صرافی BITBOX درهای خود را باز کرد برای تجارت اخیراً در حدود سی ارز اصلی از جمله بیت کوین (BTC) ، اتریوم (ETH) ، بیت کوین کش (BCH) و Litecoin (LTC) معامله می شود. تعداد نسبتاً محدود این واقعیت است که تمام ارزهای رمزپایه مجاز در بورس قبل از ورود از طریق یک بررسی دقیق توسط کمیته ای از کارشناسان.

معاملات فقط از یک رمزنگاری به رمزنگاری دیگر انجام می شود – هیچ دروازه فیات در سایت وجود ندارد. BITBOX هزینه معامله 0.1٪ را دریافت می کند.

این صرافی به حدود 15 زبان مختلف تجارت می کند ، اما در حال حاضر مشتریانی از ژاپن و ایالات متحده را شامل نمی شود. علاوه بر این ، این سایت زبان های ژاپنی و تایلندی را حذف می کند ، اگرچه انگلیسی و کره ای پشتیبانی می کنند.

این شرکت در نظر دارد به طور دقیق تمام قوانین و مقررات هر کشور را رعایت کند و در نتیجه ، پس از دریافت تأیید مقررات برای انجام این کار ، به ژاپن و ایالات متحده خدمات ارائه دهد. در این میان ، اگر آدرس IP ، شماره تلفن یا اطلاعات KYC (مشتری خود را بشناسید) نشان می دهد مشتریان از بازارهای مستثنی خارج شده اند ، وب سایت مشتریان را رد می کند..

تصویر BITBOX

صفحه وب BITBOX

من خط را طی می کنم

BITBOX از ناشی می شود شرکت LINE (“LINE”). یک شرکت ژاپنی که دفتر مرکزی آن در توکیو است ، LINE با برنامه پیام رسان برجسته خود تاسیس شد. این برنامه پیام رسانی در سال 2011 منتشر شد و طی شش ماه به 200 میلیون کاربر رسید. تا سال 2013 ، LINE به عنوان بزرگترین شبکه اجتماعی ژاپن تبدیل شد.

در داخل LINE ، شرکت LVC (“LVC”) وجود دارد و این گروه مسئولیت تجارت ارزهای رمزپایه و بلاکچین را بر عهده دارد. و به عنوان بخشی از این تلاش ، LINE Tech Plus PTE. محدود در سنگاپور تجارت BITBOX را اداره می کند.

مبادله BITBOX در استراتژی بلند مدت LINE برای تبدیل شدن به یک پیشرو در ارائه خدمات FinTech متناسب است. و یک شرکت تجاری عمومی است ، نه یک شرکت خصوصی ، اطلاعات عملکرد سازمان را به طور شفاف در اختیار عموم قرار می دهد.

LINE قبلاً با سایر محصولات FinTech موفقیت کسب کرده است. LINE Pay به عنوان کیف پول همراه راه اندازی شد. بیش از 40 میلیون کاربر بیش از 4 میلیون دلار با استفاده از کیف پول هزینه کرده اند. LINE همچنین با یک شرکت مشترک Nomura در زمینه سرمایه گذاری مشترک شامل کارگزاری آنلاین و مشاوره سرمایه گذاری همکاری کرد.

تصویر BITBOX

صفحه وب LINE

مزایای بدست آمده از تجربه برنامه پیام

ایجاد یک تجارت موفق برنامه پیام رسان ، مزایای LINE را در ایجاد مبادله BITBOX به شما می دهد. برنامه های پیام رسانی به رابط های کاربری (UI) نیاز دارند که تجربیات کاربر خوبی (UX) را ارائه می دهد. و نرم افزار رمز ارز به شدت به UI / UX خوب نیاز دارد. برنامه های پیام رسان نیز به امنیت کاربر قوی نیاز دارند. و به همین ترتیب ، مبادلات رمزنگاری به امنیت کاربر قوی نیاز دارند.

برای افزایش امنیت در BITBOX ، این سیستم از فناوری چند امضای BitGo استفاده می کند. BitGo از الگوریتم چند امضایی سه کلیدی استفاده می کند که هر نوع احتمال خرابی را از بین می برد.

BITBOX همچنین یک سیستم نظارت 24 ساعته برای محافظت از مشتریان اجرا می کند و حداکثر 90٪ دارایی کاربران در سردخانه تأمین می شود. این سیستم به برنامه پیام رسانی LINE متصل می شود ، بنابراین هر دو کاربر و مدیران بلافاصله در صورت هک شدن اخطار را دریافت می کنند.

علاوه بر این ، BITBOX نظارت بر هرگونه معامله نامنظم یا تلاش برای دستکاری قیمت سکه را انجام می دهد. و به عنوان آخرین ضمانت ، کاربران از دارایی های خود بیمه می گیرند. BITBOX با استفاده از دانش خود در مورد برنامه نویسی تلفن همراه که از برنامه پیام رسانی خود به دست آورده است ، یک برنامه تلفن همراه نیز برای تبادل خود منتشر می کند..

LINE رمزنگاری پیوند

همراه با راه اندازی تبادل رمزنگاری BITBOX ، LINE به معرفی ارز رمزنگاری شده LINK. پس از آن ، صرافی BITBOX به عنوان ارائه دهنده انحصاری ارز رمزنگاری شده LINK عمل می کند. سیستم پاداش یکبار استفاده برای سکه های LINK را فراهم می کند. کاربران طیف گسترده ای از محصولات و خدمات LINE فقط با استفاده از آن محصولات و خدمات LINK را کسب می کنند.

برای حمایت از این سکه و زیرساخت های آن ، این سازمان زنجیره بلوکی جدیدی به نام LINK Chain ایجاد کرد. این اجازه می دهد تا یکپارچه سازی یکپارچه تمام برنامه های غیرمتمرکز مرتبط.

با رعایت تمام قوانین و مقررات ملی ، LINK Point به عنوان نشانه به جای LINK برای ساکنان ژاپن عمل می کند. برخلاف LINK ، LINK Point تا زمان دریافت مجوز قانونی قانونی قابل معامله یا تبادل نیست. LINK Point فقط مکانیزمی را برای امتیازات پاداش مشتری در این زمان فراهم می کند.

LINK هنوز در CoinMarketCap ظاهر نمی شود.

بعلاوه ، LINK از طریق ICO (پیشنهاد اولیه سکه) توزیع نخواهد شد. هدف اساسی همچنان ارائه مکانیسم پاداش مشتری به مشتریان محصولات LINE است.

تصویر BITBOX

LINK ICO ندارد.

سنگاپور

اگرچه LINE به عنوان یک شرکت ژاپنی با دفتر مرکزی در توکیو وجود دارد ، اما مدیران BITBOX را به عنوان یک شرکت سنگاپوری تأسیس کردند. جمهوری سنگاپور به عنوان مقصد اصلی شرکت های ارز رمزپایه سلطنت می کند.

مبادلات رمزنگاری

بسیاری از بزرگترین مبادلات رمزنگاری جهان با حضور در سنگاپور فعالیت می کنند. اینها شامل صرافی های آمریکایی Coinbase ، GDAX و Gemini نیز می شود که دارای یک شعبه محلی در سنگاپور است. علاوه بر این ، Quoine دارای مجوز FSA نیز در آنجا دفتر دارد. برخی از مبادلات محلی در شهرستان سنگاپور شامل Crypto-One-Stop-Solution (COSS) و CoinHako.

ICO ها

سنگاپور با دستیابی به مقام سومین مرکز ارز خارجی ، یک مرکز مالی جهانی فراهم می کند و شهرت خود را به عنوان پناهگاه ICO بدست آورد. برخی از ICO های راه اندازی شده در سنگاپور شامل TenX ، Golem و Qtum است.

اگرچه دولت نگرشی لیبرال نسبت به ارزهای رمزپایه و ICO نشان می دهد ، اما مقررات قوی برای محافظت از مردم در برابر تقلب و احتمال پولشویی وجود دارد.

در نتیجه ، درک اینکه چرا LINE محل استقرار مبادلات BITBOX خود را در جمهوری سنگاپور انتخاب کرده آسان است.

افکار نهایی در BITBOX

بسیاری از مبادلات رمزنگاری برای خرید و فروش سکه برای کاربران وجود دارد ، برخی بهتر از بقیه. اما حتی مبادلات خوب نیز اغلب از مشکلاتی مانند رابط کاربری ضعیف و تجربه کاربر (UI / UX) رنج می برند. LINE در ایجاد یک برنامه پیام رسان موفق به تخصص ارزشمندی دست یافت. و همچنین موفقیت های اثبات شده خود را با سایر مشاغل FinTech خود به نمایش گذاشتند.

این امیدواری می دهد که BITBOX فرصتی را برای دیدن تبادل رمزنگاری فراهم می کند که رضایت کاربران را بیشتر می کند.