نگاه متخصص: چگونه می توانیم بر نوسانات Bitcoin غلبه کنیم؟

قبل از اینکه چشمانتان را بچرخانید ، هیچ سوال احمقانه ای وجود ندارد ، به یاد دارید؟ بیت کوین از زمان ایجاد ، خود را بسیار بی ثبات نشان داده است. با این حال ، کاملاً غیر واقعی نیست که بتوانیم بر نوسانات بیت کوین غلبه کنیم. بیاد داشته باشیم که هنوز به 10 سالگی نرسیده است. ما از دهه 1930 سهام و سایر اوراق بهادار را در یک چارچوب مشخص معامله کرده ایم.

اگرچه ، شاید مقایسه بیت کوین با سهام و سایر اوراق بهادار اقدام درستی نیست. پس از همه ، در حالی که بسیاری از افراد عدم وجود مقررات را به عنوان یكی از عوامل اصلی بی ثباتی بیت کوین عنوان می كنند ، مهمترین تصمیم تاكنون باید این باشد كه بیت کوین امنیتی نیست. اما این دقیقا چیست؟ نوعی پرداخت یا ذخیره ارزش?

هر معامله گر می داند که سوداگری بازار را پیش می برد. هیاهوی ناب که در دسامبر 2017 شاهد آن بودیم ، با شور و هیجان FOMO دامن زد. تغییر شگفت انگیزی در پروتکل بیت کوین یا اطلاعیه سازنده ناشناس آن وجود ندارد. وقتی مردم شنیدند که می توانید از طریق بیت کوین پول زیادی بدست آورید ، به یک دارایی سوداگرانه تبدیل شد. این به عنوان نوعی ارز قابل دوام نبود و به شدت تحت FUD قرار گرفت.

نوسانات بیت کوین: Satoshi کیست. تصویر کت و شلوار و کراوات را با علامت سوال برای یک سر نشان می دهد.

خالق ناشناس بیت کوین – که Satoshi است?

مدیر عامل پلت فرم معاملات غیرمتمرکز MARKET Protocol کالینز براون یک بازرگان مالی سابق و مدیر صندوق سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده با سالها تجربه تجارت (رمزنگاری و دنیای واقعی به طور یکسان) است. او می پرسد:

“چرا نوسانات بیت کوین بد است؟ نوسان خطر است. برخی از موارد خطرناک خوب هستند … این مشکل وقتی بوجود می آید که نسبت به استفاده مورد نظر آنها نوسان یا خطر زیادی وجود داشته باشد. افراد موارد استفاده متفاوتی برای بیت کوین دارند. بسیاری از آنها از فروشگاهی با ارزش یا روش معامله جدید به عنوان محبوب ترین شروع می کنند. اگر نوسان قیمت خیلی زیاد باشد ، تحقق هر یک از اینها دشوار است. چه باید کرد؟ “

بیت کوین برای بلوغ نیاز به زمان دارد

مانند هر کودک 9 ساله ، بیت کوین کمی بیشتر به بلوغ نیاز دارد. فناوری Blockchain هنوز مراحل خود را طی می کند و یکی از عوامل اصلی نوسانات بیت کوین این است که هنوز مراحل کودک را طی می کند. هنوز این فرصت را نداشته است که بر بسیاری از عواملی که منجر به کاهش یا افزایش ناگهانی آن می شود ، غلبه کند.

برخلاف هر فناوری دیگری که تاکنون دیده ایم ، بخشی از نبردی که بیت کوین با آن روبرو است افزایش آگاهی و درک است. وقتی افراد بیشتری بیت کوین را اتخاذ می کنند و دولت ها در سراسر جهان آن را می پذیرند ، ارز رمزنگاری ناپایدار باید به ثبات برسد.

بازار به نقدینگی بیشتری نیاز دارد

امید ملکان ، نویسنده و مشاور بلاکچین منتشر شده ، می گوید: “نوسان دارایی های رمزنگاری نوعی مشکل مرغ و تخم مرغ است.” “یکی از دلایل بی ثباتی بیت کوین این است که بازارهای آن بی نقص است و بهترین راه برای ایجاد نقدینگی در بازارها ، بی ثبات شدن بیت کوین است.” در واقع ، این واقعیت که ما برای کاهش خطر به افراد بیشتری برای سوار شدن در یک بازار پر خطر احتیاج داریم کاملا معما است.

یکی از اصلی ترین مشکلاتی که در حال حاضر باعث نوسانات بیت کوین می شود این است که بیش از حد کافی در اختیار افراد بسیار کمی است. نهنگ های بزرگ رمزنگاری شده که می توانند با فروش مقادیر زیاد ، تغییرات گسترده ای در قیمت ایجاد کنند.

با تکرار این احساس ، مشاور سرمایه گذاری ثبت شده از مدیریت سرمایه گذاری دارایی دیجیتال (DAIM) ، برایان کورچسن است که می گوید: “نقدینگی کم در بعضی مواقع منجر به حرکت های بزرگتر و نوسانات بیشتر برای بیت کوین می شود. من معتقدم که پذیرش بیشتر سرمایه گذاران باعث افزایش نقدینگی و مقاومت بیشتر بازار در برابر نوسانات تصادفی خواهد شد. ”

جریان اصلی منافع نهادی

اریک Larchevêque مدیر عامل شرکت Ledger ، تولید کننده کیف پول سخت افزاری رمزنگاری شده ، اظهار می دارد: “بنگاه های اقتصادی در دروازه ارزهای رمزپایه هستند. آنها منتظرند تا جایی که می توانند سرمایه گذاری کنند. ” به نظر می رسد اجماع عمومی در جهان رمزنگاری این است که 2019 همه چیز در مورد سرمایه گذاران نهادی خواهد بود. سوار شدن آنها به مردم رای اعتماد را می دهد که برای پیروی از آن لازم است. هرچه تعداد بازیکنان بیشتر باشد ، نوسانات Bitcoin کاهش می یابد.

نوسانات بیت کوین: روند ETF بیت کوین در نهایت منجر به تأیید خواهد شد. تصویر اسکناس دلار و بیت کوین فیزیکی.

نوسانات بیت کوین با خرید نهادی کاهش می یابد

کریس کلاین یکی از بنیانگذاران و مدیر همکاری BitcoinIRA.com است. وقتی از وی در مورد غلبه بر نوسانات بیت کوین س askedال شد ، وی می گوید ، “من معتقدم که با حل شدن عدم قطعیت های نظارتی و گسترش علاقه اصلی نهادی به فضای رمزنگاری ، بیت کوین در طی دو سال آینده به ثبات خود ادامه می دهد.”

هنگامی که اولین تصمیم برای به تأخیر انداختن Cboe ETF باعث افزایش قیمت بیت کوین شد ، به وضوح دیدیم که این تصمیمات برای اعتماد به نفس در بازار چقدر مهم است. با این حال کلاین معتقد است که ETF پذیرفته می شود و به محض پذیرش ، به بسیاری از سرمایه گذاران نهادی که قبلاً از آرامش ذهنی لازم برای سرمایه گذاری در فضای رمزنگاری دور مانده اند ، می دهد. او می گوید: “با این کار ، من معتقدم سیل ترافیک سازمانی برای افزایش ثبات بیت کوین در کوتاه مدت و بلند مدت کار خواهد کرد.”.

زیرساخت های بهبود یافته

مروارید صالح پور, مدیر شریک شرکت حقوقی صالح پور مشاور حقوقی (که اقدامات آن شامل قانون بلاکچین است) می گوید که برای ایجاد ثبات در بیت کوین ، فناوری و زیرساخت ها باید بهبود یابند:

“سرعت معاملات ارز رمزنگاری شده باید طی چند سال آینده افزایش یابد و هزینه معاملات کاهش یابد. این اجازه می دهد تا ارزهای رمزنگاری شده توسط فروشندگان سنتی بیشتر مورد استفاده قرار گیرد … و کیف پول های ارزهای رمزپایه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. ” “این استفاده گسترده از بیت کوین به عنوان یک ارز واقعی است که منجر به ثبات می شود.”

غلبه بر نوسانات Bitcoin

نوسانات بیت کوین همچنان یکی از موانع اصلی آن برای پذیرش انبوه است – اگر بخواهیم از آن به عنوان نوعی پرداخت استفاده کنیم. اگر می خواهیم در بورس های بیت کوین به حدس و گمان و معامله ادامه دهیم ، شاید این نوسانات عظیم چیز خوبی باشد. ممکن است پول های پایدار یا لیست دیگری از لیست رمزپایه های رمزپایه به عنوان ایمن ترین و قانونی ترین روش مبادله ارزش در عوض ظاهر شود..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map