The Art، It Is a-Changin ‘

فناوری بلاکچین از طریق راستی آزمایی اصالت و منشأ هنر ، در دنیای عالی هنر سر و صدا ایجاد کرده است. با این حال ، تأثیر بر روند ایجاد هنر نیز شروع شده است. Blockchain در حال پرورش ژانرهای جدید و باز کردن درها به روی هنرمندان مشتاق به سبک غیر متمرکز کلاسیک است.

در این مقاله ، ما پنج روش مختلف را بررسی خواهیم کرد که فناوری blockchain در ایجاد هنر تأثیر می گذارد و اینکه چرا این یک چیز خوب برای سازندگان در همه جا است.

فناوری Blockchain هنر دیجیتالی بیشتری را امکان پذیر می کند

با استفاده از دارایی های توکن دار در بلاکچین ، هنرمندان دیجیتال اکنون راهی برای کمبود آثار هنری خود دارند. از لحاظ تاریخی ، هنر دیجیتال برای منافع شخصی خود دزدی ادبی نسبتاً آسان بوده است. با کپی کردن معمول نسخه های بازار ، هنرمندان در فروش آثار خود با قیمتی که ارزش واقعی آنها را نشان می دهد مشکل دارند.

اصلاح ساده است: هر قطعه را با گواهینامه اصالت نشانه گذاری کنید. به عنوان یک هنرمند ، شما فقط تعداد کپی هایی را که می خواهید وجود داشته باشد تنظیم کرده و مقدار دلخواه توکن را ایجاد کنید. وقتی این هنر را می فروشید ، به عنوان مدرک از کنار رمز عبور می کنید. اگرچه کسی همچنان می تواند از آثار هنری شما کپی برداری کند ، اما بدون رمز اصالت ، ارزش خود را از دست می دهد.

پروژه هایی مانند Anime Coin شما را قادر می سازد تصاویر خود را مستقیماً بر روی بلاک چین سیستم عامل بارگذاری کنید و مقدار موجود را تنظیم کنید. علاوه بر این ، می توانید آثار هنری خود را مستقیماً در مبادله غیرمتمرکز ANIM بفروشید ، از این که از واسطه های پرهزینه در این فرآیند جلوگیری کنید.

فناوری Blockchain سرانجام به هنرمندان دیجیتال راهی می دهد تا آثار هنری خود را به همان اندازه آثار موجود در فضای فیزیکی به فروش برسانند. این افزایش درآمدزایی باید باعث رونق تعداد هنرمندان تولید کننده آثار دیجیتالی شود.

کالاهای جالب (دوباره)

محبوبیت بچه های Beanie در دهه 90 را به یاد دارید؟ کارت های Pokemon چطور؟ هنوز احساس نوستالژی می کنید؟ حتی اگر این کالاهای جمع آوری شده کنار جاده افتاده باشند ، فناوری بلاکچین علاقه مجدد به کالاهای کمیاب و جمع آوری شده را دوباره جلب کرده است.

رمزنگاری

از همه قابل توجه تر ، CryptoKitties در اواخر سال 2017 وارد صحنه ارزهای رمزنگاری شد و به سرعت جذب کافی برای ایجاد ازدحام جدی در شبکه Ethereum را پیدا کرد. این حیوانات دیجیتالی در بلاکچین وجود دارند و می توانند خریداری ، فروش و یا حتی پرورش داده شوند. مشابه کلکسیون های دهه 90 ، هر CryptoKitty دارای درجه خاصی از نادری است که ارزش پولی تولید می کند (بدون در نظر گرفتن جناس).

این کالاهای جمع آوری شده فقط برای سرمایه گذاران کم وقت نیز نیست. گرانترین CryptoKitty با قیمت بیش از 100 هزار دلار فروخته شد در حالی که کارت های Rare Pepe ، شکل دیگری از مجموعه های مبتنی بر بلاکچین ، به طور مداوم برچسب های هزار دلاری را دریافت می کنند.

فناوری Blockchain خطوط بین ژانرهای هنری را تار می کند

چندین هنرمند از فناوری بلاکچین برای ادغام زمینه های هنری به ظاهر بی ارتباط استفاده می کنند. آنها در حال اتصال فضاهای دیجیتال و فیزیکی به روش هایی هستند که قبلاً غیرقابل تصور بودند. Plantoids و IAMA Coin دو نمونه از این پدیده هستند.

پلانتوئیدها نصب های رباتیک هستند که به شکلی مانند گل طراحی شده اند. این اثر هنری مستقل پس از اهدای بیت کوین زنده مانده و “DNA” خود را به عنوان یک قرارداد هوشمند در شبکه Ethereum ذخیره می کند. هنگامی که کمک های Plantoid به آستانه خاصی رسید ، پیشنهاد تولید کنندگان Plantoid بعدی را در امتداد خط ژنتیکی خود ایجاد می کند. هنرمندی که برنده مناقصه می شود باید قوانین DNA را دنبال کند تا بتواند پرداخت بیت کوین خود را دریافت کند.

سکه ایاما یکی از جالب ترین پروژه های هنری در فضا است. IAMA Coin که توسط هنرمند مشهور جهان کوین ابوش ساخته شده است ، شامل 100 قطعه اثر هنری فیزیکی است که در بلاک چین Ethereum رمزگذاری شده است. پیچ و تاب: Abosch از خون خود برای مهر کردن بر روی هر اثر هنری با آدرس قرارداد هوشمند مرتبط استفاده کرده است.

iama قرارداد اتریم خون

آفرینش هنری در حال همکاری بیشتر است

به دنبال ماهیت باز فناوری بلاکچین ، تولید هنر نیز غیرمتمرکزتر می شود. Blockchain این امکان را به هنرمندان می دهد تا به راحتی در یک پروژه واحد همکاری کنند. و لازم نیست که آنها هرگز در یک اتاق باشند یا حتی برای انجام این کار یکدیگر را بشناسند.

آزمایش اسکاراب در حال ایجاد یک اثر هنری واحد با استفاده از هزار مقاله ارسالی از هنرمندان در سراسر جهان است. این آزمایش با پردازش تصویر هوش مصنوعی (AI) به این مهم دست می یابد. اگر در پروژه مشارکت داشته باشید ، یک Scarab Token دریافت می کنید. این نشانه ها در بلاک چین Counterparty قابل معامله هستند و به شما حق رأی دادن در مورد موارد ارسالی در نصب را می دهند..

هنرمندان آماتور از طریق Blockchain از آثار هنری خود درآمد کسب می کنند

پیش از این ، تقریباً غیرممکن بود که یک هنرمند آماتور از کار اولیه خود درآمد کسب کند. هزینه های گزاف و ناکارآمدی بازار باعث می شد که هنرمندان مجبور باشند برچسب های بالایی را برای کارهای خود تعیین کنند – کاری که افراد مبتدی نمی توانند با موفقیت انجام دهند. با ظهور بازارهای غیرمتمرکز ، دیگر چنین نیست.

با استفاده از یک گالری هنری غیرمتمرکز ، هنرمندان آماتور می توانند هنر خود را با نگرانی مناسب بدون نگرانی در مورد هزینه های خوردن اکثر سود خود لیست کنند..

کارتهای Curio اگرچه شکل خاصی از هنر است ، نمونه بارز این روند جدید است. کارت های Curio کارتهای دیجیتالی و GIF هستند که مستقیماً با Ethereum خریداری می کنید. صد درصد فروش این پلتفرم به هنرمند تعلق می گیرد – واسطه ای برای پرداخت هزینه وجود ندارد.

علاوه بر این ، Slothicorn برای شروع کار به هنرمندان آماتور یک درآمد اساسی با ارز رمزپایه پرداخت می کند. فقط قطعه خود را به Slothicorn Steemit حساب ، و مقدار کمی رمزنگاری برای تلاش خود دریافت خواهید کرد.

با کاهش موانع ورود به دنیای هنر ، باید شاهد هجوم تازه واردانی باشیم که به دنبال ایجاد نام برای خود هستند.

افکار نهایی

به لطف فناوری بلاکچین ، ایجاد و کسب درآمد از هنر هرگز آسان نبوده است. این جعل ژانرهای جدید ، گشودن دنیای هنر دیجیتال و حمایت از تازه کارهایی است که هنگام شروع کار به آن نیاز دارند.

با توجه به میزان خلاقیت در صنعت هنر ، جالب است که ببینیم چگونه آن همچنان ادامه می یابد و زنجیره بلوک را در کارهای آینده قرار می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me