یادداشت سردبیر: مطلب زیر یک پست مهمان است که توسط ZenLedger ارسال شده است.

دفترداری سنگ بنای اصلی هر مشاغل است. قبل از اینکه بتوانید جریان وجه نقد را در تجارت خود درک کنید ، به یک ثبت سازمان یافته از کلیه معاملات انجام شده در داخل یک سازمان نیاز دارید. به همین دلیل است که همه از پزشکان انفرادی گرفته تا سازمان های غیرانتفاعی ، تا مجامع چند ملیتی ، وظیفه حیاتی تعادل کتاب ها را به CPA حرفه ای می سپارند..

بنابراین حسابداری بیشتر مربوط به طبقه بندی و ثبت معاملات است. مشتری ها برای از بین بردن طبقه های دارایی های عجیب و غریب و اطمینان از انطباق آنها با کدهای مالیاتی ، قوانین و مقررات ، به CPA اعتماد می کنند. با افزایش تقاضا برای ارزهای رمزپایه ، هزینه آگاه شدن برای شما هزینه دارد.

اگر CPA هستید ، فقط یک مسئله زمانی طول می کشد که مشتری از شما در مورد برخورد با ارز رمزنگاری شده سال کند.

چه اتفاقی می افتد که شما پرداخت ها را در رمزنگاری دریافت می کنید؟ خرید ، فروش و تجارت ارزهای رمزپایه را چگونه طبقه بندی می کنید؟ در این پست ، ما به این س andالات و س answerالات دیگر پاسخ خواهیم داد. در اینجا 8 نکته در زمینه حسابداری برای CPA رمزنگاری آورده شده است.

Cryptocurrency برای CPA چیست?

برای بقیه جهان ، ارز رمزنگاری شده یک ارز دیجیتال است که برای تنظیم “چاپ” خود از رمزنگاری ، تأیید معاملات و دفترچه ای شفاف و توزیع شده به نام بلاکچین استفاده می کند..

برای CPA ، رمزنگاری ارز نیست ، بلکه خاصیت آن است. IRS ، به همراه سازمان های مالیاتی اکثر کشورهای پیشرفته ، ارز رمزپایه را به عنوان دارایی مشمول مالیات بر سود سرمایه طبقه بندی می کند.

این بدان معناست که حتی اگر مشتری شما با رمزنگاری مانند ارز رفتار کند و مثلاً یک بوگاتی ویرون را با بیت کوین خریداری کند ، بازهم می تواند مالیات سود سنگین سود معاملات را بدهکار باشد. خرید به عنوان فروش املاک تلقی می شود. اگر بیت کوین از زمانی که مشتری آنها را خریداری کرده است ، ارزش خود را بدست آورد ، بر اساس ارزش بیت کوین در زمان فروش ، مالیات بر سود سرمایه بدهکار هستند.

و در حالی که قبلاً در مورد “مبادله های مشابه” یک ارز رمزنگاری شده با ارز دیگر ابهام وجود داشت ، کد مالیاتی جدید ایالات متحده با اصلاح بخش IRC بخش 1031 (a) (1) ، این روزنه قانونی را بسته و تمام معاملات ارزهای رمزپایه را به یک رویداد مشمول مالیات تبدیل می کند.

نکات حسابداری برای CPA رمزنگاری

بنابراین می دانیم که از همه خرید و فروش های رمزنگاری ، از جمله خرید کالا و خدمات و مبادلات مشابه ، مالیات بدهی داریم. از آنجا که بقیه دنیا با ارز رمزنگاری شده مانند ارز رفتار می کنند ، اما سازمان های مالیاتی با آن به عنوان دارایی رفتار می کنند ، حسابداری شما بسیار پیچیده می شود. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در نگه داشتن کتابهای خود به صورت مستقیم و باریک آورده شده است.

نکته 1 – هر معامله رمزنگاری شده یک رویداد مشمول مالیات است. لازم به تکرار است که خرید ، فروش یا معامله ارز رمزنگاری شده منجر به سود یا زیان سرمایه می شود. این حتی اگر کالاها و خدمات را با استفاده از رمزنگاری خریداری کنید (به عنوان فروش دارایی حساب می شود) یا یک ارز رمزنگاری شده را با ارز دیگر معامله کنید (به عنوان مثال بیت کوین برای Ethereum).

نکته 2 – رمزگذاری را بیش از یک سال نگه دارید.

به عنوان یک رویداد مشمول مالیات که سود یا زیان سرمایه ایجاد می کند ، می توانید از نرخ مالیات سود طولانی مدت سرمایه معاملات ارزهای رمزپایه بهره مند شوید.

نکته 3 – پرداخت در رمزنگاری به عنوان درآمد معمولی تلقی می شود.

اگر در ازای دریافت کالاها ، خدمات یا به عنوان حقوق و دستمزد ، مبلغ رمزپایه پرداختی دریافت می کنید ، می توانید با آن به عنوان درآمد عادی با ارزش عادلانه بازار رمزنگاری در زمان دریافت رفتار کنید..

نکته 4 – هیچ مالیاتی بر سود مالیات بر اهدای رمز ارز به موسسات خیریه معاف از مالیات در ایالات متحده آمریکا نمی رسد.

شما نیازی به پرداخت مالیات بر سود سرمایه برای کمک های مالی رمزنگاری به موسسات خیریه معاف از مالیات معتبر IRS (به عنوان مثال وضعیت 501 (c) (3)) ندارید. شما حتی می توانید کمک مالی را از مالیات خود بر اساس ارزش منصفانه بازار ارز رمزنگاری شده در تاریخ معامله کم کنید.

نکته 5 – گیاهان هوایی ، چنگال ها و استخراج را به عنوان درآمد مشمول مالیات در نظر بگیرید.

به نظر می رسد قطره های هوایی ، چنگال ها و استخراج رمزنگاری از هوای مطبوع درآمد کسب می کنند ، اما هنوز هم مشمول مالیات هستند. سیاست IRS این است که رمزنگاری جدید را به عنوان درآمد مشمول مالیات بر اساس ارزش منصفانه بازار در زمان معامله تلقی کند. تجهیزات استخراج رمزنگاری را می توان به عنوان هزینه تجارت کسر کرد.

نکته 6 – تغییر فوراً رمزنگاری به پول نقد را در نظر بگیرید.

اگر اجازه می دهید مشتریان به شما ارز رمزنگاری شده بپردازند ، خدمات بسیاری در دسترس است که به شما امکان می دهد فوراً آن را به پول نقد تبدیل کنید. این خطر نوسانات معامله با ارزهای رمزنگاری شده را کاهش می دهد و می تواند حسابداری شما را ساده کند و در عین حال به شما امکان می دهد دادخواست قانونی ترجیحی مشتریان را در خود جای دهید.

نکته 7 – به قوانین و مقررات منطقه توجه کنید.

ارز رمزپایه یک کلاس دارایی جدید است. قوانین و مقررات از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. ایالات ممکن است مقررات مالیاتی اضافی مربوط به رمزنگاری را داشته باشند. مهم است که شما مقررات مالیاتی محلی خود را در مورد ارزهای رمزپایه درک کنید که باید مالیات Crypto خود را محاسبه کنید.

نکته 8 – از نرم افزار حسابداری مالیات رمزنگاری استفاده کنید.

مهم است که هنگام برخورد با IRS فعال باشید ، نه واکنش گرا. گزارشگری دقیق از خود بهترین روش برای پیش گرفتن و جلوگیری از مجازات ها و هزینه های قانونی است. ZenLedger خدمات مالیاتی Crypto به شما امکان می دهد معاملات ارز رمزنگاری شده را وارد کنید ، سود و درآمد را محاسبه کنید و فرم های مالیاتی مانند 8949 ، برنامه D ، FinCen114 را به طور خودکار پر کنید & FBAR.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me