T.G.F.F. (خدا را شکر جمعه)

اگر این مسابقه در لحظه آخر این جمعه نبود ، در این هفته شاهد تعداد زیادی قرمز دو رقمی بودیم. بازار قبل از سقوط به پایین ترین سطح زیر 111 میلیارد دلار ، در بالاترین سطح هفتگی حدود 115.8 میلیارد دلاری قرار گرفت. به لطف رالی پایان هفته ، کل سقف بازار در طول هفته کمتر از یک درصد کاهش یافت و در حال حاضر به سختی بیش از 114 میلیارد دلار است.

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (19/2/8)

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (19/2/8)

در هفته گذشته چند آلت کوین واقعا درخشیدند. Litecoin با رشد 16.57 درصدی ، با جهش از چند ارز ، به رتبه چهارم رسید. Binance Coin 24.62 درصد رشد کرد و وارد ده بالا شد. و ، Ark 34.83 درصد رشد کرد. حرکت سه سکه برتر ما آنقدر جالب نبود.

بیت کوین طی هفت روز گذشته فقط 0.52٪ افت کرده است.

XRP 2.81٪ از قیمت خود را از دست داد.

اتریوم این هفته 1.67٪ قابل احترام رشد کرد.

اخبار رمزنگاری داخلی

آتش سوزی, خریداران, و Aquihires: در میان اخراج و تعطیلات گسترده شرکت های ارز رمزپایه ، تعداد کمی از فروشندگان خارج از کشور در جهت مخالف حرکت می کنند. این هفته ، مبادله ایالات متحده Kraken Crypto Facility ، ارائه دهنده شاخص رمزنگاری مستقر در لندن را خریداری کرد. هدف از این خرید 9 رقمی ، افزودن محصولات آتی و شاخص به زرادخانه اصلی کراکن است. مشتریان واجد شرایط به زودی به شش معاملات آتی ارز رمزنگاری دسترسی خواهند داشت.

در سایر اخبار مثبت صنعت ، فیس بوک در دستیابی به راه اندازی بلاکچین Chainspace به یک موفقیت شخصی دست یافت. قبل از خرید ، تیم راه اندازی در حال ایجاد یک بستر قرارداد هوشمند با استفاده از خرد کردن بود. با این حال ، به نظر می رسد فیس بوک بیش از محصولشان بیشتر به تیم علاقه مند است. غول رسانه های اجتماعی اکثر تیم Chainspace را در بخش بلاکچین نسبتاً جدید خود استخدام کرد و پروژه اصلی در حال تعطیل شدن است.

افرادی که چیزهایی می گویند

جک حمله: جک دورسی مدیر عامل توییتر و مدیر عامل Square این هفته دنیای ارزهای رمزنگاری شده را با یک سری اظهارات طرفدار بیت کوین متحیر کرد. در اوایل هفته ، دورسی در پادکست Jo Rogan Experience ظاهر شد و اظهار داشت که بیت کوین بیشترین احتمال تبدیل شدن به پول بومی اینترنت را دارد. به دنبال آن ، او مجموعه ای از توییت ها را منتشر کرد که در آن همان احساسات مشخص شده است. پسر تازه کار حتی تعجب کرد که توییتر ممکن است به دنبال یکپارچه سازی شبکه رعد و برق باشد.

lnbc28600u1pw9n7g7pp5enjn8exsyymyl6mlxmcvy7fdcwuh04z96swfmtasznppglgdyvsqdqqcqzysc8rve6vdwuvketcn7yp8gu3ltvq29vj588erp3at9z2msqj0yhhjdwsf7qtfy5lwf8favm6u3wr5qklvprlhrz89pknpdfxnc55wy6sqnrxjh7

– جک (jack) 5 فوریه 2019

چه جدید به طور همزمان

پتانسیل زندگی واقعی: رمزنگاری در آمریکای لاتین: Bienvenidos ، رمزنگاری. بیاموزید که ارز رمزنگاری شده چگونه در سرتاسر آمریکای لاتین سر و صدا می کند.

Fidelity Investment گزارش داد که سرویس حضانت Crypto احتمالاً باعث رونق بازار می شود: Fidelity اولین بازیکن اصلی سنتی است که قصد دارد حق حضانت رمزنگاری را ارائه دهد. و این باید برای بازار بزرگ باشد.

چگونه برنامه های امنیتی Blockchain اینترنت را به مکانی امن تر تبدیل می کنند: این مکان خطرناک در آنجا (در اینترنت) است. نگران نباشید ، بلاک چین برای محافظت از شما اینجاست.

پشت نوآوری های Bitcoin Blockstream: شیرجه رفتن به Adam Back’s Creation: Blockstream – نیروی محرکه توسعه Bitcoin. در مورد آنچه آنها انجام می دهند بخوانید.

جشنواره های رمزنگاری موسیقی | برداشت متفاوت: تعداد زیادی از پروژه های رمزنگاری موسیقی ناموفق وجود داشته است. و سپس ، OMF وجود داشته است.

Polybird’s Patrick Springer در مورد آینده دارایی سازی: آنها می گویند 2019 سال توکن سازی است و پاتریک اسپرینگر تمایل به توافق دارد.

آیا جک دورسی به ادغام آینده پرداخت های بیت کوین در توییتر اشاره کرد؟: توییتر + بیت کوین. دسته کوچک موسیقی جاز هر روز کمتر و کمتر دور از ذهن به نظر می رسد.

Op Ed: چرا 2019 سال Token Non-Fungible (NFT) است: در حالی که Ethereum به طور مداوم در حال سقوط است ، NFT های بالای آن چنین نیستند.

نقد و بررسی Uphold: آیا می توانید به Crypto خود اعتماد داشته باشید؟: Uphold گزینه امن دیگری برای خرید ارز رمزپایه است. اما آیا این برای شما مناسب است?

چارچوب Blockchain Essentia چیست | یک راهنمای مبتدی: درباره چارچوب کار کردن برای کنترل اطلاعات خود بیاموزید.

مد با بلاکچین روبرو می شود: چگونه بلاکچین می تواند مشکلات مد را حل کند: این بلاکچین … همین حالا داغ است.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

جزیره من (و بلاکچین): شاید در مورد وابستگی کوچک و خود حاکم بریتانیا چیزی نشنیده باشید ، اما جزیره انسان به دنبال این است که به عنوان مقصد بلاک چین در سراسر جهان نام خود را به دست بیاورد. این جزیره اخیراً دفتر Blockchain و Sandbox تشکیل داده است که در آن مشاغل می توانند فناوری جدید بلاکچین را آزمایش کنند. به گفته Lyle Wraxall ، مدیر اجرایی جزیره دیجیتال جزیره من ، آنها “به دنبال جذب تجارت برتر بلاکچین و مبادلات برتر دنیا به جزیره هستند.”

در بالای جعبه شن و ماسه فناوری ، قانونگذاران در حال برنامه ریزی برای معرفی “مقررات فنی و فناوری هستند که از بهترین روشی که [از] سایر حوزه های قضایی با کیفیت بالا در سراسر جهان دیده اند ، الهام گرفته شده است”.

مرگ ، کلیدهای خصوصی و شربت افرا: این هفته داستانی را بسیار آبدار به ارمغان آورده است ، و این امر خاص بودن Netflix خود را تضمین می کند. اواخر سال گذشته ، جرالد کوتن ، مدیرعامل بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده در کانادا ، QuadrigaCX ، ناگهان در سفری به هند درگذشت. متأسفانه ، وی رمزهای عبور کیف پول های سرد صرافی را با خود به قبر برد و 190 میلیون دلار از اعتبارات کاربر غیرقابل دست یابی بود. اگرچه کارشناسان رمزگذاری برای بازیابی این رمزهای عبور تلاش می کنند ، اما احتمال موفقیت اندک است.

ما هزاران آدرس کیف پول داریم که متعلق به آنهاست QuadrigaCoinEx و در حال تحقیق در مورد داستان عجیب و غریب و صریح و باور نکردنی مرگ بنیانگذار و کلیدهای گمشده آن هستند. من به طور معمول احضار احضار نمی کنم اما اگر rcmpgrcpolice به دنبال این هستند ، تماس بگیرید krakenfx

– جسی پاول (jespow) 3 فوریه 2019

اینجاست که داستان حتی جالب تر می شود. بعضی افراد حدس زده اند که الف) صرافی از مرگ به عنوان راهی برای فرار از پول استفاده می کند ، یا حتی ب) کوتن مرگ خود را برای کلاهبرداری از مشتری جعل کرده است. این کمک نمی کند که بنیانگذار Cotton یک متهم کلاهبردار و پولشویی است که با هویت جعلی کار صرافی را انجام داده است. و فکر کردید بازار اخیراً کسل کننده است …