401 کیلوگرم طرح بازنشستگی از سال 1981 آغاز شده است و به طور گسترده ای توسط شرکت های آمریکایی برای کارمندان خود استفاده می شود و توسط متخصصان امور مالی مانند حرفه ای ها از برنامه ریز مالی سن دیگو. با این حال ، تعداد کمی از برنامه های 401k با حمایت شرکت اجازه خرید بیت کوین یا سایر موارد را دارند غیر سنتی سرمایه گذاری ها در اینجا یک روش ساده برای شما و دیگر صاحبان مشاغل تک کارمند برای استفاده از قدرت بیت کوین و 401k شما وجود دارد. با ایجاد یک انفرادی 401k برنامه ، شما قادر به سرمایه گذاری در بیت کوین و طیف گسترده ای از سرمایه گذاری های دیگر برای سال های بازنشستگی خود خواهید بود. شما می توانید کمک های سالانه بسیار بیشتری به Solo 401k نسبت به آنچه می توانید با IRA LLC خودگردان یا IRA حضانت انجام دهید..

بیایید یک رول کنیم

قبل از بررسی طرح Solo 401k ، یک کلمه سریع درباره برنامه های فعلی و سنتی 401k ارائه دهید. اگر 401k سنتی دارید ، بعید است که اجازه سرمایه گذاری در بیت کوین را داشته باشید. در عوض شما نیاز خواهید داشت رول کردن 401k خود را به یک IRA خودگردان که بیت کوین تایید شده است. روند ایجاد یک IRA LLC به صورت خودکار در مقاله قبلی Coincentral.com قرار گرفته است. شما همچنین می توانید دارایی های 401k خود را به IRA متولی که می تواند در بیت کوین سرمایه گذاری کند ، جمع کنید. هر دو IRA LLC و IRA متولی می تواند به عنوان IRA های سنتی یا IRA Roth پیکربندی شود.

بیت کوین و 401 کیلوگرم شما

شکل 1.) برنامه ریزی هوشمند بازنشستگی می تواند تفاوت بین بازنشستگی در یک جزیره زیبا یا زندگی در فقر باشد. نمودار گرافیکی: Donald Pendergast؛ پورتوریکو ، 2013

Solo 401k: یک طرح بازنشستگی منحصر به فرد برای صاحبان مشاغل کوچک

مطمئناً این تغییرات جالب توجه در طرح اصلی 401k توجه شما را به خود جلب خواهد کرد. به خصوص اگر شما فردی مستقل هستید و هیچ کارمند تمام وقت (غیر از همسر خود) ندارید. این می تواند در تنظیمات قبل از مالیات (سنتی) یا پس از کسر مالیات (Roth) ایجاد شود و از همه بهتر ، بیت کوین و 401k شما بهترین دوستان برای زندگی هستند.

یک انفرادی 401k (یا فردی 401 کیلوگرم) حداکثر سقف مشارکت سالانه 18،500 دلار به شما امکان می دهد. اما بسته به سن شما ، مشاغل شما همچنین می توانند مشارکت در تقسیم سود را به حساب شما وارد کنند. این کمک های اضافی می تواند مجموعاً 55000 دلار در سال برای شما به همراه داشته باشد. آن را با IRA سنتی یا روت مقایسه کنید که رقمی بالغ بر 5500 دلار در سال است. البته ، با هر دو سبک برنامه (انفرادی 401k یا IRA) ، افراد بالای 50 سال می توانند از محدودیت های سالانه حتی بالاتر استفاده کنند.

مفاد وام

Solo 401k به شما این امکان را می دهد که مبلغ کمتر از 50،000 دلار یا نیمی از ارزش حساب آن را وام بگیرید. وام شما باید ظرف مدت پنج سال بازپرداخت شود و همچنین باید دارای وام باشد نرخ بهره مناسب. مانده حساب به عنوان وام شما تأمین می شود. اطمینان حاصل کنید که Solo 401k شما به گونه ای پیکربندی شده است که امکان تهیه وام از ابتدای طرح را داشته باشد.

چندین مزیت

در صورت اعلام ورشکستگی ، Solo 401k شما از حمله طلبکار مصون است. نیازی به خوردن گوشت خوک و لوبیای سرد با قاشق نقره ای (در سالهای طلایی شما!) در پارک تریلر پس از از دست دادن همه چیز در دریای جوهر قرمز نیست! حتی بهتر ، Solo 401k شما نیازی به LLC ندارد و همچنین اجازه دارید به عنوان متولی آن خدمت کنید. این بدان معناست که برای خرید بیت کوین ، سهام اپل ، شمش طلا یا سهام حشیش نیازی به تأیید متولی IRA ندارید. البته ، این بدان معنی است که اگر شما یک مدیر سرمایه گذاری ناچیز هستید ، هیچ کس دیگری را سرزنش نمی کنید.

یکی دیگر از مزایای Solo 401k توانایی سرمایه گذاری در مشاغل شخصی شما است. حتی می تواند در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کند. قبل از جابجایی پول مطمئن شوید که احکام IRS حاکم بر چنین سرمایه گذاری هایی را درک کرده اید.

گرفتاری برای جلوگیری از

هنگام ایجاد و راه اندازی Solo 401k مطمئناً مشاوره مالیاتی حرفه ای خواهید داشت. اگر ارزش حساب بیش از 250،000 دلار باشد ، باید زمان پرداخت مالیات IRS فرم 5500-EZ را بایگانی کنید. نمی توانید فرم را به موقع بایگانی کنید و یک نامه عاشقانه ویژه از عمو سام دریافت خواهید کرد. همچنین باید کوشا باشید تا از هرگونه بیماری اجتناب کنید معاملات ممنوع. قوانین IRS حاکم بر این موارد دقیق و ظریف است ، بنابراین مطمئن شوید که مشاور مالیاتی شما آگاه است. و مانند همه برنامه های بازنشستگی ، Solo 401k همچنین مجازات برداشتن زود هنگام در صورت برداشت قبل از 59 سالگی را دارد..

Bitcoin و 401k شما

برای مشاغل انفرادی و بدون کارمندان تمام وقت ، Solo 410k سر و شانه ها بالاتر از IRA معمولی قرار دارد. با محدودیت مشارکت سالانه 55000 دلار در برابر IRAs ناچیز 5500 دلار ، تنها تعداد ارائه شده Solo را به یک انتخاب آشکار تبدیل می کند. صاحبان مشاغل هوشمند باید به هر حال اضافه کردن IRA را در نظر بگیرند ، زیرا شما می توانید برای بازنشستگی خیلی بیشتر از این هزینه کنید.

حس مشترک

برنامه ریزی بازنشستگی برای مشاغل کوچک از اهمیت حیاتی برخوردار است. مزایای مالیاتی ارائه شده از طریق Solo 401k یا IRA می تواند قابل توجه باشد. با این حال ، سعی نکنید که هر پنی ممکن را در برنامه Solo 401k یا IRA خود قرار دهید. همچنین باید به میزان پول نقد موجود ، حساب غیر بازنشستگی خود نیز توجه یکسانی داشته باشید. به عنوان یک صاحب مشاغل ، جریان نقدینگی مایه حیات شماست. حبس بیش از حد در حساب های بازنشستگی می تواند در زمان رکود اقتصادی ، بیماری ، طلاق ، جنون موقت و غیره مشکلی باشد..

بیت کوین و برنامه 401k شما پیش رو است

شکل 2.) صاحبان مشاغل خردمند به این واقعیت احترام می گذارند که زندگی می تواند غیر قابل پیش بینی باشد. عکس آرتور یتی در Unsplash

بازارهای مالی دوره های منظم رونق اقتصادی را تجربه می کنند که بر حساب بازنشستگی شما تأثیر می گذارد ، بنابراین هر یک از ایده های سرمایه گذاری را “همه کاره” نکنید. مقیاس گذاری برای سرمایه گذاری های مختلف از طریق میانگین هزینه دلار (DCA) را در نظر بگیرید. به این واقعیت احترام بگذارید که زندگی همیشه طبق برنامه پیش نمی رود. صاحبان مشاغل خردمند و سرمایه گذاران از قبل برای همه موارد احتمالی برنامه ریزی می کنند.

تنوع ، صبر و زمان

مطمئناً بیت کوین برای حساب Solo 401k یا IRA گزینه خوبی است. افزودن ترکیبی از سهام ، اوراق قرضه ، طلا و پول نقد همچنین می تواند به حساب بازنشستگی شما فرصت پیشرفت در تقریباً هر سناریوی اقتصادی را بدهد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me