آیا شما فقط عاشق سفر نیستید؟ مقصدهای عجیب و غریب ، سواحل گرمسیری ، در حالی که آفتاب قرمز خون در اقیانوس ذوب می شود یک مارگاریتا را به صدای ضربات رگی می نوشید؟ موارد اندکی مانند پاداش فرار از خرد کردن روزانه وجود دارد. اما رفتن از مکانی به مکان دیگر می تواند به تنهایی یک وظیفه هولناک باشد. اگر جایی برای ایجاد اختلال در بلاکچین وجود داشته باشد ، این صنعت سفر پراکنده و پرهزینه است.

گرچه بلاکچین به زودی نمی تواند ما را از راه دور دور کند ، اما می تواند رسیدن از A به B را قابل تحمل کند. همانطور که صنعت سرویس تاکسی قبلاً داشته است اشتراک گذاری, که باعث می شود یک کابین برای سفر با بودجه مناسب تر شود ، بلاکچین به هیچ وجه تاثیری در آن نخواهد داشت. در اینجا پنج روش اصلی آورده شده است که بلاکچین صنعت مسافرت را مختل می کند (و در حال حاضر شروع به ایجاد آن می کند):

1. دور کردن با گذرنامه & بلیط

بلاکچین می تواند هویت آنلاین ما را ایمن کنید. این بدان معنی است که ما می توانیم به طور بالقوه از طریق گمرک در مرزهای بین المللی نسیم ، فقط با استفاده از بیومتریک ، مانند اثر انگشت یا اسکن چشم.

دیگر پاسپورت خود را به چمدان نکشید یا منتظر یک مأمور آهسته گمرک باشید تا مهر خروج شما را پیدا کند. در واقع ، آنها نیازی به پرسیدن س questionsال درباره بازدید شما نخواهند داشت ، زیرا همه این موارد در هویت آنلاین شما نمایش داده می شود. برای همیشه با کنترل کننده های مرزی چهره ترش خداحافظی کنید!

گذرنامه & amp؛ بلیط

گذراندن گذرنامه و بلیط

2. اجازه دادن به تعطیلات ساخته شده از خیاط

اثبات اینکه بلاکچین در ارائه تعطیلات خیاطی و سفارشی ، به خصوص هنگامی که با Big Data و AI همکاری می کنید ، مفید است. مطمئناً می توانید در موتورهایی مانند Expedia یا Booking به صورت آنلاین نیازهای خود را فیلتر کنید. اما به نوعی هنوز در هتلی قرار می گیرید که کمتر از انتظار شماست یا اتومبیل کرایه ای که متناسب با نیاز شما نیست.

شرکت هایی مانند ابر سیستا و چوزون در تلاشند تا تعطیلات را به کوچکترین پیچیدگی محدود کنند. دیگر برای مرور مواردی که می خواهید مشاهده کنید ، از مرور و انبوه اطلاعات الک نمی کنید. آنها توصیه هایی را بر اساس رفتار ، سرگرمی ها و نظرات گذشته شما از مسافران همفکر ارائه می دهند.

3. سفر با هزینه کمتر

اگر روزهای مرور کاتالوگ و انتخاب هتل را به یاد داشته باشید ، می دانید که صنعت مسافرت تا کجا پیش رفته است. اینترنت بیش از حد شناخته شده صنعت مسافرت را مختل کرد ، تقریباً تمام آژانس های مسافرتی فیزیکی در سراسر جهان را از بین برد و به ما امکان رزرو پروازها و هتل های خود را در عرض چند دقیقه آنلاین داد.

اما آنچه در ابتدا بسیار عالی به نظر می رسید به آهستگی محدود شده است. آژانس های مسافرتی عمده آنلاین انحصارهایی ایجاد کرده اند که در آن هتل های کوچک و شرکت های هواپیمایی ضرر می کنند و مشتری نهایی نیز هزینه های اضافی را پرداخت می کند. این تمرکز در صنعت مسافرت منجر به انتخاب کمتر و قیمت های بالاتر می شود.

فناوری Blockchain با قابلیت واقعی peer-to-peer خود می تواند واسطه های متمرکز مانند Airbnb یا Uber را با کاهش های سنگین از بین ببرد. از آنجا که بلاکچین می تواند هویت مشتری را تأیید کند ، بنابراین لازم نیست نگران اجاره خانه یک مجرم یا پرداخت نشدن برای رزرو باشیم.

قراردادهای هوشمند می تواند اطمینان حاصل کند که توافق نامه توسط هر دو طرف حفظ شده و کل ارزش معامله را به فروشنده منتقل می کند. هیچ زنجیره ای از واسطه ها ، فقط یک انتقال وجوه ساده و مطمئن بین خریدار و فروشنده است. و بدون هیچ گونه هزینه اضافی.

4. بهبود رهگیری چمدان

ما درباره بلاکچین و زنجیره تأمین چیزهای زیادی شنیده ایم. برای ردیابی موارد در سراسر جهان مفید است. خوب ، برای چمدان شما نیز می توان همین کار را انجام داد. از دست دادن چمدان هر ساله هزینه های میلیاردی به صنعت هواپیمایی می رساند –2.1 میلیارد دلار در سال 2016 به طور دقیق.

علاوه بر تأمین هزینه های غیرضروری برای شرکت های هواپیمایی ، هیچ چیز ناامیدکننده ای بیش از حضور در مقصد بدون چمدان نیست. در بسیاری از موارد ، کسی نیست که بتواند از او شکایت کند ، یا برای طرح ادعا باید ساعت ها منتظر بمانید.

توانایی بلاکچین در افزایش کارایی در زنجیره تأمین و پیگیری موارد به مکان دقیق آنها ، این سردرد را برای همه طرفها از بین می برد. مسافر ، شرکت هواپیمایی و نماینده ضعیف موجود در زمین از مشتریان سرخ پوش چشم پوشی می کنند.

بار مسافر

دیگر چمدان گمشده ای نیست

5. اجازه استفاده از امتیازات وفاداری

شرکت های زیادی برای استفاده از برنامه های شکست خورده وفاداری در حال تولید هستند و می توانند در صنعت مسافرت نیز کمک کنند. بنابراین ، به جای داشتن امتیازات پاداش ، نمی توانید استفاده کنید زیرا هتل زنجیره ای شما در مکان خاصی کار نمی کند ، می توانید آنها را از طریق برنامه های بلاکچین مبادله کنید.

حتی می توانید از آنها استفاده کنید تا از یک تجربه محلی بهترین استفاده را ببرید. تصور کنید که با رستوران مورد علاقه خود به خانه امتیاز دهید و سپس آنها را با محلی در هند ، ژاپن یا هرجای دیگری که اتفاق می افتد تجارت کنید. امتیازات وفاداری هرگز به هدر نمی رود و می توانید در سراسر جهان به صورت رایگان غذا بخورید.

بلاکچین پتانسیل زیادی برای صنعت مسافرت دارد

یکی از بزرگترین مشکلات صنعت مسافرت ، نگهداری داده ها در سیلوها است. به طور کلی عدم ارتباط بین طرفین دلیل گم شدن چمدان ، تأخیر ، رزرو بیش از حد ، مراحل متعدد برای خرید بلیط و سایر ناکارآمدی های صنعت سفر است..

فناوری بلاکچین می تواند فرآیندها را ساده کند و در نتیجه تجربه سریعتر ، ایمن تر و دلپذیرتری برای همه حاصل شود. در حالی که برای پرداخت هزینه می روید ، دیگر نگاه تند مقامات خصمانه فرودگاه یا پیام های خطا وجود ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me