قیمت بیت کوین همچنان در نوسان است. در نتیجه ، استخراج بیت کوین تحت تأثیر چشمگیر سودآوری خود قرار گرفته است. نرخ هش فعلی شبکه BTC مردم را به فکر فرو برد ، “آیا استخراج بیت کوین در سال 2018 سودآور است؟”

در حالی که قیمت BTC یکی از مهمترین عواملی است که باید در هنگام ورود به بخش معدن بررسی شود ، شما همچنین باید کارایی سخت افزار استخراج BTC را که استفاده می کنید ارزیابی کنید. بیایید لحظه ای وقت بگذاریم و بررسی کنیم Antminer استخراج بیت کوین را دوباره سودآور می کند.

بخش معدن همچنان در حال رشد است

در روزهای ابتدایی BTC ، هرکسی می توانست مستقیماً از طریق رایانه شخصی خود برای رمزنگاری استخراج کند. دیگر نیازی به سخت افزار خاص نبود و یک ماینر به دلیل تلاش های خود 50 BTC دریافت کرد. استخراج کنندگان اولیه می توانند در کمتر از یک هفته 100 بورس BTC دریافت کنند. امروز اینطور نیست. بخش استخراج به دلیل افزایش قدرت هش کردن ، با افزایش سختی روبرو شده است و به لطف توسعه تراشه های استخراج معدن ، اکنون اگر بخواهید BTC را با موفقیت استخراج کنید ، باید سرمایه گذاری قابل توجهی در سخت افزار انجام دهید..

پاداش استخراج در هر بلوک

جوایز معادن BTC

Bitmain

Bitmain مستقر در چین تا حد زیادی مسئول ساختار رقابتی فعلی بخش معدن است. Bitmain در توسعه تراشه های یکپارچه مخصوص برنامه (ASIC) پیشگام بود. این تراشه های مخصوص طراحی شده برای اداره کردن برنامه ریزی شده اند SHA-256 الگوریتم های هش مورد استفاده در معادله اثبات کار BTC.

الگوریتم های SHA-256 مورد استفاده در استخراج BTC معادلات ریاضی هستند که کامپیوتر شما باید مرتباً به آنها پاسخ دهد تا زمانی که به نتیجه ای برسد که با چهار صفر شروع شود. پردازنده خانگی معمولی می تواند بسیاری از کارها را به خوبی انجام دهد اما برای محاسبه معادله یکسان میلیون ها بار مناسب نیست.

این منجر به انفجار در استفاده از واحد پردازش گرافیک (GPU) در بخش معدن. دکل های استخراج GPU بسیار سریعتر از نمونه های واحد پردازش مرکزی (CPU) خود هستند. بخشی از دلیل این امر واقعیت فراگیر بودن تراشه های GPU است. این تراشه شامل پردازنده و سیستم خنک کننده مخصوص به خود است. تراشه های GPU در محاسبه الگوریتم SHA-256 بسیار کارآمدتر از پردازنده ها هستند. آنها همچنین به نسبت انرژی به هش بهتری دست یافتند. این هم سختی بخش معدن و هم سودآوری استخراج کنندگان را که تصمیم گرفتند سخت افزار خود را به دکل های GPU ارتقا دهند افزایش داد.

آیا استخراج بیت کوین سودآور است?

سکوهای ASIC

سکوهای استخراج ASIC استخراج BTC را به سطح بالاتری رساند و قدرت هشدار شبکه BTC را به ارتفاعات جدید افزایش داد. این تراشه های مخصوص طراحی شده می توانند الگوریتم SHA-256 را 100000 برابر سریعتر از پردازنده پردازش کنند.

Bitmain اولین سازنده ای نبود که سکوهای استخراج ASIC را توسعه داد ، اما آنها تولید کننده محبوب ترین مدل ها از جمله Antminer S1 بسیار محبوب بودند. خط Antminer از نظر عملکرد نوار را بالا برده است. همچنین باعث شده سود استخراج معادن با سکوهای غیر ASIC بسیار کمتر باشد.

Antminer S1 یک مزیت بزرگ به ماینرها داد. این استخراج کننده BTC قادر به تولید 180GH / s بود. در این زمان ، بیشتر ماینرها از واحدهای GPU استفاده می کردند که فقط قادر به تولید حدود 40GH / s بودند. این واحد در حین کار فقط 360 وات برق مصرف کرد. در زمان عرضه ، Antminer S1 انقلابی در صنعت بود. این همچنین تأثیر شگرفی در آینده استخراج BTC داشت و عصر جدیدی از دکل های قدرتمند ASIC را آغاز کرد.

Antminer S9

Antminer S5

Antminer S5

Antminer S5 یک نوآوری تغییر دهنده بازی در بخش معدن بود. این واحد از 60 تراشه نسل سوم Bitmain BM1384 Gen3 ASIC برای خاموش کردن رقابت استفاده کرد. این دکل استخراج منحصر به فرد 10 برابر قدرت هش کردن مدل های قبلی مانند S1 را تحویل می دهد. این بدان معنی است که ماینرها اکنون می توانند با نرخ هش 1155 GH / s عملکرد رکوردی را به دست آورند در حالی که در طول کار فقط 590 وات استفاده می کنند. Antminer S5 یکی از محبوب ترین سکوهای استخراج معدن است که تاکنون تولید شده است.

معرفی این دکل پرقدرت همچنین دشواری استخراج BTC را افزایش داد. دیری نگذشته بود که سکوهای استخراج ASIC BTC که استاندارد جدید صنعت بود. در نتیجه ، بخش معدن BTC به دلیل اضافه شدن قدرت هش ، حتی از رقابت بیشتری برخوردار شد. این امر همچنین بسیاری از ماینرهای پردازنده را مجبور به بیرون آمدن کرد و همچنین باعث افزایش هزینه های ورود ماینرهای آینده شد.

Antminer S9

جدیدترین Antminer S9 از نظر قدرت هش (13.0 TH / s) نسبت به مدل های قبلی سال نوری است. این واحد به مراتب از نظر انرژی از مدلهای قبلی بهره می برد. واحد تنها در حین کار از حدود 1273 وات استفاده می کند. برای اینکه بتوانید از کارآیی این مدل مطلع شوید ، به ده S5 نیاز دارید تا عملکرد مشابه یک S9 را بدست آورید. تا به امروز ، Antminer S9 کارآمدترین ماینر بیت کوین است که تا به حال کارا بوده است. این نشان می دهد که Bitmain چگونه از داده های گذشته خود برای ایجاد دکل های قدرتمندتر استفاده می کند.

Antminer S9

Antminer S9

استخرهای استخراج

Bitmain سرمایه گذاری زیادی روی آن انجام داده است استخرهای استخراج. استخرهای استخراج ، قدرت هش کردن گروه بزرگی از رایانه ها را از طریق اینترنت ترکیب می کنند. ترکیب قدرت هش دکل Antminer با استخر استخراج سود شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. استخرهای استخراج تمام تلاش های کاربران را برای ایجاد ساختاری فوق رایانه مانند است که قادر به استخراج BTC با نرخ کارآمدتر از آنچه یک اپراتور انفرادی می تواند استخراج کند ، بدون سرمایه گذاری میلیونی در کار آنها.

سود حاصل از استخراج معادن بر اساس سهم های هش قدرت در اعضا توزیع می شود. این بدان معناست که ماینرهایی که به یک استخر مجهز به دکل استخراج ASIC می پیوندند ، درآمد بیشتری نسبت به شخصی که با یک دکل GPU می پیوندد.

عملیات استخراج ابر

Bitmain به سرعت فهمید که اگر قصد دارند در سطح بالایی قرار بگیرند ، باید بر بخش استخرهای معدنی تسلط داشته باشند. این کار با ترکیبی از تاکتیک ها ، از جمله: تهیه استخرهای استخراج جدید با تجهیزات سخت افزاری ، افتتاح استخرهای استخراج جدید و فراهم آوردن قابلیت اجاره قدرت هش برای کاربران ، محقق شد..

استخراج ابر گام بعدی در انقلاب استخراج BTC است. کاربران می توانند قدرت هش را از مراکز داده بزرگ اجاره کنند. این اجازه می دهد تا هر کسی نتیجه فوری از سرمایه گذاری خود بگیرد. استخراج ابر یک گزینه هوشمندانه است که شما در جایی با منع هزینه های برق زندگی می کنید. دیگر نگران خرید سخت افزار یا نگهداری نخواهید بود.

Bitmain خدمات استخراج ابری مشروع را به مشتریان ارائه می دهد. با این حال ، بسیاری از شرکت های دیگر استخراج از معادن ابری در معرض کلاهبرداری قرار گرفته اند. این یکی از اصلی ترین مشکلاتی است که هنگام بحث در مورد پذیرش ابر استخراج می شود. همچنین این دلیل آن است که Bitmain در تلاش است تا این سرویس مورد نیاز را به مشتریان خود ارائه دهد.

آیا استخراج بیت کوین در سال 2018 سودآور است?

بله ، اگر درست انجام شود می تواند باشد. درست است که دشواری استخراج BTC در طی نه سال گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است ، اما اکنون گزینه های استخراج بیش از هر زمان دیگری در دسترس شما است. امروز حتی نیازی به داشتن یک دکل برای استخراج BTC ندارید.

ترکیبی از استخرهای استخراج معادن و سکوهای قدرتمندتر به معدنچیان کمک کرده است تا تلاش های خود را به سودآوری حفظ کنند. همچنین باعث کاهش سودآوری کسانی شده است که از روش های دیگر مانند کارت های GPU استفاده می کنند. امروزه سکوهای معدنی ASIC استاندارد صنعت محسوب می شوند.

Bitmain رویکردی منحصر به فرد به بازار داشته است. این رویکرد به شرکت امکان می دهد تا در بازار تسلط یابد. با تشکر از محصولاتی مانند خط Antminer ، سودآوری استخراج بیت کوین برای کسانی که توانایی خرید سرمایه اولیه را دارند هنوز خوب است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me