین می کنند 100٪ پول به کجا برسد. راجع به آن فکر کن.

و به نظر می رسد که مردم در تعیین آنچه که آنها فکر می کنند با ارزش است بسیار خوب است زیرا سقف بازار STEEM صدها میلیون دلار است. Really STEEM تنها نشانه ای است که واقعاً به وعده اصلی ارزهای رمزپایه عمل می کند.

این انتقال تقریباً فوری ، معاملات بدون هزینه دارد و هیچ مقام متمرکز کنترل توزیع را ندارد. هنگامی که SMT ها جن را راه اندازی می کنند واقعاً از بطری خارج می شود زیرا هر کسی قادر خواهد بود نسخه خود را از آن رمز ایجاد کند بدون هیچ گونه هزینه ای.

و همه این برنامه های دیگر در فضا ، آنها کار نمی کنند. بنابراین ، می توانید فکر کنید که در آن مرحله قصد انجام هر کاری را دارید. ما با گذشت زمان سازگار شدیم. مسلماً اوضاع تغییر کرده است ، اما بیشتر شبیه روند آراستگی است.

شما از چیزهایی که م workثر نبودند خلاص می شوید ، مواردی را که م worksثر است حفظ می کنید و قابلیت های چیزهای دیگر را افزایش می دهید. و DPoS اکنون ثابت کرده است که امکان تکرار سریع در مقایسه با بلاک چین های دیگر را دارد.

استیم طی 2 سال 19 هارد فورک داشته است که هیچ یک منجر به ایجاد زنجیره های خواهر نشده است. زنجیره بلوک همیشه بهتر و بهتر می شود و جامعه فقط رشد و رشد می کند. در واقع هر 6 ماه دو برابر می شود.

آره بازار یک ماشین ایده است. خوب ها دوام می آورند و بدها بیرون می روند و شما می بینید چه عواملی م worksثر است و همه چیز درست می شود.

آره. یکی از مواردی که من را به عنوان یک کاربر وارد پروژه کرد – فکر می کنم آنچه در آن مهارت داریم این است که در انتخاب ساده ترین چیزهای احمقانه که دارای چنین تأثیر گسترده ای هستند ، از شبکه اجتماعی ، مهارت داریم. تعداد بی شماری دارید که دقیقاً به شما می گویند آنچه از شما می خواهند.

ما می دانیم مردم از STEEM چه می خواهند. ما می دانیم که آنها می خواهند کجا برود. ما می دانیم SMT ایده خوبی است زیرا همه با این نظر موافق هستند. آنها در این باره می نویسند! همه افراد در سیستم عامل آن را می خواهند ، همه سهامداران آن را می خواهند. حتی افرادی که هر روز از ما انتقاد می کنند ، آنها اکنون در مورد راه اندازی نکردن SMT ها از ما انتقاد می کنند!

افراد زیادی در تلاش برای حل مشکلات سخت هستند ، اما مشکلات آسان زیادی وجود دارد که می توانید در عوض حل کنید. و آنهایی هستند که می خواهید از آنها عبور کنید. من اینگونه می بینم من آن را رویکرد ماسک می نامم.

شرکت Boring یک نمونه عالی بود. او رویکرد خود را درمورد بازارها ، جایی که شناسایی می کند بیان کرد ، خوب ، “چه چیزی در طول 40 سال اصلاح نشده است ، یا آنچه به وضوح شکسته و خراب است و احتمالاً به راحتی قابل رفع است؟” برو به آن.

شرکت Boring بدیهی است که فناوری مته بود. او مثل این بود ، “وای ، ما هنوز هم از همان تمریناتی استفاده می کنیم که برای حفاری Chunnel استفاده می کردیم.” هیچ کس نوآوری نکرده است ، و کسی این مسئله را برطرف نکرده و یک مسئله آشکار وجود دارد. البته ، این همان چیزی است که ما دنبال آن می رویم. استراتژی اقیانوس آبی را مرتب کنید. نمی دانم با این اصطلاح آشنا هستید یا خیر.

ایده یک میلیون دلاری وجود دارد که همه به دنبال آن تیراندازی می کنند و سپس در اینجا ، این بازار گسترده و باز وجود دارد که برای برخی از موارد ساده ، تا حد قابل توجهی بهبود یافته است. نقل قول عالی مربوط به این که من شنیدم بود “شماره یک بودن آسان است. برو شماره یک را پیدا کن و یکی بهتر باش. ”

شما نمونه های بسیار خوبی از سیستم عامل های فوق العاده محبوب و گسترده رسانه های اجتماعی دارید. شما Reddit دارید. شما به ردیت نگاه می کنید و می روید ، “هوم ، ردیت. عالی. افراد زیادی از آن استفاده می کنند. چگونه می توانیم با یک نفر پیشرفت کنیم؟ ” و شما آن ساختار انگیزشی را که استیمیت انجام داد ، اضافه می کنید و ببینید چه اتفاقی افتاده است. بقیه تاریخ است.

عکس از گیگا خورتسیلاوا در Unsplash

دریای امکانات!

بله ، من فکر می کنم این یک مشاهده واقعاً زیرکانه است. من فکر می کنم اکثر مردم واقعاً درک خوبی از نحوه عملکرد پیشرفت های فنی ندارند. یک مثال خوب از نسیم طالب ، بزرگترین نوآوری ده سال گذشته چهار چرخ روی یک چمدان بود.

بله ، این ایده های رویایی نیست.

این یک تغییر ساده صفر به یک است که توسعه دهندگان ، کارآفرینان سپس محصولات و خدمات خود را هک می کنند تا به نوعی آنها را با این نوآوری آلوده کنند. مانند اتومبیل یا مدل T. نوآوری های واقعی در پشت مدل T نبودند – این اولین ماشین نبود. اینطور نبود که مهندسان 30 سال وقت صرف کنند و بگویند ، “ما می خواهیم یک ماشین عالی بسازیم.”

این خط مونتاژ ، مقداری فولاد سبک از فرانسه یا هر چیز دیگر ، موتورهای دوج بود ، و سپس یکنواختی. هر رنگی را که می خواستید می توانید خریداری کنید به شرط آنکه سیاه باشد. مدل T مسلماً مسئول تریلیون دلار ثروت آفرینی است ، تمام نوآوری های تکنولوژیکی که پس از ساختن بر روی آن بوجود آمد ، بر روی جهانی که توسط اتومبیل به هم متصل شد ساخته شد..

و سپس اینترنت نیز پویایی مشابهی داشت. بدیهی است که اینترنت احتمالاً بسیار پیچیده بود. اما به طور موثر ، فقط دو کامپیوتر را قادر به برقراری ارتباط می کند. این یک پروتکل است که رایانه ها را قادر می سازد تا با یکدیگر صحبت کنند. این نوآوری ، نسبت به نوآوری درک شده پس از آن –

مثل وقتی به Bitcoin نگاه می کنید و می گویید ، “اوه ، این یک طراحی درخشان است” و همه چیزهای دیگر ، که فقط با پیاده سازی های ساده TCP / IP امکان پذیر است. این نوآوری اساسی ، مردم بر اساس آن بنا می کنند. این واقعا مانند اضافه کردن چیز کوچک شما است. این یک اثر تجمعی خیلی بیشتر از چیزی است که مردم فکر می کنند ، یا حداقل به نظر من اینگونه است.

تنها ترس من این است که وقتی ما درمورد راه حل های ساده صحبت می کنیم یا وعده راه حل های ساده می دهیم ، مردم فکر می کنند این کار دشوارتر از کاری است که دیگران در فضا انجام می دهند. ما می توانیم وقت خود را صرف ارائه پروتکل های پیچیده تر کنیم که هیچ کس از آنها استفاده نمی کند. وقتی می گوییم ساده ، ممکن است در این مرحله فقط بگوییم که قابل استفاده است. ساده نیز مقیاس پذیر است.

مردم از مواردی که نمی فهمند استفاده نمی کنند.

نه ، و من برای همیشه این فضا را دنبال کردم. وارد می شوید و مقاله سفید Tron را می خوانید و قسمتهایی که از Steem یا جاهای دیگر دزدی ادبی نشده اند پورنو پیچیدگی است. در برهه ای از زمان ، هنگامی که در سیستم فرو می روید ، معمولاً در جایی مانند بیت کوین به یک پیشنهاد نسبتاً ساده می رسید.

این کار به شما امکان می دهد تا پول نقد دیجیتال ، معامله غیرقابل قبول و غیرمتمرکز را مشاهده کنید. رونق. هر چیز دیگری جایزه است.

در رایانه همه دفترچه ای وجود دارد.

خودشه. این یک دفتر مشترک است ، همه موافقند ، لازم نیست به کسی اعتماد کنید ، رونق بگیرید.

در اینجا کد پیچیده ای وجود دارد که برای فعال کردن این قابلیت به آن نیاز داشتیم. در حالی که آنها می روند ، “در اینجا یک پروتکل پیچیده وجود دارد که فکر می کنیم برخی از مشکلات سطح بالا را حل خواهد کرد.” معمولاً مقیاس پذیری یا موارد دیگر. احساس می کنم نسبت به بلاکچین های خصوصی یا موارد دیگر بی انصافی باشد ، افرادی که در حال ساخت بلاکچین خصوصی هستند که واقعاً به یک مورد خاص اختصاص یافته اند ، اما خصوصی هستند. چه کسی به آنها اهمیت می دهد?

چیزی که به نظر من در مورد SMT ها بسیار خاص است این است که آنها یک طرح تشویقی قابل تنظیم و خارج از قفسه برای یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز هستند. شما آن برنامه هستید. شما می خواهید Pinterest بسازید و می خواهید به طور ایده آل به همه افراد سیستم انگیزه دهید.

بنابراین ، هر کاربر سهامدار است?

بهتر. یک ذینفع سهام یک رابطه حقوقی است که توسط وکلا و دادگاه ها پشتیبانی می شود. نکته اصلی این است که تأثیر شما بر پروتکل در سطح پروتکل پخته شده است ، بنابراین شما به یک دستگاه حقوقی متورم ، گران قیمت و فاسد نیاز ندارید. این تمام وعده تمرکززدایی است. و شما می خواهید Pinterest را همانطور که گفتید بزنید. شما می خواهید یک کار بهتر از Pinterest انجام دهید. شما باید چیز خاصی را ارائه دهید. و در واقع ، آنچه شما باید انجام دهید این است که شما باید بفهمید که چگونه کاراتر از Pinterest کار کنید. قطع واسطه ها معمولاً مکان خوبی برای شروع است.

کاری که پینترست انجام داد این بود ، من مطمئن هستم که نوعی مجله یا مواردی بود که قبل از پینترست پینترست انجام می داد. آنها احتمالاً صدها نفر دیگر را برای انجام این کار بردند و Pinterest احتمالاً مانند ده نفر کار خود را شروع کرد.

بنابراین ، آنچه DAC به شما ارائه می دهد این توانایی است که مانند Steemit استفاده کنید. استیم حدود 40 میلیون دلار به سازندگان محتوا در سراسر جهان پرداخت كرده است. آیا می دانید انجام چنین کاری چند نفر طول می کشد؟ وقتی سیستم عامل های دیگر را مشاهده می کنید ، “ما قصد داریم این پاداش ها را توزیع کنیم.” چند نفر؟ استیم این کار را کاملاً مستقل انجام می دهد.

در حال حاضر ، قسمت جالب این است که اصناف و چیزها در جایی پدیدار می شوند که کاربران خودشان دور هم جمع می شوند و این زیر گروه ها را تشکیل می دهند. اما شما انگیزه آن نیستید. استیم است. این نتیجه آن سازوکار تشویقی مستقل است.

و هرچه منجر به آن شود خوب است ، به شرطی که پایدار و مقیاس پذیر طراحی شده باشد. بنابراین ، ما یک پلت فرم به اشتراک گذاری محتوا ساخته ایم که با بسیاری دیگر رقابت می کند ، که رشد چشمگیری دارد ، و ارزش پیشنهادی منحصر به فردی را برای پرداخت به کاربران خود دارد.

و نه تنها این کار را انجام می دهد ، بلکه ما این کار را با توجه به میزان توزیع غیرمتمرکز به دلیل اثبات مغز ، به تعداد کارمندان کمتر از تعداد کارمندان انجام می دهیم ، زیرا ما در واقع بخشی از یک سازمان خودمختار بزرگتر غیرمتمرکز هستیم. استیم نامیده می شود.

و بنابراین ، آنچه SMT به شما ارائه می دهد توانایی راه اندازی سازمان خودمختار غیرمتمرکز خود است. شما در آغاز یک دسته به خودتان می دهید و اکنون انگیزه می گیرید که با گذشت زمان ارزش آن را بیشتر کنید حتی اگر هیچ کنترلی بر آن ندارید.

در واقع این سهم شیر از کار است. و بنابراین با SMT ها ، شما می خواهید Pinterest خود را راه اندازی کنید ، درست است؟ اما شما نمی خواهید با کابوس فهمیدن اینکه چگونه می توانید همه این افراد را تحریک کنید ، کنار بیایید.

بنابراین ، PinterestCoin را راه اندازی می کنید و دسته ای به خودتان می دهید. و اکنون ، مسئولیت شما بازاریابی ، ایجاد یک رابط ابتدایی و گفتن به مردم است: “ما این سکه را راه اندازی کردیم. ما آن را کنترل نمی کنیم. زنجیره بلوک Steem آن را تولید می کند ، اما شما می توانید از طریق سیستم عامل ما آن را کسب کنید. این سیستم عامل ماست. این ما نیستیم که پول را می دهیم. “

مردم خواهان آن خواهند بود زیرا آنچه به دست می آورند تأثیر است. ما می دانیم که افراد می خواهند در شبکه های اجتماعی مورد استفاده خود ، در بسترهای محتوایی که استفاده می کنند تأثیر بگذارند. این تأثیر ارزش دارد و این چیزی است که این نشانه ها تا حدی نشانه می گیرند. من می گویم این پایه و اساس رمز است.

ما در حال انتقال به یک دوره سنگین شهرت هستیم.

این است. این تأثیر بیشتری دارد و من فکر می کنم اتفاقی که احتمالاً با Steem رخ خواهد داد این است که کسی SMT را راه اندازی کرده و از آن به عنوان نشانه شهرت استفاده می کند. شما می توانید یک SMT ایجاد کنید و آن را در Steem برای همه توزیع کنید. اما با اوراکلس می توانید بگویید ، “من قصد دارم پنج اوراکل را تعیین کنم. Oracles یک لیست سفید از حسابها ایجاد می کند که خوب است و لیست های سفید باید با یکدیگر توافق کنند. “

و بنابراین ، فقط اگر پنج نفر از پنج اوراکل موافق باشند که این فرد خوب است ، آیا آنها حق دارند که این نشانه ها را کسب کنند. این روشی است که می توانید نشانه شهرت را پیاده سازی کنید. بقیه در واقع مقیاس پذیر نیستند. من پیشنهادهای راه حل های دیگر را دیده ام ، منطقی نیستند.

و این که آیا این یک نشانه شهرت واقعی است ، شما هنوز به عنوان یک هویت از افرادی که شما را می شناسند شهرت دارید ، که احتمالاً بیشتر از شهرت به معنای رمز شهرت فنی تحت تأثیر قرار دارد.

بله ، مطمئناً یک عنصر شهرت در آن وجود دارد زیرا شما انگیزه تشویق به افشای اطلاعات مربوط به خود را دارید. من مدتها اعتقاد داشتم که بازی Steem ، در اساسی ترین لایه ، ثابت می کند که شما فقط واقعی هستید. این در مورد اثبات این است که شما یک فرد واقعی هستید.

اگر مردم به شما اعتماد ندارند ، آنها دیگر به اطلاعاتی که شما به اشتراک می گذارید توجه نخواهند کرد.

اما همچنین ، هنگامی که اطلاعات را به اشتراک می گذارید ، چه می کنید؟ وارد یک سطح فلسفی می شود. اما در یک سطح بسیار ساده ، هنگامی که شما با کسی صحبت می کنید ، و هنگامی که من در حال حاضر با شما صحبت می کنم ، واقعاً چه می خواهم از شما یاد بگیرم?

بله ، می توانیم آن را اعتماد بنامیم. بله ، می توانم بگویم که سعی می کنم از شما اطلاعاتی کسب کنم. اما واقعاً ، من سعی می کنم بفهمم که آیا شما واقعی هستید یا نه ، اکنون فقط با من واقعی هستید. “آیا شما یک چیز واقعی هستید؟ آیا شما برخی از توهم؟ آیا شما چیزی را وانمود می کنید؟ ” وقتی صحبت از اعتماد است ، صحبت از واقعیت است. ما در مورد شهرت صحبت می کنیم. همه چیز به اصالت برمی گردد.

به هر حال ، در سطح فنی ، این تأثیر است زیرا هرچه SMT بیشتری داشته باشید ، تأثیر بیشتری روی پاداش آن رمز رسانه هوشمند خواهید داشت. در Steem ، استخر پاداش Steem است.

اما هر زمان کسی SMT را راه اندازی کند ، به شرطی که نرخ تورم رمز را مشخص کند ، مگر اینکه بخواهد آن کار را در جایی انجام دهد که فقط یک رمز ایجاد کند و فقط همه آن را به خود یا افرادی که دوست دارند بدهد ، اگر نرخ تورم را مشخص کنی ، این استخر جوایزی را پر خواهد کرد که بر اساس رأی گیری با جمعیت و وزن سهم توزیع خواهد شد.

و بنابراین ، اینگونه است که شما در اکوسیستم نفوذ می کنید و سپس برنامه نویس برنامه می تواند استفاده از این تأثیر را برای تأثیرگذاری بر نحوه نمایش اطلاعات در سایت خود انتخاب کند..

در آینده ، آیا می بینید DTube ارز خود را داشته باشد ، Steemit ارز خود را داشته باشد ، DLive ارز خود را داشته باشد ، DSound ارز خود را داشته باشد؟ یا فکر می کنید که هنوز هم فرصت وجود SMT ها برای همزیستی با سیستم عامل هایی که صرفاً از سیستم های بخار استفاده می کنند وجود دارد?

من فکر می کنم که جای هر دو وجود دارد و فکر می کنم وجود داشته باشد. به نوعی تعجب آور است این یک نوع تحول جذاب است که اکوسیستم انجام داده است ، جایی که یک سال پیش ، آنچه ما سعی داشتیم برای مردم توضیح دهیم این بود که چرا آنها باید با Steem ادغام شوند. این یک پروتکل شگفت انگیز است. می توانید مواردی را که ذکر کردید انجام دهید.

تا وقتی که ما شروع به صحبت کردن در مورد SMT ها کردیم ، مردم واقعاً شروع به قدردانی از ارزشی کردند که رمز STEEM می تواند برای برنامه های آنها قائل شود. من فکر می کنم این ربطی به توانایی تجسم و واقعی سازی این چیز دارد. همه پول خود را می خواهند. این مالکیت است. این امکان را برای شما فراهم می کند تا در مورد نحوه مالکیت برنامه خود فکر کنید.

نمونه هایی از برنامه های مجهز به SMT از SMT Whitepaper

نمونه هایی از برنامه های مجهز به SMT از SMT Whitepaper

به طور متناقضی ، این اکنون منجر به وضعیتی شده است که تعدادی از مردم می گویند ، “چرا ما فقط آن را با رمز STEEM نمی سازیم؟” و ما مانند این هستیم: “ما این ایده را دوست داریم!” این همان جایی است که ویژگی تقسیم جوایز ظاهر می شود. و عنصر جالب دیگر ، فکر می کنم این است که اکنون ، من چند نفر را دیده ام که به STEEM نگاه می کنند زیرا آنها نمی خواهند خطر راه اندازی ارز رمزنگاری شده خود را داشته باشند.

من فکر می کنم در حالی که برخی از افراد هنوز ناگزیر از ورود به ارز رمزنگاری شده یا بلاکچین می ترسند ، ما برای آنها گزینه ای بسیار ایمن هستیم زیرا STEEM برای همیشه وجود داشته است ، این تنها رمز واقعی غیرمتمرکز است و هرگز ICO نمی کند. بیشتر و بیشتر مردم شروع به درک آن می کنند. در حقیقت ، شما هنوز هم با یک SMT از STEEM استفاده می کنید.

STEEM قرار است مکانیزم توزیع غیرمتمرکز موجود باشد که توسعه دهندگان می توانند فوراً از آن استفاده کنند ، اما همچنین به سمت رمز تخصیص منابع بلاکچین Steem تغییر مسیر می دهد. بنابراین ، شما یک برنامه ایجاد می کنید ، از یک SMT استفاده می کند ، شما مقدار مشخصی پهنای باند دارید.

پهنای باند همان چیزی است که Steem را به بلاکچین freemium تبدیل می کند که بخشی از آن است که Steem را به یک پروتکل قدرتمند برای توسعه برنامه تبدیل می کند: این توسعه دهندگان را قادر می سازد تا از اثرات شبکه ناشی از ارائه برنامه های رایگان بهره مند شوند و در عین حال از مزیت تلفیق یک بلاک چین فوق العاده مقیاس پذیر نیز بهره مند شوند. و یک علامت بدون هزینه در زمان واقعی است.

بنابراین لحظه ای که SMT خود را راه اندازی می کنید هزینه ای برای شما نخواهد داشت. فقط هنگامی که برنامه شما شروع به جذب واقعی می کند و شروع به تولید تعداد معاملات می کند ، به پهنای باند بیشتری احتیاج خواهید داشت که در این مرحله با تصمیم به خرید STEEM روبرو می شوید و آن را در Steem Power تأمین می کنید ، در این پروتکل سرمایه گذاری کنید که به وضوح یک تن اضافه می کند برای برنامه شما ارزش دارد یا از پروتکل دیگری استفاده کنید.

اما حتی این در واقع هزینه ای نیست زیرا همیشه می توانید پول نقد کنید. بنابراین SMT ها واقعاً روشی بدون ریسک و بدون هزینه برای راه اندازی توکن خودتان هستند و STEEM نشانه ای است که تضمین می کند این اکوسیستم با ارزش روز افزون از نظر اقتصادی پایدار و مقیاس پذیر است..

تنها هزینه واقعی برای توسعه دهندگان ، هزینه های فرصت ناشی از عدم ادغام پروتکل است و در واقع در مورد STEEM امروزه نیز صادق است..

بنابراین ، برنامه هایی که موفقیت بسیاری در STEEM دارند ، مجبور می شوند با حذف STEEM از بازار ، در بلاک چین Steem سرمایه گذاری کنند. این پولی نیست که شما به ما می دهید. این پول نیست که از بین می رود این پولی است که شما در این پروتکل سرمایه گذاری می کنید و یک میلیون ارزش از آن دریافت می کنید.

بنابراین از طریق این مکانیسم ، اگر از SMT زیاد استفاده می شود ، آنچه واقعاً اتفاق می افتد این است که STEEM زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. این لایه اضافی در بالای STEEM است که به شما امکان می دهد توزیع توکن ها را بر اساس نیاز خود تنظیم کنید در حالیکه اطمینان حاصل کنید که پروتکل پایه همچنان تا حد ممکن ایمن ، مقیاس پذیر و ایمن است.

خارج از STEEM

من و اندی در اینجا مکالمه (کامل) خود را به پایان رساندیم. امیدوارم از این نگاه در پشت صحنه Steem لذت برده باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me