در مقاله قبلی ، ما به تفاوت بین شبکه های آزمایشی و شبکه های اصلی و همچنین اهمیت آنها به عنوان نقاط عطف فنی برای هر پروژه موفق ارز رمزنگاری شده پرداختیم. بسیاری از پروژه ها در حال برنامه ریزی برای راه اندازی شبکه های آزمایشی یا شبکه های اصلی در هفته های آینده هستند. بیایید 5 مهمترین شبکه اصلی را که در حال حاضر برای انتشار در Q2 2018 برنامه ریزی شده است ، بررسی کنیم.

همه این پروژه ها پیروان زیادی دارند و از اواسط ماه مه 2018 در 30 رتبه برتر رتبه بندی بازار قرار دارند. ما جزئیاتی را که تاکنون می دانیم و تأثیر شبکه های اصلی بر بازار ارزهای رمزپایه کنونی را بررسی خواهیم کرد..

تمام محدودیت های بازار در این لیست در تاریخ 16 مه 2018 محاسبه شده است.

ترون (TRX)

تاریخ راه اندازی Mainnet: 31 مه

درپوش بازار: 4.6 میلیارد دلار

Tron (TRX) قصد دارد در تاریخ 25 ژوئن 2018 ، کمتر از یک ماه پس از انتشار شبکه اصلی ، از فناوری توکن Ethereum’s ERC20 دست بردارد. علاوه بر این ، تمام dapp های قدیمی ترون که برای شبکه Ethereum طراحی شده اند ، می توانند به طور یکپارچه به سمت استفاده در ماشین مجازی جدید Tron منتقل شوند, TronVM v.0.1. بنیاد ترون همچنین اعلام کرده است که یک برنامه پاداش برای ترون توسعه دهندگان dapp.

حتی اگر ترون به طور مداوم به عنوان یکی از پنج ارز رمزنگاری شده با حجم تجارت 24 ساعته در بسیاری از مبادلات رایج ارزهای رمزپایه شناخته می شود ، قیمت ها حتی قبل از آغاز چرخه بازار خرس که از اوایل ماه مه آغاز شده بود ، کاهش یافت. با این حال ، یک راه اندازی موفقیت آمیز شبکه اصلی باید کارهای زیادی برای تقویت جایگاه Tron به عنوان یک ارز رمزپایه برتر از دیدگاه فناوری انجام دهد.

شبکه اصلی ترون

EOS (EOS)

تاریخ راه اندازی Mainnet: 2 ژوئن

درپوش بازار: 10.5 میلیارد دلار

EOS پروژه ای است که در Q1 و Q2 2018 به روزرسانی های بسیاری دیده است. کمی بیشتر از یک ماه پس از انتشار نسخه سحر 3.0, تیم پروژه EOS منتشر شد سپیده دم 4.0 در اوایل ماه مه 2018 با 40+ برنامه نویس که به صفحه Github پروژه متعهد می شوند. همه این به روزرسانی ها ساخت رویداد اصلی هستند: شبکه اصلی EOSIO 1.0 در تاریخ 2 ژوئن راه اندازی می شود.

یکی از مهمترین جنبه های این پروژه قابلیت دسترسی آن به توسعه دهندگان است. برخلاف Ethereum ، که به برنامه نویسان برای یادگیری زبان جدید (Solidity) نیاز دارد ، EOS از C ++ استفاده می کند و حتی یک کتابخانه الگوی استاندارد C ++ نیز فراهم می کند.

دانیل لاریمر CTO نیز نوشته است که این پروژه باید بتواند به طور متوسط ​​3000 معامله در ثانیه را کنترل کنید در یک سناریوی واقعی ، مقیاس پذیری بسیار بیشتری نسبت به اکثر پروژه های موجود در بازار به EOS می دهد.

شبکه اصلی EOS

VeChain Thor (VEN / VET)

تاریخ راه اندازی Mainnet: 30 ژوئن

درپوش بازار: 2.4 میلیارد دلار

VeChain Thor به عنوان بستری برای ادغام اینترنت اشیا و بلاکچین ایجاد شده است ، اساساً یک راه حل بلاکچین در سطح شرکت برای زنجیره تأمین جهانی (حمل و نقل ، تدارکات ، خرده فروشی و موارد دیگر).

نمایندگان VeChain Thor (VEN / VET) از ماه آوریل از طریق توییتر راه اندازی شبکه اصلی را اعلام کردند و از آن زمان اکوسیستم بلاکچین VeChain Thor را به طور داخلی آزمایش می کنند. در اوایل ماه مه ، به 100 آزمایشی عمومی که به صورت دستی انتخاب شده بودند ، به کد اصلی دسترسی پیدا کردند و اجازه داشتند قابلیت های شبکه را به صورت آزمایشی انجام دهند بخشی از آزمون آلفای عمومی پروژه.

در حال حاضر ، شبکه خواهد شد حداقل از دو نشانه مختلف پشتیبانی کنید: VeChain (VET) و Thor Power (THOR). VET THOR را تولید خواهد کرد ، عملکرد شبکه ای مشابه روش NEO برای تولید GAS با NEO.

هستی شناسی (ONT)

تاریخ راه اندازی Mainnet: ژوئن (تاریخ دقیق TBA)

درپوش بازار: 822 میلیون دلار

اطلاعات کمی در مورد شبکه اصلی هستی شناسی در دسترس است. با این حال ، ما می دانیم که انتظار می رود مدتی در ماه ژوئن (تاریخ دقیق TBA) راه اندازی شود. اگر این طرح ادامه یابد ، به این معنی است که پروژه با توجه به اینکه ICO فقط در 8 ژانویه 2018 پایان یافت ، در مدت زمان کوتاهی پیشرفت چشمگیری داشته است. شبکه آزمایشی آن در تاریخ 30 مارس 2018 راه اندازی شد.

راه اندازی شبکه اصلی Ontology دارای یک سیستم اقتصادی NEO-GAS خواهد بود ، جایی که کاربران می توانند نشانه های فعلی را با سکه های ONT واقعی که ONT GAS منتشر می کنند ، بنام ONG مبادله کنند. از نظر بسیاری از سرمایه گذاران بالقوه و افراد جامعه استخوان شناسی ، با توجه به این واقعیت منطقی است هستی شناسی & NEO تفاهم نامه ای را امضا کرده اند (تفاهم نامه) و در حال کار برای ایجاد یک اکوسیستم قرارداد هوشمند مشترک هستند.

Aeternity (AE)

تاریخ راه اندازی Mainnet: به احتمال زیاد Q2 ، تاریخ دقیق TBA

درپوش بازار: 892 میلیون دلار

مانند آنتولوژی ، Aeternity هنوز تاریخ دقیقی برای راه اندازی شبکه اصلی خود تعیین نکرده است. با این حال ، به نظر می رسد طرح فعلی انتشار تا پایان Q2 است. اگرچه می تواند در Q3 برگزار شود. همچنین مشابه Ontology ، اطلاعات زیادی در مورد ویژگی هایی که در انتشار شبکه اصلی اضافه می شوند در دسترس نیست.

انتشار آزمایشی اولیه در دسامبر 2017 اتفاق افتاد و شما آزاد هستید که آن را امتحان کنید. طبق وبلاگ Aeternity ، شما می توانید بسیاری از فعالیت ها را با testnet انجام دهید ، از جمله گره های در حال اجرا ، ارسال نشانه های testnet و استخراج. این تیم همچنین روی آزمایش آزمایشگاه خود به روش های خلاقانه در رویدادهای دنیای واقعی مانند 2018 کار کرده است دوباره: کنفرانس عمومی در برلین.

دوباره: publica

تأثیر بالقوه شبکه های اصلی در آینده

تیم های پروژه امیدوارند که انتشار شبکه اصلی منجر به افزایش ارزش قیمت رمزها شود. با این حال ، لزوماً اینگونه نخواهد بود. همانطور که در مقاله قبلی بررسی کردیم ، ارتباط مستقیم توانایی شبکه اصلی برای ایجاد کوتاه مدت قیمت دشوار است. خیلی چیزها به روند کلی بازار آن زمان بستگی دارد.

در دراز مدت ، شبکه های اصلی برای ایجاد پایه هایی برای استفاده گسترده از کاربران ضروری هستند. نقاط عطف فنی تضمین نمی کنند که در نهایت یک پروژه موفقیت آمیز تلقی می شود ، اما با نزدیک شدن هرچه بیشتر اقتصاد رمز به تبدیل شدن به اقتصاد اصلی و اصلی ، به کل بازار ارزهای رمزپایه کمک می کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me