7 مورد از جالبترین چیزهایی که می توانید با بیت کوین بخرید

هنگامی که ساتوشی سفید نامه معروف خود را در سال 2008 فاش کرد ، انتظار نداشت که بیت کوین نام طلای دیجیتال را کسب کند. این بدان دلیل است که بیت کوین هرگز به عنوان وسیله نقلیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است بلکه نسخه همتا پول نقد الکترونیکی است. منظور این بود که بدون دخالت یک مقام مالی ، پول بین دو طرف به سراسر جهان ارسال شود.

قرار بود چیزهایی با بیت کوین خریداری و در بیت کوین فروخته شوند. قرار نبود در نهایت به دست سرمایه گذاران تازه نفس HODLing انبار سکه های خود برسد. مشاوران کمی در آنجا هستند که به شما بگویند اکنون پول خود را خرج کنید. اما اگر می خواهید روند را جبران کنید و در واقع از آن به عنوان ارز استفاده کنید ، در اینجا هفت مورد از جالبترین چیزهایی که می توانید در حال حاضر بخرید آورده شده است..

1. یک سفر دریایی دور دنیا

با فرض اینکه بیت کوین کافی در کیف پول مجازی خود دارید ، می توانید آنها را در یک سفر دریایی دور دنیا صرف کنید. و احتمالاً تاکنون پس از سال ارز رمزنگاری شده روی غلتک ، آن را به دست آورده اید. یک سفر لوکس به باهاما یا یک فرهنگ درست در اروپا را دوست دارید؟ شما می توانید همه چیز را از طریق دریافت کنید Expedia. همچنین می توانید هزینه هتل ها ، خرید پروازها و سایر خدمات آنها را با نرخ ارز روز پرداخت کنید.

Expedia برای سهولت پرداخت در بیت کوین با Coinbase همکاری می کند و تبدیل دلار به بیت کوین تا حد ممکن دقیق است. پیشنهاد قیمت شما حداکثر 10 دقیقه معتبر است ، پس از آن زمان باید پیشنهاد جدیدی را درخواست کنید.

علی رغم اینکه تراکنش های بیت کوین برگشت ناپذیر هستند ، اگر پس از هزینه کردن توبه کنید ، باز هم می توانید بازپرداخت کنید ، اما وجوه دیجیتال پس نمی گیرید. بنابراین ، اگر ارزش شما پس از خرید سر به فلک می کشد ، باید آن را در کوکتل شامپاین در اقیانوس باز بخورید.

2. آپارتمانی در دبی

آپارتمان در دوبی

شما ممکن است در اوایل سال جاری عناوین خبری را دیده باشید. هنگامی که سرمایه گذاران جوان احتمالات را می اندیشیدند ، هیجان هیجانی در جامعه رمزنگاری موج می زد. خرید تکه ای از بهشت ​​املاک و مستغلات در لوکس ترین شهر جهان. استون پلازا & اقامتگاه های فروخته شده 50 آپارتمان در ماه فوریه در بیت کوین ، اما بقیه فقط در فیات موجود است.

اگر هنوز هم می خواهید با استفاده از بیت کوین به برخی از املاک و مستغلات دست یابید ، با وجود نوسانات ، در واقع فقط یک مد زودگذر نیست. اولین ارز رمزنگاری شده در جهان همچنان در صنعت املاک و مستغلات مورد توجه قرار گرفته است ، گزارش جدیدی از ابتدا اقدام مجدد / حداکثر استقبال از بیت کوین به عنوان مناسب ترین بازار املاک.

در حقیقت ، فراتر از بزرگان املاک ثروتمند با جیب های عمیق در امارات متحده عربی ، تاکنون حدود 37 خانه توسط فروشندگان پذیرنده پرداخت بیت کوین در realtor.com ذکر شده است. این شامل یک خانه کوچک در کانزاس و یک عمارت چند میلیون دلاری در هاوایی است.

3. یک رسوایی سیاسی

اگر فکر افشای فساد و یا دیدن سر و کله غنی و قدرتمند را دوست دارید ، می توانید بیت کوین خود را به آن اهدا کنید ویکی لیکس. به خواندن ایمیل های هیلاری ادامه دهید ، در مورد دستورات جاسوسی در طول انتخابات فرانسه اطلاعات کسب کنید ، یا به راحتی مراقب روسیه باشید – بیت کوین و ساتوشی شما می توانند کمک کنند.

با وجود ماهیت نسبتاً مرموز بنیانگذار آن ، ویکی لیکس یک ثبت غیر انتفاعی است و به همین ترتیب ، شما می توانید بیت کوین را به عنوان کمک مالی غیرعادی ارائه دهید. این بدان معناست که شما می توانید به بودجه این صلیبی بحث برانگیز کمک کنید – و همچنین برای اهداف مالیاتی آن را بنویسید.

4. تحصیلات دانشگاهی

دانشگاه کامبریا در انگلستان اولین دانشگاه دولتی جهان شد که بیت کوین را به عنوان پرداخت شهریه در سال 2014 پذیرفت – و چه کسی گفت انگلیس در برابر تغییر مقاومت دارد؟ شاید آنها از یورو هیجان زده نشده باشند ، اما انگلیس به طرز شگفت انگیزی دوستانه بیت کوین است.

بنابراین اگر واقعاً می خواهید بیت کوین های خود را که به سختی به دست آورده اید صرف ادامه تحصیل کنید ، تعداد دیگری از موسسات دانشگاهی در سطح جهان وجود دارند که به شما این امکان را می دهند. این لیست شامل دانشگاه مکزیک آمریكاس در پوبلا و دانشگاه علمی کاربردی و هنری لوسرن سوئیس است..

5. سوشی

سوشی

ممکن است بیت کوین به عنوان روش پرداخت کالاهای روزمره در حال کاهش باشد ، اما هنوز هم می توانید خرید کنید سوشی شما با آن در چند مکان در سراسر جهان. البته ، شما تقریباً انگیزه ای برای انجام این کار ندارید ، غیر از این که به دوستان خود نشان دهید چه فرزندخوانده اولیه ای هستید.

و در حالی که بیت کوین به عنوان یک ارز تقریباً مرده اعلام شده است 300 بار, اگر واقعاً چنین باشد ، شما همچنین می توانید از طریق ساشیمی ساتوشی خود را نقد کنید.

6. بمب حمام و میله حباب

اگر می خواهید در حمامی پر از حباب دراز بکشید و آرام باشید ، می توانید از بیت کوین خود برای این کار استفاده کنید. سازنده بمب حمام ، میله حباب و همه چیز خوشمزه است, لوازم آرایشی و سرسبز, بیت کوین را در پرداخت محصولات خود قبول می کند.

مایک وست ، مدیر مالی ، سال گذشته در وب سایت خود اعلام کرد ، “پذیرش بیت کوین برای لوش بسیار هیجان انگیز است. با استفاده از بیت کوین ، مشتریان از سراسر جهان همان هزینه محصولات ما را می پردازند ، بدون نوسانات ناپایدار ارز و هزینه های بالای بانکی. ” واضح است که او در آن زمان یک توپ حمام و نه یک کریستال را در دست داشت.

7. یک انگشتر الماس

از طلای دیجیتال تا طلای واقعی ، اگر واقعاً مجذوب زندگی طولانی هستید ، ممکن است همه کار را تمام کنید و یک حلقه الماس به خود یا شریک زندگی خود بدهید.. جواهرات REEDS خوشحال است که بیت کوین خود را به عنوان جواهرات و ساعتهای پرداخت ، به صورت آنلاین یا در هر فروشگاه بالاتر از 65 در ایالات متحده ، بپذیرید.

سعادت خریداری شده توسط بیت کوین

آنها می گویند پول نمی تواند خوشبختی شما را بخرد ، اما شاید بیت کوین بتواند. از سفر لوکس گرفته تا غوطه ور شدن در وان ، هنوز هم می توانید موارد زیادی را با بیت کوین بخرید. اما ، مانند هر مقاله دیگری که در این زمینه می خوانید ، ابتدا باید خطرات را به درستی ارزیابی کنید.

خرید اقلام با بلیط بالا با ارز دیجیتال ناپایدار بدون خطر نیست. بنابراین ، اگرچه امیدوارید که در خارج از یک ملک بدون کلید یا پول نقد ایستاده باشید ، بعید است که بانکی به این زودی ها به شما وام مسکن در بیت کوین بدهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map