برخاسته از مردگان

این هفته علائم بهبودی در بازار وجود داشت. برای اولین بار در حدود یک ماه ، شاهد اقدام مثبت بودیم ، بازار کلی با 14٪ صعود به سقف بازار 267 میلیارد دلاری.

جمعه گذشته ، بیت کوین پس از کوتاه مدت زیر 6000 دلار ، بالاتر از سطح حمایت بحرانی 5800 دلار بود. اگر از زیر این آستانه عبور می کرد ، ما هنوز در معرض شمع های قرمز بودیم. گرچه این وضعیت ادامه داشت و پس از برگشتن از این نقطه ، پرچمدار رمزنگاری یک صعود سه روزه انجام داد که بقیه بازار را با خود برد.

این سومین بار در سال جاری است که بیت کوین این سطح پشتیبانی را می پذیرد ، دو مقطع دیگر در فوریه و آوریل اتفاق می افتد. گرچه هنوز تضمینی برای خارج شدن از جنگل وجود ندارد ، اما این سه قلو خیلی ها را متقاعد کرده است که کف آن در حدود 6000 دلار پیدا کرده ایم. مسلماً مردم در مورد ته دوتایی که آوریل به ما داد همان حرف را می زدند.

بنابراین ، گرچه اقدام مثبت قیمت بسیار راحت است و مطمئناً خوشبینی را به بازار وارد می کند ، اما با احتیاط تجارت کنید.

بیت کوین: بیت کوین با 6،600 دلار در هفته 10٪ سود کسب کرده است.

اتریوم: با 471 دلار ، Ethereum کمی بهتر ظاهر می شود و این هفته 12 درصد رشد می کند.

موج دار شدن: Ripple’s XRP در هفته با 8٪ افزایش همراه است و قیمت فعلی آن 0.47 دلار است.

market7_6_18

بازار ارزهای رمزنگاری شده – 6 ژوئیه 2018

اخبار داخلی

Coinbase خدمات جدید حضانت را برای سرمایه گذاران سازمانی راه اندازی می کند: این دوشنبه ، Coinbase حضانت به صورت زنده پخش شد. این سرویس مدیریت سرمایه دارایی رمزنگاری ذخیره سازی سرد را برای سرمایه گذاران موسسه ارائه می دهد و برای راه اندازی حساب به حداقل 10 میلیون دلار ودیعه و 100000 دلار هزینه شروع نیاز دارد. سام مک ینگوال ، سرپرست محصول Coinbase Custody در اعلامیه شرکت اظهار داشت: “امروز ما مفتخریم که اعلام کنیم ما به طور رسمی برای تجارت آزاد هستیم.” “طی هفته های آینده ، ما همچنان به سوار شدن به مجموعه ای از مشتریان کلاس جهانی ادامه خواهیم داد که شامل صندوق های هجینگ رمزپایه ، صرافی ها و تیم های ICO است.” اندکی پس از راه اندازی ، این سرویس 10 مشتری را ثبت نام کرد.

IRS به ائتلاف بین المللی برای مبارزه با جرایم مالیاتی رمزنگاری پیوست: اداره امور مالیات ایالات متحده با آژانس های مالیاتی کانادا ، استرالیا ، انگلستان و هلند برای جرایم مالیاتی بین المللی پیوند برقرار کرده است. از جمله اهداف دیگر ، روسای مشترک اجرای مالیات جهانی (J5) “برای کاهش تهدید رو به رشد دولت های مالیاتی ناشی از ارزهای رمزپایه و جرایم اینترنتی در سطح بین المللی همکاری خواهند کرد.” دون فورت ، رئیس تحقیقات جنایی IRS ، در مورد اهمیت J5 با فوربس صحبت کرد: “ما نمی توانیم به همان روش های گذشته ادامه دهیم ، اطلاعات خود را از بقیه جهان بدل کنیم در حالی که مجرمان سازمان یافته و تقلب های مالیاتی دستکاری می کنند سیستم را مورد بهره برداری قرار داده و از آسیب پذیری ها برای منافع شخصی خود استفاده کنید.

SEC پیشنهاد Bitcoin ETF را در میان برنامه ای برای کاهش سد ورود ETF های جدید بررسی می کند: SEC ایالات متحده در حال تغییر در سیاست های صندوق تجارت معاملات خود (ETF) است ، برخی از آنها احتمالاً تصویب ETF ارزهای رمزپایه را آسان تر می کند. در همان زمان ، SEC همچنین به اعتماد بیت کوین VanEck SolidX برای اظهار نظر در مورد آخرین پیشنهاد ETF خود. جدیدترین پیشنهاد سومین تلاش VanEck در سال گذشته برای ایجاد دارایی سرمایه گذاری سنتی مورد حمایت بیت کوین است.

SEC وکالت ، مدیر موسسه حقوقی را با فروش غیرقانونی سهام مرتبط با بلاکچین متهم می کند: هفته شلوغ دیگری برای SEC. این آژانس دو مرد را متهم کرده است که ادعا می کند از فروش سهام یک شرکت مرتبط با بلاکچین سود غیرقانونی داشته اند. “طبق شکایت SEC ، وکیل T.J. جسكی و مدیر امور بازرگانی شركت حقوقی او ، مارك اف. دستفانو ، با فروش سهام UBI Blockchain Internet Ltd. طی یك دوره 10 روزه از 26 دسامبر 2017 تا 5 ژانویه 2018 ، تقریباً 1.4 میلیون دلار درآمد کسب كردند. SEC در اوایل سال جاری به دلیل نگرانی در مورد صحت ادعا در پرونده های SEC و فعالیت غیرمعمول و غیر قابل توضیح بازار ، معاملات معاملات سهام بلاک چین UBI را موقتاً متوقف کرد. ” رابرت آ کوهن ، رئیس SEC ، این پرونده را “نمونه بارزی از اینكه چرا SEC به سرمایه گذاران خرده فروشی هشدار داده است قبل از خرید سهام در شركت هایی كه به طور ناگهانی ادعا می كنند دارای تجارت بلاك چین هستند ، احتیاط كرد.”

Blockstream از دارایی های صادر شده رونمایی می کند ، این ویژگی برای استفاده از دارایی های توکن شده است: Blockstream با ارائه اعلامیه خود در اجماع امسال ، این هفته استقرار دارایی صادر شده را برای سیستم عامل Liquid خود راه اندازی کرد. این ویژگی آخرین ارائه خدمات شرکت فناوری بلاکچین است و به کاربران امکان می دهد توکن های مبتنی بر بلاکچین دارایی های صادر شده (IA) را که می تواند هر دارایی ، فیزیکی یا دیجیتالی را نشان دهد ، به کار گیرند. “دارایی های صادر شده (IA) به کاربران مایع اجازه می دهد دارایی رمزگذاری خود را در زنجیره جانبی مایع ایجاد کنند. این دارایی ها می توانند ابزارهای مالی موجود مانند فیات توکن دار ، دارایی های رمزنگاری شده ، دارایی های تأیید شده (به عنوان مثال سکه های طلا) یا دارایی های کاملاً جدید را نشان دهند. کاربران با دارایی های محرمانه که هم مقدار و هم نوع دارایی را در معامله از اشخاص خارجی پنهان می کنند ، به طور خصوصی معامله می کنند. “.

ما از معرفی هیجان زده ایم # دارایی های صادر شده روی مایع! کاربران می توانند دارایی هایی را به نمایندگی از ابزارهای مالی موجود مانند فیات توکن دار منتشر کنند, # رمزنگاری دارایی ها ، سکه های طلا, & دارایی های کاملاً جدید کاملاً امن # بیت کوین-پشتوانه #زنجیره جانبی. ⛓️ https://t.co/PkE1PnlGrK pic.twitter.com/lXSfJR64Mn

– Blockstream (Blockstream) 2 جولای 2018

Ripple Hit با یک دادخواست اقدام طبقاتی دیگر: موج دار شدن در مشکلات حقوقی تا حلق است و این هفته فقط بدتر شده است. با افزودن به پی در پی پرونده های قضایی ماهانه که در ماه مه آغاز شد ، این شرکت با اقدام کلاس سوم خود در سال خدمت می کند. مانند موارد قبلی ، دعوی ادعا می کند که XRP ، واحد پول Ripple ، یک اوراق بهادار ثبت نشده است و به همین ترتیب فروخته شده است. علاوه بر این ، ادعا می شود که برد گارلینگهاوس ، مدیرعامل Ripple و بقیه اعضای تیم آن ، گردش XRP را ترویج و دستکاری کردند تا کیف پول آنها را چاق کند. “این یک اقدام کلاس اوراق بهادار به نمایندگی از کلیه خریداران کالیفرنیایی توکن های Ripple (” XRP “) است که علیه Ripple ، XRP II و مدیر اجرایی (” مدیر عامل “) شرکت ، بردلی گارلینگهاوس (” Garlinghouse “) مطرح شده است. ، که تبلیغ ، فروش و درخواست فروش XRP را انجام داد. متهمان صدها میلیون دلار از طریق فروش ثبت نشده XRP ، از جمله فروش به سرمایه گذاران خرده فروشی ، خلاف قانون جمع کردند. “.

موارد جدید در CoinCentral?

چه مهارت هایی برای مشاغل ارز رمزپایه مورد نیاز است ؟: فکر کنید آنچه را که برای یک حرفه در صنعت بلاکچین لازم است ، به دست آورده اید?

آیا ICO امیدوار کننده و کم تحویل هستند ؟: نگاهی گذرا به برخی از مشهورترین گزارش های ICO در سال گذشته.

اثبات تفویض شده سهام چیست؟ | بررسی الگوریتم اجماع: آیا می خواهید درباره نحوه کار DPoS بیشتر بدانید؟ ما شما را به دست آوردیم.

ایمنی غذایی و بلاکچین: ایمن نگه داشتن شما در هر نوبت: فناوری بلاکچین می تواند با تهیه منبع شفاف ، قابل تأیید و اطلاعات تغذیه ای ، خرید مواد غذایی و خدمات غذایی را برای مصرف کنندگان ایمن تر کند..

10 روش تعجب آور که شرکت ها از بلاکچین استفاده می کنند: همیشه به این موارد استفاده فکر کرده اید?

مارجین حاشیه برای سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده توضیح داد: این شکل از تجارت برای بازارهای قدیمی اما نسبتاً جدید در بازارهای رمزنگاری ، پیچیده تر از معاملات spot است.

Blockchain کشنده: نظامیان به دنبال استفاده از فناوری Blockchain هستند: بنابراین چگونه نظامیان از بلاکچین استفاده می کنند؟ ما به شما نشان خواهیم داد.

اخبار ارزهای رمزنگاری شده از سراسر جهان

دادگاه عالی هند منع Crypto بانک مرکزی را تأیید می کند: دادگاه عالی هند با تأیید دستور بانک مرکزی این کشور موافقت کرد که طبق آن همه بانک های داخلی باید خدمات خود را از نهادهای مرتبط با تجارت ارزهای رمزپایه منع کنند. این حکم که به عنوان یک حکم خلاف قانون اساسی مخالفت شد ، با واکنش قابل توجهی از جامعه ارزهای رمزنگاری شده روبرو شد و دادخواست های سختگیران و پذیرندگان گاه به گاه صنعت را به دنبال آورد. این مصوبه که در تاریخ 6 آوریل صادر شد ، قرار است امروز 6 ژوئیه به اجرا در آید و طبق آن همه بانک ها می بایست ارتباط خود را با افراد و صرافی هایی که برای تجارت ارزهای رمزپایه حساب بانکی ایجاد کرده اند قطع کنند..

شرکت اروپایی استفاده موفقیت آمیز از بلاکچین IBM برای تسویه معاملات با پنج بانک را تأیید می کند: پلتفرم تجارت بلاکچین اروپا we.trade نظارت بر اولین عملیات زنده خود در این هفته را انجام داد. این شرکت با استفاده از پلتفرم blockchain IBM که مبتنی بر Hyperledger است ، با همکاری 20 شرکت و 5 بانک تجارت مرزی را انجام داد. در بیانیه مطبوعاتی رسمی ، این شرکت اظهار داشت ، “we.trade امروز تأیید کردیم که اولین معاملات زنده در سیستم عامل انجام شده است. طی هفته گذشته چندین شرکت از طریق 5 بانک معاملات خود را انجام داده اند. این معاملات نشان دهنده اولین معاملات تجاری باز حساب تجاری است که از فناوری بلاکچین استفاده می کنند. “

Huobi تجارت خود را برای سیستم عامل استرالیایی آغاز می کند: صرافی Huobi ، یکی از محبوب ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان ، امروز پنجشنبه رسماً عملیات تجاری خود را در استرالیا آغاز کرد. از ابتدا ، استرالیایی ها می توانند بیت کوین ، Ethereum ، Bitcoin Cash ، Litecoin ، Ethereum Classic ، Power Ledger و چهار ارز دیگر را مستقیماً با دلار استرالیا معامله کنند. این صرافی قصد دارد با بلوغ سیستم عامل ، جفت های بیشتری اضافه کند. آدریان هریسون ، مدیر عامل شرکت Huobi Australia ، در مورد توسعه اظهار نظر کرد: “معامله گران رمزنگاری در استرالیا به طور فزاینده ای دانشمند و پیشرفته هستند ، و توسط یک تنظیم کننده پذیرا علاقه مند به توسعه ایمن بازار هستند.” وی ادامه داد: “برای گروه Huobi ، انتقال به استرالیا امری طبیعی است … ما مشتاقانه با تعداد فزاینده پروژه های بلاکچین استرالیایی که می خواهند در یک بازار بالغ لیست کنند ، شریک هستیم.”.

#LTC/# AUD تجارت در Huobi Australia است!#huobiAU BlockchainCTR BlockchainAUS BlockchainGL Huobi_Pro HuobiNews # رمزنگاری #ltc # سکویت # رمزنگاری # رمزنگاری pic.twitter.com/xp7xumgGe0

– HuobiAustralia (HuobiAu) 5 جولای 2018

کره جنوبی در حال کار بر روی استانداردها و طبقه بندی های جدید برای صنعت بلاکچین است: دولت کره جنوبی مشغول کار در زمینه طبقه بندی های جدید برای بخش ارزهای رمزپایه است. گزارش شده است که اداره ملی آمار ، وزارت علوم و فناوری و وزارت اطلاعات و ارتباطات در حال ایجاد استانداردهای جدید قانونی و نظارتی برای صنعت رو به رشد هستند. به عنوان بستری برای سیاست جدید ، طبقه بندی ها در جهت “ارتقا block بلاکچین و چارچوب های نظارتی” کار خواهند کرد. با پیش نویس نهایی که برای پایان ماه ژوئیه در نظر گرفته شده است ، سیاست ها شامل پدیده ها و نهادهای خاص صنعت مانند مبادلات ، معاملات بلاکچین ، توسعه و استقرار DApp ، سیستم ها و خدمات بلاکچین و غیره خواهد بود..

مقررات ICO تایلند که از اواسط ژوئیه اجرایی می شود: این چهارشنبه ، SEC تایلند رسماً نقشه راه اجرای مقررات ICO خود را اعلام کرد. این اطلاعیه نشان می دهد که چارچوب جدید از 16 ژوئیه به اجرا در می آید و شامل یک فرآیند تصویب لایه ای است که نیاز به بررسی ICOs توسط “پورتال” قبل از ارسال به SEC برای تأیید نهایی دارد. علاوه بر این ، ICO ها باید مشخصات فنی و برنامه های سرمایه گذاری خود را فاش کنند و حداقل سرمایه اولیه آنها 5 میلیون بات (150 هزار دلار) است..

رئیس جمهور ازبکستان برای ادغام خدمات در دولت درجه Blockchain را امضا کرد: رئیس جمهور ازبکستان ، شوکت میرضیایف ، فرمانی را امضا کرد که هدف آن صنعت ارزهای رمزپایه و بلاکچین است. به طور خاص ، این مصوبه یک برنامه سه ساله برای ایجاد یک استراتژی برای پیاده سازی خدمات بلاکچین در زیرساخت های دولت تعیین می کند. با امید به ایجاد فضای مناسب برای “اقتصاد دیجیتال” ، دفتر دولت برای مدیریت پروژه و وزارت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات وظیفه دارند برنامه ای را تشکیل دهند که فن آوری ادغام رسمی با دولت فعلی را تحقیق و توسعه دهد. زیرساخت ها تا 1 ژانویه 2021.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me