ساختن نمونه کارها ارز رمزنگاری کاری نیست که شما در مدت 5 دقیقه انجام دهید. افزایش بازار ارزهای رمزنگاری شده و بطور کلی ICO ، بسیاری از سرمایه گذاران را به فکر ساخت سودهای کلان در اسرع وقت سوق داده است. و در حالی که هنوز فرصت های فراوانی وجود دارد ، حرفه ای بودن تا جایی که می توانید هزینه دارد (به معنای واقعی کلمه).

این دوباره وحشی غرب وحشی است ، به جز این بار ، گاوچران های برنامه نویس در جستجوی طلای دیجیتال بر روی اسب های رمزگذاری شده سوار می شوند. خود را با چند ابزار قدرتمند مسلح کنید ، بنابراین شما نیز می توانید آن را بزرگ بزنید.

بیایید غواصی کنیم و 5 نکته اصلی را بررسی کنیم که در هنگام ساخت نمونه کارهای ارز رمزنگاری شده باید در نظر بگیریم.

شماره 1: بیت کوین – معیار جدید

در نمودار زیر ، اندازه گیری می کنیم ٪ از آغاز سال 2018 چندین ارز رمزنگاری شده بزرگ در برابر دلار آمریکا:

نمونه کارها ارز رمزنگاری شده

سرمایه گذاران مبتدی عاشق سنجش عملکرد سکه مورد علاقه خود در مقابل واحد پول محلی خود هستند (مانند دلار آمریکا یا یورو). با این حال این یک اشتباه است. در عوض برای اندازه گیری عملکرد خود در مقابل بیت کوین یا Ethereum در نظر بگیرید.

در مثال بالا بیت کوین از Litecoin ، Monero و Dash بهتر عمل کرد اما از Ethereum نه. 2018 تاکنون معاملات بازار خرس است و داشتن Ethereum بیشتر در کارنامه شما ضررهای شما را به حداقل می رساند. 28٪ در مقایسه با 57٪ Bitcoin.

چرا معیار?

نوه رمزنگاری بدون دلیل خوب به آن عنوان نرسید. بازار گاو نرمافزار بیت کوین از سال 2011 نتیجه یک سیستم ارزش اقتصادی است که با توجه به ویژگی های پول سالم ساخته شده است.

پس تعجبی ندارد که بسیاری از افراد در انجمن رمزنگاری از بیت کوین به عنوان طلای دیجیتال یاد می کنند. همانطور که از نوع فیزیکی به عنوان ذخیره ارزش در مواقع آشفته استفاده می شود ، سرمایه گذاران نیز دچار عصبی می شوند:

 • هیچ هکی از بلاکچین بیت کوین تاکنون ثبت نشده است
 • بیت کوین به طور گسترده ای در دسترس است & در مبادلات سراسر دنیا به خوبی پشتیبانی می شود
 • این مایع ترین ارز رمزنگاری موجود است (یافتن آسان خریدار / فروشنده در بازار)

بسیاری از سکه های کوچکتر عملکرد کمی از بیت کوین دارند و خرید و فروش آنها دشوار است. از خود بپرسید ، آیا ارزش خرید یک سکه کمتر شناخته شده را دارد؟ در بسیاری از موارد ، فقط HODL با بیت کوین و انجام هیچ کاری برای چند سال در طولانی مدت نتیجه بهتری خواهد داشت.

شماره 2: نمایه ریسک خود را درک کنید

ریسک همانقدر که در بازار زندگی می کند بخشی از زندگی است. همانطور که می گویند بدون درد ، بدون سود. سرمایه گذاری در این بازار به معنای مقابله با نوسانات زیاد قیمت (نوسان) است. و بسیاری معده آن را ندارند.

لازم است چندین سوال مربوط به خطر ارز رمزنگاری شده از خود بپرسید. همچنین نوشتن پاسخ ها ایده خوبی است. برخی از س toالات را باید در نظر گرفت:

 • چه مقدار سرمایه برای سرمایه گذاری دارید?
 • آیا از دست دادن بخشی یا کل سرمایه خود راحت هستید?
 • اهداف سرمایه گذاری شما چیست?
 • چقدر به بازنشستگی نزدیک هستید?

یک روش خوب برای اندازه گیری تحمل خطر ، این است که ببینید شب ها چقدر خوب می خوابید در حالی که در بازار ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری کرد. اگر می بینید که در مورد قیمت وسواس دارید و نیمه شب از خواب بلند می شوید و بررسی می کنید ، احتمال این وجود دارد که سرمایه بیش از حد سرمایه گذاری کرده اید. هرگز سرمایه گذاری کنید که توانایی از دست دادن آن را ندارید!

ممکن است بخواهید برای انجام کار مناسب خود ، یک مشاور مالی استخدام کنید. اما به خاطر داشته باشید که مشاوران مالی معتبر تقریباً در این صنعت در حال ظهور سابقه ندارند.

شماره 3: تحقیقات خود را انجام دهید (DYOR)

شاید بدترین کاری که می توانید در این بازار انجام دهید سرمایه گذاری تکان دهنده یا مبتنی بر نکته تصادفی است که از طریق دوستان ، خانواده ، کانال تلگرام یا گروه Reddit شنیده اید. بالاخره این پول شماست.

ما در عصر اینترنت زندگی می کنیم و اطلاعات هرگز به اندازه امروز در دسترس نبوده اند. این هم چیز خوبی است و هم بد. یک سری اطلاعات در آنجا وجود دارد. یافتن آن نسبتاً آسان است ، اما تفسیر آن نسبتاً سخت است. این وظیفه شماست که به عنوان یک سرمایه گذار باهوش ، تلاش خود را انجام دهید.

تحقیق خود را انجام دهید

با احترام از Kris Straub

هر پروژه ای در تلاش است تا خود را به بهترین شکل ممکن به بازار عرضه کند. نه پروژه عالی است و بسیاری از آنها کلاهبرداری کاملاً صریح هستند. با کارشناسان بررسی کنید چندین منبع عالی در توییتر وجود دارد که اطلاعات ارزشمندی را به صورت روزانه ارائه می دهند.

شماره 4: مسئولیت کامل تصمیمات خود را بر عهده بگیرید

اکنون که کار سختی را انجام داده اید ، وقت آن است که در واقع سکه هایی را به سبد ارز رمزنگاری شده خود اضافه کنید و با عواقب آن روبرو شوید. درست است ، شما کاملاً مسئول آن هستید همه تصمیمات سرمایه گذاری شما ، چه خوب و چه بد. مالک آن بود. این شما را به سرمایه گذار بهتری تبدیل خواهد کرد.

فریب توییت ها ، ویدئوها یا پست های سرمایه گذاران را که ادعا می کنند هرگز ضرر نمی کنند ، نکنید. حتی بهترین سرمایه گذاران جهان تصمیمات وحشتناکی می گیرند. این بخشی از بازی است. هنگامی که اشتباهات خود را می پذیرید ، در را برای تبدیل شدن به یک سرمایه گذار ارزهای رمزپایه بهتر نیز باز می کنید.

به هیچ وجه ، شکل یا فرم نباید هیچ یک از این پست ها را به عنوان مشاوره سرمایه گذاری در نظر بگیرید. اگر قبلاً چنین چیزی را شنیده اید ، به این دلیل است که افراد تحت تأثیر وب از تهیه محتوایی که می تواند به عنوان مشاوره مالی در نظر گرفته شود ، ترس دارند. چرا؟ زیرا بسیاری از سرمایه گذاران که ضرر می کنند اغلب می خواهند تقصیر را به گردن شخص دیگری بیندازند. آن پسر / دختر نباش.

رسوایی اخیر Bitconnect ، که تعدادی از آن را مشاهده کرد تأثیرگذاران با پرونده های قضایی خدمت کردند, مثال خوبی است. بنابراین دوباره می گویم, شما کاملاً مسئول رفاه اقتصادی خود هستید.

شماره 5: صبور باشید

وقتی مردم در یک بازار بزرگ گاو نر بازدهی دو رقمی می بینند ، به راحتی می توانید یک مورد را پیدا کنید فومو (ترس از دست دادن). صبور باشید ، بازی طولانی را انجام دهید. بازار دیروز اینجا بود و فردا نیز اینجا خواهد بود.

تا زمانی که یک تاجر روز با استعداد و فعال نباشید ، یک استراتژی بلند مدت HODL’ing می تواند گزینه بهتری برای شما باشد. وقتی بیشتر منظره می گیرید ، با تمرین و حوصله ، ضرر و زیان دو رقمی معده راحت تر است زیرا تصویر بزرگتری را می بینید. بیت کوین از سال 2011 این تصویر را ترسیم کرده است.

به یاد داشته باشید ، هیچ تضمینی با این وجود ندارد. طرف مقابل بحث را نیز در نظر بگیرید. از صبر به عنوان یک ابزار در مجموعه ابزارهای بزرگتر خود استفاده کنید. صبور بودن با سکه ای که به صفر می رسد نتیجه ای ندارد. در هر صورت ، صبر و شکیبایی فضیلتی است که ارزش آن را دارد که سرمایه گذار بهتری شوید.

خلاصه نمونه کارها ارز رمزنگاری شده

سرمایه گذاری ارز رمزنگاری شده برای همه مناسب نیست. برخی از آن بدبو می شوند و برخی دیگر کل پول خود را از دست می دهند. با برخی از کارهای منضبط ، احتمال اینکه به اولی تبدیل شوید و دومی شوید ، به طرز چشمگیری افزایش می یابد.

به طور خلاصه ، هنگام ساخت نمونه کارها ارز رمزنگاری شده خود ، این 5 کلید را در ذهن داشته باشید و موفق باشید در بازارها!

 1. بیت کوین – معیار جدید
 2. مشخصات ریسک خود را درک کنید
 3. تحقیقات خود را انجام دهید (DYOR)
 4. مسئولیت کامل تصمیمات خود را بر عهده بگیرید
 5. صبور باش