الان کمی بالاتر

حالا کمی بالاتر. و حالا کمی بالاتر. بازار رمزنگاری این هفته نیز با رشد بیش از 2.5 میلیارد دلار در کل بازار ، رشد مداومی را نشان داد. با هدایت Litecoin (18.63٪) ، Binance Coin (27.50٪) و BAT (18.03٪) ، بازار در طی هفته دو درصد رشد کرد. در مورد سه سکه برتر:

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (3/8/19)

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (3/8/19)

بیت کوین هفته را با افزایش قیمت 1.43٪ برنده شد. همچنان نزدیک به مرز 4000 دلار خزش می کند.

اتریوم به سختی جابجا شد و فقط 0.36٪ رشد کرد. قیمت فقط 140 دلار خجالتی است.

XRP عقب نشینی جزئی 2.57 درصدی را به سمت 0.30 دلار تجربه کرد.

اخبار رمزنگاری داخلی

خداحافظ ویزا سلام ، بیت کوین: هفته گذشته ، كروگر ، یك فروشگاه برجسته فروشگاه های مواد غذایی در ایالات متحده ، ممنوعیت پرداخت ویزا را از ماه آوریل در سراسر فروشگاه اعلام كرد. این اقدام در پاسخ به هزینه های گزاف پردازش ویزا صورت گرفته است ، که ظاهراً دشوار است که زنجیره ای بتواند قیمت های پایین را برای مشتریان حفظ کند.

طرفداران بیت کوین البته خیلی سریع وارد عمل شدند. آنتونی “ویروس در حال گسترش است” پمپلیانو در توییتر از هر دنبال کننده ای درخواست کرد تا وی را با تیم اجرایی کروگر در تماس قرار دهد. و ، Satoshi لعنت شود ، در واقع کارساز بود. پمپلیانو این هفته را پیگیری کرد و به انبوه توئیتر اطلاع داد که با تیم دیجیتال کروگر صحبت کرده است و به نظر می رسد همه چیز در حال پیشرفت است. پرداخت های شبکه Lightning Bitcoin ممکن است به یک فروشگاه مواد غذایی در نزدیکی شما انجام شود.

فروشگاه بقالی kroger متوقف کردن پذیرش @ ویزا در بیش از 250 فروشگاه به دلیل هزینه شبکه.

چه کسی کسی را در تیم رهبری آنجا می شناسد?

تیم Morgan Creek Digital برای دیدار با آنها پرواز می کند و آنها را با شبکه Lightning Network در سراسر کشور جلب می کند. &# 128293؛&# 128591؛&# 127997؛

– پمپ &# 127786؛ (APompliano) 2 مارس 2019

دنور رای گیری مبتنی بر بلاکچین را امتحان می کند: شهرداری با مسافت بالا قصد دارد یک برنامه رأی دادن به تلفن همراه را برای انتخاب خود در ماه مه آزمایش کند. آنها برنامه مبتنی بر بلاکچین را در دسترس ارتش فعال و افراد تحت تکفل واجد شرایط آنها و همچنین رای دهندگان خارج از کشور قرار می دهند. انتقال روند رأی گیری غیرحضوری به یک برنامه تلفن همراه ، روند خسته کننده نیاز به چاپ و اسکن تمام اسناد مورد نیاز را بهبود می بخشد. و به طور کلی ، باید به افزایش مشارکت رای دهندگان کمک کند.

تلاش برای رای گیری تدریجی با مشارکت Tusk Philanthropies ، سازمانی است که مأموریت دارد “پیشبرد برنامه های رای گیری سیار و ضد گرسنگی در سراسر کشور”.

افرادی که چیزهایی می گویند

دورسی ، بیشتر شبیه Hoardsey: جیب دورسی fanboy بیت کوین و مدیر عامل توییتر / میدان اطمینان می دهد که وقتی بیت کوین به جریان اصلی تبدیل می شود ، او در سمت راست تاریخ قرار دارد. این هفته ، در Tales from the Crypt پادکست ، دورسی فاش کرد که اخیراً هر هفته 10،000 دلار رمزنگاری کرده است ، حداکثر مقدار از طریق Cash App.

چه جدید به طور همزمان

بنیانگذار IoTeX ، رائولن چای در اینترنت اشیا (IoT) و حریم خصوصی: ما با تیم صحبت کردیم تا مطمئن شویم یخچال هوشمند شما روزی بابت بیت کوین از شما اخراج نمی کند.

بازار رمزنگاری آرژانتین از Crypto Winter سرپیچی می کند: شما می توانید علت را در نیم کره ها یا بخش بانکی مشکوک قرار دهید ، اما زمستان رمزنگاری آرژانتین گرم است.

غول های رسانه های اجتماعی فیس بوک و تلگرام برای راه اندازی ارزهای دیجیتال خود: بدیهی است که شما باید معیشت مالی خود را برای شرکتی که سو اخلاقی با داده های شخصی.

بیش از 150 هزار بیت کوین که توسط نهنگ های بیت کوین در 60 روز جمع شده اند: نام ، نام ، نام. به نظر می رسد که والها بالاخره مشغول خوردن ناهار خود هستند.

بیت کوین نمی میرد ، فقط خواب زمستانی دارد: “بیت کوین مرده است!” ما یک میلیون بار شنیده ایم. به همین دلیل است که به وضوح چنین نیست.

شبکه پاستل (PSL) چیست؟ | راهنمای Blockchain هنر دیجیتال: ما می گوییم که چگونه این پلتفرم بلاکچین هنر دیجیتال را به ندرت نادر و کاملاً قابل تجارت می کند.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

و پشت درب کوادریگا شماره سه: ظاهراً هیچی بلومبرگ گزارش داد که پنج آدرس از شش آدرس کیف پول سرد که QuadrigaCX صرافی کانادایی ادعا می کند اکثر وجوه کاربران را در اختیار داشته است ، از آوریل سال گذشته خالی است. یادآوری می کنم ، مدیرعامل Quadriga ، جرالد Cotton ، ناگهان درگذشت امسال ، گفته می شود رمزهای عبور را به اکثر کیف پول های سرد صرافی با خود برد.

در حال حاضر ، ارنست و یانگ در تلاش برای یافتن صدها میلیون دلار وجوه کاربر ، مبادله را بررسی می کنند. تاکنون هیچ شانسی نداشته اند. خط حمله بعدی آنها از طریق خدمات وب آمازون (AWS) است. آنها به دنبال کمک مالی دادگاه هستند تا به آمازون دستور دهند جزئیات داده های سیستم عامل را ارائه دهد. از آنجا که حساب به نام Cotton است ، آمازون قادر به تحویل آن بدون دستور دادگاه نیست (یا مایل نیست).

اگر استخراج Crypto عالی است ، Myles Davis را در نظر بگیرید: حکم صادر شد طبق مطالعه اخیر سیسکو ، دانشگاه های کالج رسماً دومین مکان جالب برای استخراج ارز رمزنگاری شده هستند. زادگاه غرفه های آبجو پنگ و کاسک در جایگاه دوم پس از گیاهان انرژی / سودمند قرار گرفت. 22 درصد از کل فعالیت های استخراج ارز رمزنگاری شده در محوطه دانشگاه رخ می دهد ، احتمالاً به دلیل برق رایگان تأمین شده توسط مدرسه.

برترین عمودی استخراج رمزنگاری

عمودی معدن Crypto (منبع: سیسکو)

به غیر از دانشجویان ، آستین مکبریب ، محقق تهدید سیسکو معتقد است که هکرها همچنین رایانه های دانشگاه را با بدافزار استخراج ، رمزگذاری AKA آلوده کرده اند. وی خاطرنشان کرد: “اگر مجبور به پرداخت هزینه های آن نباشید ، واقعاً برای کسب درآمد با هزینه دانشگاه جای خوبی دارید.”

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me