این هفته در Crypto

Prayin ‘برای ادغام

بازار ارزهای رمزنگاری شده طی یک هفته نسبتاً راکد معامله شده است. با کل ارزش بازار 339 میلیارد دلار در زمان چاپ ، کل بازار در واقع سود کسب کرد 17٪ در طول هفته ، پس از آنکه دو هفته قبل دچار افت شد ، یک افزایش بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

حتی با این افزایش ، بیشترین دارایی های بازار در همان بازه ها با حاشیه کمی برای حرکت به سمت افراطی معامله شده اند. اگر این یک نتیجه از آخرین رکود اقتصادی باشد ، قیمت ها سعی می کنند تصمیم بگیرند که در آینده چه اقدامی انجام دهند. اینکه آنها بالا یا پایین می روند حدس کسی است ، اما بهترین چیزی که اکنون می توانیم آرزو کنیم یک هفته دیگر یا حرکات کناری است. اگر بازار مانند گذشته به تحکیم خود ادامه دهد و از قیمت های خود ثابت نگه دارد ، احتمالاً پشتیبانی برای بازپس گیری مجدد ما پیدا شده است.

بیت کوین: با ادامه روند حرکات جزئی هفته گذشته ، دارایی برتر Crypto افزایش یافته است در هفته با 7،580 دلار.

اتریوم: اتریوم با قیمت 597 دلار کمی رشد می کند اما بی ضرر نیست در طول هفته.

موج دار شدن: همانطور که افزایش یافته است ، Ripple در حال حرکت به سمت مثبت قیمت است در هفته با 0.66 دلار.

بازار 6_8_18

اخبار داخلی

Coinbase شرکت های مالی را در اختیار خود قرار می دهد تا به یک کارگزار فروشنده تنظیم شده تبدیل شود: بزرگترین پلتفرم معاملات ارزهای رمزپایه جهان یک قدم نزدیک به تبدیل شدن به یک فروشنده کاملاً منطبق بر اساس قوانین اوراق بهادار SEC ایالات متحده است. این هفته ، Coinbase اعلام کرد که از فروش سهام اوراق بهادار Keystone Capital Corp. ، Venovate Marketplace ، Inc. و Digital Wealth LLC استفاده می کند. این خریدها در کنار کسب مجوز فروشنده کارگزار ، مجوز سیستم تجارت جایگزین و مجوز مشاور سرمایه گذاری ثبت شده انجام می شود. در حالی که وضعیت آن به عنوان دلال دلال “در انتظار تأیید مقامات فدرال است” ، این شرکت معتقد است “تحت نظارت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و صنعت مالی” به زودی قادر به ارائه اوراق بهادار مبتنی بر بلاکچین خواهد بود. سازمان تنظیم مقررات (FINRA). “

امروز هیجان زده هستیم که اعلام کنیم در مسیر تبدیل شدن به یک مکان تجارت اوراق بهادار بلاکچین تحت نظارت ایالات متحده هستیم. ما معتقدیم این لحظه مهم نه تنها برای Coinbase ، بلکه کل اکوسیستم رمزنگاری است. https://t.co/3grNDa6l9Z

– Coinbase (Bitcoinbase @) 6 ژوئن 2018

تلاش های تبادل رمزنگاری برای مطابقت با مقررات SEC SEC ایالات متحده “تحت تأثیر قرار نمی گیرد: حتی با داشتن بزرگترین حیوان خانگی معلم در دنیا با SEC ، سازمان تنظیم مقررات ایالات متحده هنوز از عملکرد بقیه کلاس ها بی تأثیر است. در کنفرانس بورس و کارگزاری در روز چهارشنبه این هفته ، مدیر بخش بازرگانی و بازارهای سهام SEC ، برت ردفرن و رئیس SEC ، جی کلیتون ، هر دو ابراز نارضایتی از عدم تمایل مبادلات داخلی برای مطابقت با مقررات کردند. ردفرن به CNBC گفت: “ما اشتیاق داریم که اکنون وارد ساختار نظارتی شده ایم.” “تعدادی صرافی وجود دارد که ICO را معامله می کنند که فکر می کنم شاهد ثبت نام بیشتری خواهیم بود.” در طول کنفرانس ، کلیتون بار دیگر به CNBC اعتقاد خود را مبنی بر اینکه ICO ها و علائم آنها به عنوان اوراق بهادار تحت قوانین اوراق بهادار ایالات متحده عمل می کنند ، تکرار کرد:

SEC موقعیت مشاور ارشد جدیدی را برای دارایی های دیجیتال طراحی کرد: تحت فشار قرار گرفته توسط مبادلات و بی علاقگی نظارتی آنها ، SEC کمکی به استراتژی ارز رمزنگاری خود نمی کند. والری A. Szczepanik را به عنوان مشاور ارشد دارایی های دیجیتال و نوآوری منصوب کرد ، یک موقعیت مشاوره جدید ایجاد شده برای نادیده گرفتن ارزهای رمزپایه و ICO. نقش اساسی در بخش های SEC برای ارزیابی چگونگی دارایی های دیجیتال و فاکتور فناوری آنها در قوانین اوراق بهادار موجود کار خواهد کرد. “رهبری فکر والری در این زمینه هم در کمیسیون و هم در رگولاتورهای مالی در ایالات متحده و خارج از کشور شناخته شده است. جی کلایتون ، رئیس هیئت مدیره ، در پاسخ به این موضوع اظهار داشت: وال با مهارت ، تجربه و آگاهی شدید خود از اهمیت پرورش نوآوری ضمن اطمینان از حمایت از سرمایه گذار ، شخص مناسبی برای هماهنگی تلاش های ما در این زمینه پویا است که هم نوید و هم خطر دارد. وقت ملاقات.

رئیس سابق SEC به نمایندگی از Ripple در دادخواست پیرامون وضعیت امنیتی XRP: به نظر می رسد ما نمی توانیم از داستان های مربوط به SEC و قوانین اوراق بهادار دور شویم ، ممکن است؟ در یک چرخش کنایه آمیز ، این بار ، داستان در مورد یک صندلی (سابق) SEC است که از ارز رمزنگاری شده در برابر طبقه بندی اوراق بهادار دفاع می کند. رئیس سابق SEC ، ماری جو وایت برای دفاع از Ripple در دادخواست سرمایه گذار خصوصی استخدام شده است که ادعا می کند این شرکت توکن های XRP را به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده فروخته است. رئیس اجرایی وی اندرو سرزنی به او ملحق می شود و شرکت حقوقی آنها ، دبووئیز و پلیپتون ، با مشاوره مشترک میگر در این مورد کار خواهند کرد & Flom ، Arps ، Skadden و Slate.

مجلس قانونگذاری ایالت نیویورک چشم انداز نیروی کار رمزنگاری شده را بررسی می کند: این چهارشنبه ، مجلس قانونگذاری ایالت نیویورک به پیشبرد لایحه ای که پیشنهاد تشکیل یک کارگروه ارزهای رمزنگاری شده است ، رأی داد. با نظارت کمیته بانک های مجمع ایالتی نیویورک ، این لایحه ایجاد “کارگروه ارز دیجیتال به منظور ارائه اطلاعات در مورد استاندار و قانونگذار در مورد تأثیرات احتمالی اجرای گسترده ارزهای دیجیتال در بازارهای مالی در ایالت” است. از جمله ، این گروه وظیفه نظارت بر تحولات ارزهای رمزپایه و فناوری بلاکچین در داخل کشور ، ارزیابی رویکردهای قانونی دولت های خارجی ، بررسی معادن داخلی و تأثیر آن بر مصرف برق و نظارت بر دستکاری بازار و سایر فعالیت های غیرقانونی مرتبط با آن را دارد. ارزهای رمزنگاری شده.

جان مک آفی پیشنهاد ریاست جمهوری سال 2020 را اعلام کرد ، وعده داد که تحت سیستم عامل Crypto-Centric شرکت کند: جان مک آفی بار دیگر برای ریاست جمهوری نامزد می شود ، اما این بار او رمزنگاری را به عنوان تمرکز اصلی سیستم عامل خود قرار داده است. با نام کاربری معروف امنیت سایبری با ارسال توییتر بازگشت خود را به مرحله ریاست جمهوری اعلام کرد ، یک علاقه مند به رمزنگاری خشمگین ، اظهار داشت که ، حتی اگر حزب لیبرتاریان به او اجازه دوباره نامزدی را ندهد ، او حزب خود را تأسیس خواهد کرد تا “بستر نهایی مبارزات انتخاباتی” برای جامعه رمزنگاری فراهم شود. مک آفی در انتخابات مقدماتی سال 2016 لیبرتاریان ، که برای اولین بار در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می کرد ، از گری جانسون خجالتی افتاد. اگرچه امسال انتظار موفقیت دارید ، مک آفی از شما می خواهد که خوش بینی خود را تعدیل کنید ، زیرا او در پیامی توئیتر صریحاً اعتراف کرد که شانس پیروزی کم و زیاد دارد: “فکر نکنید که من فرصتی دارم برنده شدن نمیدونم. اما آنچه واقعاً آمریکا را تغییر می دهد رئیس جمهور نیست ، بلکه روند ایجاد یک رئیس جمهور است. اگر موارد زیر کافی است ، می توانم بزرگترین مرحله جهان را تحمل کنم و مانند آخرین بار با همه صحبت کنم تا حقیقت را بگویم. “

علی رغم امتناع های گذشته ، من تصمیم گرفته ام که در سال 2020 مجدداً برای POTUS نامزد شوم. در صورت درخواست دوباره حزب لیبرتاریان ، من با آنها کاندید می شوم. در غیر این صورت ، من حزب خود را ایجاد خواهم کرد. من معتقدم این امر با فراهم آوردن بستر نهایی مبارزات برای ما ، به بهترین وجهی در خدمت جامعه رمزنگاری خواهد بود.

– جان مک آفی (officialmcafee) 3 ژوئن 2018

Ripple ، ابتکار تحقیق در بلاکچین دانشگاه را معرفی می کند ، 50 میلیون دلار برای آموزش رمزنگاری اهدا می کند: سیستم تسویه حساب ناخالص در زمان واقعی و پروتکل حواله Ripple تعهد خود را به آموزش بلاکچین مشخص کرده است. این پروژه ابتکار تحقیق Blockchain University خود (UBRI) را امروز دوشنبه فاش کرد ، برنامه ای که قصد دارد 50 میلیون دلار بودجه به 17 دانشگاه برای تحریک تلاش های آموزشی و غنی سازی منابع آموزشی برای حوزه نوظهور اختصاص دهد. این شرکت اظهار داشت: “[ما] خوشحالیم که از ابتکار تحقیقات Blockchain University (UBRI) ، همکاری با دانشگاه های برتر جهان برای پشتیبانی و تسریع تحقیقات دانشگاهی ، توسعه فنی و نوآوری در بلاکچین ، ارزهای رمزپایه و پرداخت های دیجیتال خبر می دهیم.” بیانیه مطبوعاتی از جمله ، مرکز سیاست فناوری اطلاعات پرینستون با UBRI برای بررسی تأثیر ارز رمزنگاری شده بر سیاست های ایالات متحده و جهانی کار خواهد کرد و UPenn بودجه ای برای حمایت از نامزدهای MBA-MS برای مدرک دوگانه خود در تجارت و توسعه بورس ارز / بلاکچین دریافت خواهد کرد..

موارد جدید در CoinCentral?

SEC SEC موقعیت مشاور جدید ارشد اختصاص داده شده به ارز رمزنگاری شده را ایجاد می کند: این موقعیت آخرین اقدام در استراتژی ارز رمزنگاری آژانس است.

آیا سودآوری Cloud از سخت افزار استخراج Bitcoin بیشتر است ؟: بین ابر و یک استخراج کننده سخت افزار گیر کرده اید؟ مواردی وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید.

انقلاب بهداشت Blockchain در حال انجام است: دفتر توزیع شده و فناوری بلاک چین در حال حاضر به صنعت بهداشت و درمان دسترسی پیدا کرده اند.

نحوه محاسبه سودآوری سخت افزار استخراج بیت کوین: محاسبه میزان تولید معدنچی شما (یا می تواند) می تواند یک درد باشد ، اما لازم است که یک خط پایین سالم داشته باشید.

Botnets استخراج Cryptocurrency در حال تبدیل شدن به یک اپیدمی هستند: بات نت ها و بدافزارهای استخراج ارزهای رمزپایه از اواخر وقت به آفت اینترنت تبدیل شده اند.

حل بزرگترین مسئله کاربرد Blockchain: برای افزایش سطح پذیرش ، بلاکچین باید مشکلات کاربردی خود را حل کند.

آیا Blockchain می تواند هویت ما را از ورطه دیجیتال نجات دهد ؟:: سیستم های مدرن مدیریت هویت ما در حال حاضر در بحران هستند و به نظر می رسد که این فقط وضعیت موجود است ، اما آیا لازم است که چنین شود?

پشت توسعه ConsenSys به ایرلند چیست؟ استعداد جهانی برای مبتدیان: دستگاه جوجه کشی Ethereum ConsenSys در حال حرکت به ایرلند برای پیوستن به یک صحنه پر رونق فناوری است.

Block Broker ، یک ICO برای جلوگیری از کلاهبرداری در Exit ، کلاهبرداری Exit را می کشد: این مارک تجاری خود را بر اساس حمایت از سرمایه گذاران بنا نهاد تا اینکه با سه میلیون دلار کمک سرمایه گذاران خود به سر برد.

دیوید نات ، دانشمند تحقیقات OmiseGo ، در مورد پلاسما و مقیاس گذاری: ببینید که یکی از دانشمندان تحقیقاتی OmiseGo در مورد پروتکل مورد انتظار پلاسما چه گفته است.

آنچه باید درباره حریم خصوصی داده ها و بلاکچین اتحادیه اروپا بدانید: هفته گذشته ، اتحادیه اروپا مقررات عمومی حفاظت از داده ها (GDPR) را به اجرا گذاشت – بزرگترین تغییر در قوانین حریم خصوصی داده ها در 20 سال گذشته.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

استونی برای ایجاد رمزنگاری ملی خود برنامه ریزی می کند: دولت استونی در حال بازگشت به برنامه های انتشار Estcoin ، ارز رمزنگاری شده با حمایت دولت است. کسپار کوروس در اوت سال گذشته سکه ملی را به عنوان تمدید برنامه اقامت الکترونیکی استونی پیشنهاد کرد ، یک سازمان آنلاین که به هر کسی اجازه می دهد تجارت الکترونیکی تحت صلاحیت قانونی استونی ایجاد کند. طبق گفته Siim Sikkut ، متخصص IT کشور ، Estcoin فقط به عنوان ارز برای فضای تجارت دیجیتال اقامت الکترونیکی در دسترس خواهد بود. “ما در بحث و گفتگو با سیاستمداران توافق کردیم که Estcoin به عنوان وسیله ای برای معاملات در داخل جامعه مقیم الکترونیکی پیش خواهد رفت. گزینه های دیگر روی میز نیستند. ما در حال ساخت ارز جدید نیستیم. “او در مصاحبه ای با بلومبرگ گفت.

HitBTC برنامه عملیاتی خدمات ژاپنی را پس از انجماد حساب های کاربری ایجاد کنید: پس از تعلیق حساب های ژاپن به دلیل رعایت مقررات ، HitBTC ، یکی از بزرگترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان ، از یک بازی برای رونق بخشیدن به خدمات خود در ژاپن رونمایی کرد. طبق یک پست وبلاگ ، این شرکت در تلاش است تا پس از تغییرات قانونی توسط آژانس خدمات مالی ژاپن ، خود را به عنوان یک شرکت تابعه مجاز در این کشور تاسیس کند. “قبلاً امسال ، تیم HitBTC شروع به کار با یک شرکت حقوقی شناخته شده در سراسر جهان در ژاپن کرد ، هدف این همکاری این بود که HitBTC را از طریق راه اندازی محلی و روش صدور مجوز برای از سرگیری خدمات خود برای ساکنان ژاپن آغاز کند. این شرکت به طور فعال برای دفتر محلی استخدام می کند و M را جستجو می کند&فرصتی برای تسریع در شروع عملیات ژاپن در سه ماهه سوم 2018 ، ”در این پست وبلاگ آمده است.

شرکت امنیتی 400،000 دستگاه تحت تأثیر بدافزار معدن Monero Mining Unearths. در یک پست وبلاگ توسط این شرکت امنیتی ، تیم امنیتی Guardicore Labs “یک کارزار ترافیکی و استخراج ارز رمزنگاری شده را کشف کرده است که تعداد زیادی از سازمان ها را در صنایعی مانند دارایی ، آموزش و دولت آلوده کرده است.” به گفته شرکت Operation Prowli ، بدافزار و کد استخراج را از طریق وب سایت ها و سرورها پخش کرد تا حدود 40000 دستگاه را آلوده کند. در این عملیات از دستگاههای آلوده برای استخراج Monero استفاده شد ، مزیت انتخاب بسیاری از هکری که قصد دارد از برنامه های استخراج از راه دور سود ببرد.

عملیات prowli

دادگاه عالی کره جنوبی می گوید بیت کوین یک دارایی است: با لغو رای دادگاه بدوی سال گذشته ، دادگاه عالی کره جنوبی این هفته حکم داد که بیت کوین یک دارایی قانونی شناخته شده است. در سپتامبر سال گذشته ، آهن ، مرد كره جنوبی به اتهام توزیع پورنو در كودكان ، به 18 ماه زندان محكوم شد ، اما دادگاه رای داد كه دولت نمی تواند بیت کوین را كه در ازای دریافت مواد غیرمجاز جمع كرده بود توقیف كند. این پرونده فرجام خواهی شد و به دیوان عالی کشور منتقل شد و پس از آن دادگاه حکم داد که دولت حق دارد مصالح عواید را مصادره کند ، با این استدلال که اگرچه نامحسوس است ، بیت کوین ارزش یک دارایی را دارد که دریافت آن برای یک سرویس “عملی از گرفتن سود. “

Huobi صندوق سرمایه گذاری مشترک بلاک چین و کره جنوبی 93 میلیون دلار را راه اندازی کرد: با همکاری NewMargin Capital ، یک شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز چینی ، و شرکت اوراق بهادار کره جنوبی Kiwoom Securities Co. ، Huobi در حال راه اندازی یک صندوق سرمایه گذاری بلاکچین است که فقط چند دلار از 100 میلیون دلار خجالتی است. گروه مالی Mirae Asset ، یک شرکت مالی کره جنوبی نیز به عنوان سرمایه گذار در صندوق شرکت خواهد کرد. با تمرکز بر توسعه ، صندوق سرمایه گذاری 93 میلیون دلاری به استارت آپ های رمزنگاری هدایت می شود و چین و کره جنوبی را تشویق می کند تا در جهت نوآوری در بلاکچین همکاری کنند.

خلبانان بانک مرکزی آفریقای جنوبی پرداخت فیات را با استفاده از حد نصاب توزیع کردند: بانک مرکزی آفریقای جنوبی (SARB) این هفته اثبات مفهوم خود را برای پروژه به اصطلاح Khokha آزمایش کرد. این پروژه از Quorum ، بلاکچین خصوصی مستقر در Ethereum ، استفاده می کند تا ارز فیات را برای تسویه حساب در بلاک چین در اختیار بگیرد. با کمک جوجه کشی اتریوم ConsenSys و شرکت حسابداری PricewaterhouseCoopers Inc ، هفت بانک آفریقای جنوبی در این آزمایشی شرکت کردند. بر اساس گزارش SARB ، “نتایج نشان می دهد که حجم معمول روزانه سیستم پرداخت آفریقای جنوبی می تواند در کمتر از دو ساعت با محرمانه بودن کامل معاملات و نهایی بودن تسویه ، پردازش شود. معاملات طی دو ثانیه ، در شبکه ای از گره های توزیع شده جغرافیایی ، با توافق توزیع شده و انعطاف پذیری لازم پردازش شد. SARB قادر بود جزئیات کلیه معاملات را مشاهده کند تا امکان نظارت نظارتی را فراهم کند. “

Parity از کاربران می خواهد که پس از سطوح آسیب پذیری Testnet ، مشتری نرم افزار را به روز کنند: پس از کشف نقص دیگری در کد محبوب کیف پول Ethereum ، Parity مجدداً مورد بررسی جامعه قرار می گیرد. یک پست وبلاگ Parity نشان می دهد این بار این آسیب پذیری امکان آلوده کردن شبکه اصلی Ethereum را دارد. طبق این پست ، یک “مسئله مربوط به اجماع بین Parity Ethereum (تا نسخه های 1.10.4 پایدار و 1.11.1-beta) و سایر سرویس گیرندگان Ethereum وجود داشت” ، مسئله ای که می تواند باعث شود معاملات Parity مجدداً انجام شود – همگام سازی با شبکه Ethereum ، خنثی کردن آنها. Parity وصله ای را برای این نقص منتشر کرده است و از کاربران می خواهد “به نسخه های ثابت ارتقا یابند 1.10.6 پایدار و 1.11.3-بتا asap ، و سپس دوباره بررسی کنید که [آنها] نسخه 1.10.6 پایدار یا 1.11.3 بتا را اجرا می کنند. “

هشدار: لطفاً مشتریان Parity Ethereum خود را به سرعت 1.11.3-beta یا 1.10.6 پایدار به روز کنید. https://t.co/QNxzv74kSF

– Parity Technologies (ParityTech) 6 ژوئن 2018