در حالی که بازار ارزهای رمزنگاری شده بازرگانان جدید و قدیمی را فریب می دهد ، تیم ها در حال ساخت پروژه هایی برای تسهیل روند خرید و فروش دارایی های دیجیتال هستند. یکی از این شرکتها به نام 3Commas, یکی از بزرگترین ها در زمینه ارائه رباتهای تجاری و ابزارهای اتوماسیون تجاری است.

ما فرصتی پیدا کردیم تا با Alexey Tretyakov ، مدیر روابط عمومی در 3Commas.io ارتباط برقرار کنیم تا اطلاعات بیشتری در مورد این پروژه و چگونگی پیش بینی آینده ساخته شده در تجارت خودکار درک کنیم..

درباره تیم خود برای ما بگویید. چرا 3Commas را ایجاد کردید?

ایده 3Commas زمانی مطرح شد که بنیانگذار ، یوری و دو نفر از دوستانش از اوایل سال 2017 میلادی ویژگی اتوماسیون معاملات را برای استفاده شخصی ارائه دادند. پس از آمدن هیاهوی بیت کوین ، آشنایان آنها شروع به درخواست دسترسی به برنامه نیز کردند. این سه نفر باید یک فرم ثبت نام به آن اضافه کنند ، که ایده آنچه را که اکنون به عنوان 3Commas می شناسید ، می داد.

تیم فنی با یوری به عنوان مدیرعامل در سال 2013 به عنوان یک شرکت کوچک فناوری اطلاعات که متمرکز بر تجسم داده ها و برنامه های موبایل است ، جمع شد.

در اواسط سال 2017 ، تمام تیم به توسعه 3Commas روی آوردند. در حال حاضر ، تقریبا 30 عضو تیم وجود دارد. سه دوست که به این ایده رسیده اند اکنون مدیر عامل ، CTO و CBDO ما هستند.

آنچه 3Commas را از سایر ربات های معاملات تجاری متمایز می کند?

خلاصه اینکه – از نظر میزان بازدید و تعداد کاربران بیشترین ما هستیم. ما دوست داریم که در بازار اندروید خود را آیفون بدانیم. عالی و برای سازندگان طراحی شده است. علاوه بر این 10k + معامله گر فعال و 60k + حساب فعال فعال داریم. ما حتی با فعالیت 50 میلیون دلاری + حجم معاملات روزانه از برخی مبادلات پیشی می گیریم.

ما با امنیت 100 درصدی سرورهای خود که از آمازون اجاره شده ایم ، تأکید زیادی بر امنیت داده ها و اتصال کاربران داریم. هزینه زیاد است ، اما اعتماد به نفس بسیار بیشتر ارزش دارد. جامعه پر جنب و جوش و حمایتی که ما موفق به جمع آوری آن در حدود 3Commas شده ایم بسیار ارزشمند است ، و ما خوشحالیم که به اعتماد 15k ++ شرکت کننده فعال در چت خوشحال هستیم..

کل این سرویس ایجاد شده است تا بتواند برای تازه کارها آسان باشد ، با آموزش های زیادی که توسط انجمن ساخته شده است. در عین حال ، معامله گران باتجربه می توانند از انواع متنوعی از شاخص های فنی و تنظیمات ظریف بهره مند شوند که می تواند تفاوت واقعی ایجاد کند.

برخی از ربات ها 2٪ سود در روز دارند و همه آنها به صورت واقعی در داشبورد نمایش داده می شوند که فقط برای کپی و چسباندن در دسترس هستند. طبق تجربه شخصی من ، یک استراتژی متعادل باعث می شود کاربر حداکثر 10-15٪ در ماه باشد.

چه کسی کاربر ایده آل 3Commas است?

ما تلاش می کنیم سرویس را تا حد ممکن در دسترس قرار دهیم. به عنوان مثال ، سپرده های زیر 750 دلار اشتراک رایگان دریافت می کنید. بنابراین ، کاربران می توانند قبل از تعهد به اشتراک پولی ، عملکرد خدمات ما را مشاهده کنند.

س

تجار با هر تجربه (تازه کار یا متخصص) چیزی را برای علاقه خود پیدا می کنند.

ما دو هفته پیش یک ویژگی پیشرفته تجارت کاغذ را منتشر کردیم. این یک شبیه ساز معاملاتی است که به شما امکان می دهد تقریباً 10،000 دلار با ربات های ما با قابلیت اتصال کامل Binance و سفارش کتاب سرمایه گذاری کنید..

چگونه کاربران می توانند عملکرد ربات خود را مطابق با نحوه تنظیم آن تضمین کنند؟ چگونه شفافیت را تضمین می کنید?

البته ، هیچ دکمه خودکار “دریافت پول” وجود ندارد ، ما ترجیح می دهیم ابزار ساخت آن را به کاربران خود بدهیم.

ما در هر دامنه کاملاً شفاف هستیم. معامله گران حتی می توانند تنظیمات هر ربات را با آمار به موقع از هر یک از آنها با یکدیگر به اشتراک بگذارند. حتی پیکربندی های آماده برای استفاده برای معامله گران تنبل وجود دارد :))

ما آزادی گسترده ای را برای سفارشی سازی ربات ، بسیاری از ویژگی های فنی و همچنین تجزیه و تحلیل فنی عالی ارائه می دهیم. موارد بسیار بیشتری وجود دارد که در یک مصاحبه جای نمی گیرد – حتی می توانید حساب خود را تنظیم کنید تا به سیگنال های معاملاتی تلگرام ، نه فقط بازار ما پاسخ دهد.

تحویل کلیدهای API برای انجام معاملات اقدامی مخاطره آمیز است. چگونه کاربران می توانند اعتماد کنند که شما با کلیدهای آنها هیچ کار مخربی انجام نخواهید داد?

انجام اقدامات مخرب علیه کاربران ما از اعتبار شهرت ما قابل بخشش نخواهد بود و ما از سال 2017 با رعایت قوانین کامل عمل می کنیم و دفاتر ما در تالین ، سن پترزبورگ و تورنتو واقع شده اند.

ما را در روند ایجاد یک ربات معاملاتی قرار دهید.

برای شروع ، ربات های ساده ، مرکب و SmartTrade وجود دارد. هیچ دکمه “تجارت خودکار” وجود ندارد ، دقیقاً مانند پاسخ جهانی برای “چگونه یک ربات را به درستی راه اندازی کنیم” وجود ندارد هر معامله گر اشتهایی برای پذیرش خطر دارد ، بنابراین ما مجموعه ای از تنظیمات را داریم که به کاربران کمک می کند ربات ها را با توجه به شرایط بازار و تنظیمات شخصی خود تنظیم کنند..

انجمن ما برای همه سطوح “بلوغ معامله گر” مواد آموزشی ایجاد کرده است – می توانید آن را در YouTube بررسی کنید.

چندین سناریو برای شروع سریع وجود دارد ، اگرچه ما از کاربران می خواهیم که برای یادگیری استفاده از لایه های عمیق تر خدمات خود وقت بگذارند.

کدام یک از استراتژی های ربات معاملات در پلت فرم محبوب ترین هستند؟ کدام یک بیشتر موفق هستند؟ اگر تفاوتی بین این دو وجود دارد ، چرا فکر می کنید این مسئله وجود دارد?

ما ابزارهایی را برای هر وضعیت بازار فراهم می کنیم: رشد ، رکود یا کاهش. بنابراین ، در هر زمان مشخص ، معامله گران ما به بهترین تنظیمات موقعیتی دسترسی دارند. از آنجا که بازار هر روز متفاوت عمل می کند ، ترجیحات با آن تکامل می یابد.

ردیابی بهترین ربات ها برای بازه های زمانی حداکثر 30 روز بسیار آسان است. از آنجا که نگاه گذشته نگر گاهی می تواند به پیش بینی آینده کمک کند ، ما اجازه کپی کردن این ربات ها را با یک کلیک در نمونه کارها خود می دهیم. راه دیگر برای خودکار کردن تجربه تجارت ، بازار سیگنال ما با 10+ ارائه دهنده سیگنال است که از ماهانه رایگان تا 95 دلار است.

تیم از چه ویژگی های آینده 3Commas بیشتر هیجان زده است?

به زودی ما “Copytrading” را معرفی خواهیم کرد – یک ویژگی مبتنی بر اشتراک ، که به تازه کاران اجازه می دهد کل استراتژی های معامله گران باتجربه و استخدام شده ما را کپی کنند. با استفاده از این ویژگی ، معامله گران باتجربه می توانند از مهارت های خود کسب درآمد کنند و سیستم عامل 3Commas به آرامی اما به طور پیوسته به یک مرکز تجزیه و تحلیل تبدیل می شود. ما آرزو داریم تجزیه و تحلیل و انتخاب یک استراتژی مناسب تجاری را از همیشه آسان تر کنیم.

اهداف بلند مدت تیم 3Commas چیست؟ موفقیت به چه شکل است?

در چشم انداز جهانی خود ، ما نه تنها به عنوان یک سرویس اتوماسیون معاملات ارزهای رمزنگاری شده بلکه به عنوان یک پلت فرم مدیریت دارایی دیجیتال خدمت خواهیم کرد. ما اخیراً بروکر فارکس را اضافه کرده ایم و در سطح جهانی شاهد هستیم 3Commas به عنوان پایانه معاملاتی سهام ، Forex و Crypto ، حداکثر پوشش را برای کل اکوسیستم Fintech فراهم می کند. مبادلات غیرمتمرکز نیز قرار است به زودی اضافه شوند.

هر چیز دیگری که دوست دارید خوانندگان ما بدانند?

واقعیت جالب: نام 3Commas در واقع از سری Silicon Valley (به دنبال Tquila Tres Commas بگردید) به عنوان پیش نویس آمد و بعداً هیچ کس ایده بهتری پیدا نکرد &# 128578؛ همچنین ، سه ویرگول در یک میلیارد وجود دارد.

متشکرم!

همه خوانندگان CoinCentral با استفاده از موارد زیر 10٪ تخفیف در اولین خرید خود دریافت می کنند ارتباط دادن.

یادداشت سردبیر: مقاله فوق یک پست تبلیغاتی است که با دستورالعمل های سرمقاله ما مطابقت دارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me