Bitmain در حال حاضر بر بخش معدن تسلط دارد. خط Antminer این شرکت به طور مداوم در میان بهترین سخت افزار استخراج Bitcoin موجود است. این شرکت مخفی چینی موفق شده است موقعیت خود را از طریق ترکیبی از تاکتیک هایی که شامل موقعیت قوی و توسعه مداوم خط تولید آنها است ، تأمین کند. بیایید لحظه ای وقت بگذاریم تا بررسی کنیم که چگونه این غول معدنکاری توانسته است در چنین دوره رقابتی به قله صعود کند.

حاشیه سود عظیم

Bitmain هر سه ماه سود کلانی کسب می کند. طبق CNBC اخیر گزارش, Bitmain در حال حاضر سود بیشتری نسبت به توسعه دهنده کارت GPU بسیار محبوب Nvidia کسب کرده است. Bitmain در حال حاضر از محصولات خود حاشیه سود 65٪ برخوردار است. این گزارش نتیجه گرفت که Bitmain در سال 2017 به سودهایی بالغ بر 4 میلیارد دلار رسیده است.

سخت افزار استخراج بیت کوین Antminer

این حاشیه سود زیاد به Bitmain کمک کرده است تا خط سخت افزاری استخراج Bitcoin Antminer خود را به یکی از پیشرفته ترین استخراج کنندگان در بازار تبدیل کند. با این کار ، Bitmain همچنین قدرت هش کردن کل شبکه BTC را افزایش داده است. که دشواری کارگران معدن را افزایش داده است. به نوبه خود ، این کار معدنچیان بیشتری را مجبور به خرید سکوهای استخراج ASIC کرده است تا در فضای معدن مرتبط باشند.

تراشه های یکپارچه ASIC یا Application Specific یکپارچه که در خط Antminer استفاده می شود برای کنترل کد هش SHA-256 استفاده شده توسط BTC طراحی شده اند. این تراشه های استخراج پیشرفته قدرت هش کردن بسیار بیشتری نسبت به تلاش های استخراج GPU یا CPU دارند. در بسیاری از موارد ، تراشه های ASIC قادر به محاسبه اثبات کار 100000 سریعتر از نمونه های GPU خود هستند. اگر قصد استخراج موفقیت آمیز BTC در مقیاس بزرگ را دارید ، امروز به یک دستگاه استخراج ASIC نیاز خواهید داشت.

نمودار افزایش دشواری BTC

نمودار افزایش دشواری BTC

استخرهای استخراج

Bitmain همچنین استخرهای استخراج بیشماری را کنترل می کند. استخر استخراج شبکه ای از رایانه ها است که قدرت هش کردن خود را با هم ترکیب می کنند. استخرهای استخراج بسیار محبوب شده اند زیرا تقریباً به هر شخصی اجازه می دهد از استخراج BTC استفاده کند. سود حاصل از سرمایه گذاری مشترک معدنکاری بر اساس مشارکت هش بین اعضای استخر تقسیم می شود.

استخرهای استخراج یکی از بهترین راه ها برای شروع استخراج BTC در اکوسیستم رقابتی امروز است. متأسفانه ، این استخرها بخش عمده ای از شبکه BTC را نیز متمرکز می کنند. این امر منجر به این شده است که Bitmain حتی کنترل بیشتری بر بخش معدن بدست آورد.

برآوردهای محافظه کارانه شرکت حسابداری برنشتاین سهم بازار Bitmain را 70 تا 80 درصد اعلام کرده است.

Bitmain در حال حاضر دارای تعدادی از بزرگترین استخرهای استخراج در جهان است. اینها شامل Antpool و BTC.com است. این شرکت انحصاری علاوه بر این استخرهای استخراج مبتنی بر سخت افزار ، چندین بخش استخراج ابری را نیز اداره می کند. هاشنست, سوانلیبائو, و BW.com سه مورد از بزرگترین عملیات استخراج ابر در حال حاضر وجود دارد. همه این موارد توسط Bitmain کنترل می شوند.

تهیه استخرهای استخراج با سخت افزار استخراج بیت کوین

سکوهای Antminer اکنون استاندارد صنعت هستند. Bitmain با فراهم کردن استخرهای استخراج رقیب با دسترسی به سخت افزار استخراج Bitcoin خود در ازای دریافت درصدی از سود استخر ، بیشتر در موقعیت خود سرمایه گذاری کرده است. این یک سرمایه گذاری بسیار موفق بوده است. همچنین منجر به افزایش تقاضا برای سخت افزار استخراج بیت کوین Antminer در صنعت شده است.

مراکز داده سخت افزار استخراج بیت کوین

Bitmain پیشگام ساختار اشتراکی مرکز داده مشترک است و در حال حاضر ، هر کسی می تواند برای افزایش قابلیت های استخراج خود ، قدرت هش اضافی را از یکی از مراکز خود اجاره کند. این مراکز داده اغلب در مناطقی از جهان واقع شده اند که انرژی تجدید پذیر یا بسیار کم هزینه در آن وجود دارد. این وضعیت در محل مغولستان داخلی آنها وجود دارد. Bitmain با قرار دادن مراکز داده خود در این مناطق قادر است سود خود را حتی بیشتر کند.

عکس مرکز داده Bitmain از طریق موفقیت بینش

عکس مرکز داده Bitmain از طریق موفقیت بینش

مشاغل جدید Bitmain

Bitmain آگاه است که بازار دائماً در حال تغییر است. مقامات چینی بی اعتمادی خود را نسبت به رمزنگاری جامعه ابراز کرده اند و سال گذشته این کشور ممنوعیت ICO را اجرا کرد. این باعث شد مدیران Bitmain فعالیت خود را در سطح جهانی گسترش دهند. امروزه Bitmain مزارع استخراج معادن فرعی را در اسرائیل ، سوئیس ، کانادا و سنگاپور اداره می کند.

آیا Bitmain به Big است?

Bitmain با فراهم آوردن گزینه های قوی تر استخراج ASIC به معدنچیان موفق شده است موقعیت خود را به عنوان رهبر صنعت تأمین کند. این همچنین به Bitmain قدرت باورنکردنی در شبکه BTC داده است. Bitmain اکنون سرنوشت BTC را از نظر توسعه کنترل می کند. هرگونه تغییر در پروتکل BTC باید توسط انجمن معدن تأیید شود. این بدان معنی است که Bitmain توانایی سنگینی وزن بر روی به روزرسانی های پروتکل آینده را دارد.

کارشناسان شبکه Bitmain را قرار داده اند کنترل حدود 51٪ این بدان معنی است که Bitmain اکنون به اندازه کافی بزرگ است تا اطمینان حاصل کند که پیشرفت BTC با محصولات شرکت آنها مطابقت دارد. این امر باعث شده است تا بسیاری از افراد در فضای رمزنگاری از تاکتیکهای شریرانه شرکت انتقاد کنند. هر استخر استخراج با 51٪ کنترل بر روی شبکه ، توانایی رد تراکنش هایی را که برای آدرس های خاصی انجام می شود ، بدست می آورد. به این ترتیب Bitmain ضمن کاهش رقابت ، می تواند سود خود را بیشتر کند.

Antminer همچنان در حال افزایش است

منتقدان Bitmain فعلاً مجبورند یک صندلی عقب بکشند. این شرکت به توسعه خط Antminer خود ادامه می دهد و قدرت هش شبکه BTC را بیش از پیش افزایش می دهد. علاوه بر استخراج BTC ، Bitmain همچنین شروع به توسعه تراشه های ASIC برای سایر افراد کرده است اثبات کار سکه هایی مانند Ethereum. این امر همچنین دشواری تجربه شده توسط ماینرها در شبکه بلاکچین ETH را افزایش داده است.

نمودار نمایش سخت افزار استخراج Ethereum

نمودار نمایش سخت افزار استخراج Ethereum

آنتمینر همچنان به سلطنت عالی ادامه می دهد

این رقابت در بخش استخراج ارزهای رمزپایه بسیار زیاد است و Bitmain مشتاق ماندن در بالای بازار است. این شرکت موفق شده است شرکت خود را کاملاً در داخل رمزنگاری قرار دهد. بنیانگذاران شرکت, میکری ژان و جیهان وو, در جامعه رمزنگاری آواز هستند ، و شما می توانید همچنان انتظار داشته باشید که آنها در مورد هرگونه مسائل رمزنگاری که به طور بالقوه می تواند کنترل آنها را بر بازار کاهش دهد ، وزن کنند..

توسعه دهندگان در حال مشاهده وضعیت هستند. بسیاری از آنها به دنبال روش های اثبات جدید مانند Proof-of-Stake هستند تا بتوانند نگرانی های خود را کاهش دهند. متأسفانه ، هرگونه تغییر نیاز به اجماع جامعه معدن دارد ، که در حالت فعلی ، توسط Bitmain کنترل می شود. امیدوارم که در آینده ای نزدیک ، یک فشار برای تمرکززدایی در بخش معدن BTC ایجاد شود. در حال حاضر ، اگر می خواهید BTC را با موفقیت استخراج کنید ، بهتر است Antminer تهیه کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me