5 عملیات بزرگ استخراج در جهان

معدن یکی از اصلی ترین اصول اقتصاد غیرمتمرکز است. ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین برای تأیید معاملات و تأیید ورود آنها به بلاکچین به عملیات استخراج متکی هستند. استخراج کنندگان ارزهای رمزپایه برای تکمیل الگوریتم اثبات کار و در نتیجه آن ، اضافه کردن بلوک بعدی به بلاکچین ، جایزه دریافت می کنند. این پاداش بسته به قدرت کلی یا نرخ هش بلاکچین مورد استفاده متفاوت است.

استخراج Cryptocurrency دیگر برای چند توسعه دهنده نرم افزار و دکل های شخصی آنها تنظیم نمی شود. صنعت معدن مطابق با افزایش ارزش ارزهای رمزپایه طی سال گذشته رشد و تحول عظیمی را تجربه کرده است. از آنجا که ارزش ارزهای رمزپایه افزایش چشمگیری داشته است ، میزان توان پردازشی که برای استخراج فراهم شده نیز افزایش یافته است. این امر باعث شده صنعت معدن به شدت رقابتی رشد کند.

امروز ، اگر می خواهید به یک بازیگر اصلی در زمینه استخراج ارزهای رمزپایه تبدیل شوید ؛ بهتر است چند جیب عمیق داشته باشید زیرا در برابر غول های نرم افزاری و حتی دولت ها رقابت خواهید کرد. در حالی که BTC برای معرفی اقتصاد غیرمتمرکز طراحی شده است ، جنبه استخراج این ارز رمزنگاری شده به دلیل ایجاد امکانات مگا استخراج بیشتر ، همچنان شاهد افزایش مرکزیت است. این امکانات مزارع استخراج چند میلیون دلاری است که می تواند به اندازه یک شهر برای فعالیت به انرژی نیاز داشته باشد. در زیر 5 مورد از بزرگترین عملیات استخراج ارز رمزنگاری شده در جهان آورده شده است.

Bitmain Ordos ، مغولستان

در اعماق حومه مغولستان ، غولهایی بزرگ زندگی می کنند – مین های بزرگ BTC. مجتمع معدنی پارک صنعتی Bitmain SanShangLiang بزرگترین مرکز استخراج در جهان است. این عملیات استخراج عظیم شامل 25000 ماشین آلات است که روزانه 250K دلار BTC پردازش می کنند.

Bitmain

معدن Bitmain در اوردوس ، مغولستان داخلی ، چین ، تصویر از طریق کوارتز

همانطور که حدس زده اید ، اجرای این عملیات ارزان تر از هزینه برق بیش از یک شهر کوچک با حدود 39000 دلار در روز است. این تاسیسات معدن باورنکردنی به قدری بزرگ است که 50 کارمند شبانه روزی خود را برای نظارت بر دکل ها و اطمینان از اینکه همه چیز خوب پیش می رود استخدام می کند. موفق باشید در رقابت با Intel I5 خود در برابر این غول.

گیگا وات – واشنگتن

مستقر در واشنگتن گیگا وات استخراج معادن از بزرگترین امکانات در آمریکای شمالی است. این ماین فوق العاده هشدار 30 مگاواتی را مسخره می کند و بیش از 1700 GPU را در خود جای داده است. بنیانگذار معادن ، دیو کارلسون ، مهندس سابق نرم افزار مایکروسافت است که برای اولین بار در سال 2010 وارد معدن شد. فقط یک سال پس از انتشار ساتوشی در حال حاضر معروف بیت کوین Whitepaper.

گیگا وات

تاسیسات استخراج Giga Watt.

این تاسیسات می تواند با استفاده از نیروگاه برق آبی ارزان قیمتی که به راحتی در ایالت واشنگتن در دسترس است ، در بازار تحت سلطه چین همچنان رقابتی باقی بماند. گیگا وات به دنبال گسترش فعالیت های خود در سال 2018 با اهداف تسلط بر بازار معدن آمریکای شمالی برای سالهای آینده است.

Hut 8 Mining Corp / Bitfury – ونکوور ، کانادا

کلبه 8 استخراج با همکاری Bitfury یکی از بزرگترین امکانات استخراج معادن ساخته شده در آمریکای شمالی را ایجاد کرده است. این عملیات استخراج از 22 مرکز داده تشکیل شده است که 24 هکتار قدرت مگاوات تولید می کنند. هات 8 به دنبال تأمین بودجه عمومی از طریق بورس سهام کانادا است تا این عملیات را تا ارتفاعات جدید گسترش دهد.

این پروژه هنوز در فاز یک است زیرا فاز دو برای افزایش توان عملیات استخراج به 38.5 مگاوات برنامه ریزی شده است. گفته می شود که Bitfury وظیفه دارد تمام امکانات جدید مورد نیاز برای گسترش این مگ معدن را ایجاد کند. پس از تکمیل ، این معدن بزرگترین عملیات استخراج بیت کوین در آمریکای شمالی خواهد بود.

معادن Bitfury ، جورجیا

Bitfury یکی از پیشروترین شرکتهای فناوری بلاکچین کامل سرویس در جهان است و جای تعجب نیست که فعالیت استخراج آنها از اهمیت یکسانی برای بازار برخوردار باشد. تأسیسات استخراج Bitfury در جورجیا از آب و هوای طبیعی سرد برای کاهش هزینه های بهره برداری و خنک نگه داشتن سکوهای استخراج بهره می برد..

خشمگین

مکان BitFury.

دولت جورجیا از داشتن استخراج Bitfury در جامعه خود بسیار خوشحال است و آنها تمام تلاش خود را برای کمک به Bitfury در گسترش فعالیتهای خود انجام داده اند. این اقدام متقابلاً توسط شرکتی صورت گرفته است که اخیراً بلاکچین مالکیت املاک را برای دولت گرجستان آغاز کرده است. این نوع همکاری نزدیک فقط می تواند به بهبود وضعیت بازار رمزنگاری در آینده کمک کند.

Bcause LLC – ساحل ویرجینیا ، ویرجینیا

65 میلیون دلار چون تاسیسات استخراج به تازگی در ژانویه 2018 اعلام شد. ساحل ویرجینیا به طور کلی یک کانون اصلی رمزنگاری در نظر گرفته نمی شود اما پس از کاهش مالیات دولت محلی برای مراکز داده ، دلیل خوبی وجود داشت که شرکت های معدنی این خانه ساحلی را به خانه دعوت کنند..

Bcause LLC Mining Operation Virginia از طریق ارزهای رمزپایه

Bcause LLC Mining Operation Virginia از طریق ارزهای رمزپایه

ویرجینیا بیچ قبلاً به Bcause LLC 500000 دلار کمک مالی برای توسعه بیشتر فعالیت های خود اعطا کرده است. این شرکت به شما امکان می دهد صد کارمند دیگر به معدن اضافه کند. هنگامی که به طور کامل کامل شود ، این مرکز 84000 فوت مربع فضا را پوشش می دهد. قرار دادن آن در میان بزرگترین قاره.

Genesis Mining Enigma – ایسلند

روایت آفرینش در انجیل تاسیسات معدن در سال 2013 تاسیس شد که به عنوان یکی از اولین تاسیسات استخراج معدن Ethereum که خبرساز شد ، خبرساز شد. امروز مرکز استخراج همچنین سکه های اضافی مانند Zcash ، Dash و Monero را استخراج می کند.

این تأسیسات عظیم استخراج معدن منحصراً از طریق انرژی زمین گرمایی تأمین می شود و بزرگترین سکوی استخراج ETH در جهان محسوب می شود. مدیران شرکت اظهار داشتند که آنها معتقدند ETH در سالهای آینده دستاوردهای چشمگیری خواهد دید و در حال حاضر می توانند دو برابر سود حاصل از استخراج BTC را بدست آورند..

افکار نهایی

با توجه به ماهیت پنهانی استخراج کنندگان و ارزش بسیار زیاد تجهیزات استخراج ارز رمزنگاری شده ، تشخیص اینکه در نزدیکی یک عملیات استخراج بزرگ BTC زندگی می کنید دشوار است. تردیدی نیست که با افزایش ارزش ارزهای رمزپایه ، انتظار می رود در آینده نزدیک شاهد رونمایی بیشتر از این عملیات استخراج هیولا باشیم.

جالب خواهد بود که در ادامه توسعه تراشه های استخراج معادن خاص و طراحی شده ویژه ، مشاهده خواهیم کرد که چه پیشرفت های فن آوری عملیات استخراج را در آینده شکل می دهد. این امر باعث افزایش رقابت شدید در این بخش و استخراج ارزهای رمزپایه حتی بیشتر از هزینه های آن می شود.

برخی از Altcoins در حال توسعه زنجیره بلوکی هستند که استفاده از استخراج کنندگان ASIC را برای کمک به کاهش این تمرکز در بازار مجاز نمی دانند اما در پایان ، اگر سود حاصل شود ، مردم همیشه یک روش کارآمد تر برای دستیابی به آن ایجاد می کنند.