آیا توطئه بیت کوین وجود دارد؟ 7 نظریه برتر

آیا توطئه بیت کوین وجود دارد؟ طبق گفته برخی از بیت کوین ها ، نیروهای قدرتمند در حال کنترل توسعه BTC در مقیاس جهانی هستند. بازار رمزنگاری نشده است. بنابراین ، دستکاری در بازار اتفاق می افتد. این دستکاری ها همچنین منجر به توسعه نظریه های توطئه گسترده در اطراف BTC شده است. اکنون بسیاری از نظریه پردازان توطئه بیت کوین ادعا می کنند که شواهد معتبری برای پشتیبانی (حداقل بخشهایی) از ادعاهای خود دارند.

Satoshi Nakamoto ، خالق بیت کوین ، همچنان یک چهره ناشناس در بازار رمزنگاری است. گمنامی وی (یا او) شعله های نظریه پردازان توطئه و بیت کوین ها را شعله ور کرده است. با توجه به این شرایط ، به راحتی می توانید تصور کنید که تخیل فرد چگونه ممکن است متعجب باشد. بیایید لحظه ای به بررسی هفت توطئه برتر بیت کوین بپردازیم.

BTC آخرین زمان را نشان می دهد

این نظریه حول کتاب مقدس است مکاشفه ها, فصل 13. این آیه از کتاب مقدس در پایان جهان توضیح می دهد ، “مارک وحش” را توضیح می دهد. در داستان ، همه مردم برای زنده ماندن باید مارک وحش داشته باشند. این علائم برای خرید غذا و زندگی در این جامعه دیستوپی بدون پول ضروری است.

در حالی که بیت کوین نشان دهنده یک تغییر به سمت یک جامعه بدون پول است ، اما بعید است که این پیاده شیطان باشد. یک جستجوی ساده در گوگل می تواند تعداد بی شماری را نشان دهد مصادیق هنگامی که متعصبان مذهبی با پیشرفتهای علمی و ریاضی در طول تاریخ مخالفت می کردند. به عنوان مثال ، فیزیکدان مشهور گالیله بود محکوم بدعت در سال 1633 به دلیل ادعای زمین مرکز غیر منقول جهان نبوده است.

بیلدربرگ بیت کوین

این توطئه بیت کوین ادعا می کند که اعضای این گروه بیلدربرگ, فدرال رزرو و مسترکارد توطئه کردند تا بازار BTC را با استفاده از شرکت های تابعه تصاحب کنند. گروه بیلدربرگ یک سازمان خصوصی است که متشکل از بسیاری از با نفوذترین افراد در جهان است. تئوری این است که گروه بیلدربرگ ، از طریق شرکت تابعه خود, مشارکتهای استراتژیک AXA, 55 میلیون دلار سرمایه گذاری کرد جریان بلوک.

Bilderberg Lodge via Vigilantcitizen

Bilderberg Lodge via Vigilantcitizen

Blockstream یکی از سرمایه گذاران اصلی تیم توسعه هسته بیت کوین است و گروه بیلدربرگ شامل ثروتمندترین افراد جهان است. اگر نظریه درست باشد ، این استراتژی سرمایه گذاری زیاد برای توسعه BTC کنترل قابل توجهی به تریاد می دهد. همچنین اثبات می شود که کالای قابل توجهی از چشم انداز اصلی Satoshis برای ارز غیرمتمرکز است.

NSA

توطئه NSA Bitcoin ادعا می کند که آژانس امنیت ملی را اختراع کرد SHA-256 الگوریتم SHA-256 پروتکل ریاضی است که سیستم اثبات کار BTC در آن کار می کند. این تئوری پس از افشاگری های سال 2013 که NSA است ، ظاهر شد جاسوسی, یا حداقل قابلیت جاسوسی ، در همه فعالیتهای وب تلفن همراه از طریق درب داخلی را دارد. معتقدین به این نظریه ادعا می کنند که ممکن است NSA الگوریتم مشابه درب ورودی را در پروتکل SHA-256 نصب کرده باشد.

ساختمان NSA از طریق فضاهای الکتریکی

ساختمان NSA از طریق فضاهای الکتریکی

وقتی در نظر بگیرید که SHA-256 الگوریتمی باز است که بهترین رمزگذاران جهان بیش از پانزده سال بدون کشف نقص آن را بررسی کرده اند ، این نظریه خوب برگزار نمی شود. همچنین موسسه ی ملی استانداردها و تکنولوژی هنوز SHA-256 را به عنوان یک پروتکل امن لیست می کند.

چین بیت کوین را اختراع کرد

این توطئه بیت کوین حول اقدامات دولت چین است. این تئوری ادعا می کند که چین توسعه دهنده اصلی ارز رمزنگاری شده است. در حالی که این مفهوم دور از ذهن به نظر می رسد ، چین بالقوه بیشترین تعداد استخراج کننده BTC در جهان را در خود جای داده است. آنها همچنین بزرگترین تولید کننده دکل های استخراج BTC در جهان ، Bitmain هستند.

سال گذشته ، چین چسبیده در بازار رمزنگاری با ممنوع کردن پیشنهادات اولیه سکه (ICO) و بستن همه صرافی های چین. در همان زمان ، چین بر بخش معدن تسلط داشت و دولت هنوز در مورد بلاکچین تحقیق می کرد. این مانور وضعیتی را ایجاد کرد که در آن شهروندان چینی در دسترسی رمزنگاری خود محدود شده بودند در حالی که دولت کشور به افزایش فعالیت های رمزنگاری خود ادامه می دهد. ممکن است این کشور ارزش آینده BTC را به رسمیت بشناسد ، اما این استراتژی های متناقض می تواند شما را به این فکر بیاندازد که انگیزه های واقعی چین چیست?

هوش مصنوعی ساتوشی

بیت کوین شامل 31 هزار خط کدگذاری است. رمزگذاران حرفه ای به شما می گویند که این مقدار زیادی نیست. برای قرار دادن اندازه پروتکل BTC در ویندوز ، 50 میلیون خط کد دارد. هنوز هم ، کیفیت کدگذاری و تأثیر این فناوری باعث شده است که گروه کوچکی از بیت کوین به این باور برسند که هوش مصنوعی (AI) BTC را توسعه داده است..

Bitcointalk بحث در مورد احتمال این نظریه فراوان است. تا به امروز هیچ مدرک سختی ظاهر نشده است و تصور اینکه کسی بتواند هوش مصنوعی بسیار پیشرفته ای را برنامه ریزی کند دشوار است. علیرغم فقدان شواهد پیرامون این ادعا ، ممکن است در ذهن گروه کوچکی از بیت کوین همچنان وجود داشته باشد تا زمانی که ساتوشی ناکاموتو ظاهر شود ،.

A Single Trader Orchestrated Mt. Gox Crash

شواهد ارائه شده توسط بازارهای بیت کوین در Reddit به نظر می رسد کوه را متصل می کند. Gox به حرکات یک معامله گر سقوط می کند. کوه Gox بزرگترین تبادل رمزنگاری در جهان بود تا اینکه در فوریه 2014 به دلیل هک های متعدد سقوط کرد. سقوط بورس باعث شد تا کل بازار BTC ماهها مخزن شود.

با توجه به این شواهد تازه یافت شده ، در 22 دسامبر 2017 ، یک متولی 6000 BTC را منتقل کرد که باعث شد ارزش سکه به طور خلاصه از 16000 دلار به 10،000 دلار کاهش یابد. همین فروشنده 6000 BTC دیگر را در 31 ژانویه و 6000 BTC دیگر را در 5 فوریه تخلیه کرد.

این احتمال وجود دارد که این تاجر تنها گروهی از افراد باشد که از همان آدرس BTC فعالیت می کنند. به نظر می رسد داده ها نشان دهنده تلاش هماهنگ برای مخزن بازار است. کوه به نظر می رسد شبح Gox هرگز برای مدت طولانی فضای رمزنگاری را ترک نمی کند. این آخرین تناسخ تنها بخشی از یک رشته طولانی از بدنام بدنام است. حوادث Gox از جمله خراب کردن بازار و دریافت کننده 80 تصادفی BTC ارسال شده است.

دولت ها در حال خرید تمام بیت کوین هستند

تصور این تئوری آخر توطئه چیز زیادی نیست. به اعتقاد معتقدان به این نظریه ، دولت های سراسر جهان به طور مخفیانه تمام BTC در جهان را خریداری می کنند.

گرچه ممکن است دقیقاً اثبات میزان مالکیت دولت های BTC دشوار باشد ، اما در مصادره های رمزنگاری یک افزایش وجود دارد. این مصادره ها منجر به افزایش جدی بودجه برای کشورهای درگیر شده است. لیستی از کشورها وجود دارد ، از جمله ایالات متحده ، که به طور رسمی BTC را ذخیره نمی کند ، اما از فروش سکه های توقیف شده میلیون ها درآمد کسب کرده است..

احتمالات توطئه بیت کوین

BTC سابقه شرکت در نظریه های گسترده توطئه را دارد. منشأ اسرارآمیز این ارز رمزپایه مطمئناً باعث تخیل نظریه پردازان برای سالهای آینده خواهد شد. شما باید انتظار داشته باشید که با ادامه تأثیرات فناوری بلاکچین در سطح جهانی ، توطئه های بیت کوین بیشتر توسعه یابد. در حال حاضر ، عاقلانه است که این مفاهیم را با یک نمک دریافت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map