BitClave: رمز جدید رسانه های دیجیتال در بلوک

BitClave موتور جستجوی غیرمتمرکز ارائه می دهد که با هدف ایجاد یک رابطه قوی و کارآمد بین مشاغل و مصرف کنندگان ، واسطه های تبلیغاتی شخص ثالث را از بین می برد..

BitClave دلیل “پس گرفتن اینترنت” از الیگارشی فناوری فعلی و آوردن آن به مردم در یک پلت فرم منسجم است..

بیت کوین

این موتور جستجوی غیرمتمرکز به کاربران کمک می کند تا از داده های خود محافظت کرده و آنچه را که به دنبال آن هستند بهتر پیدا کنند ، در حالی که مشاغل قادر به تبلیغ با نرخ مقرون به صرفه و موثرتر هستند.

BitClave چیست?

BitClave قصد دارد یک بازار جستجوی باز ایجاد کند تا قیمت تبلیغات را شفاف و منصفانه نگه دارد. سیستمی که BitClave پیشنهاد می کند باعث قطع واسطه های شخص ثالث مانند Google AdWords می شود که مصرف کنندگان و بازاریابان را از یکدیگر جدا نگه می دارد.

[youtube https://www.youtube.com/watch؟v=ZQlQv4zi6YI]

در دنیای جستجوی BitClave ، مشاغل قادر به دسترسی به مخاطب مورد نظر خود با درجه فوق العاده بالایی از ویژگی هستند. این هدف گذاری بیش از حد متمرکز به شما این امکان را می دهد تا کسب و کارهای بیشتری را بابت تبلیغات خود دریافت کنند و همچنین شروع به نمایش تبلیغات بسیار مرتبط با مصرف کنندگان کنند. به عنوان مثال ، اگر یک استودیوی یوگا هستید ، اساساً می توانید هر کسی را که یوگا انجام می دهد پیدا کنید و تبلیغات خود را برای آنها ارسال کنید.

در حالی که این قابلیت را می توان تا حدودی با استفاده از روش های سنتی PPC (پرداخت به ازای هر کلیک) انجام داد ، اما باز هم منجر به هدر رفتن زیادی می شود. درنهایت مشاغل تبلیغاتی را به سمت مخاطبان عادی سو bl استفاده می کنند و به بهترین ها امیدوارند. سیستم BitClave بسیار دقیق تر خواهد بود.

بیت کوین

سیستم BitClave از نوعی جستجوی تشویقی استفاده می کند ، جایی که افراد فقط در صورت تمایل به دیدن آنها ، تبلیغات را مشاهده می کنند. به این ترتیب ، نه تنها مخاطبان هدف یک کسب و کار راحت تر هستند ، بلکه آنها گرم می شوند و بسیار نزدیکتر به خرید هستند.

به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم شما در جستجوی خانه جدید هستید. شما می توانید جستجوی خود را در بستر BitClave آغاز کنید و سپس تبلیغات از معاملات مسکن را که مطابق با معیارهای شما هستند ، شروع کنید. نه تنها تبلیغات متصدی و مشخصی دارید ، بلکه هنگامی که با آن تبلیغات درگیر می شوید CAT ، رمز BitClave را نیز بدست خواهید آورد.

از آنجا که هزینه اصلی فروش در سیستم BitClave بسیار کمتر است ، کسب و کارها می توانند ارزش بیشتری را در قالب پیشنهادات آزمایشی ، نمونه ها و تخفیف ها به ارمغان آورند. این انگیزه ها همچنین نرخ پاسخ بالاتری دریافت می کنند ، که رابطه بین تجارت و مصرف کننده را بیشتر تقویت می کند.

اکوسیستم جستجوی فعال bitclave

همه اینها بدون واسطه شخص ثالث در سودهای کل درصد تبلیغات یا داده های کاربر حاصل می شود. اکوسیستم BitClave به مشتریان کمک می کند تا داده های خود را کنترل کنند و به آنها این امکان را می دهد که اطلاعات شخصی را برای مشاغل نشان دهند.

رقابت

BitClave در تلاش برای مقابله با دنیای دیجیتال به تعداد دیگری از نشانه های مبتنی بر رسانه دیجیتال می پیوندد.

صنعت تبلیغات به تنهایی ارزش این را دارد 550 میلیارد دلار, با فیس بوک و گوگل سهم شیر را گرفتند. شاید تلاش برای مقابله با شرکتهایی مانند Google ، Facebook ، Microsoft و Baidu بسیار بلند پروازانه به نظر برسد ، اما این یک یادداشت رایج در انقلاب رمزنگاری است.

وقتی یک لحظه فقط از BitClave تمرکز نکردید و خود را از سایر پروژه های موجود در فضا آگاه کردید ، ممکن است جرقه هایی را ببینید.

استیمیت: این سیستم عامل در تلاش است تا فضای ایجاد محتوا را مختل کند ، جایی که کاربران از طریق جبران خسارت برای نوشتن و تعامل با آن تشویق می شوند Steemit.com.

خفاش: نشانه توجه ویژه همچنین به دنبال مقابله با دنیای تبلیغات است و بستری را ارائه می دهد که در آن هنگام توجه کاربران به تماشای تبلیغات پرداخت می شود و ناشران بیشترین درآمد تبلیغات را مستقیماً دریافت می کنند.

AdEx: این تبادل آگهی مبتنی بر بلاکچین قصد دارد فضای تبلیغات آنلاین را برای مقابله با کلاهبرداری تبلیغاتی ، حریم خصوصی و رضایت از دریافت پیام های ویژه حمایت مالی مختل کند..

اگرچه پروژه های فوق می تواند از نظر فنی رقابتی تلقی شود ، اما همه آنها در صدد ریشه کن کردن فضای تبلیغاتی فعلی هستند. با دریافت 73٪ از کل تبلیغات آنلاین فیس بوک و گوگل ، اهداف مشخص هستند.

تیم Bitclave

BitClave در سال 2016 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در Mountain View ، کالیفرنیا قرار دارد. برای جالبتر کردن این موارد ، از پردیس اصلی Google فعالیت می کند. این به BitClave این فرصت را می دهد تا استعدادهای سطح بالایی را از مناطق اطراف استخدام کند.

تیم بیتلاوی

مدیر عامل شرکت الکس بسونوف. بسونوف تجربه کار با شتاب دهنده های راه اندازی و همچنین کار به عنوان مهندس نرم افزار با مایکروسافت ، eBay و Informatica را دارد..

BitClave’s CTO است پاتریک تاگ. Tague در زمینه امنیت تلفن همراه ، تعبیه شده و بی سیم تجربه دارد.

تاریخچه تجارت BitClave (CAT)

نوشتن این مقاله BitClave را در یک مکان جالب قرار داده است. این پروژه اخیراً 25،547،000 دلار دلار در یک ICO موفق که از نوامبر تا دسامبر ادامه داشت ، جمع آوری کرد. در حال حاضر در چند صرافی کوچک ذکر شده و رشد چشمگیری داشته است.

BitClave CMC

نرخ ارز در زمان ICO حدود 0.07 دلار / رمز بود و در چند روز اول حضور خود در بازار جهش چشمگیری داشته است.

اگرچه BitClave هنوز به برخی از مبادلات بزرگتر نرسیده است ، اما هنوز هم به نظر می رسد فضای کافی برای رشد دارد.

افکار نهایی

BitClave در حال ورود به مرحله پس از ICO خود است و اگر ICO آن نشانه ای باشد ، به نظر می رسد که همچنان در انجمن ارزهای رمزپایه مورد توجه قرار خواهد گرفت.

رابط بیتلاوی

آنها را بررسی کنید کاغذ سفید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه و جایگاه آن در جهان رسانه های دیجیتال.

موفقیت BitClave در کوتاه مدت به توانایی آن برای رشد پایگاه کاربر خود و نشان دادن سودمندی بیشتر برای رمزعبور بستگی دارد..

پادکست: پخش در پنجره جدید | دانلود

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me