Adam Draper را در Blockchain به عنوان یک ابرقدرت راه اندازی کنید ، VC را تقویت کنید

Adam Draper بنیانگذار و مدیر عامل Boost VC ، شتاب دهنده ای است که تمرکز خود را در کشف برنامه های VR / AR ، بلاکچین ، ارز رمزنگاری شده ، ربات ها ، فضا ، هوش مصنوعی و هواپیماهای بدون سرنشین قرار داده است.. تقویت VC چیزی فراتر از یک سری واژه های پر سر و صدا است ، زیرا شتاب دهنده بیش از 200 شرکت را سرمایه گذاری کرده و پروژه های بسیار خوبی را راه اندازی کرده است. Adam Draper که یک نسل چهارم VC است ، از استارتاپ هایی مانند Coinbase ، Plangrid ، Amplitude و همچنین بسیاری دیگر از طریق Boost VC سرمایه گذاری کرده و از آنها حمایت می کند..

Boost VC که در San Mateo در Hero City واقع شده است ، یک نقش اساسی در اکوسیستم دانشگاه Draper ایفا می کند ، دنیایی که توسط دو نفره بلندپرواز پدر و پسر بلند پروازانه تیم و آدام Draper انرژی گرفته است..

آدام دراپر

تنها کافی است یک مکالمه سریع و یک نفره با آدام داشته باشید تا از اشتیاق او برای جامعه استارتاپی و کاوش در فن آوری هایی که به طور بالقوه می تواند مشکلات را حل کند و زندگی را برای همه بشریت تقویت کند ، احساس کنید..

مصاحبه زیر در DraperU 2018 Blockchain Intensive انجام شده است و شامل بلاکچین و نقش آن در رشد دنیای فناوری کارآفرینی است..

واقعاً جالب است که ببینید DraperU و Boost VC چگونه از چندین فناوری مانند blockchain ، VR / AR ، AI و غیره در یک بلوک استقبال می کنند.

بله ، حدس می زنم برای مردم به نوعی جالب باشد. تا اینجا نباشید ، واقعاً آن را نمی بینید. واقعاً جالب است بله ، همه ما اینجا هستیم. عالی بوده ما در این قبیله چند شرکت رمزنگاری داریم که قطعاً توانسته اند از آنها بهره مند شوند. شرکت های VR با شرکت در تمام رویدادهایی که در حال انجام است ، در مورد رمزنگاری اطلاعات بیشتری کسب می کنند. یکی از شرکت های ما به مردم کمک می کند تا قرارداد هوشمند ERC20 را تنظیم کنند تا مردم از راه اندازی سکه های خود هیجان زده شوند.

HeroCity

طبقه همکف شهر قهرمان.

من فکر می کنم بلاکچین به طور قابل توجهی سرعت VR را تسریع می کند.

در ابتدا ، من این را در حین صحبت خود گفتم ، اما در اصل ، ما به رمزنگاری پریدیم و سپس دو سال بعد ، به VR و رمزنگاری پریدیم. مردم مانند ، خوب ، همپوشانی کجاست؟ در ذهن من ، حتی یک همپوشانی وجود ندارد. من فقط فکر کردم که هر دو فن آوری بسیار مهمی هستند و مردم قرار است آن را داشته باشند.

و سپس اخیراً ، مانند شش / نه ماه گذشته ، متوجه شده ام که VR بدون رمزنگاری کار نمی کند و استفاده مناسب برای blockchain VR است. ما متوجه شده ایم که فقط یک پتانسیل عظیم در این دسته از چیزها وجود دارد که وحشی است زیرا خوش شانس بود. من فکر می کنم یکی از مواردی که به من احساس مفید بودن داده است ، صادقانه است Crypto Kitties.

این فناوری کم ارزش است.

بسیار کم ارزش و خنده آور.

بچه های Beanie یک صنعت 3،000،000،000 دلار بودند.

آره من کتاب های طنز را جمع کردم. کارت جمع کردم. من یک جمع کننده عظیم چیزها هستم اما دیجیتال هرگز این احساس کمبود را نداشته است که انگار از هر 100 مورد یک نفر وجود دارد یا از هزار مورد دیگر یک نفر وجود دارد. که فوق العاده هیجان انگیز است اکنون می توانیم این کار را انجام دهیم و توزیع اینترنت است. چقدر باحاله? مانند اینترنت ، به جای اینکه فروشگاه کارت ورزشی یا فروشگاه کتابهای مصور باشد ، اینترنت می تواند سرویس توزیع باشد.

شما لازم نیست که یک کارت چاپ نادر را در نامه وارد کنید و آن را به پاکستان ارسال کنید و امیدوار باشید که پول به شما برسد. این فقط انجام شده است.

من هنوز کششی برای مجموعه های هنری ندیده ام ، اما من واقعاً از این موضوع هیجان زده ام. و چند شرکت وجود دارد که به معنای واقعی کلمه فقط در بازارهایی مانند eBay این کالاهای دیجیتال کار می کنند. من واقعاً هیجان زده هستم ، ما در واقع شرکتی به نام DarkWinds داریم که نوعی Magic the Gathering را در بلاکچین راه اندازی کرده است. و من واقعاً از آینده همه این موارد بسیار هیجان زده هستم زیرا شما واقعاً می توانید کارت ها را با ارزش تر کنید. اگر کسی این را از قبل در سیستم برنامه ریزی کند در حالی که بلوک ها استخراج می شوند یا از بلوک ها استفاده می شود.

همچنین می توانید این کار را به گونه ای انجام دهید که افراد بتوانند فقط تعداد دفعات مشخصی از کارت را در هفته استفاده کنند. می توانید آن را مانند سیستم Magic the Gathering درست کنید ، اما می توانید آن را طوری بسازید که هنگام بازی قدرتمندتر شوند. بنابراین ، اگر بیشتر بازی کنید ، کارت ها قدرتمندتر می شوند. فکر می کنم خیلی جالب است این یک مفهوم جذاب است که نمی توانست با کارت های تخت وجود داشته باشد. ناگهان ، حقیقتی در زنجیره بلوک شفافیت وجود دارد که می تواند چنین اجازه ای را بدهد. وقتی شرکت ما گفت که ما این را راه اندازی می کنیم ، به نوعی شبیه Magic the Gathering است اما با دزدان دریایی است ، من یک سری کارت خریدم زیرا مجبور شدم بازی کنم.

مخصوصاً اگر با چیزهای هم ردیف همسو باشید. تا زمانی که کار کند و ارزش کارت خود را حفظ کنید.

آیا Ready Player One را هنوز دیده اید؟ او از طریق فروشگاه می رود و بمب ها و هر چیز دیگری را می گیرد. این بدون بلاکچین امکان پذیر نیست ، مانند داشتن یک بمب بدون بلاکچین مانند یک چیز ممکن نیست. وحشی است.

فیلم عالی نقطه انحنای منحنی فناوری این است که ما هوش مصنوعی داریم ، VR / AR و بلاکچین داریم و همه آنها به نوعی گرده افشانی می کنند. سپس رباتیک نیز در آنجا مخلوط می شود. هر چهار نفر از آنها رشد سریع زیادی را تجربه می کنند. فقط دیدن اینکه پایین می رود ، مثل لعنت است.

مورد دیگری که من می بینم این است که شخصیت های هوش مصنوعی در VR وجود خواهند داشت. همه این مواردی است که شما می گویید همپوشانی دارد. همپوشانی هر سه مورد جذاب خواهد بود. کار به جایی می رسد که می توانید با حیوانات ، شخصیت ها و چیزهایی تعامل کنید که همچنین صحبت می کنند و صحبت می کنند. میلیون ها مورد از این هوش مصنوعی وجود دارد. مانند کسی که به من گفت ، من عاشق روند فکر هستم. برای هر نفر 10 هزار هوش مصنوعی وجود دارد. این ایده که تعداد بی شماری از این شخصیت ها وجود دارد ، این هوش در نرم افزار بسیار جالب است و شما از طریق واقعیت مجازی با آنها تعامل خواهید کرد. من اولین شخص VR هستم ، فکر می کنم VR قبل از AR بلند خواهد شد.

آدام دراپر

بهش فکر کن. اگر هوش مصنوعی در درک مغز انسان ، چگونگی تعامل انسان و استرس زدایی و مسائل آنقدر خوب باشد ، به معنای واقعی کلمه می توانید بدون صحبت با انسان دیگری ، در VR درمان کنید. در اینجا یک هوش مصنوعی وجود دارد که به شما کمک می کند. اما در VR ، می توانید آن را در خانه همه قرار دهید و یک جهش بزرگ در حل یک مسئله جهانی بهداشت روان داشته باشید.

و بدون قرص ما یکی برای آلزایمر داریم. معکوس کردن آلزایمر هدف آنها است. در واقع کنترل معکوس کردن را خواهید داشت. بسیاری از مطالعات نشان می دهد که موسیقی ، ورزش و تجربه همه در یادآوری مغز در مورد شما بسیار مفید هستند. بیماران آلزایمر از این محصول استفاده می کنند. واقعاً جالب است این با دوچرخه است ، شما در این منطقه جنگلی دوچرخه سواری می کنید. موسیقی وجود دارد که در پس زمینه پخش می شود و مربوط به دوران کودکی شما است و واقعا جذاب است. این هیجان انگیز است موارد استفاده پزشکی که پزشکی نیستند. آنهایی که برای سلامت روان یا سلامت مغز هستند که کل گروه هستند.

هر نوع انزوا از طریق آن نیز قابل درمان است. مانند فضانوردان در فضا. من حتی نمی دانم که آنها چگونه این کار را می کنند صرف شش تا هشت ماه صرف تعامل با سه نفر. VR آنها را اینجا قرار می دهد.

شش ماه در فضا ، VR کاملا آن را حل می کند.

هر زمان که بخواهید می توانید با دوستان و خانواده خود خنک شوید.

شخصی باید یک هدست VR را به فضا ارسال کند. اولین هدست VR را روی ایستگاه فضایی قرار دهید. بگذارید با آن بازی کنند.

دقیقاً ، یا آنها را به خانواده خود منتقل کنید.

چه چیزی بعدی اتفاق می افتد؟ آیا می توانید این موارد را از طریق اینترنت جستجو کنید؟ بگذارید این چیز را دنبال کنم. Space ، این چیز دیگری است که با همه این فن آوری ها تلاقی می کند.

قبلاً این داستان علمی تخیلی بود اما اکنون با واقعیت ترکیب شده است. وقتی بزرگ می شدم ، فکر اینکه می توانم با کسی چت ویدیویی کنم ، برایم دیوانه کننده بود. من مثل این بودم که آینده است. و این فقط در عرض چند سال مورد استقبال تجاری قرار گرفت.

چیزی که به من قدرت فن آوری را نشان داد در واقع Napster ، اشتراک فایل از طریق نظیر بود. من فکر می کنم این قدرت واقعی محاسبات شبکه ای بود که کسی موسیقی در رایانه خود داشت و من می توانستم آن را ببینم و سپس می توانم آن را به کامپیوترم بیاورم و می توانم گوش دهم. آن چیز مشترک مبتنی بر دارایی ذهنم را به باد داد و مدتها بود که با آن وسواس داشتم. من مرحله بارگیری موارد را پشت سر گذاشتم و برای دریافت بارگیری های صحیح باید غلط املایی کنید.

برای گذراندن همه مراحل واقعا مرحله جالبی بود. منظورم این است که بدون ناپستر ، هیچ اسکایپی وجود نداشت. برای دستیابی به بیت کوین ، این فناوری باید خود را به عنوان نظیر فن نظیر نشان دهد. بیت کوین فقط با فناوری نظیر همتا است. این یک سیستم شبکه همتا برای همتا است که با یک دفتر کل ارتباط برقرار می کند.

تمایز بین شرکتهای امروزی و شرکتهای اینترنتی اولیه جایی بود که این شرکتها ، رشد آنها محدود به رشد اینترنت بود زیرا چه کسی در رایانه آنها بود؟ مقدار بسیار کمی از مردم. ما اینترنت را کاملاً بارگیری کرده ایم که کودکان 12 ساله و هشت ساله در آن هستند و نحوه استفاده از آن را می فهمند.

آنها می دانند که چگونه از آن استفاده کنند بدون اینکه هرگز نحوه استفاده از آن را درک نکنند.

اکنون هر شرکتی که به بازار عرضه می شود به همه این موارد دسترسی فوری دارد. حلقه های بازخورد می توانند یک ساعت کوتاه باشند در حالی که به روز برمی گردیم ، مثل روزها ، هفته ها بود. این چیزهای بسیار جذابی است چیزی که من در مورد Blockchain Intensive دوست دارم این است که شما واقعاً در مالکیت بلاکچین به عنوان یک فناوری استفاده می کنید و افراد را در این زمینه آموزش می دهید و شما یک پلتفرم شگفت انگیز برای انجام آن دارید.

فکر نمی کنم ما درک کنیم که این پلتفرم چقدر عالی است. این یک عکس از دیدن تأثیرگذاری ما بود. من می گویم من از نظر فنی به جز ژنتیک با پدرم وابسته نیستم ، اما از نظر جغرافیایی در یک مکان هستیم. بنابراین ، من فقط با صحبت کردن ، صحبت کردن کمک می کنم. من آن را تنظیم نکردم ، این همه پدر من و تیم او بودند. او تیم بزرگی دارد. ما در رمزنگاری بزرگ شده ایم و مدتی است که کار می کنیم. من از نظر فنی اولین صندوق بیت کوین بودم. به آن رمزنگاری نمی گفتند. فقط Bitcoin نامیده می شد. سپس من وسواس پیدا کردم و سپس او وسواس پیدا کرد و سپس سکه مارشال را گرفت و ما فقط رفتیم. اکنون ، جهان با رمزنگاری دیوانه شده است. من سه هفته پیش در سنگاپور بودم و فقط همه کسانی هستند که می توانند درباره آنها صحبت کنند.

آدام دراپر

مهم نیست که سطح هوش شما چیست یا در زندگی چه کاری انجام می دهید ، اگر فقط در مورد رمزنگاری چیزی شنیده اید ، که اکثر مردم در اواسط سال 2017 انجام دادند ، شما وظیفه این بار عظیم یادگیری تئوری بلاکچین و همه چیزهایی را دارید که باید انجام شود در مدت زمان کوتاهی بتوانید یک سرمایه گذاری تحصیل کرده در سکه هایی که در حال افزایش هستند ، صرف نظر از اینکه سرمایه خوبی است یا نه ، انجام دهید. فقط کمی حواس پرت بود …

اکنون ، من فکر می کنم مثل یک قطعه بزرگ سال گذشته در مورد آموزش بود. بنابراین ، شما بچه ها خدمات را ارائه می دهید اما به همان اندازه محتوا تهیه می کنید. اما آن دسته از افرادی که واقعاً آن را درک نمی کردند اما مشغول بازی بودند ، باید در طول زمان دقیقاً نحوه کار همه چیز را یاد بگیرند. بنابراین ، این واقعا هیجان انگیز است. به نوعی مانند اینترنت اکنون دانش عمومی است ، اما زمانی که اینترنت در سال 1995 تا 1999 رو به گسترش بود ، احتمالاً یک چیز غیرقابل تحقق بود. شما به صورت دیجیتالی با مردم ارتباط برقرار می کنید معنی ندارد.

من همیشه سعی می کنم خود را در دیدگاه ذهنی نوک نوآوری با عمومی قبل مانند آنچه مردم قبل از روشن شدن لامپ فکر می کردند قرار دهم. این چیه؟ این چه پیامدهایی دارد؟ حالا ، ما می توانیم شب کار کنیم.

آیا اکنون وقت بیشتری برای انجام کارها داریم؟ این دیوانه است.

آنها فقط چهار یا پنج ساعت دیگر در اوقات فراغت خود برنده شدند.

عالی است من اینطور فکر نکرده ام ، اما دوستش دارم. بنابراین ، در ذهن من ، شما تاریک را با نور جایگزین نمی کنید ، که قطعاً یک ارزش افزوده بزرگ است. شما قادر نخواهید بود آنچه را که ما در زیرزمین انجام می دهیم بدون نور انجام دهید. این یک سیستم اعتماد است. بنابراین ، به نوعی این سوئیچ وجود دارد که اکنون اعتماد ماشین وجود دارد. من نمی دانم که نسل بعدی چگونه خواهد بود؟ آنچه لامپ آنها تلنگر می کند چیست. عالی خواهد بود.

این یک روش عالی برای فکر کردن در مورد آن است.

این مانند ادغام سایبورگ است.

من فکر می کنم این مورد بعدی است. من این نظریه حواس پرت را پیدا کرده ام که نسل ما ، افرادی که اکنون نسبتاً جوان هستند ، جایی وجود خواهد داشت که امکان انتقال احساس شما به یک ماشین وجود دارد. من خط سیری برای آن ندارم ، فقط فکر می کنم که در بعضی مواقع اتفاق بیفتد. افرادی که تازه پیرتر می شوند و اتفاقاتی برای آنها می افتد و آنها قبل از آن نقطه بارگذاری حساسیت می میرند ، افت قابل توجهی از افراد وجود خواهد داشت. آنهایی که آن نقطه را پشت سر می گذارند تا بی نهایت زندگی می کنند. آنهایی که نمی کنند ، نکنند.

پس مثل این است که انسان چیست؟ در اصل این سوال همان چیزی است که به پایان می رسد. اگر مغز انیشتین را داشتید ، آیا روح او را دارید؟ آیا الگویی را که وی برای تصمیم گیری ایجاد کرده است ، دارید؟ این همان وجود است. و خاطرات.

لامپ.

کامل.

برای همگام شدن با آدام دراپر ، او را بررسی کنید توییتر. Boost VC 50 هزار دلار – 500 هزار دلار در ازای 7 درصد از شرکت ها سرمایه گذاری می کند و مسکن ، فضای کاری و شبکه ای عمیق را در دنیای استارت آپ فراهم می کند. می توانید درباره Boost VC بیشتر بدانید اینجا.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me