شما اخیراً اخبار زیادی درباره اخبار ETF Bitcoin شنیده اید. اما ، دقیقاً ETF بیت کوین چیست؟ به زبان ساده ، این یک روش جدید برای تجارت و سرمایه گذاری در بیت کوین است. این وسیله جدید سرمایه گذاری ، در صورت تأیید ، ممکن است جریان عظیم وجوه نقدی سازمانی را به بازارهای ارزهای رمزنگاری در سراسر جهان افزایش دهد. حتی ممکن است مزایای مالیاتی بسیار جذابی داشته باشد ، در مقایسه با سرمایه گذاری در بیت کوین به تنهایی.

ETF توضیح داده شده است

اولین صندوق قابل معامله در بورس (ETF) بود جاسوسی, که در ژانویه 1993 با AMEX معاملات خود را آغاز کرد. SPY اکنون دارای 259 میلیارد دلار سقف بازار است. این بیشتر از 1.25 بار بیش از سقف فعلی بازار جهانی در همه ارزهای رمزنگاری شده. برای ایجاد ETF جدید ، یک بانک یا متولی دیگر سرمایه های سرمایه گذار را می گیرد و سهام دارایی اصلی یا قراردادهای آتی آن را خریداری می کند. هر سرمایه گذار ETF سهامدار صندوق می شود. آنها در واقع دارایی های اساسی را که ETF ردیابی می کند ، ندارند.

تمام روز

تجارت ETF معمولاً در ساعات معاملات خرده فروشی انجام می شود (9: 30-16: 00 EST). می توانید آنها را در طول روز خریداری ، فروش و فروش کوتاه کنید. هزینه های مدیریتی کمی وجود دارد ، اما این هزینه ها مستقیماً از سرمایه گذاران دریافت نمی شوند. در عوض ، ارزش خالص دارایی (NAV) صندوق برای جبران هزینه ها تنظیم می شود. برخی از سرمایه گذاران ETF نیز تحت همان فشار سنگین قرار دارند فروش شستشو قوانین مالیاتی حاکم بر معاملات سهام. سایر ETF ها به عنوان قراردادهای آتی مالیات دریافت می کنند و این موارد از مالیات مطلوبی برخوردار می شوند.

امروزه هزاران ETF در بورس سهام ایالات متحده و سراسر جهان وارد شده است. آنها سرمایه گذاران سهام ، اوراق قرضه ، فارکس و کالاها را با هزاران وسیله نقلیه راحت ، ایمن و مایع برای سوداگری مالی و یا اهداف مصون سازی ارائه می دهند. برخی از ETF ها (مانند SPY) عملکرد شاخص اصلی سهام (S را ردیابی می کنند)&شاخص P 500). دیگران مانند GLD قیمت لحظه ای کالای خاص (طلا) را ردیابی می کنند.

رد صدمه می زند

طی هجده ماه گذشته ، پیشنهادهای بی شماری برای ETF بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) لغو شده است. نهادهای نظارتی ، نگرانی در مورد حجم معاملات آتی بیت کوین و اختلافات قابل توجه در دامنه درخواست / درخواست بیت کوین در سراسر جهان را به عنوان دو دلیل اصلی رد عنوان کردند. نگرانی دیگر SEC این بود که اکثریت قریب به اتفاق معاملات بیت کوین در مبادلات غیر آمریکایی انجام می شود. قیمت بیت کوین با هر “نه” جدیدی که توسط نهاد نظارتی بیان شد ، واکنش بدی نشان داد. مطمئناً ، جاده منتهی به تأیید ETF راهی صخره ای بوده است.

اما صبر کنید ، فقط پول را دنبال کنید

سرمایه گذاران ارز رمزپایه همچنان امیدوارند که ETF بیت کوین در سال 2019 یا 2020 تصویب شود ، علیرغم رد پیشنهادهای مختلف SEC از سوی SEC. با توجه به مبالغ نجومی پول م institutionalسساتی که پس از تأیید ETF بیت کوین در انتظار ورود به بازار ارزهای رمزپایه هستند ، شما فقط باید نقاط را متصل کرده و پول را دنبال کنید تا در سال 2019 یک ETF بیت کوین را تصور کنید. شاید با تعداد بیشتری ETF مبتنی بر رمزنگاری برای دنبال کردن.

ETF بیت کوین چیست?

Bitcoin ETF وسیله نقلیه منفعلانه ای است که قیمت بیت کوین یا بیت کوین را برای تعیین ارزش آن ردیابی می کند. متولی ETF با استفاده از وجوه سرمایه گذار موقعیت های قراردادهای آتی بیت کوین و / یا بیت کوین را خریداری می کند. شما به عنوان سرمایه گذار سهام سهام این صندوق را خواهید داشت ، اما در واقع مالک هیچ بیت کوین نیستید.

به عنوان یک سرمایه گذار در ETF ، شما می خواهید انتخاب کنید که آیا می خواهید ETF کوتاه را بخرید ، بفروشید یا بفروشید. اگر درست در مسیر را حدس بزنید ، درآمد کسب می کنید. اگر اشتباه می کنید ، ضرر می کنید. حداقل یک بار در سال ، هزینه های مدیریت NAV ETF را به مقدار ناچیزی کاهش می دهد. هر 15 آوریل ، مودیان مالیات ایالات متحده باید سود و زیان سرمایه خود را برای سال مالیاتی قبلی محاسبه کنند.

آیا NAV آن توسط Cash (Spot) قیمت بیت کوین یا با قیمت قراردادهای آتی بیت کوین محاسبه می شود?

با فرض اینکه SEC ، بیت کوین را به عنوان کالایی مانند طلا در نظر می گیرد ، به احتمال زیاد از قیمت لحظه ای بیت کوین برای کمک به تعیین NAV Bitcoin ETF استفاده خواهد شد. با این حال ، سایر ETF مانند VXX ، NAV خود را بر اساس قرارداد آتی VX در ماه قبل قرار می دهند.

در مورد خطر هک شدن یا فرار کردن توسط Wide Bid / Ask Spreads چه خبر?

با فرض بررسی صحیح توسط SEC ، ETF در برابر سرقت / تلفات هکر بیمه خواهد شد. متولی همچنین باید از منبع تأیید شده و قابل اعتماد ارقام معاملات روزانه بیت کوین استفاده کند ، بنابراین شفافیت قیمت گذاری را فراهم می کند. هر دو الزام برای مشارکت کنندگان بالقوه بازار ارزهای رمزپایه اعتماد ساز هستند.

هنگامی که پول هوشمند شروع به سرمایه گذاری می کند چه اتفاقی برای Bitcoin ETF می افتد?

با ورود پول سازمانی (صندوق های تامینی ، بانک ها ، سرمایه گذاران میلیاردر) به ETF ، قیمت بیت کوین باید شروع به تثبیت کند. این ورود گسترده نقدینگی به از بین بردن دستکاری بازار کمک می کند و همچنین به پرورش نتایج قابل پیش بینی استراتژی تجارت کمک می کند. قیمت آلت کوین ها ممکن است تحت تأثیر معامله گران / سرمایه گذاران رمزنگاری به بازار مایعات بیشتر بیت کوین و / یا بیت کوین ETF قرار گیرد..

من از حرکتهای بزرگ یک شبه در بیت کوین و بیت کوین آینده می ترسم. آیا Bitcoin ETF انتخاب بهتری است؟?

مزیت گمانه زنی / مصون سازی با بیت کوین ETF عامل مسئولیت محدود است. به عنوان مثال ، بگویید بیت کوین در یک روز 10 درصد جهش کرد. اگر اندک آتی بیت کوین یا بیت کوین با حاشیه (پول قرض گرفته شده) کوتاه بودید ، در قبال تمام خسارتهایی که بیش از سپرده اولیه حاشیه شما هستند ، مسئول خواهید بود. این مبالغ می تواند قابل توجه باشد ، شاید شما حتی نام آن را از دست بدهید خانه ، شغل ، ازدواج شما. اما اگر در عوض کوتاه Bitcoin ETF را بدون استفاده از حاشیه کوتاه کنید ، فقط 10 درصد کاهش خواهید داشت. یک ضرر بزرگ برای شما ، اما نه لزوماً یک فاجعه و نه یک ضرر دائمی.

چگونه ETF بیت کوین مالیات می گیرد?

یک ETF بیت کوین که به قرارداد آتی بیت کوین مرتبط است احتمالاً وضعیت مالیات بر سود سرمایه بخش 1256 را دریافت می کند که توسط جاسوسی ، GLD و سایر ETF های مرتبط با بازارهای آتی توسط IRS اعطا می شود. با وضعیت بخش 1256 ، از محدودیت های فروش شستشو معاف هستید. حتی بهتر ، 60 درصد سود سرمایه شما با نرخ های طولانی مدت و 40 درصد با نرخ کوتاه مدت مالیات دریافت می شود. سرمایه گذاران بیت کوین با محدودیت های فروش شستشوی IRS ناخوشایند روبرو هستند و همچنین باید به طور منظم پول پرداخت کنند سود سرمایه نرخ مالیات (بدون مزیت مالیاتی بخش 1256) نیز. اگر Bitcoin ETF بخش مالیات بخش 1256 را اعطا کند ، سرمایه گذاران ETF یک مزیت مالیاتی واضح نسبت به سرمایه گذاران معمولی بیت کوین دارند.

چه نوع استراتژی های معاملاتی / سرمایه گذاری با ETF های بیت کوین کار می کنند?

دقیقاً همان استراتژی هایی که از قبل استفاده می کنید. اصلاً تفاوتی ندارد. شما می توانید ETF را در طول روز بخرید ، بفروشید و بفروشید (ما نمی توانیم به اندازه کافی بر این موضوع تأکید کنیم). با این حال ، اگر Bitcoin ETF فقط قادر به معامله از 9:30 تا 16:00 EST باشد ، ممکن است شکاف های قیمت قابل توجهی وجود داشته باشد که ETF برای تجارت صبح روز بعد باز شود.

دلیل این امر: بیت کوین به صورت شبانه روزی معامله می شود و اگر سکه یک شبه حرکت بزرگی انجام دهد ، NAV ETF باید در آغاز جلسه معاملات بعدی بالاتر / پایین تنظیم شود. برای کنار آمدن با واقعیت شکاف قیمت ها در ETF ، ممکن است نیاز به تغییر استراتژی های تجاری خود داشته باشید.

آیا هنگام سفته بازی با ETF های بیت کوین خطراتی وجود دارد?

آره. اگرچه ETF در برابر هکرها یا سرقت متولیان سرمایه های سرمایه گذار بیمه می شود ، اما می توان تصور کرد که متولی ETF در برخی از مواقع با مشکلات مالی روبرو شود و باعث تصفیه دارایی های صندوق شود. نیازی به گفتن نیست که در مانده حساب معاملاتی خود کوتاه شوید. همچنین باید خطر چاپ ریز را در نظر بگیرید که باید در نظر بگیرید. در اوایل سال 2018 ، نوسانات بسیار محبوب ETF, XIV ، تقریباً 90 درصد سقوط کرد در یک روز معاملاتی. حتی بیشتر تکان دهنده این است که سقوط در جلسه معاملات پس از ساعت رخ داده است. این بدان معنا بود که اکثریت قریب به اتفاق دارندگان XIV در خارج شدن از تجارت تا صبح روز بعد بی قدرت بودند.

اکثر کسانی که پول خود را در XIV از دست داده اند ، احتمالاً در خواندن سند افشای خطر موفق نبوده اند. به سرمایه گذاران هشدار داد که اگر ETF در یک روز 80 درصد یا بیشتر از NAV خود را از دست بدهد ، این صندوق خاتمه می یابد. قبل از سقوط با بیش از 115 دلار معامله می شد. قیمت انحلال نهایی آن 5.99 دلار بود. شما باید قبل از سرمایه گذاری در ETF ، چاپ خوب را بخوانید!

آیا همه بازرگانان و سرمایه گذاران واجد شرایط خرید و فروش ETF های بیت کوین خواهند بود?

فقط ممکن است معتبر سرمایه گذاران (ارزش خالص بالا) در واقع قادر به خرید سهام ETF بیت کوین خواهند بود. شما خواننده گرامی ممکن است از شرکت در این مطالعه مستثنی باشید. با این حال ، قدیمی ترین ETF موجود ، SPY ، چنین محدودیتی ندارد. امیدوارم ، SEC حق کلیه سرمایه گذاران ، ثروتمند یا نه چندان ثروتمند ، از شرکت در Bitcoin ETF را نقض نکند..

آیا در آینده نزدیک امید به ETF بیت کوین وجود دارد?

در واقع ، وجود دارد. SEC به احتمال زیاد ETF را تأیید می کند ، اما بر اساس یک شرط اساسی. این شرط این است که: فقط داده های معامله ارز بیت کوین مستقر در ایالات متحده برای تعیین قیمت در زمان واقعی داده های بیت کوین برای Bitcoin ETF استفاده می شود. صرافی های مستقر در ایالات متحده تحت صلاحیت SEC قرار دارند و باید داده های قیمت گذاری دقیق و قابل حسابرسی را به تنظیم کننده ارائه دهند. عدم رعایت متولی خزانه ، خطر جریمه سنگین یا حتی تعطیل شدن آنها توسط SEC را ایجاد می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me