از زمانی که ساتوشی ناکاموتو بیت کوین انقلابی خود را منتشر کرد ، چیزهای زیادی در بازار رمزنگاری تغییر کرده است کاغذ سفید نه سال پیش امروز بیت کوین در فضای رمزنگاری تنها نیست. در حال حاضر بیش از چهار هزار altcoin در دسترس سرمایه گذاران است. این تنوع رو به رشد می تواند تشخیص اینکه بهترین گزینه بیت کوین چیست دشوار باشد.

Altcoins – بهترین جایگزین بیت کوین برای پر کردن خلاoid

بیت کوین اهداف زیادی را دنبال می کند و قبل از اینکه بتوانید بهترین گزینه بیت کوین را تعیین کنید ، باید تصمیم بگیرید که چه ویژگی هایی را در ارز رمزنگاری شده خود بیشتر می خواهید. بیت کوین در ابتدا به عنوان شکلی از پول نقد الکترونیکی طراحی شده است. متأسفانه ازدحام بلاکچین باعث افزایش زمان معاملات و هزینه های بیت کوین شده است.

هزینه های اضافه شده توانایی Bitcoin را به عنوان پول نقد الکترونیکی در حالت فعلی خود محدود می کند. این مقیاس های مقیاس پذیر ، بیت کوین را مجبور کرده است فعلاً به فروشگاهی از سناریوی ارزش تبدیل کند. توسعه دهندگان شبکه رعد و برق امیدوارند که با استفاده از یک پروتکل خارج از زنجیره ازدحام بلاکچین Bitcoin را کاهش دهند ، اما این پروژه هنوز در مرحله آزمایش بتا است..

با ادامه توسعه شبکه رعد و برق ، بسیاری به دنبال گزینه های بیت کوین برای پر کردن خلا v هستند. بیایید لحظه ای به بررسی برخی دیگر از بازیکنان اصلی بازار رمزنگاری بپردازیم و ببینیم که آنها از نظر کاربران چه ویژگی های منحصر به فردی را ارائه می دهند.

اتریوم

تعداد فزاینده ای از تحلیلگران اتریوم را پیش بینی می كنند پیشی گرفتن یک روز بیت کوین در مورد سرمایه بازار. راجر ور معروف به بیت کوین عیسی در میان این تعداد رو به رشد متخصصان رمزنگاری پیش بینی تغییر است. Ethereum در سال 2015 به عنوان اولین ارز رمزنگاری شده برای ارائه قراردادهای هوشمند وارد بازار شد.

قراردادهای هوشمند پروتکل هایی هستند که خود راه اندازی می شوند و در بلاکچین زندگی می کنند. قراردادهای هوشمند امروزه در میان ارزهای رمزپایه استاندارد است ، اما همیشه اینطور نبود. اتریوم به دلیل معرفی قابلیت های قرارداد هوشمند ، اولین ارز رمزنگاری شده نسل دوم بود.

Ethereum را می توان تا حد زیادی برای رونق فعلی در پیشنهادات اولیه سکه (ICO) نیز به حساب آورد. پروتکل توکن altcoin’s ERC-20 ، تا حد زیادی ، پرکاربردترین پلتفرم ایجاد رمز در فضای رمزنگاری است. از قضا ، طراحان ERC-20 این پروتکل را برای استفاده بین شرکت ها در نظر گرفتند ، اما پس از تشخیص تقاضای عمومی گسترده برای چنین پروتکلی ، مدیران Ethereum تصمیم گرفتند که آن را عمومی کنند.

همه این عوامل منجر به افزایش Ethereum در بازار رمزنگاری و موقعیت فعلی آن به عنوان یکی از بهترین گزینه های بیت کوین شد.

بیت کوین کش

Bitcoin Cash (BCH) در تاریخ 1 آگوست 2017 وارد بازار شد. Bitcoin Cash اولین هارد فورک بیت کوین بود. ارز رمزنگاری شده از بسیاری جهات به بیت کوین شباهت دارد ، با تفاوت اصلی این که BCH دارای اندازه بلوک 8 مگابایت در مقایسه با بلاک های 1 مگابایتی بیت کوین بود. اندازه بلوک سکه ها در ماه مه سال جاری دوباره به 32 مگابایت افزایش یافت.

بیت کوین کش یکی از رایج ترین ارزهای رمزپایه ای است که توسط فروشندگان پذیرفته شده است. altcoin از زمان ورود خود به بازار موفق شده است در 5 ارز رمزنگاری شده برتر در مورد سرمایه بازار باقی بماند. برخی از موثرترین متخصصان رمزنگاری از این altcoin حمایت می کنند ، زیرا بسیاری معتقدند BCH واقعاً چشم انداز Satoshi Nakamoto را در مورد “یک سیستم نقدی الکترونیکی نظیر به نظیر” برآورده می کند.

همه افراد در انجمن رمزنگاری با این دیدگاه موافق نیستند. طرفداران BCH و Bitcoin اغلب در تابلوهای پیام و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی نبرد کرده اند. علی رغم شروع بحث برانگیز این ارز رمزنگاری شده ، بیت کوین کش موفق شد در بالای بازار رمزپایه بماند. امروزه بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری BCH را به عنوان یکی از بهترین گزینه های موجود بیت کوین می دانند.

EOS

EOS پس از میزبانی ICO یک ساله که با موفقیت بیش از چهار میلیارد دلار درآمد کسب کرد ، وارد بازار شد. برخلاف بیت کوین ، نشانه های EOS عملکردی را انجام نمی دهند. در عوض ، پلت فرم EOS به عنوان یک سیستم عامل عمل می کند که توسعه ، اجرا و میزبانی برنامه های غیرمتمرکز در مقیاس تجاری (dApps) را امکان پذیر می کند..

بلاکون تیم توسعه دهنده پشت EOS است. بنیانگذار پروژه, دن لاریمر, همچنین از بنیانگذاران استیمیت و Bitshares. توسعه دهندگان نشانه های EOS خود را برای استفاده از منابع پلت فرم EOS واجد شرایط می دانند ، از جمله افزایش مقیاس پذیری ، قابلیت استفاده و انعطاف پذیری در مقایسه با رمزنگاری های طراحی شده قبلی مانند Ethereum.

EOS از یک سیستم استخراج Proof-of-Stake استفاده می کند که سازگار با محیط زیست نسبت به پروتکل Proof-of-Work استفاده شده توسط بیت کوین است. سکه های اثبات سهام نیازی به قدرت محاسبات فشرده ندارند. بسیاری معتقدند سکه های Proof-of-Stake آینده بازار رمزنگاری هستند. دارندگان سکه به جای استخراج فعالانه سکه ها ، جایزه می گیرند که رمزعبور خود را در کیف پول خود نگهداری می کنند. همین پیشرفت های پیشرفته است که EOS را به یکی از بهترین گزینه های بیت کوین در بازار تبدیل کرده است.

لومنز ستاره ای

Stellar Lumens (XLM) در تاریخ 31 ژوئیه 2014 وارد بازار شد. Stellar یک ارز رمزپایه غیر متمرکز با منبع آزاد است که تمرکز آن بر ایجاد یک شبکه مالی جهانی باز است. Stellar به ویژه برای پذیرش صنعت حواله میلیارد دلاری بسیار مناسب است. همچنین ، Stellar شامل استفاده از مجریان اعتبار برای تسهیل یکپارچه مبادلات صندوق بدون نیاز به تأیید شخص ثالث است. سیستم مشابهی توسط پی پال برای سرعت بخشیدن به انتقال وجه خود استفاده می کند.

آمار حواله های جهانی از طریق Statista

آمار حواله های جهانی از طریق Statista

تیم توسعه Stellar به سرپرستی جد مک کالیب و جویس کیم, همچنان در بازار رمزنگاری نفوذ می کند. هر دوی این افراد در جامعه رمزنگاری ها شناخته شده هستند و آنها از تجربه خود برای ایجاد یک جایگزین منحصر به فرد بیت کوین استفاده کرده اند. قبل از انتشار رسمی Stellar ، تیم وب سایتی را با نام “Secret Bitcoin Project” ایجاد کرد تا علاقه مندان را که می خواهند توانایی های Stellar را آزمایش کنند ، پیدا کنند.

استلار همچنان شاهد رشد روز افزون فرزندخواندگی است. در حال حاضر ، برخی از سازمان های غیر انتفاعی مانند بنیاد Praekelt پروژه را امضا کرده اند در حال حاضر ، استلار با شرکت هایی از فیلیپین ، هند و آفریقای غربی همکاری استراتژیک دارد. سال گذشته ، استلار همکاری های استراتژیک خود را گسترش داد تا شامل شود IBM و KlickEX. همه این عوامل باعث شده استلار لومنز جایگزین جذابی برای بیت کوین در نظر گرفته شود.

بهترین گزینه های بیت کوین در اینجا وجود دارد

بازار رمزنگاری همچنان به تولید مفاهیم جدید و جدیدتر می پردازد. این altcoin ها مرزهای جامعه رمزنگاری را تحت فشار قرار داده و دوره جدیدی از تمرکززدایی را آغاز می کنند. به زودی ، ممکن است روزی را مشاهده کنید که یکی از این گزینه های بیت کوین Bitcoin را از رتبه اول خارج کند. در حال حاضر ، باید نگاه خود را به این پروژه ها معطوف کنید زیرا مطمئناً در ماه های آینده شاهد ادامه توسعه خواهند بود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me