به گزارش گروه Satis, 80 درصد از ICO به کلاهبرداری تبدیل شده است. گرچه درست است ، شما باید درمورد ارسال اتر خود دقت کنید ، به خاطر داشته باشید که فضای ICO هنوز بسیار جوان است. 9 از 10 استارت آپ نیز فاصله ندارند ، این فقط برای دوره مناسب است. هنگام ارزیابی فعالیت های راه اندازی انرژی خورشیدی بلاکچین ، بزرگترین شاخص موفقیت پروژه در جامعه ، پشتیبانان و موارد استفاده واقعی و قابل قبول کار است..

استارت آپ های انرژی خورشیدی Blockchain در برابر بازاریابی Hype مصون نیستند

با جستجوی سریع استارت آپ های انرژی خورشیدی بلاکچین می توان همین نام ها را پیدا کرد که با وعده های تغییر جهان رو به رشد هستند. اگرچه برخی از اینها درست است ، درست مثل هر ICO ، آنها همچنین می توانند کلمات پوچی باشند که توسط یک تیم روابط عمومی زیرک پشتیبانی می شود.

بنابراین با راه اندازی انرژی خورشیدی بلاکچین ، زنده ماندن پروژه را بررسی کنید. چگونه و توسط چه کسی استفاده می شود؟ افراد پشت این ایده چه کسانی هستند و آنها چه تجربه ای دارند؟ آیا پروژه های واقعی وجود دارد که بتوانید ببینید یا کدگذاری کنید که می توانید در Github بررسی کنید?

هر چقدر علت شریف انرژی تجدیدپذیر باشد ، وجود داشت 122 استارت آپ بلاکچین در فضای انرژی از مارس 2018 ، با موارد جدید هر هفته ظاهر می شود. استارت آپ های تولید انرژی Blockchain بین Q2 2017 و Q1 2018 322 میلیون دلار سرمایه جمع کردند. شناخته شده است که یک علت محبوب و یک فناوری buzzword توجه سرمایه گذاران را به خود جلب می کند.

بسیاری از استارت آپ های انرژی خورشیدی بلاکچین ممکن است مسافت زیادی را طی کنند. اما هنوز خیلی زود است که بگوییم کدام یک فضا را تسخیر می کند. بنابراین بیایید نگاهی به برخی از مهمترین استارت آپ های انرژی خورشیدی بلاکچین تاکنون بیندازیم – و چرا آنها از بقیه متمایز هستند.

1. SolarCoin

SolarCoin

https://solarcoin.org/

هیچ مقاله ای درباره راه اندازی انرژی خورشیدی بلاکچین بدون صحبت در مورد کامل نخواهد بود SolarCoin اولین. ایده پشت SolarCoin که در سال 2014 راه اندازی شد ، این است که یک برنامه پاداش برای تولید برق خورشیدی باشد. یک SolarCoin برابر است با یک مگاوات ساعت تولید انرژی خورشیدی.

SolarCoin که خود به عنوان “مایل های هوا” برای تولید برق خورشیدی معرفی می شود ، به طور خاص برای خانواده های منفردی که صفحات خورشیدی را در سقف خود و تولید کنندگان تجاری برق خورشیدی نصب می کنند ، هدف قرار گرفته است. SolarCoin قصد دارد انگیزه ای را که برای تولید برق بیشتر خورشیدی در سطح جهان از دست رفته است ، فراهم کند.

نصب یک صفحه خورشیدی ممکن است هزینه بر باشد و SolarCoin به شما کمک می کند تا زمان بازپرداخت آن را کاهش دهید. SolarCoin به یک نام مورد قبول و قابل احترام در صنعت تبدیل شده است ، به ایجاد مشاغل در بخش و همکاری با سایر استارت آپ های بلاکچین ، از جمله کمک می کند. ElectriCChain.

با این حال ، از آنجا که بسیاری از کشورها یارانه های آنها را کاهش داد برای انرژی خورشیدی ، انرژی خورشیدی محبوبیت خود را کمی از دست داده است. در ژانویه 2014 ، SolarCoin از معاملات بیش از 2.1 میلیون دلار پشتیبانی کرده بود و در میان 50 ارز رمزپایه برتر قرار داشت. اما اکنون آن است ارزش کم است, معلق در موقعیت 430th در CoinmarketCap.

2. تبادل آفتاب

تبادل آفتاب

https://thesunexchange.com/

این استارت آپ انرژی خورشیدی بلاکچین برای چند سال وجود داشته است و قبلاً موفقیت قابل قبولی را دیده است ، سال گذشته 1.6 میلیون دلار بودجه برای جذب بذر. تبادل آفتاب در مورد “پول با انرژی خورشیدی” صحبت می کند و برخلاف سایر استارت آپ ها ، یک پلتفرم تجارت انرژی خورشیدی نظیر به نظیر نیست. در حقیقت ، این شرکت تجارت برق انجام نمی دهد بلکه در عوض پروژه های خورشیدی را در سراسر جهان سرمایه گذاری می کند.

آنها چندین پروژه موفق قبلاً به اتمام رسانده اند ، از جمله ساخت سقف های صفحه خورشیدی در مدارس آفریقا و ذخایر فیل ها. از طریق Sun Exchange می توانید “سلول های خورشیدی” را که می توانید از یکی از وب سایت های آنها به پروژه مورد نظر خود اختصاص دهید ، خریداری کنید. همچنین می توانید پروژه هایی را پیشنهاد دهید که دوست دارید بودجه آنها را تأمین کنید.

به خصوص در مورد سان اکسچنج قابل توجه است لیستی از پروژه های موفق پشت سر آنها ، و تیم مجرب و شرکت های وابسته آنها. در میان شرکای آنها ، Barclays ، Energy Web Foundation و UN را پیدا خواهید کرد.

3. کنجول

کنجول

https://conjoule.de/fa

مستقر در آلمان کنجول از تجارت همتا به همتا انرژی خورشیدی بین دارندگان PV پشت بام ، بلکه همچنین بین خریداران شرکت ها و اعضای علاقه مند بخش عمومی پشتیبانی می کند. با حمایت قابل توجه از نام های بزرگ ، و 5.3 میلیون دلار از سرمایه گذاران از جمله شرکت برق توکیو در ژوئیه 2017 ، این شرکت مبتدی بلاکچین ICO را در اختیار نداشت..

شرکت های ژاپنی غالباً با آینده نگری همراه هستند. شرکت برق توکیو تفاوتی ندارد و سهم عمده ای را در این بستر تجارت انرژی به خود اختصاص داده است. آنها به ویژه در ژاپن تقاضای فزاینده ای را برای معاملات انرژی همتا به همتا می بینند ، زیرا این نوع سیستم تشویقی مشاركت در تولید محلی را برای مصرف محلی ایجاد می كند..

Conjoule همچنین در حال تولید نمونه اولیه برای انواع دیگر انرژی های تجدید پذیر ، از جمله باد است ، اما تمرکز اصلی آنها در حال حاضر بر روی انرژی خورشیدی بلاکچین است.

4. انرژی LO3

انرژی LO3

https://lo3energy.com/

مستقر در نیویورک انرژی LO3 استارتاپ انرژی خورشیدی بلاکچین با هدفی والا است. هدف آنها ایجاد انقلابی در نحوه تولید ، ذخیره ، خرید و فروش و مصرف انرژی در سطح محلی از طریق بلاکچین است. و آنها مورد توجه زیمنس فناوری قرار گرفته اند.

زیمنس که به خاطر برتری مهندسی خود مشهور است ، به LO3 Energy کمک خواهد کرد تا از طریق بلاکچین که می تواند تجارت محلی انرژی را طراحی کند ، میکرو شبکه هایی را طراحی و بسازد. در حقیقت ، LO3 اولین پروژه ای بود که هدف آن تجارت انرژی در سطح محلی بود.

میکرو شبکه آزمایشی آنها در بروکلین ، شامل کل جامعه و همچنین شبکه Enexa در جنوب استرالیا و پروژه Allgau Microgrid در آلمان ، چشمگیر است. سیستم میکرو شبکه نیز می تواند به صورت مستقل عمل کند. این بدان معنی است که در صورت بروز یک فاجعه ، مردم هنوز هم می توانند قدرت دریافت کنند.

5. قدرت ما

قدرت ما

https://wepower.network/

قدرت ما یک پلت فرم مهم تجارت سبز انرژی مبتنی بر بلاکچین است. WePower همچنین با سیستم های انرژی خورشیدی بلاکچین و سایر اشکال انرژی های تجدید پذیر کار می کند.

این شرکت با اجازه دادن به تجارت همکار با اعتبار انرژی ، این ایده را از مدل های تشویقی خورشیدی موجود وام گرفت. بسیاری از مشتریان مسکونی که پنل های خورشیدی نصب کرده اند از قبل تشویق شده اند. این معمولاً به صورت قبض ارزان تر ، در فرآیندی به نام “اندازه گیری” است.

اکنون آنها می توانند مازاد خود را با توکن های WPR بفروشند. هر رمز نشان دهنده یک کیلووات ساعت نیرو است و در سیستم عامل قابل معامله است.

تمرکز اصلی WePower بر تولید بزرگتر انرژی های تجدیدپذیر خورشیدی ، آبی و بادی است. این شرکت قبلاً ادعا کرده است که دارای ظرفیت یک گیگاوات با سه نیروگاه خورشیدی در اسپانیا است. اما این امکان برای تولیدکنندگان منفرد نیز وجود دارد و باعث تجارت نیرو ، ارزان و قابل دسترسی برای هر کس می شود.

افکار پایانی

بسیاری از استارت آپ های مهم انرژی خورشیدی بلاکچین وجود دارد و بیش از این تعداد کافی در یک مقاله وجود ندارد. اما حتی اگر بلاکچین به عنوان یک کلید واژه جدید برای بسیاری از صنایع تبدیل شده باشد ، در واقع اثبات شده است که به ویژه به بخش انرژی وام می بخشد.

فقط به یاد داشته باشید که فراتر از کلمات طولانی و پیشنهادهای مفصل به یک پروژه واقعی ، قابل اجرا و پروتکل محکم پشت آن نگاه کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me