Coinbase به سرعت به برنامه defacto برای شروع سرمایه گذاری در ارز رمزپایه تبدیل شده است. فخر فروشی 30 میلیون کاربر و بیش از 150 میلیارد دلار معاملات, تعجب آور نیست که صرافی از دید گسترده ای برخوردار است. به عنوان کسی که به دنبال سرمایه گذاری در رمزنگاری است ، ممکن است به نظر برسد که هیچ بستر دیگری برای انجام این کار وجود ندارد

خوب ، من خبری برای شما دارم نه تنها سیستم عامل های دیگر موجود هستند ، بلکه بسیاری از این مبادلات مزایایی دارند که ترجیح داده می شوند به هزینه های بالا و گزینه های معاملاتی محدود در Coinbase یافت شده است ، فقط مطمئن شوید که برای خواندن ادامه می دهید جایگزین سکه که برای شما مفید است!

در این مقاله ، من می خواهم یک نمای کلی از چهار گزینه برای Coinbase و مزایای آنها ارائه دهم. گزینه ها عبارتند از:

  • جوزا – تجارت پیشرفته تر با هزینه کمتر
  • Coinbase Pro (قبلاً با نام GDAX شناخته می شد) – یک انتقال آرام از Coinbase
  • کراکن – راهی برای گسترش نمونه کارها altcoin
  • خودپردازهای بیت کوین – گزینه غیر بانکی

اطلاعات اصلی Coinbase

جوزا – تجارت پیشرفته تر با هزینه کمتر

شاید شما در Coinbase تجارت خوبی داشته باشید و بخواهید برخی از تاکتیک های پیشرفته را به استراتژی سرمایه گذاری خود اضافه کنید. یا شاید شما قبلاً تجربه سرمایه گذاری سنتی داشته اید ، بنابراین پلت فرم ساده Coinbase شما را دوست ندارد. در هر صورت ، جوزا ارزش توجه شما را دارد.

جوزا صرافی ارز رمزنگاری شده است که در آن می توانید خرید و معامله کنید بیت کوین و اتریوم. این پلت فرم از رابط کاربری پیچیده تری نسبت به طراحی ساده Coinbase برخوردار است اما هنوز به اندازه کافی بصری است که سرمایه گذاران جدید می توانند آن را کشف کنند..

مانند اکثر صرافی ها ، شما سکه ها را از طریق دفتر سفارش خرید و فروش می کنید – فرایندی متفاوت از آنچه در Coinbase پیدا می کنید. اگر با سفارش خود استراتژیک هستید ، می توانید اغلب سکه های خود را در این قسمت تحویل بگیرید قیمت بهتر بیش از قیمت تعیین شده در Coinbase. می توانید قرار دهید سفارشات را در بازار و محدود کنید و همچنین سفارشات سازنده یا لغو (MOC) و فوری یا لغو (IOC) در Gemini را تعیین کنید.

فرم سفارش جوزا

یکی دیگر از مزایای جوزا توانایی انجام تجزیه و تحلیل در نمودار کتاب سفارش هنگام ثبت سفارش است. یادگیری نحوه تشخیص الگوهای عمومی در این نمودار راهی خوب برای سرمایه گذاران جدید برای شروع مطالعه تجزیه و تحلیل فنی (TA) است.

نمودار کتاب سفارش جوزا

هزینه های تجارت در محدوده جوزا از -0.10٪ (تخفیف با حجم کافی) تا 0.25٪ – به طور قابل توجهی کمتر از Coinbase است 1.49٪ تا 3.99٪ محدوده هزینه.

اطلاعات اصلی جوزا

Coinbase Pro (GDAX): انتقال آرام از Coinbase

Coinbase Pro ، که قبلاً با نام GDAX شناخته می شد ، یک صرافی آنلاین است که متعلق به همان شرکت Coinbase است. مشابه Coinbase ، می توانید خرید / فروش کنید Bitcoin ، Ethereum و Litecoin با ارز فیات. این صرافی یک گزینه عالی برای سرمایه گذارانی است که از استفاده از Coinbase لذت برده اند اما از هزینه های بالای واریز و برداشت آن راضی نیستند.

سرمایه گذارانی که از Coinbase استفاده می کنند می توانند بلافاصله وجوه خود را به صورت رایگان به GDAX منتقل کنند. پس از ورود به بورس ، می توانید سکه های خود را آزادانه معامله کنید حداکثر هزینه تجارت 0.25٪.

با نگاهی به رابط کاربری زیبا در GDAX ، مشخص است که صرافی یک شرکت مادر را با Coinbase به اشتراک گذاشته است. این طرح چندین اطلاعات مهم (تاریخچه تجارت ، دفتر سفارش ، نمودار قیمت) را به صورت تمیز در کنار صفحه سفارش در یک صفحه قرار داده است. این برای سرمایه گذارانی که به دنبال پیشرفت بیشتر مهارت های TA خود هستند مهم است.

نمودار GDAX

شما می توانید در GDAX سفارشات بازاریابی ، محدودیت و توقف ضرر را انجام دهید و همچنین با حاشیه معامله کنید. اگرچه ، مگر اینکه یک سرمایه گذار باتجربه باشید ، من به شما توصیه می کنم از معاملات حاشیه ای اجتناب کنید به دلیل ماهیت پر خطر و نوسان سرمایه گذاری های ارز رمزنگاری شده.

فرم سفارش GDAX

اطلاعات کلیدی GDAX

Kraken – سبد سهام altcoin خود را گسترش دهید

Coinbase برای دریافت اولین طعم رمزنگاری ایده آل است ، اما بعد از مدتی سه سکه ممکن است برای شما کافی نباشد. اگر می خواهید نمونه کار خود را با افزودن سکه های جدید گسترش دهید ، باید Kraken را بررسی کنید.

توجه به این نکته مهم است که Kraken برای سرمایه گذاران جدید طاقت فرسا است. سیستم عامل بیش از 15 سکه که می توانید از طریق جفت های متعدد تجارت کنید و تعدادی برگه حاوی اطلاعات تجارت ، بازار و حساب وجود دارد. بر خلاف جوزا و GDAX ، نمودارهای قیمت و سفارش در یک صفحه جداگانه از جایی که شما سفارش خود را انجام می دهید ، باعث می شود تجزیه و تحلیل داده ها در برخی مواقع ناخوشایند باشد..

نمودار Kraken XBT / USD

برای حمایت از سرمایه گذاران جدید ، کراکن یک کتاب جامع ارائه می دهد مرکز پشتیبانی با لیست بزرگی از سوالات متداول. این شرکت همچنین ایجاد کرده است راهنمای تجارت برای کمک به شما در تبدیل شدن به یک سرمایه گذار بهتر.

Kraken به راحتی سه رابط برای انجام معاملات را برای شما فراهم می کند: ساده ، متوسط ​​و پیشرفته. زبانه ساده دارای ویژگی های بیش از اندازه کافی برای سرمایه گذار گاه به گاه که فقط علاقه مند است چند سکه مختلف به سبد سهام خود اضافه کند.

داشبورد بیت کوین Kraken با برگه ساده انتخاب شده استاگرچه چندین صرافی دیگر وجود دارد که می توانید altcoins را خریداری کنید ، Kraken یکی از معدودترین و معتبرترین مبادلاتی است که به شما امکان می دهد سکه ها را با فیات خریداری کنید..

اطلاعات کلیدی Kraken

خودپردازهای بیت کوین – گزینه ای برای افراد غیر بانکی

دستگاههای خودپرداز بیت کوین اخیراً در حال افزایش محبوبیت بوده و با دستیابی به ارزآوری رمزنگاری در بازار ، این امر به امری عادی ادامه خواهد داد. افرادی که به سیستم بانکی قابل اعتماد دسترسی ندارند یا افرادی که می خواهند ارتباط خود را با صنعت بانکداری سنتی قطع کنند ، این افراد را برای تأمین نیازهای ارز رمزنگاری شده خود در نظر می گیرند.

خودپردازهای بیت کوین شبیه به خودپردازهای معمولی به نظر می رسند و کار می کنند اما فقط پول نقد را در ازای بیت کوین (یا سایر آلت کوین ها در برخی از خودپردازها) می پذیرند. این دستگاه های خودپرداز یکی از معدود راه هایی است که می توانید ارز رمزنگاری شده را بدون کارت اعتباری یا بدهی خریداری کنید.

استفاده از دستگاه خودپرداز برای خرید رمزنگاری ، نکات منفی قابل توجهی دارد. برای اکثر خودپردازها ، برای خرید باید شناسه عکس ارائه دهید و عکس سلفی بگیرید. اگر حریم خصوصی یکی از نگرانی های شما باشد ، این می تواند یک عامل بازدارنده باشد.

با این حال ، بزرگترین ایرادات ، هزینه ها و نرخ های دیوانه وار مرتبط با معامله شما است. هزینه ها می تواند از 3-5٪ متغیر باشد و نرخ ارز تقریباً همیشه از نرخ بازار بدتر است.

در زمان نوشتن این مقاله ، طبق قیمت بیت کوین 5970 دلار پوند بود coinmarketcap.com.

بیت کوین در Coinmarketcap

نرخ ارز در نزدیکترین دستگاه خودپرداز به من بیت کوین را با قیمت 6818.92 دلار ذکر کرده است. این بیش از 14 درصد است.

خودپرداز بیت کوین

این هزینه ها و نرخ ارز ضعیف تا زمانی که دستگاه های خودپرداز بیشتری در بازار نباشند و ارز رمزنگاری شده گسترده تری تصویب نکنند ، کاهش نمی یابد. در حال حاضر ، آنها هنوز گزینه خوبی برای افراد خارج از سیستم بانکی یا مسافرانی هستند که غالباً هزینه های مشابهی را برای مبادله ارز در خارج از کشور خود پرداخت می کنند.

می توانید نقشه خودپردازها در سراسر جهان را پیدا کنید اینجا.

نتیجه

دلایل زیادی وجود دارد که چرا Coinbase در بین سرمایه گذاران جدید بسیار محبوب است ، اما ، همانطور که می بینید ، گزینه های دیگری وجود دارد که ممکن است برای نیازهای شما مناسب تر باشد.

جوزا دارای گزینه های تجارت پیشرفته تر و هزینه های کمتری نسبت به Coinbase است بدون اینکه برای سرمایه گذاران جدید بسیار پیچیده باشد.

GDAX مرحله بعدی واضحی فراتر از Coinbase است و انتقال فوری وجهی را برای کاربران Coinbase فراهم می کند. مانند Gemini ، GDAX هزینه های معاملاتی کمی دارد و نمودارهای زیادی را برای کمک به تجزیه و تحلیل نشان می دهد.

کراکن اگر می خواهید چیزی بیش از بیت کوین ، Ethereum و Litecoin بخرید ، باید مبادله شما باشد. این سیستم عامل هزینه های نسبتاً کمی دارد و رابط های مختلفی را برای هر نوع معامله گر مناسب است.

خودپردازهای بیت کوین کارمزد بسیار مسخره ای دارند اما به راحتی امکان خرید ارز رمزنگاری شده بدون حساب بانکی را فراهم می کند.